UEFA Europa League 2017/18 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for UEFA Europa League 2017/18.

UEFA Europa League 2017/18

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

UEFA Europa League 2017/18
Regio Europa
Confederatie UEFA
Competitie UEFA Europa League
Seizoensdetails
Seizoen 2017/18
Kampioen
Atlético Madrid
Topscorer(s)
Ciro Immobile &
Aritz Aduriz (8 doelpunten)
Aantal clubs 48+8 (hoofdtoernooi)
157+33 (totaal) (van 55 associaties)
Algemeen
Opgericht 1971 als UEFA Cup
2009 als Europa League
Laatste kampioen
Sevilla FC (6e titel)
Recordtitelhouder
Sevilla FC (6 titels)
Website UEFA.com
Kwalificatie
:
Vanaf 2021: WK clubs (Laatste vier winnaars)
:
Vanaf 2000: UEFA Super Cup
Vanaf 2018: Champions League groepsfase
Actueel
Europa League 2020/21
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
 
Voetbal

De UEFA Europa League 17/18 was het 47ste seizoen van de tweede Europese voetbalcompetitie voor clubs die georganiseerd wordt door de UEFA en het negende seizoen onder deze naam.

De finale werd gespeeld in het Parc Olympique Lyonnais in Lyon.

Opzet

  • De winnaar van de voorgaande UEFA Europa League kwalificeerde zich voor de Champions League.
  • Alle bonden hadden een maximum van drie teams die mochten deelnemen aan de Europa League.
  • 16 teams (uit de top 12 van de ranking) kwalificeerden zich rechtstreeks voor de groepsfase, de overige 32 teams stroomden in vanuit de play-offs.

Algemene info

Deelnemers per land

Een totaal van 162 teams van alle 55 bonden nam deel aan deze editie van de UEFA Europa League. De UEFA landenranking bepaalde hoeveel teams ieder land mocht afvaardigen:

  • Van de bonden 1-51 (met uitzondering van Liechtenstein) kwalificeerden zich drie teams.
  • Van de bonden 52-54 kwalificeerden zich twee teams.

Vanaf dit seizoen had Gibraltar 2 plekken in de Europa League

De ranking

De verdeling werd gedaan op basis van de ranglijst van de UEFA-coëfficiënten. Hierbij werd gekeken naar de Europese prestaties van seizoen 2011/12 tot en met 2015/16.

  • (CL) – Extra plek via de UEFA Champions League.
  • (EL) – Plek minder, omdat de winnaar van de Europa League zich plaatste voor de Champions League.
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
1
 Spanje
105.713 3 +1(CL)
2
 Duitsland
80.177 +3(CL)
3
Engeland
76.284 -1(EL)
4
 Italië
70.439 +1(CL)
5
 Portugal
53.082 +1(CL)
6
 Frankrijk
52.749 +1(CL)
7
 Rusland
50.082 +2(CL)
8
 Oekraïne
44.883 +1(CL)
9
 België
40.000 +1(CL)
10
 Nederland
35.563 +1(CL)
11
 Turkije
34.600 +1(CL)
12
 Zwitserland
33.775 +1(CL)
13
 Tsjechië
32.925 +2(CL)
14
 Griekenland
29.700 +1(CL)
15
 Roemenië
25.383 +2(CL)
16
 Oostenrijk
25.100 +1(CL)
17
 Kroatië
23.875 +1(CL)
18
 Polen
22.500 +1(CL)
19
 Cyprus
22.175
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
20
 Wit-Rusland
20.000 3 +1(CL)
21
 Zweden
19.875
22
 Noorwegen
19.250 +1(CL)
23
 Israël
18.625 +1(CL)
24
 Denemarken
18.600 +1(CL)
25
Schotland
17.300 +1(CL)
26
 Azerbeidzjan
14.875
27
 Servië
14.625 +1(CL)
28
 Kazachstan
14.125 +1(CL)
29
 Bulgarije
13.125 +1(CL)
30
 Slovenië
13.125
31
 Slowakije
12.000
32
 Liechtenstein
10.500 1
33
 Hongarije
9.875 3
34
 Moldavië
9.125 +1(CL)
35
 IJsland
8.750 +1(CL)
36
 Georgië
8.125
37
 Finland
7.400
Nr. Land Coeff. Clubs Bijz.
38
 Bosnië en Herzegovina
7.125 3
39
 Albanië
6.625
40
 Macedonië
6.000 +1(CL)
41
 Ierland
5.450
42
 Letland
5.375
43
 Luxemburg
5.250
44
 Montenegro
4.875
45
 Litouwen
4.625
46
Noord-Ierland
4.500
47
 Estland
4.250
48
 Armenië
4.125
49
 Faeröer
3.625
50
 Malta
3.583
51
Wales
3.500
52
 Gibraltar
1.000 2
53
 Andorra
0.999
54
 San Marino
0.333
55
 Kosovo
0.000 1

Data lotingen

Alle lotingen, met uitzondering van de groepsfase, vonden plaats in het UEFA-hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland. De loting van de groepsfase vond plaats in Monaco

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Kwalificatie Eerste kwalificatieronde 19 juni 2017 29 juni 2017 4 en 6 juli 2017
Tweede kwalificatieronde 12 en 13 juli 2017 20 juli 2017
Derde kwalificatieronde 14 juli 2017 27 juli 2017 2 en 3 augustus 2017
Play-off Play-offronde 4 augustus 2017 16 en 17 augustus 2017 24 augustus 2017
Groepsfase Wedstrijddag 1 25 augustus 2017 14 september 2017
Wedstrijddag 2 28 september 2017
Wedstrijddag 3 19 oktober 2017
Wedstrijddag 4 2 november 2017
Wedstrijddag 5 23 november 2017
Wedstrijddag 6 7 december 2017
Knock-outfase 1/16 finales 11 december 2017 13 en 15 februari 2018 21 en 22 februari 2018
1/8 finales 23 februari 2018 8 maart 2018 15 maart 2018
1/4 finales 16 maart 2018 5 april 2018 12 april 2018
1/2 finales 13 april 2018 26 april 2018 3 mei 2018
Finale 16 mei 2018 in de Parc Olympique Lyonnais, Lyon, Frankrijk.

Teams

Onderstaande tabel geeft de deelnemers aan deze editie weer en toont in welke ronde de club instroomde.

