UEFA Cup 2002/03 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Cup 2002/03.

UEFA Cup 2002/03

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 32ste editie van de UEFA Cup werd door FC Porto gewonnen in de finale tegen het Schotse Celtic FC.

Voorronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Litex Lovetsj
8 - 1
FK Atlantas
5 - 0 3 - 1
FC Encamp
0 - 13
Zenit Sint-Petersburg
0 - 5 0 - 8
FC Atıraw
0 - 2
FK Matador Púchov
0 - 0 0 - 2
Glentoran FC
0 - 6
Wisła Kraków
0 - 2 0 - 4
FK Pobeda Prilep
2 - 3
FC Midtjylland
2 - 0 0 - 3 (n.v.)
NK Primorje
6 - 3
Zvartnots Yerevan
6 - 1 0 - 2
FK Ventspils
3 - 1
FC Lugano
3 - 0 0 - 1
Hapoel Tel Aviv FC
5 - 1
KF Partizani
1 - 0 4 - 1
Ferencvaros
5 - 2
AEL Limassol
4 - 0 1 - 2
Hajduk Split
11 - 0
GÍ Gøta
3 - 0 8 - 0
SK Brann
4 - 6
FK Sūduva
2 - 3 2 - 3
Amica Wronki
12 - 2
Total Network Solutions FC
5 - 0 7 - 2
FC København
7 - 2
Lokomotivi Tbilisi
3 - 1 4 - 1
FHK Liepājas Metalurgs
2 - 6
FC Kärnten
0 - 2 2 - 4
FC Vaduz
1 - 1
Livingston FC
1 - 1 0 - 0
Sliema Wanderers FC
1 - 5
Polonia Warschau
1 - 3 0 - 2
Anorthosis Famagusta
3 - 2
CS Grevenmacher
3 - 0 0 - 2
FC Levadia Tallinn
0 - 4
Maccabi Tel Aviv FC
0 - 2 0 - 2
Leixões Sport Club
4 - 3
Belasica Strumica
2 - 2 2 - 1
SK Sigma Olomouc
3 - 3 (3-5 n.p.)
FK Sarajevo
2 - 1 1 - 2
FC Zimbru Chisinau
5 - 3
IFK Göteborg
3 - 1 2 - 2
KÍ Klaksvík
2 - 3
Újpest FC
2 - 2 0 - 1
MyPa
1 - 2
Odense BK
1 - 0 0 - 2
Dinamo Minsk
1 - 5
CSKA Sofia
1 - 4 0 - 1
Dinamo Tbilisi
5 - 1
FC TVMK Tallinn
4 - 1 1 - 0
Spartak Erevan
0 - 5
Servette FC
0 - 2 0 - 3
Shamrock Rovers FC
1 - 5
Djurgårdens IF
1 - 3 0 - 2
NK Varteks
9 - 0
Dundalk FC
5 - 0 4 - 0
FC Gomel
5 - 0
HJK Helsinki
1 - 0 4 - 0
Aberdeen FC
1 - 0
FC Nistru Otaci
1 - 0 0 - 0
AIK Stockholm
5 - 1
ÍBV Vestmannaeyjar
2 - 0 3 - 1
Rapid Boekarest
5 - 1
HIT Gorica
2 - 0 3 - 1
SP Domagnano
0 - 5
FK Viktoria Žižkov
0 - 2 0 - 3
FC Kairat Almaty
0 - 5
Rode Ster Belgrado
0 - 2 0 - 3
Metalloerg Zaporizja
3 - 0
Birkirkara FC
3 - 0 0 - 0
Bangor City FC
1 - 2
FK Sartid
1 - 0 0 - 2
Koba Senec
1 - 5
NK Široki Brijeg
1 - 2 0 - 3
SK Tirana
2 - 3
FC Naţional Boekarest
0 - 1 2 - 2
FC Avenir Beggen
1 - 9
Ipswich Town FC
0 - 1 1 - 8
Fylkir Reykjavík
2 - 4
Excelsior Moeskroen
1 - 1 1 - 3
Stabæk IF
5 - 1
Linfield FC
4 - 0 1 - 1

