AC Amsterdam
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
AC Amsterdam ook wel Atletico Club Amsterdam is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Amsterdam, opgericht in 2016. De clubnaam verwijst naar de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid en naar de Italiaanse voetbalclub AC Milan.[1]
AC Amsterdam | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Atletico Club Amsterdam | |||||
Opgericht | 30 mei 2016 | |||||
Plaats | Amsterdam | |||||
Complex | Sportpark De Eendracht | |||||
Competitie | Vierde klasse zaterdag (2020/21) Vierde klasse zondag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
De club speelt op Sportpark De Eendracht, waar tevens meerdere Amsterdamse voetbalclubs zich bevinden.
De club heeft zowel een standaard zaterdag- als zondagelftal. Het zaterdagelftal komt uit in de Vierde klasse van het district West I (seizoen 2020/21). Het zondagelftal komt uit in de Vierde klasse van het district West I (seizoen 2020/21).
|
|
| |||
17 | 18 | 19 |
|
|
| |||
17 | 18 | 19 |
Bronnen, noten en/of referenties |
Voormalig: AFC "Sport" · Ambon · FC Amsterdam · V.V. Amsterdam · ASSV · VV De Beursbengels · FC Blauw-Wit Amsterdam · Blauw-Wit Osdorp · B.P.C. · CDW · FC Chabab · D.E.C. · VV DIB · D.N.C. · DWV · SC De Eland · Energia · SC Fenerbahçe · ASV De Germaan · KBV · N.E.C. '75 · AFC Neerlandia · Neerlandia/SLTO · New Amsterdam · FC Nieuwendam · SC Nieuwendam · ODOS · Oriënt · P en T · RAP · SCZ '58 · Sparta Amsterdam · Sporting Amsterdam · Sporting Noord · SV Osdorp · Osdorp/Sport · SLTO · Avv SPORT · Türkiyemspor · De Volewijckers · Volharding · SC Voorland · ZRC Herenmarkt
1e klasse A: | SV Argon · FC De Bilt · CSV BOL · HBOK · VV De Meern · VV Monnickendam · MSV '19 · NSC Nijkerk · VV Nunspeet · GC & FC Olympia · RODA '46 · SDC Putten · ZOB · HSV De Zuidvogels |
2e klasse A: | AFC · AMVJ · ASV Arsenal · DVVA · DWS · EVC · CSV Jong Holland · Koninklijke HFC · SV Marken · OSV · FC Weesp · SV Zandvoort · Zwaluwen '30 |
2e klasse B: | VV Benschop · BFC · FC Breukelen · SC Buitenboys · CSW · DESTO · EDO · SV Geinoord · SV Loosdrecht · VV Maarssen · PVCV Vleuten · HC & FC Victoria · ASC Waterwijk |
2e klasse C: | CDW · CJVV · FC Delta Sports '95 · VV Dieren · VV Jonathan · VV Lunteren · De Merino's · ASC Nieuwland · SV Otterlo · OVC '85 · SV de Valleivogels · Veensche Boys · VRC · VV Woudenberg |
3e klasse A: | ADO '20 · Always Forward · SV Beverwijk · FC Castricum · DEM · Fortuna Wormerveer · HCSC · OFC · Reiger Boys · SDOB · De Volewijckers · VVA/Spartaan · ZVC '22 |
3e klasse B: | VV Amstelveen · SC Buitenveldert · HFC EDO · VV IJmuiden · JOS Watergraafsmeer · Olympia Haarlem · SV Real Sranang · RKAVIC · RODA '23 · SCPB '22 · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · VSV · ASV Wartburgia |
3e klasse C: | AH '78 · FC Almere · VV Altius · SV Baarn · DOSC · VV Hees · USV Hercules · FC Hilversum · SV Laren '99 · Odysseus '91 · SV Olympia '25 · TOV · HSV Wasmeer · SV Zeist |
