Voetbalvereniging Jaffa
amateurvoetbalclub uit Nederland / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Voetbalvereniging Jaffa, ook bekend als VVJ, is een Nederlandse amateurvoetbalclub uit de stad Utrecht, opgericht in 1931. De club is genoemd naar de Utrechtse Machinefabriek Jaffa.[1]
VVJ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam | Voetbalvereniging Jaffa | |||||
Opgericht | 1 september 1931 | |||||
Plaats | Utrecht | |||||
Complex | Sportpark Overvecht-Noord | |||||
Competitie | Vierde klasse zaterdag (2020/21) | |||||
| ||||||
|
VVJ speelt op Sportpark Overvecht-Noord in de Utrechtse wijk Overvecht. Het eerste elftal van de club speelt in de Vierde klasse zaterdag (seizoen 2020/21).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | 58 | 59 | 60 | 61 | - | - | - | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Bronnen, noten en/of referenties |
VVU Ardahanspor · DESTO · DHSC · Domstad Majella · DVSU · UCS EDO · USV Elinkwijk · Eminent Boys · Faja Lobi KDS · USV Hercules · SV HMS · Hyenas FC · SV Kampong · VV Kismet · VV De Meern · SV Nieuw Utrecht · VV Odin · Odysseus '91 · SV Overvecht/De Dreef · ksv PVC · PVCV Vleuten · SV Rivierwijkers · Sporting '70 · VV Sterrenwijk · FC Utrecht · SV Utrecht United · UVV · SV Vechtzoom · VV Voorwaarts · VSC · VVJ · Zwaluwen Utrecht 1911
Voormalig: DOS · DSO/Ultrajectum · DWSV · VV Hoograven · SVA Papendorp · VV RUC · Velox · VVOO
1e klasse A: | SV Argon · FC De Bilt · CSV BOL · HBOK · VV De Meern · VV Monnickendam · MSV '19 · NSC Nijkerk · VV Nunspeet · GC & FC Olympia · RODA '46 · SDC Putten · ZOB · HSV De Zuidvogels |
2e klasse A: | AFC · AMVJ · ASV Arsenal · DVVA · DWS · EVC · CSV Jong Holland · Koninklijke HFC · SV Marken · OSV · FC Weesp · SV Zandvoort · Zwaluwen '30 |
2e klasse B: | VV Benschop · BFC · FC Breukelen · SC Buitenboys · CSW · DESTO · EDO · SV Geinoord · SV Loosdrecht · VV Maarssen · PVCV Vleuten · HC & FC Victoria · ASC Waterwijk |
2e klasse C: | CDW · CJVV · FC Delta Sports '95 · VV Dieren · VV Jonathan · VV Lunteren · De Merino's · ASC Nieuwland · SV Otterlo · OVC '85 · SV de Valleivogels · Veensche Boys · VRC · VV Woudenberg |
3e klasse A: | ADO '20 · Always Forward · SV Beverwijk · FC Castricum · DEM · Fortuna Wormerveer · HCSC · OFC · Reiger Boys · SDOB · De Volewijckers · VVA/Spartaan · ZVC '22 |
3e klasse B: | VV Amstelveen · SC Buitenveldert · HFC EDO · VV IJmuiden · JOS Watergraafsmeer · Olympia Haarlem · SV Real Sranang · RKAVIC · RODA '23 · SCPB '22 · IJVV Stormvogels · SV United/DAVO · VSV · ASV Wartburgia |
3e klasse C: | AH '78 · FC Almere · VV Altius · SV Baarn · DOSC · VV Hees · USV Hercules · FC Hilversum · SV Laren '99 · Odysseus '91 · SV Olympia '25 · TOV · HSV Wasmeer · SV Zeist |
3e klasse D: | VV Brederodes · DVSU · USV Elinkwijk · SV Houten · IJFC · JSV Nieuwegein · SV Lopik · SV Nieuw Utrecht · OSV NITA · CVV Vriendenschaar · VVIJ · SC Woerden · Zwaluwen Utrecht 1911 |
5e klasse A: | DTA Fortius · AFC IJburg · VV Jisp · De Kennemers · VV Opperdoes · SC Purmerland · Rood-Wit Zaanstad · Sporting Andijk · SV Vrone · VVV Westzaan · VV De Wherevogels |
5e klasse B: | SV Austerlitz · Cobu Boys · DVSA · VV Eemboys · Faja Lobi KDS · SC 't Gooi · Oranje Wit · OSO · VV Schalkwijk · SVF Cothen · SVMM · SV Vechtzoom · VIOD T · VSC |