Laatste 32
Atletico Madrid (CL)
Borussia Dortmund (CL)
Sporting Lissabon (CL)
CSKA Moskou (CL)
RB Leipzig (CL)
Napoli (CL)
Spartak Moskou (CL)
Celtic (CL)
Groepsfase
Villarreal CF
Lazio Roma
Vitesse
Steaua Boekarest (CL PO)
Real Sociedad
Vitória de Guimarães
Istanbul Başakşehir (CL PO)
HNK Rijeka (CL PO)
TSG Hoffenheim (CL PO)
OGC Nice (CL PO)
Konyaspor
Hapoel Beër Sjeva (CL PO)
1. FC Köln
Olympique Lyon
BSC Young Boys (CL PO)
FC Kopenhagen (CL PO)
Hertha BSC
Lokomotiv Moskou
FC Lugano
Astana FK (CL PO)
Arsenal
Zorja Loehansk
Slavia Praag (CL PO)
Atalanta Bergamo
SV Zulte Waregem
FC Fastav Zlín
Play-offronde
Dinamo Kiev (CL 3e)
AEK Athene (CL 3e)
BATE Borisov (CL 3e)
Sheriff Tiraspol (CL 3e)
Club Brugge (CL 3e)
FC Viitorul (CL 3e)
Rosenborg BK (CL 3e)
FH Hafnarfjörður (CL 3e)
Ajax (CL 3e)
Red Bull Salzburg (CL 3e)
FK Partizan (CL 3e)
FK Vardar (CL 3e)
Viktoria Plzen (CL 3e)
Legia Warschau (CL 3e)
PFK Ludogorets (CL 3e)
3e voorronde
Athletic Bilbao
Girondins de Bordeaux
PSV
Universitatea Craiova [Bijz. ROE]
SC Freiburg
Zenit Sint-Petersburg
Fenerbahçe
Austria Wien
Everton
FK Krasnodar
FC Sion
Dinamo Zagreb
AC Milan
Olimpik Donetsk
Sparta Praag
Arka Gdynia
Sporting Braga
FC Oleksandria
PAOK Saloniki
Marítimo
KAA Gent
Panathinaikos
Olympique Marseille
KV Oostende
Dinamo Boekarest [Bijz. ROE]
2e voorronde
FC Utrecht
Panionios
Apollon Limasol
Bnei Jehoeda
Galatasaray
Astra Giurgiu [Bijz. ROE]
Dinamo Brest
Brøndby IF
FC Luzern
Sturm Graz
Östersunds FK
Aberdeen
Mladá Boleslav
Hajduk Split
SK Brann
Qäbälä PFK
1e voorronde
SCR Altach
Ordabası FK Şımkent
VPS Vaasa
Crusaders FC
NK Osijek
Botev Plovdiv
NK Široki Brijeg
Coleraine FC
Jagiellonia Białystok
Levski Sofia [Bijz. BUL]
FK Željezničar
Ballymena United
Lech Poznań
Doenav Roese [Bijz. BUL]
FK Sarajevo
Levadia Tallinn
AEK Larnaca
NK Domžale
KF Tirana
Nõmme Kalju FC
AEL Limasol
ND Gorica
Partizan Tirana
Flora Tallinn
Sjachtjor Salihorsk
Olimpija Ljubljana
Skënderbeu Korçë
Sjirak FC
Dinamo Minsk
Slovan Bratislava
FK Pelister
Gandzasar Kapan
AIK Stockholm
MFK Ružomberok
FK Shkendija
Pyunik Erevan
IFK Norrköping
AS Trenčín
Rabotnički Skopje
KÍ Klaksvik
Odds BK
FC Vaduz
Cork City FC
NSÍ Runavík
FK Haugesund
Ferencváros
Derry City
B36 Tórshavn
Maccabi Tel Aviv
Videoton FC
Shamrock Rovers
Floriana
Beitar Jeruzalem
Vasas SC Boedapest
FK Ventspils
Balzan FC
Lyngby BK
Dacia Chisinau
FK Jelgava
Valletta FC [Bijz. MAL]
FC Midtjylland
Milsami Orhei
FK Liepāja
Bala Town FC
Rangers FC
Zaria Bălți
Differdange 03
Connah's Quay Nomads
St. Johnstone FC
Valur Reykjavík
Fola Esch
Bangor City FC
FK Inter Bakoe
Stjarnan FC
Progrès Niedercorn
Lincoln Red Imps FC
Zira FK
KR Reykjavík
FK Sutjeska Nikšić
St Joseph's FC
Rode Ster Belgrado
Torpedo Koetaisi
FK Zeta
UE Santa Coloma
FK Vojvodina
Tsjichoera Satsjchere
FK Mladost Podgorica
Sant Julià
FK Mladost Lučani
Dinamo Batoemi
FK Trakai
Tre Penne
Kairat Almaty
Seinäjoen Jalkapallokerho
Sūduva Marijampolė
Folgore
Irtysj Pavlodar
HJK Helsinki
Atlantas Klaipėda
Pristina [Bijz. KOS]
Legenda
Aanduiding Betekenis
(CL 3e) Ingestroomd na uitschakeling in de derde voorronde van de Champions League.
(CL PO) Ingestroomd na uitschakeling in de play-offronde van de Champions League.
(CL) Ingestroomd na 3e te zijn geworden in de groepsfase van de Champions League.

- Bulgarije (BUL): CSKA Sofia had zich oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 3 Levski Sofia. Het ticket van Levski Sofia schoof vervolgens door naar de nummer 4 Doenav Roese.

- Kosovo (KOS): KF Besa Pejë had zich als bekerwinnaar oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 2 Pristina.

- Malta (MAL): Birkirkara FC had zich oorspronkelijk geplaatst voor de eerste kwalificatieronde. Zij slaagde er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket schoof daarom door naar de nummer 4 Valletta FC.

- Roemenië (ROE): Bekerwinnaar FC Voluntari en nummer 4 CFR Cluj hadden zich oorspronkelijk geplaatst voor respectievelijk de derde en de tweede kwalificatieronde. Zij slaagden er echter niet in om een UEFA-licentie te bemachtigen. Het ticket voor de derde kwalificatieronde schoof daarom door naar de nummer 5 Universitatea Craiova en het ticket voor de tweede kwalificatieronde naar de nummer 6 Astra Giurgiu.

Kwalificatierondes

In de kwalificatierondes en de play-offronde werden de teams, gebaseerd op hun UEFA-clubcoëfficiënten tot en met het seizoen 2016/17, ingedeeld in geplaatste en ongeplaatste teams. Via een loting werden de geplaatste en ongeplaatste teams aan elkaar gekoppeld. Teams uit hetzelfde land konden niet tegen elkaar loten.

