Haackey
veldhockey-vereniging uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
HHC Haackey is een Nederlandse hockeyclub uit Haaksbergen.
Snelle feiten HHC Haackey, Algemeen ...
HHC Haackey | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Haaksbergse Hockeyclub Haackey | |||||
Plaats | Haaksbergen | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 18 juni 1973 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 398[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
Sluiten
De club werd opgericht op 18 juni 1973 en speelt op Sportpark Groot Scholtenhagen waar ook een tennis- en atletiekvereniging zijn gevestigd. Haackey heren 1 komt uit in de Vierde klasse van de KNHB. Het eerste damesteam komt uit in de Derde klasse van de KNHB.
Bronnen, noten en/of referenties
|
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |