JSV Nieuwegein
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
JSV is een Nederlandse voetbalclub uit Nieuwegein, in de provincie Utrecht, opgericht in 1926. De club heeft zowel een zaterdag- als een zondagafdeling. Het eerste mannenzaterdagelftal van de club speelt in de Tweede klasse (2020/21), het eerste mannenzondagelftal komt uit in de Vijfde klasse (2020/21).
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
JSV Nieuwegein | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Jutphase Sportvereniging Nieuwegein | |||||
Opgericht | 1 april 1926 | |||||
Plaats | Jutphaas/Nieuwegein | |||||
Complex | Sportpark Galecop | |||||
Competitie | Zaterdag: Tweede klasse (2020/21) Zondag: Vijfde klasse (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
JSV is opgericht op 1 april 1926 door de heren Bons, van Straten en Zwezerijnen. De club speelt sinds 2005 op sportpark Galecop.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||
97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Voetbalclubs in de gemeente Nieuwegein
Amateurvoetbal zaterdag West I – seizoen 2022/23
1e klasse A: | SV Argon · FC De Bilt · CSV BOL · HBOK · VV De Meern · VV Monnickendam · MSV '19 · NSC Nijkerk · VV Nunspeet · GC & FC Olympia · RODA '46 · SDC Putten · ZOB · HSV De Zuidvogels |
2e klasse A: | AFC · AMVJ · ASV Arsenal · DVVA · DWS · EVC · CSV Jong Holland · Koninklijke HFC · SV Marken · OSV · FC Weesp · SV Zandvoort · Zwaluwen '30 |
2e klasse B: | VV Benschop · BFC · FC Breukelen · SC Buitenboys · CSW · DESTO · EDO · SV Geinoord · SV Loosdrecht · VV Maarssen · PVCV Vleuten · HC & FC Victoria · ASC Waterwijk |
2e klasse C: | CDW · CJVV · FC Delta Sports '95 · VV Dieren · VV Jonathan · VV Lunteren · De Merino's · ASC Nieuwland · SV Otterlo · OVC '85 · SV de Valleivogels · Veensche Boys · VRC · VV Woudenberg |
3e klasse A: | ADO '20 · Always Forward · SV Beverwijk · FC Castricum · DEM · Fortuna Wormerveer · HCSC · OFC · Reiger Boys · SDOB · De Volewijckers · VVA/Spartaan · ZVC '22 |
3e klasse B: | VV Amstelveen · SC Buitenveldert · HFC EDO · VV IJmuiden · JOS Watergraafsmeer · Olympia Haarlem · SV Real Sranang · RKAVIC · RODA '23 · SCPB '22 · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · VSV · ASV Wartburgia |
3e klasse C: | AH '78 · FC Almere · VV Altius · SV Baarn · DOSC · VV Hees · USV Hercules · FC Hilversum · SV Laren '99 · Odysseus '91 · SV Olympia '25 · TOV · HSV Wasmeer · SV Zeist |
3e klasse D: | VV Brederodes · DVSU · USV Elinkwijk · SV Houten · IJFC · JSV Nieuwegein · SV Lopik · SV Nieuw Utrecht · OSV NITA · CVV Vriendenschaar · VVIJ · SC Woerden · Zwaluwen Utrecht 1911 |
5e klasse A: | DTA Fortius · AFC IJburg · VV Jisp · De Kennemers · VV Opperdoes · SC Purmerland · Rood-Wit Zaanstad · Sporting Andijk · SV Vrone · VVV Westzaan · VV De Wherevogels |
5e klasse B: | SV Austerlitz · Cobu Boys · DVSA · VV Eemboys · Faja Lobi KDS · SC 't Gooi · Oranje Wit · OSO · VV Schalkwijk · SVF Cothen · SVMM · SV Vechtzoom · VIOD T · VSC |
Amateurvoetbal zondag West I – seizoen 2022/23
1e klasse A: | AFC '34 · AGB · VV Assendelft · Fortuna Wormerveer · HBC · SV Hillegom · SV Hoofddorp · IVV · Kolping Boys · LSVV · SV De Meer · SDZ · FC Uitgeest · Vitesse '22 |
2e klasse A: | BVC Bloemendaal · FC Den Helder · S.v. Enkhuizen · HSV · JVC Julianadorp · KFC · SV Kleine Sluis · FC Medemblik · RKVV Saenden · SEW · SC Spirit '30 · VIOS-W · SV Westfriezen · ZAP |
2e klasse B: | RKSV Altior · DCG · DIOS · DSOV · VV Hooglanderveen · KDO · ROAC · RODA '23 · SCPB '22 · SO Soest · Sporting '70 · Sporting Martinus · VVZA · ZSGOWMS |
3e klasse A: | Always Forward · DWOW · SC Dynamo · VV Flevo · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · KGB · RKEDO · Schagen United · SV Spartanen · VV Strandvogels · VVS '46 · VVW |
3e klasse B: | Alcmaria Victrix · VV Bergen · Con Zelo · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · SV Ilpendam · SV Koedijk · VV Limmen · Meervogels '31 · FC Purmerend · SV De Rijp · VV Zeevogels |
3e klasse C: | SV Alliance '22 · FC Ankaraspor · SC Hercules Zaandam · SV Nieuw-West United · RCZ · VV Schoten · Sporting Krommenie · SVA · AVV Swift · TABA · TOG · VSV · WSV '30 · VV Zwanenburg |
3e klasse D: | FC Aalsmeer · FC Abcoude · VV Amsvorde · APWC · HOV/DJSCR · HWD · SV Ouderkerk · PVC · AFC Quick 1890 · RODA '46 · SVH · Taurus · Voorschoten '97 |
4e klasse A: | VV Dirkshorn · Duinrand S · VV Egmondia · SV De Koog · KSV · Sint Boys DES · VV Succes · VV Texel '94 · Vesdo · VV Winkel · MSV Zeemacht |
4e klasse B: | ALC · Alkmaarsche Boys · VV Berkhout · DWB · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · RKSV Sint George · SV Sporting S · SSV · SV De Valken · Victoria O · RKVV Zwaagdijk |
4e klasse C: | SV Beemster · BSM · DSS · Geel Wit '20 · HFC Heemstede · SV De Meteoor · Onze Gezellen · VV Oosthuizen · Rood-Wit Zaanstad · SV Spaarnwoude · VVV Westzaan · ZVV Zaandijk |
4e klasse D: | CTO '70 · DHSC · SC Eendracht '82 · VV Kismet · SV Rivierwijkers · AVV Sloterdijk · SMVC Fair Play · TOS-Actief · VVA/Spartaan · VVU Ardahanspor · WV-HEDW |
5e klasse A: | Apollo '68 · VV Callantsoog · VV Kaagvogels · VV Nieuwe Niedorp · VV Oudesluis · SV Petten · VZV · SV Wieringerwaard · VV Wiron · WMC · ZDH |
5e klasse B: | AC Amsterdam · DESS · SV Geinburgia · HYS · VV Knollendam · MOC · AFC Nautilus · OSC Amsterdam · SDW · WBSV · VV Woudia |