VV Sleeuwijk
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
VV Sleeuwijk is een amateurvoetbalvereniging uit Sleeuwijk, gemeente Altena, provincie Noord-Brabant, Nederland, opgericht in 1944. Thuisbasis is het "Sportpark De Roef". Het complex heeft de beschikking over vijf velden, waarvan twee kunstgrasvelden.
Snelle feiten Naam, Opgericht ...
VV Sleeuwijk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Sleeuwijk | |||||
Opgericht | 25 januari 1944 | |||||
Plaats | Sleeuwijk | |||||
Complex | Sportpark De Roef | |||||
Competitie | Tweede klasse zaterdag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
Sluiten
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2023/24 in de Tweede klasse zaterdag van het KNVB-district Zuid-I.
Competitieresultaten 1948–2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
Achilles Veen · VV Almkerk · VV Altena · VV Be Ready · Dussense Boys · VV GDC · GRC '14 · Kozakken Boys · NOAD '32 · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem
Voormalig: VV Giessen · Rijswijkse Boys
Amateurvoetbal zaterdag Zuid I – seizoen 2022/23
1e klasse D: | Achilles '29 · VV Almkerk · VV Bennekom · DTS Ede · DUNO D. · DZC '68 · LRC Leerdam · Nivo Sparta · SV Oranje Wit · VV Scherpenzeel · VV Sliedrecht · SVL · SVW |
2e klasse G: | VV Arnemuiden · FC Axel · DBGC · VV Hellevoetsluis · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · NSVV · RCS · SSV '65 · VCK · SV Walcheren · WHS · VV Yerseke · VV Zuidland |
2e klasse H: | VV Alblasserdam · VV Altena · EBOH · GJS · GRC '14 · VV Heukelum · VV Papendrecht · Roda Boys/B · VV Schelluinen · VV Streefkerk · VV Tricht · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem |
3e klasse A: | VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GPC Vlissingen · VV 's-Heer Arendskerke · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · VV Serooskerke · VV Veere · VC Vlissingen · VV Zaamslag · Zeelandia Middelburg |
3e klasse B: | Bruse Boys · VV Den Bommel · DVV '09 · RKSV Halsteren · De Jonge Spartaan · VV Kapelle · VV Kogelvangers · VV Kruiningen · MOC '17 · VV Prinsenland · SKNWK · Tholense Boys · ZSC '62 |
3e klasse C: | VV De Fendert · DFC · VV Groote Lindt · VV Hekelingen · IFC · VV Internos · VV Klundert · OSV Oud-Beijerland · VV Rhoon · SEOLTO · SSS · ZBC '97 · VV Zwaluwe |
3e klasse D: | VV De Alblas · VV Ameide · ASV Arkel · VV Bergambacht · VV Dilettant · Vv Drechtstreek · SC Everstein · VV Haastrecht · VV Hardinxveld · HSSC '61 · VV Lekkerkerk · SV Meerkerk · VV Schoonhoven · VVAC |
3e klasse E: | BLC · SV Capelle · DESK · VV Dongen · GDC · GVV '63 · VV Haaften · MVV '58 · NEO '25 · ONI · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · VV Vuren |