גביע אפריקה לאומות 2019 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for גביע אפריקה לאומות 2019.

גביע אפריקה לאומות 2019

גביע אפריקה לאומות 2019
מארחת מצריםמצרים  מצרים
תאריך התחלה 21 ביוני 2019
תאריך סיום 19 ביולי 2019
מספר משתתפות 24
הזוכה אלג'יריהאלג'יריה אלג'יריה
מספר משחקים 52
מספר שערים 102 (1.96 בממוצע למשחק)
מספר צופים 943,053 (18,136 בממוצע למשחק)
מלך השערים ניגריהניגריה אודיון איגהלו
(5 שערים)
2017
2021

גביע אפריקה לאומות 2019 הוא טורניר הכדורגל ה-32 של גביע אפריקה לאומות הטורניר נערך בקיץ 2019, נבחרת אלג'יריה זכתה בטורניר לאחר ניצחון 0-1 על נבחרת סנגל בגמר. מלך השערים של הטורניר היה אודיון איגהלו מניגריה שכבש חמישה שערים.

לראשונה בתולדות הטורניר נערכה אליפות אפריקה בחודשי הקיץ בחודשים יוני - יולי לאחר סיום הליגות באירופה. ההחלטה התקבלה בכינוס ההתאחדות האפריקאית לכדורגל במרוקו שנערכה ביולי 2017[1].

בטורניר זה השתתפו לראשונה שלוש נבחרות נבחרת מאוריטניה שהודחה בשלב הבתים, נבחרת בורונדי שהודחה בשלב הבתים ונבחרת מדגסקר שהודחה ברבע הגמר. האלופה היוצאת קמרון והמארחת מצרים הודחו בשמינית הגמר.

שינוי נוסף בטורניר היה שלראשונה בתולדות הטורניר גדלו מספר המשתתפות בטורניר מ-16 נבחרות ל-24 נבחרות. 23 הנבחרות שעלו מטורניר המוקדמות אשר הצטרפו למארחת וחולקו ל-6 בתים בני 4 נבחרות בכל בית.

שתי הראשונות בכל בית עלו לשמינית הגמר ואליהן הצטרפו 4 הנבחרות הטובות שבמקום השלישי. מכאן ואילך שיחקו הנבחרות בשיטת "נוק אאוט".

הטורניר נועד להתקיים בקמרון, אך בסוף נובמבר 2018 הוחלט לחפש עבורו מארחת חלופית בשל החששות כי קמרון לא תוכל להספיק ולהשלים את האצטדיונים והתשתיות הדרושות לאירוח הטורניר לצד בעיות ביטחוניות. ב-8 ינואר 2019 הוכרז כי הטורניר ייערך במצרים.

שלב המוקדמות

נבחרת מצרים העפילה למשחקים באופן אוטומטי מתוקף היותה המארחת. לשלב מוקדמות הטורניר נרשמו 51 נבחרות. 45 עלו אוטומטית לשלב הבתים ו-6 המדורגות האחרונות עברו שלב מוקדמות כאשר שלוש המנצחות עלו לשלב הבתים. 48 הנבחרות חולקו ל־12 בתים של 4 קבוצות כאשר שתי הראשונות מעפילות לטורניר.

