Beker van België 2016-17 (vrouwenvoetbal) - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Beker van België 2016-17 (vrouwenvoetbal).

Beker van België 2016-17 (vrouwenvoetbal)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Het seizoen 2016-17 van de Beker van België in het vrouwenvoetbal startte op 13 augustus 2016 met een voorronde en eindigde op 13 mei 2017 met een zege van AA Gent tegen RSC Anderlecht.

Laatste 16

Dit schema toont het wedstrijdschema vanaf de 1/8e finale.

1/8e finale kwartfinale halve finale finale
                           
           
 Massenhoven VC (I)  0
 KRC Genk Ladies  2  
 KRC Genk Ladies  0
   RSC Anderlecht  3  
 DVC Eva's Tienen  0
 RSC Anderlecht  8  
 RSC Anderlecht  1
   Standard Luik  0  
 KSK Heist  0
 Standard Luik  6  
 Standard Luik  4
   Club Brugge (II)  0  
 Club Brugge (II)  2
 AA Gent B (I)  1  
 RSC Anderlecht  1
   AA Gent Ladies  3
 KOVC Sterrebeek (II)  1 (3)
 Famkes Merkem (I)  1 (4)  
 Famkes Merkem (I)  0
   Zulte Waregem (I)  5  
 Eendracht Aalst (I)  0
 Zulte Waregem (I)  2  
 Zulte Waregem (I)  0
   AA Gent  3  
 DVK Egem (I)  
 bye    
 DVK Egem (I)  1    
   AA Gent  4      
 AA Gent  3
 OH Leuven  1  

Verloop

Alle rondes werden in één wedstrijd beslist. In de voorronde en de eerste ronde speelden ploegen uit de provinciale reeksen, vanaf de tweede ronde traden de ploegen uit Tweede klasse toe en vanaf de derde ronde ook de ploegen uit Eerste klasse. Uiteindelijk bleven in de vierde ronde acht ploegen over, die doorgingen naar de achtste finales, waar ook de ploegen ook de Super League toetraden tot de beker.

Wedstrijden

Na de clubnaam wordt tussen haakjes in Romeinse cijfers weergeven in welke klasse de ploeg speelde. Een P voor het cijfer betekent dat het om een provinciale klasse gaat. Indien er geen haakjes zijn, gaat het om een ploeg uit de Super League.

Voorronde

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
1 13.08.2016 16:00 RFC Wiersien (P.I) - Fraiture FC (P.I) 5-0 (ff)
2 13.08.2016 16:00 RC Ans Montegnée (P.I) - US Grâce-Hollogne (P.I) 1-2
3 13.08.2016 16:00 FC Ellezellois (P.I) - Club Luik (P.I) 1-10
4 13.08.2016 16:00 Aywaille FC (P.I) - Miecroob Veltem (P.I) 2-5
5 13.08.2016 16:00 CS Bossièrois (P.I) - FC Bercheux (P.I) 1-4
6 13.08.2016 16:00 RCS Hastiérois (P.II) - SC Vance (P.I) 0-15

Eerste ronde

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
7 20.08.2016 16:00 RUS Anderlues (P.I) - RUS Pondrome (P.II) 8-0
8 20.08.2016 16:00 US Grâce-Hollogne (P.I) - KVC Westerlo (P.IV) 1-4
9 20.08.2016 16:00 RUS Ethe-Belmont (P.I) - Olympic Club de Charleroi (P.I) 3-2
10 20.08.2016 16:00 RFC Wiersien (P.I) - Club Luik (P.I) 1-13
11 20.08.2016 16:00 Racing Jeunesse Arlonaise (-) - RSC Nassogne (P.I) 0-5 (ff)
12 20.08.2016 16:00 Miecroob Veltem (P.I) - FC Bercheux (P.I) 1-4
13 20.08.2016 16:00 SC Vance (P.I) - Antwerp Girls (P.I) 5-0 (ff)
14 20.08.2016 16:00 CS Bellevaux-Ligneville (P.I) - RES Philippeville (P.II) 11-0

