VV Bevelanders
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
VV Bevelanders is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Kamperland in Zeeland, opgericht in 1943. Het eerste elftal van de club is in de Vierde klasse (2017/18) kampioen geworden door Veere met 3-1 te verslaan in de beslissingswedstrijd. Cahit Arslanlar, Bajram Bajra en Justin Remijnse waren trefzeker.
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
VV Bevelanders | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Bevelanders | |||||
Opgericht | 4 februari 1943 | |||||
Plaats | Kamperland | |||||
Complex | Sportpark Campen | |||||
Competitie | Derde klasse zaterdag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
De club speelt op sportpark Campen in Kamperland.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
- 2017: de beslissingswedstrijd op 13 mei bij VV Domburg om het klassekampioenschap in 4A werd met 3-1 gewonnen van VV Veere.
Voetbalclubs in de gemeente Noord-Beveland
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2022/23
1e klasse D: | Achilles '29 · VV Almkerk · VV Bennekom · DTS Ede · DUNO D. · DZC '68 · LRC Leerdam · Nivo Sparta · SV Oranje Wit · VV Scherpenzeel · VV Sliedrecht · SVL · SVW |
2e klasse G: | VV Arnemuiden · FC Axel · DBGC · VV Hellevoetsluis · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · NSVV · RCS · SSV '65 · VCK · SV Walcheren · WHS · VV Yerseke · VV Zuidland |
2e klasse H: | VV Alblasserdam · VV Altena · EBOH · GJS · GRC '14 · VV Heukelum · VV Papendrecht · Roda Boys/B · VV Schelluinen · VV Streefkerk · VV Tricht · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem |
3e klasse A: | VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · VV Serooskerke · VV Veere · VC Vlissingen · VV Zaamslag · Zeelandia Middelburg |
3e klasse B: | Bruse Boys · VV Den Bommel · DVV '09 · RKSV Halsteren · De Jonge Spartaan · VV Kapelle · VV Kogelvangers · VV Kruiningen · MOC '17 · VV Prinsenland · SKNWK · Tholense Boys · ZSC '62 |
3e klasse C: | VV De Fendert · DFC · VV Groote Lindt · VV Hekelingen · IFC · VV Internos · VV Klundert · OSV Oud-Beijerland · VV Rhoon · SEOLTO · SSS · ZBC '97 · VV Zwaluwe |
3e klasse D: | VV De Alblas · VV Ameide · ASV Arkel · VV Bergambacht · VV Dilettant · Vv Drechtstreek · SC Everstein · VV Haastrecht · VV Hardinxveld · HSSC '61 · VV Lekkerkerk · SV Meerkerk · VV Schoonhoven · VVAC |
3e klasse E: | BLC · SV Capelle · DESK · VV Dongen · GDC · GVV '63 · VV Haaften · MVV '58 · NEO '25 · ONI · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · VV Vuren |