נבחרת סיבת העפלה מספר הופעות בטורניר הופעה אחרונה בטורניר הישג שיא (עד תחילת הטורניר)
נבחרת מצרים בכדורגל מצרים מארחת הטורניר / סגנית בית י' 23 2017 אלופת אפריקה (1957, 1959, 1986, 1998, 2006, 2008, 2010)
נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר סגנית בית א' 0 - -
נבחרת סנגל בכדורגל סנגל מנצחת בית א' 14 2017 מקום שני (2002)
נבחרת מרוקו בכדורגל מרוקו מנצחת בית ב' 16 2017 אלופת אפריקה (1976)
נבחרת קמרון בכדורגל קמרון סגנית בית ב' 18 2017 אלופת אפריקה (1984, 1988, 2000, 2002, 2017)
נבחרת מאלי בכדורגל מאלי מנצחת בית ג' 10 2017 מקום שני (1972)
נבחרת בורונדי בכדורגל בורונדי סגנית בית ג' 0 - -
נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה מנצחת בית ד' במוקדמות 17 2017 אלופת אפריקה (1990)
נבחרת בנין בכדורגל בנין סגנית בית ד' במוקדמות 3 2010 שלב הבתים (2004, 2008, 2010)
נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה מנצחת בית ה' 17 2013 אלופת אפריקה (1980, 1994, 2013)
נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה סגנית בית ה' 9 2015 אלופת אפריקה (1996)
נבחרת קניה בכדורגל קניה סגנית בית ו' 5 2004 שלב הבתים (1972, 1988, 1990, 1992, 2004)
נבחרת גאנה בכדורגל גאנה מנצחת בית ו' 21 2017 אלופת אפריקה (1963, 1965, 1978, 1982)
נבחרת זימבבואה בכדורגל זימבבואה מנצחת בית ז' 3 2017 שלב הבתים (2004, 2006, 2017)
נבחרת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו בכדורגל הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו סגנית בית ז' 18 2017 אלופת אפריקה (1968, 1974)
נבחרת גינאה בכדורגל גינאה מנצחת בית ח' במוקדמות 11 2015 מקום שני (1976)
נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב סגנית בית ח' במוקדמות 22 2017 אלופת אפריקה (1992, 2015)
נבחרת אנגולה בכדורגל אנגולה מנצחת בית ט' 7 2013 רבע גמר (2008, 2010)
נבחרת מאוריטניה בכדורגל מאוריטניה סגנית בית ט' 0 - -
נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה מנצחת בית י' 18 2017 אלופת אפריקה (2004)
נבחרת גינאה ביסאו בכדורגל גינאה ביסאו מנצחת בית י"א במוקדמות 1 2017 שלב הבתים (2017)
נבחרת נמיביה בכדורגל נמיביה סגנית בית י"א במוקדמות 2 2008 שלב הבתים (1998, 2008)
נבחרת אוגנדה בכדורגל אוגנדה מנצחת בית י"ב 6 2017 מקום שני (1978)
נבחרת טנזניה בכדורגל טנזניה סגנית בית י"ב 1 1980 שלב הבתים (1980)

אצטדיונים

קהיר
האצטדיון הבינלאומי קהיר אצטדיון ה-30 ביוני אצטדיון א-סלאם
תכולה: 74,100 תכולה: 30,000 תכולה: 30,000
אלכסנדריה סואץ אסמאעיליה
אצטדיון אלכסנדריה אצטדיון סואץ אצטדיון אסמאעיליה
תכולה: 19,676 תכולה: 27,000 תכולה: 18,525

הגרלת הבתים

הגרלת שלב הבתים נערכה במתחם הפירמידות בגיזה ב־12 באפריל 2019. 24 הנבחרות הוגרלו לשישה בתים של שש קבוצות. לפני ההגרלה הנבחרות חולקו לארבע רמות לפי הדירוג העולמי של פיפ"א מ־4 באפריל 2019.

דרג 1 דרג 2 דרג 3 דרג 4

נבחרת מצרים בכדורגל מצרים (57) (מארחת)
נבחרת קמרון בכדורגל קמרון (54) (מחזיקת התואר)
נבחרת סנגל בכדורגל סנגל (23)
נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה (28)
נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה (42)
נבחרת מרוקו בכדורגל מרוקו (45)

נבחרת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו בכדורגל הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו (46)
נבחרת גאנה בכדורגל גאנה (49)
נבחרת מאלי בכדורגל מאלי (65)
נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב (65)
נבחרת גינאה בכדורגל גינאה (68)
נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה (70)

נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה (73)
נבחרת אוגנדה בכדורגל אוגנדה (79)
נבחרת בנין בכדורגל בנין (91)
נבחרת מאוריטניה בכדורגל מאוריטניה (103)
נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר (107)
נבחרת קניה בכדורגל קניה (108)

