BSV Limburgia
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
BSV Limburgia is een amateurvoetbalclub uit de Nederlandse plaats Brunssum (provincie Limburg). De vereniging ontstond in 1998 door een fusie van SV Limburgia (1920) en RKBSV (1921). Het standaardelftal komt uit in de Eerste klasse zondag van het district Zuid II (2021/22).
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
BSV Limburgia | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | BSV Limburgia | |||||
Opgericht | 9 mei 1920 | |||||
Plaats | Brunssum | |||||
Complex | Sportpark Houserveld | |||||
Speeldag | zondag | |||||
Competitie | 1e klasse F | |||||
| ||||||
|
Sluiten
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||
99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
SV Brunssum · SV Langeberg · VV De Leeuw · BSV Limburgia
Opgeheven: SV Limburgia · RKBSV · Treebeek Sport
Amateurvoetbal zondag Zuid II – seizoen 2023/24
1e klasse F: | BSV Limburgia · Chevremont · De Ster · SV Deurne · EHC · Mierlo-Hout · RKSV Minor · SHH · SV Someren · SV Valkenswaard · SC Susteren · Sportclub '25 · Volharding |
2e klasse E: | Avanti '31 · Berghem Sport · Boekel Sport · DAW · Eendracht '30 · Handel · Heeswijk · Olympia '18 · Prinses Irene · Rhode/VSB · SSS'18 · Schijndel/DE WIT · Union |
2e klasse F: | Bekkerveld · Caesar · Eijsden · GSV '28 · Geusselt Sport · Haslou · Heer · RVU · Sittard · VV Schaesberg · Alfa Sport · Venlosche Boys · Veritas · Maastricht West |
3e klasse A: | Bunde · FC Gulpen · FC Hoensbroek · Heksenberg-NEC · KVC Oranje · Laura Hopel Combinatie · Leonidas-W · RKHSV · SCG · SV Hulsberg · Scharn · Sporting Heerlen · Walram · Weltania |
3e klasse B: | Baarlo · DVO · FC Geleen Zuid · FC Maasgouw · Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie · MMC Weert · Merefeldia · SV Budel · SVH'39 · Olympia Schinveld · Spaubeek · SC Irene · VV HEBES · Vaesrade |
3e klasse C: | SV Blerick · Bruheze · DSV · Excellent · FCV-Venlo · HVV Helmond · Hegelsom · MVC '19 · Melderslo · ONDO · Panningen · SV United · Sparta '18 · Stiphout Vooruit |
3e klasse D: | Brakkenstein · EGS '20 · Festilent · Groesbeekse Boys · Hapse Boys · Heijen · Krayenhoff · Sportclub NEC · Quick 1888 · SCE · Venhorst · Vianen Vooruit · Volkel · Vorstenbossche Boys |
5e klasse A: | Berg '28 · DBSV · Geertruidse Boys · Geulsche Boys · Kakertse Boys · Partij · Passart-VKC · RKASV · RKSVB · RKTSV · Rimburg · SNC '14 · Wijnandia |
5e klasse B: | Centrum Boys · Conventus '03 · Linne · MBC '13 · OVCS · RIOS '31 · RKAVC · SNA · Sanderbout · Slekker Boys · Sint Joost · Susterse Boys |
5e klasse C: | Bieslo · Eindse Boys · Koningslust · Leveroy · Olympia Boys · RKDSO · RKSVV · RKVB · SJVV · SC Leeuwen · TSC '04 · VVV'03 |
5e klasse D: | Astrantia · BVV '27 · De Zwaluw · Elsendorp · Fiducia · Leunen · RESIA '42 · SV Oostrum · SIOL · SVEB · SVOC '01 · SES · Toxandria · VV Holthees-Smakt |
5e klasse E: | DESO · Gassel · Irene · MOSA '14 · Maaskantse Boys · NLC '03 · OKSV · Odiliapeel · RKVV Keldonk · Ruwaard · VITA · SV Olland · VCO · WHV |