Eerste kwalificatieronde

Aan de eerste kwalificatieronde deden 100 teams mee. De loting vond plaats op 19 juni 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 29 juni, de terugwedstrijden op 4 en 6 juli 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Maccabi Tel Aviv
5 – 0
KF Tirana
2 – 0 3 – 0
Kairat Almaty
8 – 1
Atlantas Klaipėda
6 – 0 2 – 1
Beitar Jeruzalem
7 – 3
Vasas SC Boedapest
4 – 3 3 – 0
NK Široki Brijeg
2 – 0 *
Ordabası FK Şımkent
2 – 0 0 – 0
Rode Ster Belgrado
6 – 3
Floriana
3 – 0 3 – 3
Valletta FC
3 – 0
Folgore
2 – 0 1 – 0
FK Ventspils
0 – 1
Valur Reykjavík
0 – 0 0 – 1
St. Johnstone FC
1 – 3
FK Trakai
1 – 2 0 – 1
Odds BK
5 – 0
Ballymena United
3 – 0 2 – 0
Sjachtjor Salihorsk
1 – 2
Sūduva Marijampolė
0 – 0 1 – 2
FK Mladost Lučani
0 – 5
FK Inter Bakoe
0 – 3 0 – 2
Tsjichoera Satsjchere
1 – 2
SCR Altach
0 – 1 1 – 1
Fola Esch
3 – 2
Milsami Orhei
2 – 1 1 – 1
Partizan Tirana
1 – 4
Botev Plovdiv
1 – 3 0 – 1
UE Santa Coloma
0 – 6
NK Osijek
0 – 2 0 – 4
Zaria Bălți
3 – 3 ns (6 – 5)
FK Sarajevo
2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Bala Town FC
1 – 5
FC Vaduz
1 – 2 0 – 3
VPS Vaasa
2 – 0
Olimpija Ljubljana
1 – 0 1 – 0
Connah's Quay Nomads
1 – 3
HJK Helsinki
1 – 0 0 – 3
KR Reykjavík
2 – 0 *
SJK
0 – 0 2 – 0
Sjirak FC
2 – 4
ND Gorica
0 – 2 2 – 2
Zira FK
4 – 1
Differdange 03
2 – 0 2 – 1
FK Vojvodina
2 – 3
MFK Ružomberok
2 – 1 0 – 2
Pyunik Erevan
1 – 9 *
Slovan Bratislava
1 – 4 0 – 5
Tre Penne
0 – 7 *
FK Rabotnički
0 – 1 0 – 6
Rangers FC
1 – 2
Progrès Niedercorn
1 – 0 0 – 2
NK Domžale
5 – 2
Flora Tallinn
2 – 0 3 – 2
Crusaders FC
3 – 3 (u)
FK Liepāja
3 – 1 0 – 2
Nõmme Kalju FC
4 – 2
B36 Tórshavn
2 – 1 2 – 1
Levadia Tallinn
2 – 6
Cork City FC
0 – 2 2 – 4
FK Shkendija
7 – 0 *
Dacia Chisinau
3 – 0 4 – 0
Levski Sofia
3 – 1
FK Sutjeska
3 – 1 0 – 0
Irtysj Pavlodar
3 – 0
Doenav Roese
1 – 0 2 – 0
Dinamo Batoemi
0 – 5 *
Jagiellonia Białystok
0 – 1 0 – 4
FK Željezničar
3 – 2
FK Zeta
1 – 0 2 – 2
AEK Larnaca
6 – 1
Lincoln Red Imps
5 – 0 1 – 1
FC Midtjylland
10 – 2
Derry City
6 – 1 4 – 1
Dinamo Minsk
4 – 1
NSÍ Runavík
2 – 1 2 – 0
Ferencváros
3 – 0
FK Jelgava
2 – 0 1 – 0
Lyngby BK
4 – 0
Bangor City FC
1 – 0 3 – 0
AS Trenčín
8 – 1
Torpedo Koetaisi
5 – 1 3 – 0
Lech Poznań
7 – 0
FK Pelister
4 – 0 3 – 0
Mladost Podgorica
4 – 0
Gandzasar Kapan
1 – 0 3 – 0
Videoton FC
5 – 3
Balzan FC
2 – 0 3 – 3
St Joseph's FC
0 – 10 *
AEL Limasol
0 – 4 0 – 6
Skënderbeu Korçë
6 – 0
Sant Julià
1 – 0 5 – 0
FK Haugesund
7 – 0
Coleraine FC
7 – 0 0 – 0
Stjarnan FC
0 – 2
Shamrock Rovers
0 – 1 0 – 1
IFK Norrköping
6 – 0
Pristina
5 – 0 1 – 0
KÍ Klaksvik
0 – 5 *
AIK Stockholm
0 – 0 0 – 5

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Tweede kwalificatieronde

Aan de tweede kwalificatieronde deden 66 teams mee, 50 winnaars van de eerste kwalificatieronde en 16 nieuwe teams. De loting vond plaats op 19 juni 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 12 en 13 juli, de terugwedstrijden op 20 juli 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Beitar Jeruzalem
1 – 5 *
Botev Plovdiv
1 – 1 0 – 4
Apollon Limasol
5 – 1
Zaria Bălți
3 – 0 2 – 1
Rabotnički Skopje
1 – 4
Dinamo Minsk
1 – 1 0 – 3
Slovan Bratislava
1 – 3
Lyngby BK
0 – 1 1 – 2
Shamrock Rovers
2 – 5
Mladá Boleslav
2 – 3 0 – 2
FK Željezničar
0 – 2
AIK Stockholm
0 – 0 0 – 2
Cork City
0 – 2 *
AEK Larnaca
0 – 1 0 – 1
Kairat Almaty
1 – 3
Skënderbeu Korçë
1 – 1 0 – 2
Panionios
5 – 2
ND Gorica
2 – 0 3 – 2
Astra Giurgiu
3 – 1 *
Zira FK
3 – 1 0 – 0
FK Haugesund
3 – 4
Lech Poznań
3 – 2 0 – 2
Brøndby IF
3 – 2
VPS Vaasa
2 – 0 1 – 2
IFK Norrköping
3 – 3 ns (3 – 5)
FK Trakai
2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Hajduk Split
3 – 1
Levski Sofia
1 – 0 2 – 1
Nõmme Kalju FC
1 – 4
Videoton FC
0 – 3 1 – 1
Maccabi Tel Aviv
5 – 1
KR Reykjavík
3 – 1 2 – 0
Valletta FC
1 – 3
FC Utrecht
0 – 0 1 – 3
MFK Ružomberok
2 – 1
SK Brann
0 – 1 2 – 0
FK Liepāja
1 – 2
Sūduva Marijampolė
0 – 2 1 – 0
Qäbälä PFK
3 – 1
Jagiellonia Białystok
1 – 1 2 – 0
Progrès Niedercorn
1 – 3
AEL Limasol
0 – 1 1 – 2
SCR Altach
4 – 1
Dinamo Brest
1 – 1 3 – 0
Östersunds FK
3 – 1
Galatasaray
2 – 0 1 – 1
FK Inter Bakoe
2 – 4
Fola Esch
1 – 0 1 – 4
FC Vaduz
0 – 2
Odds BK
0 – 1 0 – 1
Valur Reykjavík
3 – 5
NK Domžale
1 – 2 2 – 3
Irtysj Pavlodar
1 – 3
Rode Ster Belgrado
1 – 1 0 – 2
Aberdeen
3 – 1
NK Široki Brijeg
1 – 1 2 – 0
Ferencváros
3 – 7
FC Midtjylland
2 – 4 1 – 3
Sturm Graz
3 – 1
Mladost Podgorica
0 – 1 3 – 0
FK Shkendija
4 – 2
HJK Helsinki
3 – 1 1 – 1
AS Trenčín
1 – 3
Bnei Jehoeda
1 – 1 0 – 2
NK Osijek
3 – 2
FC Luzern
2 – 0 1 – 2