Eerste ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Paris Saint-Germain
4 - 0
Újpest FC
3 - 0 1 - 0
Sporting Clube de Portugal
4 - 6
Partizan Belgrado
1 - 3 3 - 3 (n.v.)
Legia Warschau
7 - 2
FC Utrecht
4 - 1 3 - 1
FC Zimbru Chisinau
1 - 4
Real Betis
0 - 2 1 - 2
Beşiktaş JK
7 - 2
FK Sarajevo
2 - 2 5 - 0
CSKA Moskou
3 - 4
AC Parma
1 - 1 2 - 3
Levski Sofia
5 - 2
Brøndby IF
4 - 1 1 - 1
RSC Anderlecht
2 - 2
Stabæk IF
0 - 1 2 - 1
FC Naţional Boekarest
3 - 2
SC Heerenveen
3 - 0 0 - 2
SS Lazio
4 - 0
AO Xanthi
4 - 0 0 - 0
Aberdeen FC
0 - 1
Hertha BSC Berlin
0 - 0 0 - 1
Ipswich Town FC
2 - 1
FK Sartid
1 - 1 1 - 0
Maccabi Tel Aviv FC
2 - 4
Boavista FC
1 - 0 1 - 4
AIK Stockholm
4 - 6
Fenerbahçe SK
3 - 3 1 - 3
AC Sparta Praag
4 - 0
NK Široki Brijeg
3 - 0 1 - 0
FK Austria Wien
5 - 2
Sjachtar Donetsk
5 - 1 0 - 1
Denizlispor
3 - 3
FC Lorient
2 - 0 1 - 3
Chelsea FC
4 - 5
Viking FK
2 - 1 2 - 4
FC Kärnten
1 - 4
Hapoel Tel Aviv FC
0 - 4 1 - 0
VfB Stuttgart
8 - 2
FK Ventspils
4 - 1 4 - 1
Dinamo Zagreb
9 - 1
Zalaegerszegi TE
6 - 0 3 - 1
FC København
1 - 3
Djurgårdens IF
0 - 0 1 - 3
FK Viktoria Žižkov
3 - 3
Rangers FC
2 - 0 1 - 3nv
Vitesse Arnhem
2 - 1
Rapid Boekarest
1 - 1 1 - 0
Leeds United AFC
2 - 1
Metalloerg Zaporizja
1 - 0 1 - 1
Servette FC
4 - 4
Amica Wronki
2 - 3 2 - 1
SK Sturm Graz
8 - 6
Livingston FC
5 - 2 3 - 4
Ferencvaros
5 - 0
Kocaelispor
4 - 0 1 - 0
Zeljeznicar Sarajevo
0 - 1
Málaga CF
0 - 0 0 - 1
Girondins de Bordeaux
10 - 1
FK Matador Púchov
6 - 0 4 - 1
FC Slovan Liberec
4 - 2
Dinamo Tbilisi
3 - 2 1 - 0
Leixões Sport Club
3 - 5
PAOK FC
2 - 1 1 - 4
Liteks Lovetsj
1 - 3
Panathinaikos Athene
0 - 1 1 - 2 (n.v.)
Rode Ster Belgrado
2 - 0
Chievo Verona
0 - 0 2 - 0
Hajduk Split
2 - 3
Fulham FC
0 - 1 2 - 2
NK Primorje
1 - 8
Wisła Kraków
0 - 2 1 - 6
APOEL FC
3 - 1
Grazer AK
2 - 0 1 - 1
Celta de Vigo
2 - 1
Odense BK
2 - 0 0 - 1
Metalloerg Donetsk
2 - 10
Werder Bremen
2 - 2 0 - 8
Celtic FC
10 - 1
FK Sūduva
8 - 1 2 - 0
FC Porto
6 - 2
Polonia Warschau
6 - 0 0 - 2
FC Gomel
1 - 8
FC Schalke 04
1 - 4 0 - 4
Grasshopper-Club Zürich
4 - 3
Zenit Sint-Petersburg
3 - 1 1 - 2
Ankaragücü
1 - 5
Deportivo Alavés
1 - 2 0 - 3
Iraklis Saloniki
5 - 5
Anorthosis Famagusta
4 - 2 1 - 3
FC Midtjylland
2 - 1
NK Varteks
1 - 0 1 - 1
Blackburn Rovers FC
4 - 4
CSKA Sofia
1 - 1 3 - 3
Excelsior Moeskroen
3 - 7
SK Slavia Praag
2 - 2 1 - 5

