AFC Champions League 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for AFC Champions League 2018.

AFC Champions League 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

AFC Champions League 2018
Toernooi-informatie
Organisator AFC
Editie 37
Datum 16 januari 2018 – 10 november 2018
Teams 46 (van 1 confederatie)
Winnaar Kashima Antlers (1e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 140
Doelpunten 418  (2,99 per wedstrijd)
Toeschouwers 1.990.813  (14.220 per wedstrijd)
Topscorer(s)
Baghdad Bounedjah
(13 doelpunten)
Beste speler
Yuma Suzuki
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
 
Voetbal

De AFC Champions League 2018 was de zevenendertigste editie van de AFC Champions League, een jaarlijks voetbaltoernooi voor clubs uit Azië. Het toernooi werd georganiseerd door de Asian Football Confederation (AFC).[1] Het Japanse Kashima Antlers won het toernooi door in de finale het Iraanse Persepolis FC te verslaan. Het was voor de Japanse club hun eerste titel.

Schema

Het schema is als volgt:

Fase Ronde Loting 1e wedstrijd 2e wedstrijd
Voorronde Eerste voorronde Geen loting 16 januari 2018
Tweede voorronde 23 januari 2018
Play-off fase Play-off 30 januari 2018
Groepsfase Speeldag 1 6 december 2017 12-14 februari 2018
Speeldag 2 19-21 februari 2018
Speeldag 3 5-7 maart 2018
Speeldag 4 12-14 maart 2018
Speeldag 5 2-4 april 2018
Speeldag 6 16-18 april 2018
Eindfase Laatste 16 7-9 mei 2018 14-16 mei 2018
Kwartfinales 23 mei 2018 27-29 augustus 2018 17-19 september 2018
Halve finales 2-3 oktober 2018 23-24 oktober 2018
Finale 3 november 2018 10 november 2018

Voorronde

Eerste voorronde

De twee winnaars plaatsten zich voor de tweede voorronde. De wedstrijden vonden plaats op 16 januari 2018.

Team 1 Res. Team 2
Regio oost
Bali United
3 – 1
Tampines Rovers
Shan United
1 – 1 (3 – 4 n.s.)
Ceres–Negros

16 januari 2018
20:30 UTC+8
Bali United
3 – 1
Tampines Rovers
Kapten I Wayan Dipta Stadium, Gianyar
Toeschouwers: 19.237
Scheidsrechter: Hiroyuki Kimura (Japan)
Sausu
 17'
Spasojević
 62'
Saghara
 90+2'
 42' Stephen


16 januari 2018
16:00 UTC+6:30
Shan United
1 – 1
Ceres–Negros
Thuwunna Stadium, Yangon
Toeschouwers: 257
Scheidsrechter: Ahmed Al-Ali (Jordanië)
Asare
 99'
 94' (e.d.) Nyakwe
  Strafschoppen  
Asare

Chizoba

Nay Lin Tun


Win Min Htut

Nyakwe

3 – 4
De Murga
Schröck

Ott
Bienve

Tweede voorronde

De vier winnaars plaatsten zich voor de play-off ronde. De wedstrijden vonden plaats op 23 januari 2018.

Team 1 Res. Team 2
Regio oost
Eastern AA
2 – 4
FLC Thanh Hóa
Muangthong United
5 – 2
Johor Darul Ta'zim
Chiangrai United
2 – 1 (n.v.)
Bali United
Brisbane Roar
2 – 3
Ceres–Negros

23 januari 2018
20:00 UTC+8
Eastern AA
2 – 4
FLC Thanh Hóa
Mong Kok Stadium, Hong Kong
Toeschouwers: 3.305
Scheidsrechter: Kim Hee-gon (Zuid-Korea)
Lugo
 25'
Bleda
 64' (pen.)
Verslag
 31' (pen.) Faye
 59'
60'
90+6' H. Tùng


23 januari 2018
19:30 UTC+7
Muangthong United
5 – 2
Johor Darul Ta'zim
Supachalasai National Stadium, Bangkok
Toeschouwers: 7.949
Scheidsrechter: Aziz Asimov (Oezbekistan)
Sarach
 7'
Tristan
 21'
Heberty
 29' (pen.)
63'
Theerathon
 56'
Verslag
 90+2'
90+5' Díaz


