SV CCW '16
sportvereniging / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
SV CCW '16 is een Nederlandse sportvereniging uit Wilp (gemeente Voorst) in de provincie Gelderland, ontstaan op 1 juli 2016 na een fusie tussen SV Cupa en SV Wilp. De sporten gymnastiek, jazzdance, turnen, voetbal,volleybal en darten worden er beoefend.
SV CCW '16 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Sportvereniging Combinatie Cupa Wilp 2016 | |||||
Opgericht | 1 juli 2016 | |||||
Plaats | Wilp | |||||
Complex | Sportpark 'd Olde Leeuwenbarg | |||||
Competitie | Vijfde klasse zondag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
SV CCW '16 speelt op het laagst mogelijke niveau in district Oost, de vijfde klasse zondag (2020/21). De club speelt haar thuiswedstrijden op Sportpark 'd Olde Leeuwenbarg aan de westkant van Wilp. Dit sportcomplex omvat 3 wedstrijdvelden en één trainingsveld.
In het seizoen 2015/16 speelde het 1e elftal van SV Cupa en SV Wilp al als samengesteld team.
|
|
|
| ||||
16 | 17 | 18 | 19 |
* Speelde in het seizoen 2015/16 als samengesteld team onder de naam SV Cupa/SV Wilp
VV Activia · SV CCW '16 · SC Klarenbeek · SV Terwolde · SP Teuge · sv Twello · SV V en L De Vecht · VV Voorst · Sv Voorwaarts
Voormalig: SV Cupa · SV Wilp
1e klasse D: | De Bataven · Sportclub Bemmel · Berghem Sport · AVV Columbia · SV Leones · MASV · RKHVV · SDO Bussum · SV TOP · Voorwaarts T · FC Winterswijk · SC Woezik · WSV |
2e klasse H: | Beuningse Boys · DCS · DIO '30 · DVC'26 · SV Grol · NEC · OBW · SDOUC · Spero · Theole · Union · SC Varsseveld · VVG '25 |
2e klasse I: | ATC '65 · AZC · Bon Boys · BWO · GVV Eilermark · VV Lemelerveld · VV Reutum · SV Schalkhaar · SDC '12 · STEVO · FC Suryoye/Mediterraneo · De Tukkers · VV Vorden · VV Witkampers |
3e klasse A: | Avanti Wilskracht · Barbaros · DSVD · VC Fleringen · AVC Luctor et Emergo · MVV '29 · RSC · VV Ruurlo · Saasveldia · FC Trias · TVO · SV Vasse · VOGIDO · WVV '34 |
3e klasse B: | FC Bergh · SV Concordia-Wehl · FC Dinxperlo · VV Doetinchem · DVV Duiven · VV Eldenia · VV Gendringen · HC '03 · Pax Hengelo · SML · VDZ · VIOD D · VVO · SC Westervoort |
3e klasse C: | SV Angeren · SV Blauw Wit · RKSV Brakkenstein · RKSV Driel · DSZ · DVOL · GVA · HAVO · FC Jeugd '90 · Jonge Kracht · Quick 1888 · VV Rood Wit · SCE · Vv Trekvogels |
3e klasse D: | ABS Bathmen · UVV Albatross · VV Beekbergen · SV Colmschate '33 · DSC · Groen Wit '62 · VV Holten · KCVO · Sportclub Markelo · SC Overwetering · Robur et Velocitas · DVV Turkse Kracht · Warnsveldse Boys · Wijhe '92 |
5e klasse A: | VV Bentelo · VV Buurse · FC het Centrum · VV Diepenheim · VV Haaksbergen · HVV Hengelo · VV Langeveen · EVV Phenix · VV Rietmolen · TVV · VOSTA · Zenderen Vooruit |
5e klasse B: | SV Bredevoort · DEO · GSV '63 · SP Haarlo · SV Halle · SJO/SSA HMC '17 (H/M) · ZVV De Hoven · VV Lochuizen · MEC · SSA Ratti-Socii · SVBV · VV Wolfersveen · ZZC '20 |
5e klasse C: | Ajax Breedenbroek · SV Babberich · VV Den Dam · Dierensche Boys · Eendracht Arnhem · VV Elsweide · SV Gelders Eiland · NVC · RKPSC · RVW · SDZZ · SHE · SVGG |
5e klasse D: | AAC-Olympia · Aquila · SV AVIOS-DBV · Batavia · DVSG · VV Niftrik · SV Nijmegen · SCD '33 · VV SCP · Unitas '28 · Victoria '25 · WVW Weurt |
5e klasse E: | SV Batavia '90 · CCW '16 · DVV Davo · VV Emst · SV Epse · DVV Go-Ahead · SV Terwolde · VV Vilsteren · VV Voorst · SC Wesepe · SV Wissel · SV Zwolle |