Tweede ronde

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Djurgårdens IF
1 - 3
Girondins de Bordeaux
0 - 1 1 - 2
FK Viktoria Žižkov
0 - 4
Real Betis
0 - 1 0 - 3
Legia Warschau
2 - 3
FC Schalke 04
2 - 3 0 - 0
APOEL FC
0 - 5
Hertha BSC Berlin
0 - 1 0 - 4
Ferencvaros
0 - 2
VfB Stuttgart
0 - 0 0 - 2
Málaga CF
4 - 2
Amica Wronki
2 - 1 2 - 1
FK Austria Wien
0 - 3
FC Porto
0 - 1 0 - 2
Partizan Belgrado
4 - 6
SK Slavia Praag
3 - 1 1 - 5 (n.v.)
Leeds United AFC
5 - 1
Hapoel Tel Aviv FC
1 - 0 4 - 1
Fenerbahçe SK
2 - 5
Panathinaikos Athene
1 - 1 1 - 4
RSC Anderlecht
6 - 1
FC Midtjylland
3 - 1 3 - 0
Ipswich Town FC
1 - 1 (2-4 n.p.)
FC Slovan Liberec
1 - 0 0 - 1
FC Naţional Boekarest
0 - 3
Paris Saint-Germain
0 - 2 0 - 1
Deportivo Alavés
1 - 2
Beşiktaş JK
1 - 1 0 - 1
SS Lazio
2 - 1
Rode Ster Belgrado
1 - 0 1 - 1
AC Sparta Praag
1 - 2
Denizlispor
1 - 0 0 - 2
Dinamo Zagreb
1 - 5
Fulham FC
0 - 3 1 - 2
Celta de Vigo
4 - 1
Viking FK
3 - 0 1 - 1
PAOK FC
3 - 2
Grasshopper-Club Zürich
2 - 1 1 - 1
Vitesse Arnhem
5 - 4
Werder Bremen
2 - 1 3 - 3
Boavista FC
3 - 1
Anorthosis Famagusta
2 - 1 1 - 0
SK Sturm Graz
1 - 1 (8-7 n.p.)
Levski Sofia
1 - 0 0 - 1
Celtic FC
3 - 0
Blackburn Rovers FC
1 - 0 2 - 0
AC Parma
3 - 5
Wisła Kraków
2 - 1 1 - 4

Derde ronde

  • De volgende clubs komen uit de Champions League en eindigden derde in hun poule:

AJ Auxerre, Liverpool FC, AEK Athene, Olympique Lyon, Dynamo Kiev, Maccabi Haifa, RC Lens, Club Brugge

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Porto
3 - 1
RC Lens
3 - 0 0 - 1
Denizlispor
1 - 0
Olympique Lyonnais
0 - 0 1 - 0
FC Slovan Liberec
2 - 3
Panathinaikos Athene
2 - 2 0 - 1
Girondins de Bordeaux
2 - 4
RSC Anderlecht
0 - 2 2 - 2
SK Sturm Graz
2 - 3
SS Lazio
1 - 3 1 - 0
Wisła Kraków
5 - 2
FC Schalke 04
1 - 1 4 - 1
PAOK FC
1 - 4
SK Slavia Praag
1 - 0 0 - 4
Beşiktaş JK
3 - 1
Dinamo Kiev
3 - 1 0 - 0
Celtic FC
2 - 2
Celta de Vigo
1 - 0 1 - 2
Club Brugge
1 - 3
VfB Stuttgart
1 - 2 0 - 1
Real Betis
1 - 2
AJ Auxerre
1 - 0 0 - 2
Vitesse Arnhem
0 - 2
Liverpool FC
0 - 1 0 - 1
Málaga CF
2 - 1
Leeds United AFC
0 - 0 2 - 1
AEK Athene
8 - 1
Maccabi Haifa FC
4 - 0 4 - 1
Hertha BSC Berlin
2 - 1
Fulham FC
2 - 1 0 - 0
Paris Saint-Germain
2 - 2
Boavista FC
2 - 1 0 - 1

1/8ste finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Porto
8 - 3
Denizlispor
6 - 1 2 - 2
Panathinaikos Athene
3 - 2
RSC Anderlecht
3 - 0 0 - 2
SS Lazio
5 - 4
Wisła Kraków
3 - 3 2 - 1
SK Slavia Praag
3 - 4
Beşiktaş JK
1 - 0 2 - 4
Celtic FC
5 - 4
VfB Stuttgart
3 - 1 2 - 3
AJ Auxerre
0 - 3
Liverpool FC
0 - 1 0 - 2
Málaga CF
1 - 0
AEK Athene
0 - 0 1 - 0
Hertha BSC Berlin
3 - 3
Boavista FC
3 - 2 0 - 1

Kwartfinale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Porto
2 - 1
Panathinaikos Athene
0 - 1 2 - 0 (n.v.)
SS Lazio
3 - 1
Beşiktaş JK
1 - 0 2 - 1
Celtic FC
3 - 1
Liverpool FC
1 - 1 2 - 0
Málaga CF
1 - 1 (1-4 n.p.)
Boavista FC
1 - 0 0 - 1

Halve finale

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
FC Porto
4 - 1
SS Lazio
4 - 1 0 - 0
Celtic FC
2 - 1
Boavista FC
1 - 1 1 - 0

Finale

Zie UEFA Cupfinale 2003 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
21 mei 2003
FC Porto
3 - 2 (n.v.)
Celtic FC
Estadio Olímpico de la Cartuja, Sevilla
Toeschouwers: 53.000

Scheidsrechter: Lubos Michel (Slowakije)

Derlei 45', 115'
Dmitri Alenitsjev 54'
Henrik Larsson 47', 57'
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
UEFA Cup 2002/03
Listen to this article