23 januari 2018
19:00 UTC+7
Chiangrai United
2 – 1
Bali United
Singha Stadium, Chiang Rai
Toeschouwers: 5.960
Scheidsrechter: Arumughan Rowan (India)
Akarawin
 94'
Pathompol
 105'
Verslag
 116' Spasojević


23 januari 2018
19:00 UTC+10
Brisbane Roar
2 – 3
Ceres–Negros
Queensland Sport and Athletics Centre, Brisbane
Toeschouwers: 1.279
Scheidsrechter: Yudai Yamamoto (Japan)
Maccarone
 35'
Bauthéac
 86'
Verslag
 43'
65' Bienve
 75' Nazari

Play-offs

De vier winnaars van beide regio's plaatsten zich voor de groepsfase. De wedstrijden vonden plaats op 30 januari 2018.

Team 1 Res. Team 2
Regio West
Al-Ain
2 – 0
Malkiya
Zob Ahan
3 – 1
Aizawl
Al-Gharafa
2 – 1
Pachtakor
Nasaf Qarshi
5 – 1
Al-Faisaly
Regio Oost
Suwon Samsung Bluewings
5 – 1
FLC Thanh Hóa
Kashiwa Reysol
3 – 0
Muangthong United
Shanghai SIPG
1 – 0
Chiangrai United
Tianjin Quanjian
2 – 0
Ceres–Negros

30 januari 2018
18:15 UTC+4
Al-Ain
2 – 0
Malkiya
Hazza Bin Zayed Stadion, Al Ain
Toeschouwers: 5.063
Scheidsrechter: Mohd Amirul Izwan Yaacob (Maleisië)
Berg
 53'
Caio
 61'


30 januari 2018
17:00 UTC+3:30
Zob Ahan
3 – 1
Aizawl
Foolad Shahr Stadion, Isfahan
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Nivon Robesh Gamini (Sri Lanka)
Rajabzadeh
 3' (pen.)
Tabrizi
 83'
90+3'
 21' Ionescu


30 januari 2018
20:00 UTC+3
Al-Gharafa
2 – 1
Pachhtakor
Thani bin Jassimstadion, Ar Rayyan
Toeschouwers: 2.936
Scheidsrechter: Mohanad Qassim (Irak)
Sneijder
 21' (pen.)
Amado
 28'
 90+3' Khakimov


30 januari 2018
16:00 UTC+5
Nasaf Qarshi
5 – 1
Al-Faisaly
Qarshi Markaziy Stadion, Qarshi
Toeschouwers: 12.843
Scheidsrechter: Hiroyuki Kimura (Japan)
Golban
 12'
Abdixolikov
 49'
Ganiev
 52'
Ćeran
 61' (pen.)
Ya.

Al-Rawashdeh

 87' (e.d.)

 90+4' Meha


30 januari 2018
19:30 UTC+9
Suwon Samsung Bluewings
5 – 1
FLC Thanh Hóa
Suwon World Cupstadion, Suwon
Toeschouwers: 4.790
Scheidsrechter: Khamis Al-Marri (Qatar)
Waguininho
 44'
49'
Lim Sang-hyub
 45+2'
Lee Ki-je
 57'
Damjanović
 86'
 90' Faye


30 januari 2018
19:00 UTC+9
Kashiwa Reysol
3 – 0
Muangthong United
Sankyo Frontier Kashiwastadion, Kashiwa
Toeschouwers: 6.598
Scheidsrechter: Ammar Al-Jeneibi (Verenigde Arabische Emiraten)
Cristiano
 51'
62'
Ito
 89'


30 januari 2018
19:35 UTC+8
Shanghai SIPG
1 – 0
Chiangrai United
Shanghaistadion, Shanghai
Toeschouwers: 17.300
Scheidsrechter: Ali Abdulnabi (Bahrein)
Yu Hai
 48'


30 januari 2018
15:30 UTC+8
Tianjin Quanjian
2 – 0
Ceres–Negros
Olympisch Stadion, Tianjin
Toeschouwers: 23.310
Scheidsrechter: Masoud Tufayelieh (Syrië)
Modeste
 18'
57'

Groepsfase

De loting voor de groepsfase vond plaats op 6 december 2017. De top 2 van elke groep plaatste zich voor de achtste finales.