נבחרת זימבבואה בכדורגל זימבבואה (110)
נבחרת נמיביה בכדורגל נמיביה (113)
נבחרת גינאה ביסאו בכדורגל גינאה ביסאו (118)
נבחרת אנגולה בכדורגל אנגולה (122)
נבחרת טנזניה בכדורגל טנזניה (131)
נבחרת בורונדי בכדורגל בורונדי (136)

שלב הבתים

בית א'

המשחקים שוחקו באצטדיון הבינלאומי קהיר, קהיר, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון ה-30 ביוני, קהיר.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
מצרים מצרים93300505
אוגנדה אוגנדה43111330
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו33102440
זימבבואה זימבבואה1301216-5
מצרים מצרים10זימבבואה זימבבואה
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו02אוגנדה אוגנדה
אוגנדה אוגנדה11זימבבואה זימבבואה
מצרים מצרים20הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
אוגנדה אוגנדה02מצרים מצרים
זימבבואה זימבבואה04הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו


בית ב'

המשחקים שוחקו באצטדיון אלכסנדריה, אלכסנדריה, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון א-סלאם, קהיר.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
מדגסקר מדגסקר73210523
ניגריה ניגריה63201220
גינאה גינאה43111431
בורונדי בורונדי0300304-4
ניגריה ניגריה10בורונדי בורונדי
גינאה גינאה22מדגסקר מדגסקר
ניגריה ניגריה10גינאה גינאה
מדגסקר מדגסקר10בורונדי בורונדי
מדגסקר מדגסקר20ניגריה ניגריה
בורונדי בורונדי02גינאה גינאה


בית ג'

המשחקים שוחקו באצטדיון ה-30 ביוני, קהיר, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון א-סלאם, קהיר.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
אלג'יריה אלג'יריה93300606
סנגל סנגל63201514
קניה קניה3310237-4
טנזניה טנזניה0300328-6
סנגל סנגל20טנזניה טנזניה
אלג'יריה אלג'יריה20קניה קניה
סנגל סנגל01אלג'יריה אלג'יריה
קניה קניה32טנזניה טנזניה
קניה קניה03סנגל סנגל
טנזניה טנזניה03אלג'יריה אלג'יריה


בית ד'

המשחקים שוחקו באצטדיון א-סלאם, קהיר, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון ה-30 ביוני, קהיר.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
מרוקו מרוקו93300303
חוף השנהב חוף השנהב63201523
דרום אפריקה דרום אפריקה3310212-1
נמיביה נמיביה0300316-5
מרוקו מרוקו10נמיביה נמיביה
חוף השנהב חוף השנהב10דרום אפריקה דרום אפריקה
מרוקו מרוקו10חוף השנהב חוף השנהב
דרום אפריקה דרום אפריקה10נמיביה נמיביה
דרום אפריקה דרום אפריקה01מרוקו מרוקו
נמיביה נמיביה14חוף השנהב חוף השנהב


בית ה'

המשחקים שוחקו באצטדיון סואץ, סואץ, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון אסמאעיליה, אסמאעיליה.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
מאלי מאלי73210624
תוניסיה תוניסיה33030220
אנגולה אנגולה2302112-1
מאוריטניה מאוריטניה2302114-3
תוניסיה תוניסיה11אנגולה אנגולה
מאלי מאלי41מאוריטניה מאוריטניה
תוניסיה תוניסיה11מאלי מאלי
מאוריטניה מאוריטניה00אנגולה אנגולה
מאוריטניה מאוריטניה00תוניסיה תוניסיה
אנגולה אנגולה01מאלי מאלי


בית ו'

המשחקים שוחקו באצטדיון אסמאעיליה, אסמאעיליה, מלבד המשחק האחרון שישוחק באצטדיון סואץ, סואץ.

