VV Sport Vereent
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
VV Sport Vereent is een op 28 april 1930 opgerichte amateurvoetbalvereniging uit het Nederlandse Oldeberkoop. De thuiswedstrijden worden op het "Sportpark Lunia" gespeeld.
VV Sport Vereent | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Sport Vereent | |||||
Opgericht | 28 april 1930 | |||||
Plaats | Oldeberkoop | |||||
Complex | Sportpark Lunia | |||||
Competitie | Vijfde klasse zondag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2020/21 in de Vijfde klasse zondag van het KNVB-district Noord.
- Kampioen Vijfde klasse: 1998, 2009
- Kampioen Zesde klasse: 1997
- Kampioen Eerste klasse FVB: 1968, 1978, 1994
- Kampioen Tweede klasse FVB: 1981
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
In 2008 maakte de Ooststellingwerfcup zijn rentree. Nadat het in 1993 ter ziele was gegaan wegens verschillende redenen, kwam een groep vrijwilligers uit Waskemeer op het idee om het toernooi opnieuw op te zetten. Inmiddels kent het toernooi elf deelnemende teams. Deelnemende clubs zijn naast Sport Vereent onder andere: SV De Griffioen, SV Haulerwijk, VV Waskemeer, DIO Oosterwolde, SV Donkerbroek, Sportclub Makkinga, Stanfries, VV Trinitas en FC Fochteloo.
Voormalig: DIO Oosterwolde · SV De Griffioen · VV Haulerwijk · ZVV Haulerwijkse Boys · OZC
1e klasse E: | SV Dalfsen · VV Emmen · CVV Germanicus · GOMOS · GRC Groningen · GVAV-Rapiditas · VV Jubbega · NEO · VV Roden · VV Rolder Boys · SVBO · TVC '28 · WVV 1896 |
2e klasse J: | VV Beilen · VV Dalen · VV Drachten · SC Emmeloord · EMMS · HODO · LSC 1890 · VV Oldeholtpade · SV Pesse · VV Sint Annaparochie · SV VENO · VV Zuidwolde |
2e klasse K: | VV Annen · ASVB · GSAVV Forward · VV Helpman · HOVC · VV Musselkanaal · VV Noordster · VV Peize · VV Sellingen · SC Stadskanaal · SC Stadspark · VV Valthermond · WKE '16 |
3e klasse A: | VV Dwingeloo · VV Mildam · FC Oldemarkt · Oranje Zwart · Read Swart · Renado · RKO · VV Ruinen · VV Steenwijker Boys · SV Steenwijkerwold · VV Trinitas · VV Wacker |
3e klasse B: | VV Akkrum · VV Bakkeveen · VV Dronrijp · DTD · LVV Friesland · VV Geel Wit · VV Gorredijk · MKV '29 · VV Oerterp · VV Oosterlittens · SV De Wilper Boys |
3e klasse C: | VV Actief · VV Engelbert · VV Gieten · VV Groninger Boys · LEO · FC Lewenborg · MOVV · VV Muntendam · PJC · SVZ · VV Westerwolde · ZNC |
3e klasse D: | SC Erica · VV Gasselternijveen · VV Nieuw Buinen · Raptim · VV Schoonebeek · VV Sleen · SVV '04 · VV Sweel · FC Ter Apel '96 · VV Titan · Twedo · VV Weerdinge |
4e klasse A: | SC Balkbrug · VV De Blesse · VV Havelte · VV IJhorst · FC Kraggenburg · SC Makkinga · VV Nieuweschoot · Olyphia · VV Ruinerwold · VV Stânfries · VWC |
4e klasse B: | Black Boys · Blue Boys · FC Harlingen · VV Nieuw Roden · VV Oldeboorn · VV De Sweach · SC Terschelling · THOR · VV Tijnje · VV Warga · VV Zevenhuizen |
4e klasse C: | VV Bareveld · VV Bellingwolde · BNC · vv Gieterveen · VV Heiligerlee · Kwiek · VV Siddeburen · SPW · THOS · VV Veelerveen · VV Wedde |
4e klasse D: | VV Buinen · VV Buinerveen · DSC '65 · DVC '59 · VV Eext · EHS '85 · KSC · Protos · VV Smilde '94 · VV Wijster · SC Zwartemeerse Boys |
5e klasse A: | VV Aengwirden · AVV · VV Blauw Rood '20 · VV Blauwhuis · FFS · SV Houtigehage · VV Kuinre · VV Langezwaag · VV Langweer · VV Lemmer · VV Wispolia |
5e klasse B: | VV BEW · VV Blankenham · VV Diever-Wapse · FC Fochteloo · SV Giethoorn SE · Old Forward · VV Oosterstreek · VV Scheerwolde · VV Sport Vereent · VV Uffelte · VV Wapserveen |
5e klasse C: | VV Alteveer · SV Drieborg · DWZ · VV Farmsum · FVV · Groen-Geel · VV Kloosterburen · Oldambtster Boys · VV WEO · SV Woltersum · SV Yde de Punt |
5e klasse D: | GKC · HHCombi · SV Hoogersmilde · JVV · Pekelder Boys · SC Roswinkel · SVBC · VV De Treffer '16 · VIOS O. · Weiteveense Boys · Witteveense Boys '87 |