Groep A

Ploeg WG W G V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Al-Ahli
6 4 2 0 9 4 5 14 Laatste 16
Al-Jazira
6 2 2 2 9 9 0 8 Laatste 16
Al-Gharafa
6 2 2 2 12 9 3 8
Tractor Sazi
6 0 2 4 2 10 –8 2

12 februari 2018
19:30 UTC+4
Al-Jazira
3 – 2
Al-Gharafa
Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi
Toeschouwers: 4.138
Scheidsrechter: Peter Green (Australië)
Romarinho
 10'
Mabkhout
 27'
Al Attas
 69'
 11' Taremi
 71' Sneijder

12 februari 2018
19:30 UTC+4
Tractor Sazi
0 – 1
Al-Ahli
Al-Seeb Stadion, Seeb (Oman)
Toeschouwers: 1.253
Scheidsrechter: Jumpei Iida (Japan)
 67' Assiri


19 februari 2018
18:00 UTC+3
Al-Gharafa
3 – 0
Tractor Sazi
Thani bin Jassimstadion, Ar Rayyan
Toeschouwers: 2.833
Scheidsrechter: Liu Kwok Man (Hongkong)
Taremi
 11'
90+4'
Gregov
 21' (e.d.)

19 februari 2018
20:10 UTC+3
Al-Ahli
2 – 1
Al-Jazira
King Abdullah Sports City, Djedda
Toeschouwers: 14.477
Scheidsrechter: Hettikamkanamge Perera (Sri Lanka)
Al-Jassim
 10'
Assiri
 70' (pen.)
 89' Mabkhout


5 maart 2018
18:10 UTC+3
Al-Gharafa
1 – 1
Al-Ahli
Thani bin Jassimstadion, Ar Rayyan
Toeschouwers: 7.345
Scheidsrechter: Valentin Kovalenko (Oezbekistan)
Quijada
 90+1'
 62' Balghaith

5 maart 2018
19:00 UTC+4
Al-Jazira
0 – 0
Tractor Sazi
Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi
Toeschouwers: 3.360
Scheidsrechter: Kim Dong-jin (Zuid-Korea)


13 maart 2018
20:15 UTC+3
Al-Ahli
1 – 1
Al-Gharafa
King Abdullah Sports City, Djedda
Toeschouwers: 19.020
Scheidsrechter: Ko Hyung-jin (Zuid-Korea)
Zakaria
 58'
 56' Taremi

13 maart 2018
16:00 UTC+3:30
Tractor Sazi
1 – 1
Al-Jazira
Yadegar-e Emam Stadion, Tabriz
Toeschouwers: 41.520
Scheidsrechter: Fu Ming (China)
Hatami
 78'
 44' Romarinho


3 april 2018
18:30 UTC+3
Al-Gharafa
2 – 3
Al-Jazira
Thani bin Jassimstadion, Ar Rayyan
Toeschouwers: 3.215
Scheidsrechter: Adham Makhadmeh (Jordanië)
Alaaeldin
 28'
Amado
 44'
 14' Romarinho
 70'
90+4' Mabkhout

3 april 2018
20:20 UTC+4
Al-Ahli
2 – 0
Tractor Sazi
Tahnoun bin Mohammed Stadion, Al Ain (Verenigde Arabische Emiraten)
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Peter Green (Australië)
Assiri
 49'
Zakaria
 90+2'


17 april 2018
18:30 UTC+4
Al-Jazira
1 – 2
Al-Ahli
Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi
Toeschouwers: 621
Scheidsrechter: Minoru Tōjō (Japan)
Romarinho
 68'
 6' Al-Amri
 30' Zakaria

17 april 2018
19:00 UTC+4:30
Tractor Sazi
1 – 3
Al-Gharafa
Yadegar-e Emam Stadion, Tabriz
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Ali Sabah (Irak)
Iranpourian
 31' (pen.)
 70' Hassan
 76' Hatem
 87' Taremi

Groep B

Ploeg WG W G V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Al-Duhail
6 6 0 0 13 6 7 18 Laatste 16
Zob Ahan
6 2 1 3 6 8 –2 7 Laatste 16
Lokomotiv Tasjkent
6 2 1 3 13 9 4 7
Al-Wahda
6 1 0 5 6 15 –9 3