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Derde kwalificatieronde

Aan de derde kwalificatieronde deden 58 teams mee, 33 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en 25 nieuwe teams. De loting vond plaats op 14 juli 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 27 juli, de terugwedstrijden op 2 en 3 augustus 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
PSV
0 – 2
NK Osijek
0 – 1 0 – 1
FK Trakai
2 – 4
FK Shkendija
2 – 1 0 – 3
FK Krasnodar
5 – 2
Lyngby BK
2 – 1 3 – 1
Sturm Graz
2 – 3
Fenerbahçe
1 – 2 1 – 1
Panathinaikos
3 – 1
Qäbälä PFK
1 – 0 2 – 1
Mladá Boleslav
3 – 3 (2 – 4 ns)
Skënderbeu Korçë
2 – 1 1 – 2 (n.v.)
Austria Wien
2 – 1
AEL Limasol
0 – 0 2 – 1
Dinamo Zagreb
2 – 1
Odds BK
2 – 1 0 – 0
Dinamo Boekarest
1 – 4
Athletic Bilbao
1 – 1 0 – 3
Olimpik Donetsk
1 – 3
PAOK Saloniki
1 – 1 0 – 2
Arka Gdynia
4 – 4 (u)
FC Midtjylland
3 – 2 1 – 2
Östersunds FK
3 – 1
Fola Esch
1 – 0 2 – 1
Girondins de Bordeaux
2 – 2 (u)
Videoton FC
2 – 1 0 – 1
Maccabi Tel Aviv
2 – 0
Panionios
1 – 0 1 – 0
FC Utrecht
(u) 2 – 2
Lech Poznań
0 – 0 2 – 2
Universitatea Craiova
0 – 3
AC Milan
0 – 1 0 – 2
Brøndby IF
0 – 2
Hajduk Split
0 – 0 0 – 2
KAA Gent
2 – 4
SCR Altach
1 – 1 1 – 3
Astra Giurgiu
0 – 1
FC Oleksandria
0 – 0 0 – 1
Everton
2 – 0
MFK Ružomberok
1 – 0 1 – 0
Aberdeen
2 – 3
Apollon Limasol
2 – 1 0 – 2
Rode Ster Belgrado
3 – 0
Sparta Praag
2 – 0 1 – 0
Botev Plovdiv
0 – 2
Marítimo
0 – 0 0 – 2
Bnei Jehoeda
1 – 2 *
Zenit Sint-Petersburg
0 – 2 1 – 0
Olympique Marseille
4 – 2
KV Oostende
4 – 2 0 – 0
SC Freiburg
1 – 2
NK Domžale
1 – 0 0 – 2
AEK Larnaca
3 – 1
Dinamo Minsk
2 – 0 1 – 1
AIK Stockholm
2 – 3
SC Braga
1 – 1 1 – 2 (n.v.)
Sūduva Marijampolė
4 – 1
FC Sion
3 – 0 1 – 1

Bijz.: * De wedstrijd was teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Play-offronde

Aan de play-offronde deden 44 teams mee: 15 verliezende teams die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2017/18 en de 29 winnaars van de derde kwalificatieronde. De loting vond plaats op 4 augustus 2017. De heenwedstrijden werden gespeeld op 16 en 17 augustus, de terugwedstrijden op 24 augustus 2017.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
AC Milan
7 – 0 *
FK Shkendija
6 – 0 1 – 0
FK Vardar
4 – 1
Fenerbahçe
2 – 0 2 – 1
Ajax
2 – 4
Rosenborg BK
0 – 1 2 – 3
NK Osijek
2 – 2 (u)
Austria Wien
1 – 2 1 – 0
FK Krasnodar
4 – 4 (u) *
Rode Ster Belgrado
3 – 2 1 – 2
SCR Altach
2 – 3
Maccabi Tel Aviv
0 – 1 2 – 2
BATE Borisov
3 – 2
FC Oleksandria
1 – 1 2 – 1
Club Brugge
0 – 3
AEK Athene
0 – 0 0 – 3
Marítimo
1 – 3
Dynamo Kiev
0 – 0 1 – 3
Dinamo Zagreb
1 – 1 (u)
Skënderbeu Korçë
1 – 1 0 – 0
PFK Ludogorets
2 – 0
Sūduva Marijampolė
2 – 0 0 – 0
Panathinaikos
2 – 4
Athletic Bilbao
2 – 3 0 – 1
Apollon Limasol
4 – 3
FC Midtjylland
3 – 2 1 – 1
NK Domžale
1 – 4
Olympique Marseille
1 – 1 0 – 3
FK Partizan
4 – 0
Videoton FC
0 – 0 4 – 0
FH Hafnarfjörður
3 – 5
SC Braga
1 – 2 2 – 3
Everton
3 – 1
Hajduk Split
2 – 0 1 – 1
FC Utrecht
1 – 2
Zenit Sint-Petersburg
1 – 0 0 – 2 (n.v.)
Legia Warschau
1 – 1 (u)
Sheriff Tiraspol
1 – 1 0 – 0
FC Viitorul
1 – 7
Red Bull Salzburg
1 – 3 0 – 4
Viktoria Pilsen
3 – 1
AEK Larnaca
3 – 1 0 – 0
PAOK Saloniki
3 – 3 (u)
Östersunds FK
3 – 1 0 – 2

Bijz.: * De wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.

Hoofdtoernooi

Groepsfase

De loting vond plaats op 25 augustus 2017. Een totaal van 48 teams werden verdeeld over 12 groepen van elk 4 teams, met de regel dat teams uit hetzelfde land niet in dezelfde groep konden komen. De 48 teams bestonden uit 16 rechtstreeks geplaatste teams, 22 winnaars van de play-off ronde en 10 verliezers van de play-off ronde van de UEFA Champions League 2017/18.

Pot 1
Team Coeff.
Arsenal
105.192
Zenit Sint-Petersburg
87.106
Olympique Lyon
68.833
Dynamo Kiev
67.526
Villarreal
64.999
Athletic Bilbao
60.999
Lazio
56.666
AC Milan
47.666
Viktoria Pilsen
40.635
Red Bull Salzburg
40.570
FC Kopenhagen
37.800
SC Braga
37.366
Pot 2
Team Coeff.
Steaua Boekarest
35.370
PFK Ludogorets
34.175
BATE Borisov
29.475
Everton
29.192
BSC Young Boys
28.915
Olympique Marseille
28.333
Real Sociedad
27.499
Maccabi Tel Aviv
23.375
Lokomotiv Moskou
20.606
Austria Wien
17.070
Hertha BSC
16.899
OGC Nice
16.833
Pot 3
Team Coeff.
Astana FK
16.800
FK Partizan
16.075
TSG Hoffenheim
15.899
FC Köln
15.899
HNK Rijeka
15.550
Vitória
14.866
Atalanta Bergamo
14.666
Zulte Waregem
14.480
Zorja Loehansk
13.526
Rosenborg BK
12.665
Sheriff Tiraspol
11.150
Hapoel Beër Sjeva
10.875
Pot 4
Team Coeff.
Apollon Limasol
10.710
Istanbul Başakşehir
10.340
Konyaspor
9.840
Vitesse
9.212
Slavia Praag
8.135
Rode Ster Belgrado
7.325
Skënderbeu Korçë
6.825
Fastav Zlín
6.635
AEK Athene
6.580
FC Lugano
6.415
FK Vardar
5.125
Östersunds FK
3.945
Legenda kleuren in de tabellen
Groepswinnaars en nummers twee gaan door naar de knock-outfase.
Uitgeschakeld

