VV HWD
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
VV HWD is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Rotterdam in Zuid-Holland, opgericht in 1930. Het eerste elftal van de club speelt in de Derde klasse zondag (2022/23).
VV HWD Overschie | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Het Witte Dorp | |||||
Opgericht | 1 januari 1930 | |||||
Plaats | Rotterdam | |||||
Complex | Sportpark Taludhoeve | |||||
Competitie | Vijfde klasse zaterdag (2022/23) Derde klasse zondag (2022/23) | |||||
| ||||||
|
Vanaf het seizoen 2017/18 heeft de club ook een standaard zaterdagteam. Deze komt in het seizoen 2022/23 uit in de Vijfde klasse.
De club speelt op Sportpark Taludhoeve in de Rotterdamse deelgemeente Overschie, samen met de voetbalvereniging Voorwaarts RSC.
In mei 2018 trok de club zijn eerste zaterdagteam terug uit de competitie. De reden hiervoor was dat de club zeven wedstrijden over moest spelen wegens het opstellen van een onrechtmatige speler. Echter waren er te weinig spelers nog beschikbaar om deze zeven wedstrijden over te spelen. Tevens stelde de KNVB een onderzoek in naar andere wedstrijd waar eveneens een onrechtmatige speler bij VV HWD gespeeld zou hebben. Door deze gebeurtenissen maakt het eerste zaterdagteam van VV HWD het seizoen 2017/18 niet af.[1]
Competitieresultaten zaterdag 2018–heden (zaterdag)
|
|
|
|
| |||||
18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
- 2020 & 2021: Dit seizoen werd stopgezet vanwege de uitbraak van het coronavirus. Er werd voor dit seizoen geen officiële eindstand vastgesteld.
Competitieresultaten 1952–2023 (zondag)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | - | - | - | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
- 2003: de beslissingswedstrijd op 4 mei om het klassekampioenschap in zondag 4E werd met 1-2 verloren van vv Hoek van Holland
- 2020 & 2021: Dit seizoen werd stopgezet vanwege de uitbraak van het coronavirus. Er werd voor dit seizoen geen officiële eindstand vastgesteld.
Bronnen, noten en/of referenties |
Voormalig: Achilles · AGE · Anadolu · BZC '95 · Concordia · CVV · CVV Mercurius · DEHMusschen · DHZ · Olympia · DOTO · Excelsior Pernis · GGK · HION · Hillesluis · Kocatepe · Leonidas · SV Lombardijen · Maasstad Tediro · Noorderkwartier · Hermandad · Rapiditas · RFC Rotterdam · RSM · Schiebroek '94 · TOGR · Victoria · SC Zuiderpark · Zwart-Wit '28
1e klasse C: | SV Den Hoorn · SV Die Haghe · Forum Sport · SV Honselersdijk · LFC · SV Nootdorp · RKDEO · FC Skillz · TAC '90 · Valken '68 · VELO · Voorschoten '97 · SV Wippolder |
1e klasse D: | VV Brielle · BVCB · DCV · VV Nieuw-Lekkerland · NSVV · VV Papendrecht · SHO · VV Sliedrecht · Sparta AV · VV Spijkenisse · Terneuzense Boys · XerxesDZB · VV Zuidland |
2e klasse C: | VV Alphia · CSW · SV Donk · EMM '21 · VV Foreholte · HVV · VV Kagia · SV Nieuwkoop · Olympia · FC Oudewater · RCL · SVC '08 · UVS · VUC |
2e klasse D: | CVV Berkel · CION · DHC Delft · HBSS · VV Hillegersberg · SC Monster · Neptunus-Schiebroek · VV Nieuwerkerk · OLIVEO · VV Verburch · VFC · Vitesse Delft · RKVV Westlandia |
3e klasse A: | SV Aarlanderveen · RKSV Altior · ASC · BSC '68 · DoCoS · ESTO · VV Koudekerk · LVV Lugdunum · RKDES · RVC '33 · Soccer Boys · TAVV · SV Zevenhoven · VV Zwammerdam |
3e klasse B: | Ariston '80 · RKSV Blauw-Zwart · DSV Concordia · DSVP · Duindorp SV · DWO · Full Speed · Graaf Willem II VAC · HMSH · KMD · HVV Laakkwartier · PGS/VOGEL · VV Schipluiden · VV Wilhelmus |