12 februari 2018
16:15 UTC+3
Al-Duhail
3 – 1
Zob Ahan
Abdullah bin Khalifa Stadion, Doha
Toeschouwers: 2.150
Scheidsrechter: Ryuji Sato (Japan)
Boudiaf
 74'
76'
Msakni
 84'
 12' Kiros

12 februari 2018
16:00 UTC+5
Lokomotiv Tasjkent
5 – 0
Al-Wahda
Lokomotiv Stadion, Tashkent
Toeschouwers: 5.440
Scheidsrechter: Minoru Tōjō (Japan)
Nivaldo
 25'
Alibaev
 53'
87'
Sultan
 55' (e.d.)
Rashidov
 59'


19 februari 2018
16:00 UTC+3:30
Zob Ahan
2 – 0
Lokomotiv Tasjkent
Foolad Shahr Stadion, Isfahan
Toeschouwers: 1.764
Scheidsrechter: Fu Ming (China)
Tabrizi
 47'
Hosseini
 90+2'

19 februari 2018
18:50 UTC+4
Al-Wahda
2 – 3
Al-Duhail
Sjeik Zayidstadion, Abu Dhabi
Toeschouwers: 6.322
Scheidsrechter: Mohd Amirul Izwan Yaacob (Maleisië)
Tagliabué
 4' (pen.)
Batna
 90+3' (pen.)
 57'
80' El-Arabi
 75' Boudiaf


6 maart 2018
16:00 UTC+3:30
Zob Ahan
2 – 0
Al-Wahda
Foolad Shahr Stadion, Isfahan
Toeschouwers: 3.114
Scheidsrechter: Adham Makhadmeh (Jordanië)
Tabrizi
 34'
73'

6 maart 2018
18:00 UTC+3
Al-Duhail
3 – 2
Lokomotiv Tasjkent
Abdullah bin Khalifa Stadion, Doha
Toeschouwers: 4.023
Scheidsrechter: Chris Beath (Australië)
El-Arabi
 9'
19'
Msakni
 25'
 57' Nivaldo
 59' Bikmaev


12 maart 2018
19:00 UTC+4
Al-Wahda
3 – 0
Zob Ahan
Al Nahyan Stadium, Abu Dhabi

12 maart 2018
19:00 UTC+5
Lokomotiv Tasjkent
1 – 2
Al-Duhail
Lokomotiv Stadium, Tashkent


3 april 2018
UTC+4:30
Zob Ahan
0 – 1
Al-Duhail
Foelad Shahr Stadion, Isfahan

3 april 2018
19:30 UTC+4
Al-Wahda
1 – 4
Lokomotiv Tasjkent
Al Nahyan Stadium, Abu Dhabi


17 april 2018
18:30 UTC+3
Al-Duhail
1 – 0
Al-Wahda
Abdullah bin Khalifa Stadium, Doha

17 april 2018
20:30 UTC+3
Lokomotiv Tasjkent
1 – 1
Zob Ahan
Lokomotiv Stadium, Tashkent

Groep C

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Persepolis FC
6 4 1 1 8 3 +5 13 Laatste 16
Al-Sadd SC
6 4 0 2 11 5 +6 12 Laatste 16
Nasaf Qarshi FC
6 3 1 2 4 8 -4 4
Al-Wasl FC
6 0 0 6 3 10 -7 0

13 februari 2018
19:00 UTC+3:30
Persepolis
3-0
Nasaf Qarshi FC
Azadi Stadium, Tehran

13 februari 2018
20:30 UTC+4
Al-Wasl
1-2
Al-Sadd
Zabeel Stadium, Dubai


20 februari 2018
UTC+5
Nasaf Qarshi FC
1-0
Al-Wasl
Qarshi Markaziy Stadium, Qarshi

20 februari 2018
19:00 UTC+3
Al-Sadd
3-1
Persepolis
Khalifa International Stadium, Doha


5 maart 2018
UTC+5
Nasaf Qarshi FC
1-0
 QAT Al-Sadd
Qarshi Markaziy Stadium, Qarshi

5 maart 2018
19:00 UTC+3:30
Persepolis
2-0
Al-Wasl
Azadi Stadium, Tehran


13 maart 2018
19:00 UTC+3
Al-Sadd
4-0
Nasaf Qarshi FC
Khalifa International Stadium, Doha

