SP Rekken
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
SP Rekken is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Rekken in Gelderland, opgericht in 1970. Het eerste elftal van de club speelt in de Vierde klasse zondag (seizoen 2020/21).
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
SP Rekken | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Sportclub Rekken | |||||
Opgericht | 17 juni 1970 | |||||
Plaats | Rekken | |||||
Complex | Sportpark 't Asterloo | |||||
Competitie | Vierde klasse zondag (seizoen 2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
Rekken telt 7 seniorenteams (waarvan 2 dames), 2 juniorenteams en 8 pupillenteams. De club speelt op sportpark 't Asterloo in Rekken.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||
97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Voetbalclubs in de gemeente Berkelland
Amateurvoetbal zondag Oost – seizoen 2022/23
1e klasse D: | De Bataven · Sportclub Bemmel · Berghem Sport · AVV Columbia · SV Leones · MASV · RKHVV · SDO Bussum · SV TOP · Voorwaarts T · FC Winterswijk · SC Woezik · WSV |
2e klasse H: | Beuningse Boys · DCS · DIO '30 · DVC'26 · SV Grol · NEC · OBW · SDOUC · Spero · Theole · Union · SC Varsseveld · VVG '25 |
2e klasse I: | ATC '65 · AZC · Bon Boys · BWO · GVV Eilermark · VV Lemelerveld · VV Reutum · SV Schalkhaar · SDC '12 · STEVO · FC Suryoye/Mediterraneo · De Tukkers · VV Vorden · VV Witkampers |
3e klasse A: | Avanti Wilskracht · Barbaros · DSVD · VC Fleringen · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · RSC · VV Ruurlo · Saasveldia · FC Trias · TVO · SV Vasse · VOGIDO · WVV '34 |
3e klasse B: | FC Bergh · SV Concordia-Wehl · FC Dinxperlo · VV Doetinchem · DVV Duiven · VV Eldenia · VV Gendringen · HC '03 · Pax Hengelo · SML · VDZ · VIOD D · VVO · SC Westervoort |
3e klasse C: | SV Angeren · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · RKSV Driel · DSZ · DVOL · GVA · HAVO · FC Jeugd '90 · Jonge Kracht · Quick 1888 · VV Rood Wit · SCE · Vv Trekvogels |
3e klasse D: | ABS Bathmen · UVV Albatross · VV Beekbergen · SV Colmschate '33 · DSC · Groen Wit '62 · VV Holten · KCVO · Sportclub Markelo · SC Overwetering · Robur et Velocitas · DVV Turkse Kracht · Warnsveldse Boys · Wijhe '92 |
5e klasse A: | VV Bentelo · VV Buurse · FC het Centrum · VV Diepenheim · VV Haaksbergen · HVV Hengelo · VV Langeveen · EVV Phenix · VV Rietmolen · TVV · VOSTA · Zenderen Vooruit |
5e klasse B: | SV Bredevoort · DEO · GSV '63 · SP Haarlo · SV Halle · SJO/SSA HMC '17 (H/M) · ZVV De Hoven · VV Lochuizen · MEC · SSA Ratti-Socii · SVBV · VV Wolfersveen · ZZC '20 |
5e klasse C: | Ajax Breedenbroek · SV Babberich · VV Den Dam · Dierensche Boys · Eendracht Arnhem · VV Elsweide · SV Gelders Eiland · NVC · RKPSC · RVW · SDZZ · SHE · SVGG |
5e klasse D: | AAC-Olympia · Aquila · SV AVIOS-DBV · Batavia · DVSG · VV Niftrik · SV Nijmegen · SCD '33 · VV SCP · Unitas '28 · Victoria '25 · WVW Weurt |
5e klasse E: | SV Batavia '90 · CCW '16 · DVV Davo · VV Emst · SV Epse · DVV Go-Ahead · SV Terwolde · VV Vilsteren · VV Voorst · SC Wesepe · SV Wissel · SV Zwolle |