SV HODO
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
SV HODO is een omnisportvereniging uit Hollandscheveld, gemeente Hoogeveen, Drenthe, Nederland.
Snelle feiten HODO, Naam ...
HODO | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Sportvereniging Hollandscheveld Overwint Door Oefening | |||||
Opgericht | 15 maart 1961 | |||||
Plaats | Hollandscheveld | |||||
Complex | Sportpark 't Hoge Bos | |||||
Competitie | Derde klasse zondag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
De vereniging werd op 15 maart 1961 opgericht. De club telt een handbal- en voetbalafdeling.
De thuiswedstrijden worden op "sportpark 't Hoge Bos" gespeeld. De jeugd speelt onder de vlag van SJO HH '97 (HODO/Hollandscheveld 1997): een samenwerkingsverband tussen SV HODO en VV Hollandscheveld.
Standaardelftal
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2020/21 in de Derde klasse zondag van het KNVB-district Noord.
Erelijst
- kampioen Tweede klasse: 2001
- kampioen Derde klasse: 1978, 1999
- kampioen Vierde klasse: 1977, 2019
Competitieresultaten 1974–2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
- 1987: in de beslissende halve competitie om het klassekampioenschap in 2B werd op Hemelvaartsdag 28 mei uit met 0-2 verloren van SV Steenwijkerwold en op zondag 31 mei thuis met 3-1 gewonnen van VV Valthermond. Steenwijkerwold werd kampioen.[1][2][3]
Vrouwen
Het eerste vrouwenvoetbalelftal speelde in het seizoen 2018/19 in zaterdag 4A.
SC Elim · SV HODO · VV Hollandscheveld · VV Hoogeveen · HZVV · VV Noordscheschut · SV Pesse · SCN · VV Tiendeveen · VV de Weide
Amateurvoetbal zondag Noord – seizoen 2022/23
1e klasse E: | SV Dalfsen · VV Emmen · CVV Germanicus · GOMOS · GRC Groningen · GVAV-Rapiditas · VV Jubbega · NEO · VV Roden · VV Rolder Boys · SVBO · TVC '28 · WVV 1896 |
2e klasse J: | VV Beilen · VV Dalen · VV Drachten · SC Emmeloord · EMMS · HODO · LSC 1890 · VV Oldeholtpade · SV Pesse · VV Sint Annaparochie · SV VENO · VV Zuidwolde |
2e klasse K: | VV Annen · ASVB · GSAVV Forward · VV Helpman · HOVC · VV Musselkanaal · VV Noordster · VV Peize · VV Sellingen · SC Stadskanaal · SC Stadspark · VV Valthermond · WKE '16 |
3e klasse A: | VV Dwingeloo · VV Mildam · FC Oldemarkt · Oranje Zwart · Read Swart · Renado · RKO · VV Ruinen · VV Steenwijker Boys · SV Steenwijkerwold · VV Trinitas · VV Wacker |
3e klasse B: | VV Akkrum · VV Bakkeveen · VV Dronrijp · DTD · LVV Friesland · VV Geel Wit · VV Gorredijk · MKV '29 · VV Oerterp · VV Oosterlittens · SV De Wilper Boys |
3e klasse C: | VV Actief · VV Engelbert · VV Gieten · VV Groninger Boys · LEO · FC Lewenborg · MOVV · VV Muntendam · PJC · SVZ · VV Westerwolde · ZNC |
3e klasse D: | SC Erica · VV Gasselternijveen · VV Nieuw Buinen · Raptim · VV Schoonebeek · VV Sleen · SVV '04 · VV Sweel · FC Ter Apel '96 · VV Titan · Twedo · VV Weerdinge |
4e klasse A: | SC Balkbrug · VV De Blesse · VV Havelte · VV IJhorst · FC Kraggenburg · SC Makkinga · VV Nieuweschoot · Olyphia · VV Ruinerwold · VV Stânfries · VWC |
4e klasse B: | Black Boys · Blue Boys · FC Harlingen · VV Nieuw Roden · VV Oldeboorn · VV De Sweach · SC Terschelling · THOR · VV Tijnje · VV Warga · VV Zevenhuizen |
4e klasse C: | VV Bareveld · VV Bellingwolde · BNC · vv Gieterveen · VV Heiligerlee · Kwiek · VV Siddeburen · SPW · THOS · VV Veelerveen · VV Wedde |
4e klasse D: | VV Buinen · VV Buinerveen · DSC '65 · DVC '59 · VV Eext · EHS '85 · KSC · Protos · VV Smilde '94 · VV Wijster · SC Zwartemeerse Boys |
5e klasse A: | VV Aengwirden · AVV · VV Blauw Rood '20 · VV Blauwhuis · FFS · SV Houtigehage · VV Kuinre · VV Langezwaag · VV Langweer · VV Lemmer · VV Wispolia |
5e klasse B: | VV BEW · VV Blankenham · VV Diever-Wapse · FC Fochteloo · SV Giethoorn SE · Old Forward · VV Oosterstreek · VV Scheerwolde · VV Sport Vereent · VV Uffelte · VV Wapserveen |
5e klasse C: | VV Alteveer · SV Drieborg · DWZ · VV Farmsum · FVV · Groen-Geel · VV Kloosterburen · Oldambtster Boys · VV WEO · SV Woltersum · SV Yde de Punt |
5e klasse D: | GKC · HHCombi · SV Hoogersmilde · JVV · Pekelder Boys · SC Roswinkel · SVBC · VV De Treffer '16 · VIOS O. · Weiteveense Boys · Witteveense Boys '87 |
Bronnen, noten en/of referenties
|