13 maart 2018
20:30 UTC+4
Al-Wasl
0-1
Persepolis
Zabeel Stadium, Dubai


2 april 2018
UTC+5
Nasaf Qarshi FC
0-0
Persepolis
Qarshi Markaziy Stadium, Qarshi

2 april 2018
19:00 UTC+3
Al-Sadd
2-1
Al-Wasl
Khalifa International Stadium, Doha


16 april 2018
19:00 UTC+4:30
Persepolis
1-0
Al-Sadd
Azadi Stadium, Tehran

16 april 2018
18:30 UTC+4
Al-Wasl
1-2
Nasaf Qarshi FC
Zabeel Stadium, Dubai

Groep D

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Esteghlal FC
6 3 3 0 9 5 +4 12 Laatste 16
Al Ain FC
6 2 4 0 10 6 +4 10 Laatste 16
Al-Rayyan FC
6 1 3 2 7 11 -4 6
Al-Hilal
6 0 2 4 3 7 -4 2

13 februari 2018
20:00 UTC+3
Al-Hilal
0-0
Al Ain FC
Prince Faisal bin Fahd Stadium, Riyadh

13 februari 2018
18:25 UTC+3
Al-Rayyan
2-2
Esteghlal
Jassim bin Hamad Stadium, Doha


20 februari 2018
UTC+4
Al Ain FC
1-1
Al-Rayyan
Hazza bin Zayed Stadion, Al Ain

20 februari 2018
20:15 UTC+3:30
Esteghlal
1-0
Al-Hilal
Al-Seeb Stadion, Seeb


6 maart 2018
UTC+4
Al Ain FC
2-2
Esteghlal
Hazza bin Zayed Stadion, Al Ain

6 maart 2018
20:00 UTC+3
Al-Hilal
1-1
Al-Rayyan
Prince Faisal bin Fahd Stadium, Riyadh


12 maart 2018
20:15 UTC+3:30
Esteghlal
1-1
Al Ain FC
Azadi Stadium, Tehran

12 maart 2018
18:25 UTC+3
Al-Rayyan
2-1
Al-Hilal
Jassim bin Hamad Stadium, Doha


2 april 2018
UTC+4
Al Ain FC
2-1
Al-Hilal
Hazza bin Zayed Stadion, Al Ain

2 april 2018
20:15 UTC+4:30
Esteghlal
2-0
Al-Rayyan
Azadi Stadium, Tehran


16 april 2018
20:00 UTC+3
Al-Hilal
0-1
Esteghlal
Al Kuwait Sports Club Stadium, Koeweit-stad

16 april 2018
20:00 UTC+3
Al-Rayyan
1-4
Al Ain FC
Jassim bin Hamad Stadium, Doha

Groep E

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Jeonbuk Hyundai Motors
6 5 0 1 22 9 +13 15 Laatste 16
Tianjin Quanjian
6 4 1 1 15 11 +4 13 Laatste 16
Kashiwa Reysol
6 1 1 4 6 10 -4 4
Kitchee
6 1 0 5 1 14 -13 3

13 februari 2018
19:00 UTC+9
Jeonbuk Hyundai Motors
3-2
Kashiwa Reysol
Jeonju World Cup Stadium, Jeonju

13 februari 2018
20:00 UTC+8
Tianjin Quanjian
3-0
Kitchee
Tianjin Olympisch Centrum Stadion, Tianjin


20 februari 2018
19:30 UTC+9
Kashiwa Reysol
1-1
Tianjin Quanjian
Kashiwa Soccer Stadium, Kashiwa

20 februari 2018
20:00 UTC+8
Kitchee
0-6
Jeonbuk Hyundai Motors
Hong Kong Stadium, Hong Kong


6 maart 2018
19:30 UTC+9
Kashiwa Reysol
1-0
Kitchee
Kashiwa Soccer Stadium, Kashiwa

6 maart 2018
19:00 UTC+9
Jeonbuk Hyundai Motors
6-3
Tianjin Quanjian
Jeonju World Cup Stadium, Jeonju


14 maart 2018
20:00 UTC+8
Kitchee
1-0
Kashiwa Reysol
Hong Kong Stadium, Hong Kong

14 maart 2018
20:00 UTC+8
Tianjin Quanjian
4-2
Jeonbuk Hyundai Motors
Tianjin Olympisch Centrum Stadion, Tianjin