3e klasse C: | FC Binnenmaas · SV Charlois · CKC · FC IJsselmonde · VV Lekkerkerk · LMO · OSV Oud-Beijerland · Overmaas · SV Slikkerveer · SSS · VV Strijen · SVS Capelle · CSV Zwarte Pijl |
3e klasse D: | CWO · DVO '32 · Excelsior '20 · HVC '10 · VV Kethel Spaland · VV Lyra · VV Meeuwenplaat · MVV '27 · VV Naaldwijk · OVV · VV Rhoon · VV Rozenburg · Victoria '04 · VV Vierpolders |
5e klasse A: | SV Bernardus · SVO Buytenpark · DVV Delft · DVC Delft · Football Factory · GLZ Delfshaven · Hazerswoudse Boys · SV Kickers '69 · LSVV '70 · RVV Overschie · SJC · SVV |
5e klasse B: | ASW · SV Bolnes · VV Gouderak · VV Kamerik · VV Moerkapelle · VV Moordrecht · NOCKralingen · VV de Rijnstreek · VV Sportief · SPV '81 · VV Stolwijk · WDS |
5e klasse C: | VV Haagse Hout · HDV · HPSV · Quick Steps · RAS · REMO · Semper Altius · SCSV De Ster · Toofan · VCS · SCS Wanica Star · WIK |
5e klasse D: | DRL · MSV en AV Flakkee · Fortuna Be Quick · GOZ · VV Melissant · NBSVV · NTVV · OFB · VV Pernis · SV Simonshaven · TransvaliaZW · FC Vlotbrug |
1e klasse A: | AFC '34 · AGB · VV Assendelft · Fortuna Wormerveer · HBC · SV Hillegom · SV Hoofddorp · IVV · Kolping Boys · LSVV · SV De Meer · SDZ · FC Uitgeest · Vitesse '22 |
2e klasse A: | BVC Bloemendaal · FC Den Helder · S.v. Enkhuizen · HSV · JVC Julianadorp · KFC · SV Kleine Sluis · FC Medemblik · RKVV Saenden · SEW · SC Spirit '30 · VIOS-W · SV Westfriezen · ZAP |
2e klasse B: | RKSV Altior · DCG · DIOS · DSOV · VV Hooglanderveen · KDO · ROAC · RODA '23 · SCPB '22 · SO Soest · Sporting '70 · Sporting Martinus · VVZA · ZSGOWMS |
3e klasse A: | Always Forward · DWOW · SC Dynamo · VV Flevo · VV Grasshoppers · Hauwert '65 · KGB · RKEDO · Schagen United · SV Spartanen · VV Strandvogels · VVS '46 · VVW |
3e klasse B: | Alcmaria Victrix · VV Bergen · Con Zelo · SV Geel-Zwart '30 · VV Hollandia T · Hugo Boys · SV Ilpendam · SV Koedijk · VV Limmen · Meervogels '31 · FC Purmerend · SV De Rijp · VV Zeevogels |
3e klasse C: | SV Alliance '22 · FC Ankaraspor · SC Hercules Zaandam · SV Nieuw-West United · RCZ · VV Schoten · Sporting Krommenie · SVA · AVV Swift · TABA · TOG · VSV · WSV '30 · VV Zwanenburg |
3e klasse D: | FC Aalsmeer · FC Abcoude · VV Amsvorde · APWC · HOV/DJSCR · HWD · SV Ouderkerk · PVC · AFC Quick 1890 · RODA '46 · SVH · Taurus · Voorschoten '97 |
4e klasse A: | VV Dirkshorn · Duinrand S · VV Egmondia · SV De Koog · KSV · Sint Boys DES · VV Succes · VV Texel '94 · Vesdo · VV Winkel · MSV Zeemacht |
4e klasse B: | ALC · Alkmaarsche Boys · VV Berkhout · DWB · HSV Sport 1889 · Kwiek '78 · RKSV Sint George · SV Sporting S · SSV · SV De Valken · Victoria O · RKVV Zwaagdijk |
4e klasse C: | SV Beemster · BSM · DSS · Geel Wit '20 · HFC Heemstede · SV De Meteoor · Onze Gezellen · VV Oosthuizen · Rood-Wit Zaanstad · SV Spaarnwoude · VVV Westzaan · ZVV Zaandijk |
4e klasse D: | CTO '70 · DHSC · SC Eendracht '82 · VV Kismet · SV Rivierwijkers · AVV Sloterdijk · SMVC Fair Play · TOS-Actief · VVA/Spartaan · VVU Ardahanspor · WV-HEDW |
5e klasse A: | Apollo '68 · VV Callantsoog · VV Kaagvogels · VV Nieuwe Niedorp · VV Oudesluis · SV Petten · VZV · SV Wieringerwaard · VV Wiron · WMC · ZDH |
5e klasse B: | AC Amsterdam · DESS · SV Geinburgia · HYS · VV Knollendam · MOC · AFC Nautilus · OSC Amsterdam · SDW · WBSV · VV Woudia |