Tweede ronde

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
15 27.08.2016 16:00 Club Brugge (II) - FC Bercheux (P.I) 11-0
16 27.08.2016 16:00 RUS Ethe-Belmont (P.I) - Saint-Ghislain B (II) 0-7
17 27.08.2016 16:00 RSC Nassogne (P.I) - Olsa Brakel (II) 0-11
18 27.08.2016 16:00 KSOC Maria-ter-Heide (II) - SC Vance (P.I) 19-1
19 27.08.2016 16:00 Standard Luik C (II) - CS Bellevaux-Ligneville (P.I) 18-0
20 27.08.2016 16:00 Club Luik (P.I) - Cerkelladies Brugge (II) 4-1
21 27.08.2016 16:00 KVC Westerlo (P.IV) - Eendracht Louwel (II) 0-5 (ff)
22 27.08.2016 16:00 RUS Anderlues (P.I) - ASE de Chastre (II) 0-9
23 27.08.2016 16:00 OH Leuven B (II) - KOVC Sterrebeek (II) 0-5
24 27.08.2016 16:00 KVK Svelta Melsele (II) - HO Wolvertem-Merchtem (II) 4-1
25 27.08.2016 16:00 GFA Sinaai (II) - AA Gent C (II) 5-0
26 27.08.2016 16:00 Wuustwezel FC (II) - KSK Beveren (II) 4-3
27 27.08.2016 16:00 KSKV Zwevezele (II) - KRC Genk B (II) 2-1
28 27.08.2016 16:00 Montroeul-Dergneau (II) - Wallonia Club Sibret (II) 0-5
29 27.08.2016 16:00 Tongeren DV B (II) - KFC Rapide Wezemaal (II) 1-3
30 27.08.2016 16:00 Wolfsdonk Sport (II) - KFC Merelbeke (II) 2-2 (4-2 n.p.)
31 27.08.2016 16:00 Zulte Waregem B (II) - KV Mechelen Dames (II) 0-3
32 27.08.2016 16:00 KFC Turnhout (II) - KFC Halveweg Zonhoven (II) 0-5 (ff)

Derde ronde

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
33 17.09.2016 16:00 Eendracht Louwel (II) - RSC Anderlecht B (I) 0-5 (ff)
34 17.09.2016 16:00 Club Luik (P.I) - Massenhoven VC (I) 0-4
35 17.09.2016 16:00 GFA Sinaai (II) - Dames VK Egem (I) 1-4
36 17.09.2016 16:00 Union Saint-Ghislain Tertre-Hautrage (I) - KVK Svelta Melsele (II) 2-1
37 17.09.2016 16:00 Olsa Brakel (II) - AA Gent B (I) 2-6
38 17.09.2016 16:00 Standard Luik B (I) - Wuustwezel FC (II) 8-3
39 17.09.2016 16:00 VC Dames Eendracht Aalst (I) - KSOC Maria-ter-Heide (II) 2-1
40 17.09.2016 16:00 Saint-Ghislain B (II) - Fémina White Star Woluwe (I) 0-5
41 17.09.2016 16:00 Standard Luik C (II) - SV Zulte Waregem (I) 0-1
42 17.09.2016 16:00 ASE de Chastre (II) - DV Famkes Merkem (I) 2-2 (0-3 n.p.)
43 17.09.2016 16:00 Lierse SK (I) - KOVC Sterrebeek (II) 0-5 (ff)
44 17.09.2016 16:00 VC Moldavo (I) - Wolfsdonk Sport (II) 5-2
45 17.09.2016 16:00 Kontich FC (I) - KSKV Zwevezele (II) 7-4
46 17.09.2016 16:00 Tongeren DV (I) - Wallonia Club Sibret (II) 3-1
47 17.09.2016 16:00 KFC Rapide Wezemaal (II) - Club Brugge (II) 0-4
48 17.09.2016 16:00 KFC Halveweg Zonhoven (II) - KV Mechelen Dames (II) 0-4