4 april 2018
19:30 UTC+9
Kashiwa Reysol
0-2
Jeonbuk Hyundai Motors
Kashiwa Soccer Stadium, Kashiwa

4 april 2018
20:00 UTC+8
Kitchee
0-1
Tianjin Quanjian
Mong Kok Stadium, Hong Kong[note 1]


18 april 2018
20:00 UTC+9
Jeonbuk Hyundai Motors
3-0
Kitchee
Jeonju World Cup Stadium, Jeonju

18 april 2018
19:00 UTC+8
Tianjin Quanjian
3-2
Kashiwa Reysol
Tianjin Olympisch Centrum Stadion, Tianjin

Groep F

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Shanghai SIPG FC
0 0 0 0 0 0 0 0 Laatste 16
Ulsan Hyundai
0 0 0 0 0 0 0 0 Laatste 16
Melbourne Victory
0 0 0 0 0 0 0 0
Kawasaki Frontale
0 0 0 0 0 0 0 0

13 februari 2018
19:00 UTC+9
Kawasaki Frontale
0-1
Shanghai SIPG FC
Todoroki Athletics Stadium, Kawasaki

13 februari 2018
19:30 UTC+11
Melbourne Victory
3-3
Ulsan Hyundai
Melbourne Rectangular Stadium, Melbourne


20 februari 2018
20:00 UTC+8
Shanghai SIPG FC
4-1
Melbourne Victory
Shanghai Stadion, Shanghai

20 februari 2018
19:00 UTC+9
Ulsan Hyundai
2-1
Kawasaki Frontale
Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan


7 maart 2018
20:00 UTC+8
Shanghai SIPG FC
2-2
Ulsan Hyundai
Shanghai Stadion, Shanghai

7 maart 2018
19:00 UTC+9
Kawasaki Frontale
2-2
Melbourne Victory
Todoroki Athletics Stadium, Kawasaki


13 maart 2018
19:00 UTC+9
Ulsan Hyundai
0-1
Shanghai SIPG FC
Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan

13 maart 2018
19:30 UTC+11
Melbourne Victory
1-0
Kawasaki Frontale
Melbourne Rectangular Stadium, Melbourne


4 april 2018
20:00 UTC+8
Shanghai SIPG FC
1-1
Kawasaki Frontale
Shanghai Stadion, Shanghai

4 april 2018
19:00 UTC+9
Ulsan Hyundai
6-2
Melbourne Victory
Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan


18 april 2018
19:00 UTC+9
Kawasaki Frontale
2-2
Ulsan Hyundai
Todoroki Athletics Stadium, Kawasaki

18 april 2018
20:00 UTC+10
Melbourne Victory
2-1
Shanghai SIPG FC
Melbourne Rectangular Stadium, Melbourne

Groep G

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Guangzhou Evergrande
0 0 0 0 0 0 0 12 Laatste 16
Buriram United
0 0 0 0 0 0 0 9 Laatste 16
Cerezo Osaka
0 0 0 0 0 0 0 8
Jeju United
0 0 0 0 0 0 0 3

14 februari 2018
17:00 UTC+8
Guangzhou Evergrande
1-1
Buriram United
Tianhe Stadium, Guangzhou

14 februari 2018
19:45 UTC+9
Jeju United
0-1
Cerezo Osaka
Jeju World Cup Stadium, Seogwipo


21 februari 2018
18:00 UTC+7
Buriram United
0-2
Jeju United
Chang Arena, Buriram

21 februari 2018
19:00 UTC+9
Cerezo Osaka
0-0
Guangzhou Evergrande
Yanmar Stadium Nagai, Osaka


6 maart 2018
18:00 UTC+7
Buriram United
2-0
Cerezo Osaka
Chang Arena, Buriram

6 maart 2018
20:00 UTC+8
Guangzhou Evergrande
5-3
Jeju United
Tianhe Stadium, Guangzhou


14 maart 2018
19:00 UTC+9
Cerezo Osaka
2-2
Buriram United
Yanmar Stadium Nagai, Osaka

14 maart 2018
19:00 UTC+9
Jeju United
0-2
Guangzhou Evergrande
Jeju World Cup Stadium, Seogwipo


