VV NOAD '67
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
NOAD '67 is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Sint Philipsland in de Nederlandse provincie Zeeland, opgericht in 1967. Het eerste elftal speelt in de Derde klasse zaterdag (2020/21).
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
VV NOAD '67 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Nooit Ophouden Altijd Doorgaan '67 | |||||
Opgericht | 10 februari 1967 | |||||
Plaats | Sint Philipsland | |||||
Complex | Sportpark VV NOAD | |||||
Competitie | Derde klasse zaterdag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
De club speelt op het eigen sportpark in Sint Philipsland.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
VV NOAD '67 · SV Smerdiek · SPS · SC Stavenisse · Tholense Boys · VV Vosmeer · WHS
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2022/23
1e klasse D: | Achilles '29 · VV Almkerk · VV Bennekom · DTS Ede · DUNO D. · DZC '68 · LRC Leerdam · Nivo Sparta · SV Oranje Wit · VV Scherpenzeel · VV Sliedrecht · SVL · SVW |
2e klasse G: | VV Arnemuiden · FC Axel · DBGC · VV Hellevoetsluis · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · NSVV · RCS · SSV '65 · VCK · SV Walcheren · WHS · VV Yerseke · VV Zuidland |
2e klasse H: | VV Alblasserdam · VV Altena · EBOH · GJS · GRC '14 · VV Heukelum · VV Papendrecht · Roda Boys/B · VV Schelluinen · VV Streefkerk · VV Tricht · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem |
3e klasse A: | VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · VV Serooskerke · VV Veere · VC Vlissingen · VV Zaamslag · Zeelandia Middelburg |
3e klasse B: | Bruse Boys · VV Den Bommel · DVV '09 · RKSV Halsteren · De Jonge Spartaan · VV Kapelle · VV Kogelvangers · VV Kruiningen · MOC '17 · VV Prinsenland · SKNWK · Tholense Boys · ZSC '62 |
3e klasse C: | VV De Fendert · DFC · VV Groote Lindt · VV Hekelingen · IFC · VV Internos · VV Klundert · OSV Oud-Beijerland · VV Rhoon · SEOLTO · SSS · ZBC '97 · VV Zwaluwe |
3e klasse D: | VV De Alblas · VV Ameide · ASV Arkel · VV Bergambacht · VV Dilettant · Vv Drechtstreek · SC Everstein · VV Haastrecht · VV Hardinxveld · HSSC '61 · VV Lekkerkerk · SV Meerkerk · VV Schoonhoven · VVAC |
3e klasse E: | BLC · SV Capelle · DESK · VV Dongen · GDC · GVV '63 · VV Haaften · MVV '58 · NEO '25 · ONI · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · VV Vuren |