Vierde ronde

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
49 15.10.2016 15:00 AA Gent B (I) - RSC Anderlecht B (I) 6-0
50 15.10.2016 15:00 Tongeren DV (I) - DV Famkes Merkem (I) 1-2
51 15.10.2016 15:00 Union Saint-Ghislain Tertre-Hautrage (I) - KOVC Sterrebeek (II) 2-2 (2-3 n.p.)
52 15.10.2016 15:00 Massenhoven VC (I) - Fémina White Star Woluwe (I) 3-1
53 15.10.2016 15:00 Club Brugge (II) - Kontich FC (I) 1-1 (4-3 n.p.)
54 15.10.2016 15:00 SV Zulte Waregem (I) - KV Mechelen Dames (II) 1-1 (5-4 n.p.)
55 15.10.2016 15:00 Dames VK Egem (I) - VC Moldavo (I) 1-0
56 15.10.2016 15:00 VC Dames Eendracht Aalst (I) - Standard Luik B (I) 5-2

1/8e finale

De acht winnaars uit de vierde ronde namen het in deze ronde op tegen de zeven ploegen uit de Super League, één ploeg was vrij.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
1 - - Dames VK Egem (I) - bye -
2 1.11.2016 15:00 VC Dames Eendracht Aalst (I) - SV Zulte Waregem (I) 0-2
3 1.11.2016 15:00 KSK Heist - Standard Luik 0-6
4 1.11.2016 15:00 Massenhoven VC (I) - KRC Genk Ladies 0-1
5 1.11.2016 15:00 KOVC Sterrebeek (II) - DV Famkes Merkem (I) 1-1 (3-4 n.p.)
6 1.11.2016 15:00 AA Gent Ladies - Oud-Heverlee Leuven 3-1
7 1.11.2016 15:00 DVC Eva's Tienen - RSC Anderlecht 0-8
8 1.11.2016 15:00 Club Brugge (II) - AA Gent B (I) 2-1 (n.v.)

Kwartfinale

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
9 28.01.2017 14:30 Dames VK Egem (I) - AA Gent Ladies 1-4
10 28.01.2017 15:00 DV Famkes Merkem (I) - SV Zulte Waregem (I) 0-5
11 28.01.2017 15:00 Standard Luik - Club Brugge (II) 4-0
12 28.01.2017 15:00 KRC Genk Ladies - RSC Anderlecht 0-3

Halve finale

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag
13 15.04.2017 15:00 SV Zulte Waregem (I) 0 - 3 AA Gent Ladies
14 15.04.2017 15:00 RSC Anderlecht 1 - 0 Standard Luik

Finale


13 mei 2017
15:00 (UTC+2)
Finale Beker van België
RSC Anderlecht 1 – 3 AA Gent Ladies Achter de Kazerne, Mechelen
Van Kerkhoven
 59'
Video
 21' Van Ackere
 65' Missipo
 79' Toloba
Anderlecht
Gent
RSC Anderlecht:
GK 1
Diede Lemey
RB 28
Nicky Van Den Abbeele
CB 18
Marlies Verbruggen
CB 4
Heleen Jaques
LB 16
Justine Blave
RW 17
Lola Wajnblum
CM 20
Charlotte Tison
74'
CM 8
Laura De Neve
LW 9
Yana Daniels
78'
CF 3
Ella Van Kerkhoven
40'
CF 6
Tine De Caigny
Wisselspelers:
FW 12
Noémie Gelders
74'
FW 22
Ulrike De Frère
78'
Coach:
Patrick Wachel
AA Gent Ladies:
GK 1
Nicky Evrard
RB 20
Jody Vangheluwe
CB 21
Silke Vanwynsberghe
CB 17
Chloë Van Mingeroet
LB 8
Shari Van Belle
77'
DM 3
Elien Van Wynendaele
CM 7
Margaux Van Ackere
CM 12
Kassandra Missipo
RW 10
Chloe Vande Velde
70'
CF 13
Marie Minnaert
31'
LW 18
Elke Van Gorp
Wisselspelers:
MF 22
Isabelle Iliano
31'
FW 4
Elena Dhont
70'
FW 19
Mariam Abdulai Toloba
77'
Coach:
Dave Mattheus
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Beker van België 2016-17 (vrouwenvoetbal)
Listen to this article