Lijst van voetbalinterlands Andorra - Israël
Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Deze lijst van voetbalinterlands is een overzicht van alle officiële voetbalwedstrijden tussen de nationale teams van Andorra en Israël. De landen hebben tot op heden[1] zes keer tegen elkaar gespeeld. De eerste ontmoeting, een kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap voetbal 2008, werd gespeeld in Nijmegen (Nederland) op 6 september 2006. Het laatste duel, een kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap voetbal 2024, vond plaats op 21 november 2023 in Andorra la Vella.
№ | Plaats | Datum | Competitie | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nijmegen[2] | 6 september 2006 | EK 2008 kwalificatie | Israël – Andorra | 4 − 1 |
2 | Andorra la Vella | 6 juni 2007 | EK 2008 kwalificatie | Andorra – Israël | 0 – 2 |
3 | Andorra la Vella | 13 oktober 2014 | EK 2016 kwalificatie | Andorra − Israël | 1 − 4 |
4 | Haifa | 3 september 2015 | EK 2016 kwalificatie | Israël – Andorra | 4 − 0 |
5 | Jeruzalem | 19 juni 2023 | EK 2024 kwalificatie | Israël − Andorra | 2 − 1 |
6 | Andorra la Vella | 21 november 2023 | EK 2024 kwalificatie | Andorra − Israël | 0 − 2 |
Competitie | Totaal gespeeld |
Winst Andorra |
Gelijk | Winst Israël |
Doelsaldo Andorra – Israël |
---|---|---|---|---|---|
EK-kwalificatie | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 − 18 |
Totaal | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 − 18 |
Wedstrijden bepaald door strafschoppen worden, in lijn met de FIFA, als een gelijkspel gerekend.
Derde ontmoeting
EK 2016 kwalificatie (scheidsrechter Cristian Balaj, Andorra la Vella, 13 oktober 2014): | ||
Andorra | 1 – 4 | Israël |
Ildefons Lima 15' (pen.) | goals | 3' Omer Damari 41' Omer Damari 82' Omer Damari 90+6' (pen.) Tomer Hemed |
Koldo Álvarez | bondscoach | Eli Guttman |
Ferran Pol Ildefons Lima 40' Jordi Rubio 70' Emili García Marc Vales David Maneiro Edu Peppe 40' Gabi Reira Marcio Vieira Iván Lorenzo Cristian Martínez |
opstellingen | Ofir Marciano Tal Ben-Haim Eyal Meshumar Eytan Tibi 65' Gil Vermouth Bibras Natkho 70' Eran Zahavi Nir Biton Taleb Twatiha 84' Omer Damari Tal Ben-Haim |
Josep Ayala 40' Joan Toscano 40' Marc Pujol 70' |
wissels | 65' Itay Shechter 70' Lior Refaelov 84' Tomer Hemed |
Jordi Rubio 45+2' Cristian Martínez 83' |
gele kaarten | 45+2' Gil Vermouth |
Vierde ontmoeting
EK 2016 kwalificatie (scheidsrechter Tamás Bognár, Haifa, 3 september 2015): | ||
Israël | 4 – 0 | Andorra |
Eran Zahavi 3' Nir Bitton 22' Tomer Hemed 26' (pen.) Moanes Dabour 38' |
goals | |
Eli Guttman | bondscoach | Koldo Álvarez |
Ofir Marciano Tal Ben-Haim 46' Eytan Tibi Eli Dasa Bibras Natkho Eran Zahavi 46' Nir Bitton Avi Rikan Tomer Hemed 75' Tal Ben-Haim Moanes Dabour |
opstellingen | Ferran Pol Ildefons Lima Emili García Marc García Renom Moisés San Nicolás 55' Víctor Rodríguez Marcio Vieira 81' Marc Rebés 72' Sergi Moreno Cristian Martínez Aaron Sánchez |
Maor Melikson 46' Maor Buzaglo 46' Beram Kayal 75' |
wissels | 55' Óscar Sonejee 72' Jordi Rubio 81' Max Llovera |
Tomer Hemed 46' | gele kaarten | 47' Marcio Vieira 59' Moisés San Nicolás 88' Jordi Rubio |
|
FAF · A-internationals · Statistieken · Bondscoaches · Andorrees vrouwenelftal · Andorra U21 · Andorra U20 · Andorra U19 · Andorra U18 · Andorra U17 · Andorra U16
1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029
1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 · 2023
Albanië · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · China · Cyprus · Engeland · Equatoriaal-Guinea · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gabon · Georgië · Gibraltar · Grenada · Hongarije · Ierland · IJsland · Indonesië · Israël · Kaapverdië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Malta · Moldavië · Nederland · Noord-Macedonië · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · Saint Kitts en Nevis · San Marino · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zwitserland
IFA · A-internationals · Kwalificatiewedstrijden · Bondscoaches · Statistieken · Israëlisch vrouwenelftal · Olympisch elftal · Israël U21 · Israël U20 · Israël U19 · Israël U18 · Israël U17 · Israël U16
1934 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029
WK 1970
1934 · 1935–1937 · 1938 · 1939 · 1948 · 1941–1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951–1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 · 2023
Albanië · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Chili · Colombia · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Ethiopië · Faeröer · Filipijnen · Finland · Frankrijk · Georgië · GOS · Griekenland · Guatemala · Honduras · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · India · Iran · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Maleisië · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Myanmar · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oezbekistan · Oostenrijk · Pakistan · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Taiwan · Thailand · Tsjechië · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zambia · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zuid-Vietnam · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|