נבחרתנקודותמשחקיםניצחונותתיקוהפסדיםשערים
זכותחובההפרש
גאנה גאנה53120422
קמרון קמרון53120202
בנין בנין33030220
גינאה ביסאו גינאה ביסאו1301204-4
קמרון קמרון20גינאה ביסאו גינאה ביסאו
גאנה גאנה22בנין בנין
קמרון קמרון00גאנה גאנה
בנין בנין00גינאה ביסאו גינאה ביסאו
בנין בנין00קמרון קמרון
גינאה ביסאו גינאה ביסאו02גאנה גאנה


דירוג המקום השלישי

נבחרת נקודות משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערים
זכות חובה הפרש
גינאהגינאה גינאה 4 3 1 1 0 4 3 1
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגוהרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 3 3 1 0 2 4 4 0
בניןבנין בנין 3 3 0 3 0 2 2 0
דרום אפריקהדרום אפריקה דרום אפריקה 3 3 1 0 2 1 2 -1
קניהקניה קניה 3 3 1 0 2 3 7 -4
אנגולהאנגולה אנגולה 2 3 0 2 1 1 2 -1

בשלב שמינית הגמר ("16 האחרונות") יצטרפו לשני המקומות הראשונים בכל בית גם ארבע הנבחרות שיסיימו במקום השלישי עם המאזן הטוב ביותר, והן ישחקו נגד מנצחות בתים א', ב', ג' ו-ד'. שיבוץ העולות מהמקום השלישי נגד מנצחות הבתים א'-ד' ייקבע לאחר סיום שלב הבתים לפי אחת האפשרויות שבטבלה, בהתאם לארבעת המקומות השלישיים הטובים ביותר:

עולות מהבתים הבאים מנצחת בית א'
נגד
מנצחת בית ב'
נגד
מנצחת בית ג'
נגד
מנצחת בית ד'
נגד
א ב ג ד ג' ד' א' ב'
א ב ג ה ג' א' ב' ה
א ב ג ו ג' א' ב' ו'
א ב ד ה ד' א' ב' ה'
א ב ד ו ד' א' ב' ו'
א ב ה ו ה' א' ב' ו'
א ג ד ה ג' ד' א' ה'
א ג ד ו ג' ד' א' ו'
א ג ה ו ג' א' ו' ה'
א ד ה ו ד' א' ו' ה'
ב ג ד ה ג' ד' ב' ה'
ב ג ד ו ג' ד' ב' ו'
ב ג ה ו ה' ג' ב' ו'
ב ד ה ו ה' ד' ב' ו'
ג ד ה ו ג' ד' ו' ה'
  • בירוק - הקומבינציות האפשריות

שלב הנוקאאוט

החל משלב זה במקרה של תוצאת תיקו בתום הזמן החוקי תתקיים הארכה ואם לא תהיה הכרעה בסופה יתקיים דו-קרב פנדלים בכל המשחקים מלבד המשחק על מקומות 3-4 בו לא תתקיים הארכה אלא פנדלים בלבד במקרה של תיקו.

החל משלב רבע הגמר יעשה שימוש במערכת הVAR ושופטי וידאו.

שלב 16 האחרונות

שמינית גמר רבע גמר חצי גמר גמר
                           
5 ביולי - האצטדיון הבינלאומי בקהיר            
 נבחרת אוגנדה בכדורגל אוגנדה  0
10 ביולי - אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל  1  
 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל  1
5 ביולי - אצטדיון א-סלאם, קהיר
   נבחרת בנין בכדורגל בנין  0  
 נבחרת מרוקו בכדורגל מרוקו  1 (1)
14 ביולי - אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
 נבחרת בנין בכדורגל בנין  1 (4)  
 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל  1
7 ביולי - אצטדיון אלכסנדריה, אלכסנדריה
   נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה  0  
 נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר  2 (4)
11 ביולי - אצטדיון א-סלאם, קהיר
 נבחרת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו בכדורגל הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו   2 (2)  
 נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר  0
8 ביולי - אצטדיון אסמאעיליה, אסמאעיליה
   נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה  3  
 נבחרת גאנה בכדורגל גאנה  1 (4)
19 ביולי - האצטדיון הבינלאומי בקהיר
 נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה  1 (5)  
 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל  0
8 ביולי - אצטדיון סואץ, סואץ
   נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה  1
 נבחרת מאלי בכדורגל מאלי  0
11 ביולי - אצטדיון סואץ, סואץ
 נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב  1  
 נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב  1 (3)
7 ביולי - אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
   נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה  1 (4)  
 נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה  3
14 ביולי - האצטדיון הבינלאומי בקהיר
 נבחרת גינאה בכדורגל גינאה  0  
 נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה  2
6 ביולי - אצטדיון אלכסנדריה, אלכסנדריה
   נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה  1   מקום שלישי
 נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה  3
10 ביולי - האצטדיון הבינלאומי בקהיר 17 ביולי - אצטדיון א-סלאם, קהיר
 נבחרת קמרון בכדורגל קמרון  2  
 נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה  2  נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה  0
6 ביולי - האצטדיון הבינלאומי בקהיר
   נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה  1    נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה  1
 נבחרת מצרים בכדורגל מצרים  0
 נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה  1  