Groep A

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Villarreal
6 3 2 1 10 6 +4 11
Astana FK
6 3 1 2 10 7 +3 10
Slavia Praag
6 2 2 2 6 6 0 8
Maccabi Tel Aviv
6 1 1 4 1 8 -7 4

14 september 2017
19:00 uur
Villarreal
3 – 1
Astana FK
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 14.670
Scheidsrechter:
Srđan Jovanović
Sansone
 16'
Bakambu
 75'
Tsjerysjev
 77'
 68' Logvinenko

14 september 2017
19:00 uur
Slavia Praag
1 – 0
Maccabi Tel Aviv
Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 13.035
Scheidsrechter:
Robert Schörgenhofer
Necid
 12'


28 september 2017
17:00 uur
Astana FK
1 – 1
Slavia Praag
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 17.215
Scheidsrechter:
Andreas Ekberg
Tomasov
 43'
 19' Ngadeu-Ngadjui

28 september 2017
21:05 uur
Maccabi Tel Aviv
0 – 0
Villarreal
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 11.865
Scheidsrechter:
Craig Pawson


19 oktober 2017
17:00 uur
Astana FK
4 – 0
Maccabi Tel Aviv
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 10.350
Scheidsrechter:
Sergiej Bojko
Twumasi
 34' (pen.)
43'
Kabananga
 48'
53'

19 oktober 2017
21:05 uur
Villarreal
2 – 2
Slavia Praag
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 15.634
Scheidsrechter:
Svein Oddvar Moen
Trigueros
 43'
Bacca
 45'
 19' Necid
 31' Danny


2 november 2017
19:00 uur
Maccabi Tel Aviv
0 – 1
Astana FK
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 7.934
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
 59' Twumasi

2 november 2017
19:00 uur
Slavia Praag
0 – 2
Villarreal
Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 18.403
Scheidsrechter:
Robert Madden
 16' Bacca
 90' (e.d.) Deli


23 november 2017
17:00 uur
Astana FK
2 – 3
Villarreal
Astana Arena, Astana
Toeschouwers: 29.800
Scheidsrechter:
Gediminas Mažeika
Kabananga
 23'
Twumasi
 89'
 41' Raba
 66'
84' Bakambu

23 november 2017
21:05 uur
Maccabi Tel Aviv
0 – 2
Slavia Praag
Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 6.874
Scheidsrechter:
István Kovács
 45+2'
55' Hušbauer


7 december 2017
19:00 uur
Villarreal
0 – 1
Maccabi Tel Aviv
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Toeschouwers: 12.613
Scheidsrechter:
Mads-Kristoffer Kristoffersen
 61' Blackman

7 december 2017
19:00 uur
Slavia Praag
0 – 1
Astana FK
Eden Aréna, Praag
Toeschouwers: 14.198
Scheidsrechter:
Davide Massa
 39' Aničić

Groep B

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Dynamo Kiev
6 4 1 1 15 9 +6 13
FK Partizan
6 2 2 2 8 9 -1 8
BSC Young Boys
6 1 3 2 7 8 -1 6
Skënderbeu Korçë
6 1 2 3 6 10 -4 5

14 september 2017
19:00 uur
Dynamo Kiev
3 – 1
Skënderbeu Korçë
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 24.893
Scheidsrechter:
Bart Vertenten
Sydortsjoek
 47'
Júnior Moraes
 49'
Mbokani
 65' (pen.)
 39' Muzaka

14 september 2017
19:00 uur
BSC Young Boys
1 – 1
FK Partizan
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 13.004
Scheidsrechter:
István Kovács
Fassnacht
 14'
 11' Janković


28 september 2017
21:05 uur
FK Partizan
2 – 3
Dynamo Kiev
Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter:
Svein Oddvar Moen
Ožegović
 35'
Tawamba
 43'
 55'
86' Júnior Moraes
 69' Boejalskyj

28 september 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë
1 – 1
BSC Young Boys
Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 3.300
Scheidsrechter:
Kevin Blom
Sowe
 66'
 73' Assalé


19 oktober 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë
0 – 0
FK Partizan
Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 6.300
Scheidsrechter:
Daniel Stefański

19 oktober 2017
21:05 uur
Dynamo Kiev
2 – 2
BSC Young Boys
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 21.789
Scheidsrechter:
Mattias Gestranius
Mbokani
 35'
Morozyuk
 50'
 18'
40' Assalé
 63', 83' Sanogo


2 november 2017
19:00 uur
FK Partizan
2 – 0
Skënderbeu Korçë
Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 12.659
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro Grande
Tošić
 40'
Tawamba
 67'

2 november 2017
19:00 uur
BSC Young Boys
0 – 1
Dynamo Kiev
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 10.077
Scheidsrechter:
Tony Chapron
 71' Boejalskyj


23 november 2017
21:05 uur
Skënderbeu Korçë
3 – 2
Dynamo Kiev
Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter:
Oliver Drachta
Lilaj
 19'
Adeniyi
 53'
Sowe
 57'
 17' Tsihankov
 90+2' Rusyn

23 november 2017
21:05 uur
FK Partizan
2 – 1
BSC Young Boys
Partizanstadion, Belgrado
Toeschouwers: 20.568
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Tawamba
 13'
Ožegović
 54'
 26' Ngamaleu


7 december 2017
19:00 uur
Dynamo Kiev
4 – 1
FK Partizan
NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter:
Paweł Gil
Morozyuk
 7'
Júnior Moraes
 29'
32'
79' (pen.)
 45+5' (pen.) Jevtović

7 december 2017
19:00 uur
BSC Young Boys
2 – 1
Skënderbeu Korçë
Stade de Suisse, Bern
Toeschouwers: 8.023
Scheidsrechter:
Simon Lee Evans
Hoarau
 56'
Assalé
 90+6'
 52' Gavazaj

Groep C

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
SC Braga
6 3 1 2 9 8 +1 10
PFK Ludogorets
6 2 3 1 7 5 +2 9
Istanbul Başakşehir
6 2 2 2 7 8 -1 8
TSG Hoffenheim
6 1 2 3 8 10 -2 5

14 september 2017
19:00 uur
TSG Hoffenheim
1 – 2
SC Braga
Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 15.714
Scheidsrechter:
Robert Madden
Wagner
 24'
 45+1' Teixeira
 50' Sousa

14 september 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir
0 – 0
PFK Ludogorets
Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: 6.804
Scheidsrechter:
Stefan Johannesson


28 september 2017
21:05 uur
PFK Ludogorets
2 – 1
TSG Hoffenheim
Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 6.155
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
Djakov
 47'
Lukoki
 73'
 3' Kadeřábek

