SVSH
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
SVSH is een amateurvoetbalvereniging uit Someren-Heide, gemeente Someren, Noord-Brabant, Nederland.
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
SVSH | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Sport Vereniging Someren Heide | |||||
Opgericht | 16 juni 1963 | |||||
Plaats | Someren-Heide | |||||
Complex | Sportpark De Plagge | |||||
Competitie | Vierde klasse zondag (2022/23) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
De vereniging werd op 16 juni 1963 opgericht. De thuiswedstrijden worden op "Sportpark De Plagge" gespeeld. Het enige vrouwenvoetbalelftal acteert in het seizoen 2019/20 in de Zesde klasse.
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2022/23 in de Vierde klasse zondag van het KNVB-district Zuid-II.
Competitieresultaten 1997–2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||
97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ||||||||||||||||||||||||
Amateurvoetbal zondag Zuid II – seizoen 2023/24
1e klasse F: | BSV Limburgia · Chevremont · De Ster · SV Deurne · EHC · Mierlo-Hout · RKSV Minor · SHH · SV Someren · SV Valkenswaard · SC Susteren · Sportclub '25 · Volharding |
2e klasse E: | Avanti '31 · Berghem Sport · Boekel Sport · DAW · Eendracht '30 · Handel · Heeswijk · Olympia '18 · Prinses Irene · Rhode/VSB · SSS'18 · Schijndel/DE WIT · Union |
2e klasse F: | Bekkerveld · Caesar · Eijsden · GSV '28 · Geusselt Sport · Haslou · Heer · RVU · Sittard · VV Schaesberg · Alfa Sport · Venlosche Boys · Veritas · Maastricht West |
3e klasse A: | Bunde · FC Gulpen · FC Hoensbroek · Heksenberg-NEC · KVC Oranje · Laura Hopel Combinatie · Leonidas-W · RKHSV · SCG · SV Hulsberg · Scharn · Sporting Heerlen · Walram · Weltania |
3e klasse B: | Baarlo · DVO · FC Geleen Zuid · FC Maasgouw · Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie · MMC Weert · Merefeldia · SV Budel · SVH'39 · Olympia Schinveld · Spaubeek · SC Irene · VV HEBES · Vaesrade |
3e klasse C: | SV Blerick · Bruheze · DSV · Excellent · FCV-Venlo · HVV Helmond · Hegelsom · MVC '19 · Melderslo · ONDO · Panningen · SV United · Sparta '18 · Stiphout Vooruit |
3e klasse D: | Brakkenstein · EGS '20 · Festilent · Groesbeekse Boys · Hapse Boys · Heijen · Krayenhoff · Sportclub NEC · Quick 1888 · SCE · Venhorst · Vianen Vooruit · Volkel · Vorstenbossche Boys |
5e klasse A: | Berg '28 · DBSV · Geertruidse Boys · Geulsche Boys · Kakertse Boys · Partij · Passart-VKC · RKASV · RKSVB · RKTSV · Rimburg · SNC '14 · Wijnandia |
5e klasse B: | Centrum Boys · Conventus '03 · Linne · MBC '13 · OVCS · RIOS '31 · RKAVC · SNA · Sanderbout · Slekker Boys · Sint Joost · Susterse Boys |
5e klasse C: | Bieslo · Eindse Boys · Koningslust · Leveroy · Olympia Boys · RKDSO · RKSVV · RKVB · SJVV · SC Leeuwen · TSC '04 · VVV'03 |
5e klasse D: | Astrantia · BVV '27 · De Zwaluw · Elsendorp · Fiducia · Leunen · RESIA '42 · SV Oostrum · SIOL · SVEB · SVOC '01 · SES · Toxandria · VV Holthees-Smakt |
5e klasse E: | DESO · Gassel · Irene · MOSA '14 · Maaskantse Boys · NLC '03 · OKSV · Odiliapeel · RKVV Keldonk · Ruwaard · VITA · SV Olland · VCO · WHV |
Bronnen, noten en/of referenties |