משחקי 16 האחרונות

5 ביולי 2019
19:00
נבחרת מרוקו בכדורגל מרוקו 1–1ה נבחרת בנין בכדורגל בנין אצטדיון א-סלאם, קהיר
צופים: 7,500
שיפוט: הלדר מרטינס דה קרבליו (אנגולה)
יוסף א-נסירי הובקע שער בדקה ה- 76' 76' (סיקור) מואיזה אדילהו הובקע שער בדקה ה- 53' 53'
    תוצאת פנדלים  
אוסאמה אידרי

סופיאן בופאל

יוסף א-נסירי
1–4 אוליבייה ורדון

דויד דז'יגלה

טידגני אננה

סבו ממה
 

5 ביולי 2019
22:00
נבחרת אוגנדה בכדורגל אוגנדה 0–1 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל האצטדיון הבינלאומי קהיר
צופים: 6,950
שיפוט: מוסטאפה גורבאל (אלג'יריה)
(סיקור) סאדיו מאנה הובקע שער בדקה ה- 15' 15'

6 ביולי 2019
19:00
נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה 3–2 נבחרת קמרון בכדורגל קמרון אצטדיון אלכסנדרה, אלכסנדריה
צופים: 10,000
שיפוט: ג'ושוע בונדו (בוטסואנה)
אודיון איגהלו הובקעו שערים בדקות ה- 19', 63' 19', 63'
אלכס איוובי הובקע שער בדקה ה- 66' 66'
(סיקור) סטפן בהוקן הובקע שער בדקה ה- 41' 41'
קלינטון אנז'י הובקע שער בדקה ה- 44' 44'

6 ביולי 2019
22:00
נבחרת מצרים בכדורגל מצרים 0–1 נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה האצטדיון הבינלאומי בקהיר
צופים: 75.000
שיפוט: אריק אוטוגו-קסטנה (גבון)
(סיקור) טמבינקוסי לורץ' הובקע שער בדקה ה- 85' 85'

7 ביולי 2019
19:00
נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר 2–2ה נבחרת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו בכדורגל הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו אצטדיון אלכסנדריה, אלכסנדריה
צופים: 5,890
שיפוט: נור א-דין אל ג'פרי (מרוקו)
איברהים אמאדה הובקע שער בדקה ה- 9' 9'
פאנבה אנדריאטסימה הובקע שער בדקה ה- 77' 77'
(סיקור) סדריק בקמבו הובקע שער בדקה ה- 21' 21'
שאנסל מבמבה הובקע שער בדקה ה- 90' 90'
    תוצאת פנדלים  
איברהים אמאדה

רומן מטאניר

תומאס פונטיין

ז'רום מומבריס
4–2 מרסל טיסראן

סדריק בקמבו

פול-ז'וסה אמפוקו

יאניק בולאסי
 

7 ביולי 2019
22:00
נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה 3–0 נבחרת גינאה בכדורגל גינאה אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
צופים: 8,205
שיפוט: ברנרד קמיל (סיישל)
מוחמד יוסף בלילי הובקע שער בדקה ה- 24' 24'
ריאד מחרז הובקע שער בדקה ה- 57' 57'
אדם אונאס הובקע שער בדקה ה- 82' 82'
(סיקור)