28 september 2017
21:05 uur
SC Braga
2 – 1
Istanbul Başakşehir
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 10.376
Scheidsrechter:
Matej Jug
Koka
 27'
Fransérgio
 90+1'
 29' Belözoğlu


19 oktober 2017
21:05 uur
SC Braga
0 – 2
PFK Ludogorets
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 8.623
Scheidsrechter:
Davide Massa
 26' Moți
 57' (e.d.) Raúl

19 oktober 2017
21:05 uur
TSG Hoffenheim
3 – 1
Istanbul Başakşehir
Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 21.167
Scheidsrechter:
Aleksej Jeskov
Hübner
 53'
Amiri
 60'
Schulz
 76'
 90+4' Napoleoni


2 november 2017
19:00 uur
PFK Ludogorets
1 – 1
SC Braga
Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 7.544
Scheidsrechter:
Vladislav Bezborodov
Marcelinho
 69'
 83' Fransérgio

2 november 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir
1 – 1
TSG Hoffenheim
Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: 5.214
Scheidsrechter:
Harald Lechner
Višća
 90+4'
 47' Grillitsch


23 november 2017
21:05 uur
SC Braga
3 – 1
TSG Hoffenheim
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 10.054
Scheidsrechter:
Andre Marriner
Goiano
 2'
Fransérgio
 82'
90+4'
 75' Uth
 90+7' Schulz
 90+7' Szalai

23 november 2017
21:05 uur
PFK Ludogorets
1 – 2
Istanbul Başakşehir
Loedogorets Arena, Razgrad
Toeschouwers: 7.520
Scheidsrechter:
Miroslav Zelinka
Marcelinho
 66'
 21' Višća
 28' Frei


7 december 2017
19:00 uur
TSG Hoffenheim
1 – 1
PFK Ludogorets
Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim
Toeschouwers: 7.814
Scheidsrechter:
Orel Grinfeeld
Ochs
 26'
 63' Wanderson
 84' Keșerü

7 december 2017
19:00 uur
Istanbul Başakşehir
2 – 1
SC Braga
Başakşehir Fatih Terimstadion, Istanboel
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter:
John Beaton
Višća
 11'
Belözoğlu
 78' (pen.)
 56' Raúl

Groep D

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
AC Milan
6 3 2 1 13 6 +7 11
AEK Athene
6 1 5 0 6 5 +1 8
HNK Rijeka
6 2 1 3 11 12 -1 7
Austria Wien
6 1 2 3 9 16 -7 5

14 september 2017
19:00
Austria Wien
1 – 5
AC Milan
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 31.409
Scheidsrechter:
Serdar Gözübüyük
Borković
 47'
 7' Çalhanoğlu
 10'
20'
56' Silva
 63' Suso

14 september 2017
19:00 uur
HNK Rijeka
1 – 2
AEK Athene
Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 5.932
Scheidsrechter:
John Beaton
Elez
 29'
 16' Mantalos
 62' Christodoulopoulos


28 september 2017
21:05 uur
AEK Athene
2 – 2
Austria Wien
Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 16.954
Scheidsrechter:
Paweł Gil
Livaja
 29'
90+1'
 16' Monschein
 62' Tajouri

28 september 2017
21:05 uur
AC Milan
3 – 2
HNK Rijeka
Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 23.917
Scheidsrechter:
Orel Grinfeeld
Silva
 15'
Musacchio
 54'
Crutone
 90+5'
 85' Acosty
 90+1' (pen.) Elez


19 oktober 2017
21:05 uur
AC Milan
0 – 0
AEK Athene
Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 20.812
Scheidsrechter:
Andreas Ekberg

19 oktober 2017
21:05 uur
Austria Wien
1 – 3
HNK Rijeka
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 20.690
Scheidsrechter:
Sandro Schärer
Friesenbichler
 90+1'
 22'
32' Gavranović
 90+3' Kvržić


2 november 2017
19:00 uur
AEK Athene
0 – 0
AC Milan
Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 40.538
Scheidsrechter:
Jorge Sousa

2 november 2017
19:00 uur
HNK Rijeka
1 – 4
Austria Wien
Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 7.912
Scheidsrechter:
Jakob Kehlet
Pavičić
 62'
Mišić
 73'
 42'
63' Prokop
 74' Serbest
 84' Monschein


23 november 2017
21:05 uur
AC Milan
5 – 1
Austria Wien
Stadio Giuseppe Meazza, Milaan
Toeschouwers: 17.932
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Rodríguez
 28'
Silva
 37'
71'
Crutone
 43'
90+4'
 22' Monschein

23 november 2017
21:05 uur
AEK Athene
2 – 2
HNK Rijeka
Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 17.100
Scheidsrechter:
Mattias Gestranius
Araujo
 45+3'
Christodoulopoulos
 56'
 9'
27' Gorgon


7 december 2017
19:00 uur
Austria Wien
0 – 0
AEK Athene
Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 23.133
Scheidsrechter:
Craig Pawson

7 december 2017
19:00 uur
HNK Rijeka
2 – 0
AC Milan
Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 8.021
Scheidsrechter:
István Vad
Puljić
 8'
Gavranović
 48'

Groep E

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Atalanta Bergamo
6 4 2 0 14 4 +10 14
Olympique Lyon
6 3 2 1 11 4 +7 11
Everton
6 1 1 4 7 15 -8 4
Apollon Limasol
6 0 3 3 5 14 -9 3

14 september 2017
19:00 uur
Atalanta Bergamo
3 – 0
Everton
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 14.490
Scheidsrechter:
Vladislav Bezborodov
Masiello
 27'
Gómez
 41'
Cristante
 44'

14 september 2017
19:00 uur
Apollon Limasol
1 – 1
Olympique Lyon
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 5.134
Scheidsrechter:
Miroslav Zelinka
Sardinero
 90+3'
 53' (pen.) Depay


28 september 2017
21:05 uur
Olympique Lyon
1 – 1
Atalanta Bergamo
Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 27.715
Scheidsrechter:
Daniel Siebert
Traoré
 45+1'
 58' Gómez

28 september 2017
21:05 uur
Everton
2 – 2
Apollon Limasol
Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 27.034
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Rooney
 22'
Vlašić
 67'
 13' Sardinero
 87' Roberge
 89' Yuste Cantón


19 oktober 2017
21:05 uur
Everton
1 – 2
Olympique Lyon
Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 27.159
Scheidsrechter:
Bas Nijhuis
Williams
 70'
 7' (pen.) Fekir
 76' Traoré

19 oktober 2017
21:05 uur
Atalanta Bergamo
3 – 1
Apollon Limasol
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 13.803
Scheidsrechter:
Georgi Kabakov
Iličić
 12'
Petagna
 65'
Freuler
 67'
 60' Schembri


2 november 2017
19:00 uur
Olympique Lyon
3 – 0
Everton
Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 48.103
Scheidsrechter:
Orel Grinfeeld
Traoré
 69'
Aouar
 77'
Depay
 89'
 58', 81' Schneiderlin