3 april 2018
18:00 UTC+7
Buriram United
1-1
Guangzhou Evergrande
Chang Arena, Buriram

3 april 2018
19:00 UTC+9
Cerezo Osaka
2-1
Jeju United
Yanmar Stadium Nagai, Osaka


17 april 2018
19:00 UTC+8
Guangzhou Evergrande
3-1
Cerezo Osaka
Tianhe Stadium, Guangzhou

17 april 2018
20:00 UTC+9
Jeju United
0-1
Buriram United
Jeju World Cup Stadium, Seogwipo

Groep H

Ploeg Gsp G GL V DV DT DS Pnt Kwalificatie
Suwon Samsung Bluewings
0 0 0 0 0 0 0 10 Laatste 16
Kashima Antlers
0 0 0 0 0 0 0 9 Laatste 16
Sydney FC
0 0 0 0 0 0 0 6
Shanghai Shenhua
0 0 0 0 0 0 0 5

14 februari 2018
19:30 UTC+11
Sydney FC
0-2
Suwon Samsung Bluewings
Sydney Football Stadium, Sydney

14 februari 2018
19:00 UTC+9
Kashima Antlers
1-1
Shanghai Shenhua
Kashima Soccer Stadium, Kashima


21 februari 2018
19:00 UTC+9
Suwon Samsung Bluewings
1-2
Kashima Antlers
Suwon World Cup-stadion, Suwon

21 februari 2018
20:00 UTC+8
Shanghai Shenhua
2-2
Sydney FC
Hongkou Football Stadium, Shanghai


7 maart 2018
19:00 UTC+9
Suwon Samsung Bluewings
1-1
Shanghai Shenhua
Suwon World Cup-stadion, Suwon

7 maart 2018
19:30 UTC+11
Sydney FC
0-2
Kashima Antlers
Sydney Football Stadium, Sydney


13 maart 2018
20:00 UTC+8
Shanghai Shenhua
0-2
Suwon Samsung Bluewings
Hongkou Football Stadium, Shanghai

13 maart 2018
19:00 UTC+9
Kashima Antlers
1-1
Sydney FC
Kashima Soccer Stadium, Kashima


3 april 2018
20:00 UTC+9
Suwon Samsung Bluewings
1-4
Sydney FC
Suwon World Cup-stadion, Suwon

3 april 2018
20:00 UTC+8
Shanghai Shenhua
2-2
Kashima Antlers
Hongkou Football Stadium, Shanghai


17 april 2018
20:00 UTC+10
Sydney FC
0-0
Shanghai Shenhua
Sydney Football Stadium, Sydney

17 april 2018
19:00 UTC+9
Kashima Antlers
0-1
Suwon Samsung Bluewings
Kashima Soccer Stadium, Kashima

Eindfase

Laatste 16

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
West Regio
Al Jazeera
4-4 (u)
Persepolis FC
3-2 1-2
Al-Sadd SC
4-3
Al Ahli Saudi FC
2-1 2-2
Zob Ahan Esfahan
2-3
Esteghlal
1-0 1-3
Al Ain FC
3-8
Al Duhail SC
2-4 1-4
Oost-Regio
Tianjin Quanjian
2-2 (u)
Guangzhou Evergrande
0-0 2-2
Buriram United
3-4
Jeonbuk Hyundai Motors
3-2 0-2
Ulsan Hyundai
1-3
Suwon Samsung Bluewings
1-0 0-3
Kashima Antlers
4-3
Shanghai SIPG
3-1 1-2

Kwartfinale

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
West Regio
Esteghlal
3-5
Al-Sadd SC
1-3 2-2
'Al Duhail SC
2-3
Persepolis FC
1-0 1-3
Oost Regio
Kashima Antlers
5-0
Tianjin Quanjian
2-0 3-0
Jeonbuk Hyundai Motors
3-3 (2-4 np)
Suwon Samsung Bluewings
0-3 3-0 nv

Halve finale

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
West Regio
Al-Sadd SC
1-2
Persepolis FC
0-1 1-1
Oost Regio
Kashima Antlers
6-5
Suwon Samsung Bluewings
3-2 3-3

Finale

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Kashima Antlers
2 – 0
Persepolis
2-0 0-0
Winnaar AFC Champions League 2018

Kashima Antlers
1e titel
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
AFC Champions League 2018
Listen to this article