3e klasse D: | VV Brederodes · DVSU · USV Elinkwijk · SV Houten · IJFC · JSV Nieuwegein · SV Lopik · SV Nieuw Utrecht · OSV NITA · CVV Vriendenschaar · VVIJ · SC Woerden · Zwaluwen Utrecht 1911 |
5e klasse A: | DTA Fortius · AFC IJburg · VV Jisp · De Kennemers · VV Opperdoes · SC Purmerland · Rood-Wit Zaanstad · Sporting Andijk · SV Vrone · VVV Westzaan · VV De Wherevogels |
5e klasse B: | SV Austerlitz · Cobu Boys · DVSA · VV Eemboys · Faja Lobi KDS · SC 't Gooi · Oranje Wit · OSO · VV Schalkwijk · SVF Cothen · SVMM · SV Vechtzoom · VIOD T · VSC |
1e klasse A: | AFC '34 · AGB · VV Assendelft · Fortuna Wormerveer · HBC · SV Hillegom · SV Hoofddorp · IVV · Kolping Boys · LSVV · SV De Meer · SDZ · FC Uitgeest · Vitesse '22 |
2e klasse A: | BVC Bloemendaal · FC Den Helder · S.v. Enkhuizen · HSV · JVC Julianadorp · KFC · SV Kleine Sluis · FC Medemblik · RKVV Saenden · SEW · SC Spirit '30 · VIOS-W · SV Westfriezen · ZAP |
2e klasse B: | RKSV Altior · DCG · DIOS · DSOV · VV Hooglanderveen · KDO · ROAC · RODA '23 · SCPB '22 · SO Soest · Sporting '70 · Sporting Martinus · VVZA · ZSGOWMS |
3e klasse A: | Always Forward · DWOW · SC Dynamo · VV Flevo · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · KGB · RKEDO · Schagen United · SV Spartanen · VV Strandvogels · VVS '46 · VVW |
3e klasse B: | Alcmaria Victrix · VV Bergen · Con Zelo · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · SV Ilpendam · SV Koedijk · VV Limmen · Meervogels '31 · FC Purmerend · SV De Rijp · VV Zeevogels |
3e klasse C: | SV Alliance '22 · FC Ankaraspor · SC Hercules Zaandam · SV Nieuw-West United · RCZ · VV Schoten · Sporting Krommenie · SVA · AVV Swift · TABA · TOG · VSV · WSV '30 · VV Zwanenburg |
3e klasse D: | FC Aalsmeer · FC Abcoude · VV Amsvorde · APWC · HOV/DJSCR · HWD · SV Ouderkerk · PVC · AFC Quick 1890 · RODA '46 · SVH · Taurus · Voorschoten '97 |
4e klasse A: | VV Dirkshorn · Duinrand S · VV Egmondia · SV De Koog · KSV · Sint Boys DES · VV Succes · VV Texel '94 · Vesdo · VV Winkel · MSV Zeemacht |
4e klasse B: | ALC · Alkmaarsche Boys · VV Berkhout · DWB · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · RKSV Sint George · SV Sporting S · SSV · SV De Valken · Victoria O · RKVV Zwaagdijk |
4e klasse C: | SV Beemster · BSM · DSS · Geel Wit '20 · HFC Heemstede · SV De Meteoor · Onze Gezellen · VV Oosthuizen · Rood-Wit Zaanstad · SV Spaarnwoude · VVV Westzaan · ZVV Zaandijk |
4e klasse D: | CTO '70 · DHSC · SC Eendracht '82 · VV Kismet · SV Rivierwijkers · AVV Sloterdijk · SMVC Fair Play · TOS-Actief · VVA/Spartaan · VVU Ardahanspor · WV-HEDW |
5e klasse A: | Apollo '68 · VV Callantsoog · VV Kaagvogels · VV Nieuwe Niedorp · VV Oudesluis · SV Petten · VZV · SV Wieringerwaard · VV Wiron · WMC · ZDH |
5e klasse B: | AC Amsterdam · DESS · SV Geinburgia · HYS · VV Knollendam · MOC · AFC Nautilus · OSC Amsterdam · SDW · WBSV · VV Woudia |