2 november 2017
19:00 uur
Apollon Limasol
1 – 1
Atalanta Bergamo
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 5.658
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Zelaya
 90+5'
 36' (pen.) Iličić


23 november 2017
21:05 uur
Everton
1 – 5
Atalanta Bergamo
Goodison Park, Liverpool
Toeschouwers: 17.431
Scheidsrechter:
Jakob Kehlet
Ramírez
 72'
 13'
65' Cristante
 87' Gosens
 89'
90+5' Cornelius

23 november 2017
21:05 uur
Olympique Lyon
4 – 0
Apollon Limasol
Parc Olympique Lyonnais, Décines-Charpieu
Toeschouwers: 26.972
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
Diakhaby
 30'
Fekir
 33'
Mariano
 68'
Maolida
 90+1'


7 december 2017
19:00 uur
Atalanta Bergamo
1 – 0
Olympique Lyon
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia
Toeschouwers: 14.500
Scheidsrechter:
Aleksej Jeskov
Petagna
 11'

7 december 2017
19:00 uur
Apollon Limasol
0 – 3
Everton
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter:
Sébastien Delferière
 22'
28' Lookman
 88' Vlašić

Groep F

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Lokomotiv Moskou
6 3 2 1 9 4 +5 11
FC Kopenhagen
6 2 3 1 7 3 +4 9
Sheriff Tiraspol
6 2 3 1 4 4 0 9
Fastav Zlín
6 0 2 4 1 10 -9 2

14 september 2017
19:00 uur
Fastav Zlín
0 – 0
Sheriff Tiraspol
Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 4.499
Scheidsrechter:
Andrew Dallas

14 september 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen
0 – 0
Lokomotiv Moskou
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 17.285
Scheidsrechter:
Hüseyin Göçek


28 september 2017
21:05 uur
Lokomotiv Moskou
3 – 0
Fastav Zlín
Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.065
Scheidsrechter:
Simon Lee Evans
Fernandes
 3' (pen.)
7'
18'

28 september 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol
0 – 0
FC Kopenhagen
Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 5.070
Scheidsrechter:
Clayton Pisani


19 oktober 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol
1 – 1
Lokomotiv Moskou
Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter:
István Vad
Badibanga
 32'
 18' An. Mirantsjoek

19 oktober 2017
21:05 uur
Fastav Zlín
1 – 1
FC Kopenhagen
Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 6.245
Scheidsrechter:
Oliver Drachta
Diop
 12'
 20' Ankersen


2 november 2017
19:00 uur
Lokomotiv Moskou
1 – 2
Sheriff Tiraspol
Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.118
Scheidsrechter:
Sébastien Delferière
Farfán
 27'
 42' Badibanga
 59' Brezovec

2 november 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen
3 – 0
Fastav Zlín
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 16.189
Scheidsrechter:
Nikola Dabanović
Lüftner
 41'
Verbič
 50'
90+3'


23 november 2017
19:00 uur
Lokomotiv Moskou
2 – 1
FC Kopenhagen
Lokomotivstadion, Moskou
Toeschouwers: 10.696
Scheidsrechter:
Xavier Estrada
Farfán
 18'
52'
 32' Verbič

23 november 2017
21:05 uur
Sheriff Tiraspol
1 – 0
Fastav Zlín
Sheriffstadion, Tiraspol
Toeschouwers: 5.485
Scheidsrechter:
Ola Hobber Nilsen
Jairo
 12'


7 december 2017
19:00 uur
Fastav Zlín
0 – 2
Lokomotiv Moskou
Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 4.682
Scheidsrechter:
Mete Kalkavan
Gajić
 53', 58'
 71' Al. Mirantsjoek
 76' Farfán

7 december 2017
19:00 uur
FC Kopenhagen
2 – 0
Sheriff Tiraspol
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 14.246
Scheidsrechter:
Serdar Gözübüyük
Sotiriou
 57'
Lüftner
 60'
 71' Jairo

Groep G

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Viktoria Pilsen
6 4 0 2 13 8 +5 12
Steaua Boekarest
6 3 1 2 9 7 +2 10
FC Lugano
6 3 0 3 9 11 -2 9
Hapoel Beër Sjeva
6 1 1 4 5 10 -5 4

14 september 2017
21:05 uur
Hapoel Beër Sjeva
2 – 1
FC Lugano
Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 14.752
Scheidsrechter:
Tony Chapron
Einbinder
 2'
Tzedek
 60' (pen.)
 67' (e.d.) Tzedek

14 september 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest
3 – 0
Viktoria Pilsen
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 20.714
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Budescu
 21' (pen.)
44'
Alibec
 72'


28 september 2017
19:00 uur
Viktoria Pilsen
3 – 1
Hapoel Beër Sjeva
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.314
Scheidsrechter:
István Vad
Petržela
 30'
Kopic
 77'
Bakoš
 90'
 70' Nwakaeme

28 september 2017
19:00 uur
FC Lugano
1 – 2
Steaua Boekarest
Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 2.680
Scheidsrechter:
Sergiej Bojko
Bottani
 15'
 59' Budescu
 65' Morais


19 oktober 2017
19:00 uur
FC Lugano
3 – 2
Viktoria Pilsen
Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 2.530
Scheidsrechter:
Srđan Jovanović
Bottani
 64'
Carlinhos Jr.
 70'
Gerndt
 89'
 77' Krmenčík
 90+1' Bakoš

19 oktober 2017
19:00 uur
Hapoel Beër Sjeva
1 – 2
Steaua Boekarest
Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 15.117
Scheidsrechter:
Kevin Blom
Cuenca
 64'
 71'
76' Gnohéré


2 november 2017
21:05 uur
Viktoria Pilsen
4 – 1
FC Lugano
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 9.483
Scheidsrechter:
Jonathan Lardot
Krmenčík
 5'
20'
Hořava
 45+1'
Čermák
 57'
 16' Mariani

2 november 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest
1 – 1
Hapoel Beër Sjeva
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 27.134
Scheidsrechter:
Halis Özkahya
Coman
 32'
 38' Sahar


23 november 2017
19:00 uur
FC Lugano
1 – 0
Hapoel Beër Sjeva
Swissporarena, Luzern
Toeschouwers: 3.011
Scheidsrechter:
Harald Lechner
Carlinhos Júnior
 51'

23 november 2017
19:00 uur
Viktoria Pilsen
2 – 0
Steaua Boekarest
Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.197
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
Petržela
 50'
Kopic
 77'


7 december 2017
21:05 uur
Hapoel Beër Sjeva
0 – 2
Viktoria Pilsen
Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter:
Aleksandar Stavrev
 30' Hejda
 84' Hořava

7 december 2017
21:05 uur
Steaua Boekarest
1 – 2
FC Lugano
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: nnb
Scheidsrechter:
Nikola Dabanović
Gnohéré
 61'
 4' Daprelà
 33' Vécsei

Groep H

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Arsenal
6 4 1 1 14 4 +10 13
Rode Ster Belgrado
6 2 3 1 3 2 +1 9
FC Köln
6 2 0 4 7 8 -1 6
BATE Borisov
6 1 2 3 6 16 -10 5

14 september 2017
21:05 uur
Rode Ster Belgrado
1 – 1
BATE Borisov
Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 40.284
Scheidsrechter:
Jevhen Aranovsky
Radonjić
 54'
 72' Signevitsj

14 september 2017
22:05 uur
Arsenal
3 – 1
FC Köln
Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 59.359
Scheidsrechter:
Xavier Estrada
Kolašinac
 49'
Sánchez
 67'
Bellerín
 82'
 9' Córdoba


28 september 2017
19:00 uur
FC Köln
0 – 1
Rode Ster Belgrado
RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.300
Scheidsrechter:
Bas Nijhuis
 31' Boakye

28 september 2017
19:00 uur
BATE Borisov
2 – 4
Arsenal
Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 13.100
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
Ivanić
 29'
Gordeichuk
 68'
 10'
24' Walcott
 26' Holding
 50' (pen.) Giroud


19 oktober 2017
19:00 uur
BATE Borisov
1 – 0
FC Köln
Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 11.783
Scheidsrechter:
Hüseyin Göçek
Rios
 56'

19 oktober 2017
19:00 uur
Rode Ster Belgrado
0 – 1
Arsenal
Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 50.327
Scheidsrechter:
Benoît Bastien
Rodić
 33', 81'
 86' Giroud


2 november 2017
21:05 uur
FC Köln
5 – 2
BATE Borisov
RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.200
Scheidsrechter:
Aleksandar Stavrev
Zoller
 17'
Osako
 55'
83'
Guirassy
 64'
Jojić
 90+1'
 32' Milunović
 34' Signevitsj

2 november 2017
21:05 uur
Arsenal
0 – 0
Rode Ster Belgrado
Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 58.285
Scheidsrechter:
Luca Banti


23 november 2017
19:00 uur
BATE Borisov
0 – 0
Rode Ster Belgrado
Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter:
Svein Oddvar Moen

23 november 2017
19:00 uur
FC Köln
1 – 0
Arsenal
RheinEnergieStadion, Keulen
Toeschouwers: 45.300
Scheidsrechter:
Vladislav Bezborodov
Guirassy
 63' (pen.)


7 december 2017
21:05 uur
Rode Ster Belgrado
1 – 0
FC Köln
Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 51.364
Scheidsrechter:
Robert Madden
Srnić
 23'

7 december 2017
21:05 uur
Arsenal
6 – 0
BATE Borisov
Emirates Stadium, Londen
Toeschouwers: 54.648
Scheidsrechter:
Robert Schörgenhofer
Debuchy
 12'
Walcott
 38'
Wilshere
 44'
Poljakov
 53' (e.d.)
Giroud
 65' (pen.)
Elneny
 75'

Groep I

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Red Bull Salzburg
6 3 3 0 7 1 +6 12
Olympique Marseille
6 2 2 2 4 4 0 8
Konyaspor
6 1 3 2 4 6 -2 6
Vitória
6 1 2 3 5 9 -4 5

14 september 2017
21:05 uur
Olympique Marseille
1 – 0
Konyaspor
Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 8.649
Scheidsrechter:
Gediminas Mažeika
Rami
 48'

14 september 2017
21:05 uur
Vitória
1 – 1
Red Bull Salzburg
Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 13.972
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Henrique
 25'
 45' Berisha


28 september 2017
19:00 uur
Red Bull Salzburg
1 – 0
Olympique Marseille
Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 11.832
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
Dabour
 74'

28 september 2017
19:00 uur
Konyaspor
2 – 1
Vitória
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 21.116
Scheidsrechter:
Aleksandar Stavrev
Araz
 25'
Milošević
 49'
 75' Hurtado


19 oktober 2017
19:00 uur
Konyaspor
0 – 2
Red Bull Salzburg
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 23.354
Scheidsrechter:
Craig Pawson
 6' Gumbrandsen
 81' Dabour

19 oktober 2017
19:00 uur
Olympique Marseille
2 – 1
Vitória
Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 13.359
Scheidsrechter:
Stefan Johannesson
Ocampos
 29'
Lopez
 77'
 18' Rafael Martins


2 november 2017
21:05 uur
Red Bull Salzburg
0 – 0
Konyaspor
Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 8.773
Scheidsrechter:
Paolo Mazzoleni

2 november 2017
21:05 uur
Vitória
1 – 0
Olympique Marseille
Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 14.181
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Hurtado
 81'
 57', 88' Kamara


23 november 2017
19:00 uur
Konyaspor
1 – 1
Olympique Marseille
Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 18.000
Scheidsrechter:
Sergej Karasjov
Skubic
 83' (pen.)
 81' Amavi
 90+4' (e.d.) Moke

23 november 2017
19:00 uur
Red Bull Salzburg
3 – 0
Vitória
Red Bull Arena, Wals-Siezenheim
Toeschouwers: 6.474
Scheidsrechter:
Andrew Dallas
Dabour
 27'
Ulmer
 45+2'
Hwang
 68'


7 december 2017
21:05 uur
Olympique Marseille
0 – 0
Red Bull Salzburg
Stade Vélodrome, Marseille
Toeschouwers: 23.865
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov

7 december 2017
21:05 uur
Vitória
1 – 1
Konyaspor
Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães
Toeschouwers: 9.040
Scheidsrechter:
Daniel Siebert
Turan
 78' (e.d.)
 16' Bourabia

Groep J

Club Wed Win Gel Ver DV DT +/- Pnt
Athletic Bilbao
6 3 2 1 8 5 +3 11
Östersunds FK
6 3 2 1 8 4 +4 11
Zorja Loehansk
6 2 0 4 3 9 -6 6
Hertha BSC
6 1 2 3 6 7 -1 5

14 september 2017
21:05 uur
Zorja Loehansk
0 – 2
Östersunds FK
Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 5.097
Scheidsrechter:
Stephan Klossner
 50' Ghoddos
 90+4' Gero

14 september 2017
21:05 uur
Hertha BSC
0 – 0
Athletic Bilbao
Olympiastadion, Berlijn
Toeschouwers: 28.832
Scheidsrechter:
Ivan Kružliak


28 september 2017
19:00 uur
Athletic Bilbao
0 – 1
Zorja Loehansk
San Mamés, Bilbao
Toeschouwers: 32.462
Scheidsrechter:
Halis Özkahya
 27' Kharatin

28 september 2017
19:00 uur
Östersunds FK
1 – 0
Hertha BSC
Jämtkraft Arena, Östersund
Toeschouwers: 8.009
Scheidsrechter:
Luca Banti
Nouri
 24' (pen.)


19 oktober 2017
19:00 uur
Östersunds FK
2 – 2
Athletic Bilbao
Jämtkraft Arena, Östersund
Toeschouwers: 7.870
Scheidsrechter:
István Kovács
Gero
 53'
Edwards
 65'
 15' Aduriz
 90' Williams

19 oktober 2017
19:00 uur
Zorja Loehansk
2 – 1
Hertha BSC
Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 9.521
Scheidsrechter:
Liran Liany
Silas
 43'
Svatok
 80'