8 ביולי 2019
19:00
נבחרת מאלי בכדורגל מאלי 0–1 נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב אצטדיון סואץ, סואץ
צופים: 7,672
שיפוט: ג'אני סיקאזווה (זמביה)
(סיקור) וילפריד זאהה הובקע שער בדקה ה- 76' 76'

8 ביולי 2019
22:00
נבחרת גאנה בכדורגל גאנה 1–1ה נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה אצטדיון אסמאעיליה, אסמאעיליה
צופים: 8,890
שיפוט: ויקטור גומס (דרום אפריקה)
ראמי בדווי הובקע שער בדקה ה- 90+2' (ע) 90+2' (ע) (סיקור) יאסין חניסי הובקע שער בדקה ה- 73' 73'
    תוצאת פנדלים  
וקאסו מובארק

ג'ורדן איוו

קיילב אקובאן

לומור אגבניינו

תומאס פארטי
4–5 נעים סליטי

והבי ח'זרי

דילן ברון

יאסין מריאח

פרג'אני סאסי
 

משחקי רבע הגמר

10 ביולי 2019
19:00
נבחרת סנגל בכדורגל סנגל 1–0 נבחרת בנין בכדורגל בנין אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
צופים: 5,798
שיפוט: מוסטפא גורבל (אלג'יריה)
אידריסה גווייה הובקע שער בדקה ה- 69' 69' (סיקור)

10 ביולי 2019
22:00
נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה 2–1 נבחרת דרום אפריקה בכדורגל דרום אפריקה האצטדיון הבינלאומי בקהיר
צופים: 48,343
שיפוט: רדואן ג'יהאד (מרוקו)
סמואל צ'וקוואז הובקע שער בדקה ה- 27' 27'
ויליאם טרוסט-אקונג הובקע שער בדקה ה- 89' 89'
(סיקור) בונגאני זונגו הובקע שער בדקה ה- 72' 72'

11 ביולי 2019
19:00
נבחרת חוף השנהב בכדורגל חוף השנהב 1–1 נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה אצטדיון סואץ, סואץ
צופים: 8,233
שיפוט: במאלק טסייה ויאסה (אתיופיה)
ג'ונתן קודג'יההובקע שער בדקה ה- 62' 62' (סיקור) סופיאן פגולי הובקע שער בדקה ה- 20' 20'
    תוצאת פנדלים  
פרנק קסייה

מקסוול קורנה

וילפריד בוני

מקס גריידל

סריי דייה
3–4 רמי בנסבאיני

אסלאם סלימאני

אנדי דלורט

אדם אונאס

מוחמד יוסף בלילי
 

11 ביולי 2019
22:00
נבחרת מדגסקר בכדורגל מדגסקר 0–3 נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה אצטדיון א-סלאם, קהיר
צופים: 7,568
שיפוט: סידי אליום (קמרון)
(סיקור) פרג'אני סאסי הובקע שער בדקה ה- 52' 52'
יוסף אל-מסאכני הובקע שער בדקה ה- 60' 60'
נעים סליטי הובקע שער בדקה ה- 90+3' 90+3'

משחקי חצי הגמר

14 ביולי 2019
19:00
נבחרת סנגל בכדורגל סנגל 1–0ה נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה אצטדיון ה-30 ביוני, קהיר
צופים: 9,143
שיפוט: במאלק טסייה ויאסה (אתיופיה)
דילן ברון הובקע שער בדקה ה- 100' (ע) 100' (ע) (סיקור)

14 ביולי 2019
22:00
נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה 2–1 נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה האצטדיון הבינלאומי בקהיר
צופים: 49,775
שיפוט: באקארי גסאמה (גמביה)
ויליאם טרוסט-אקונג הובקע שער בדקה ה- 40' (ע) 40' (ע)
ריאד מחרז הובקע שער בדקה ה- 90+5' 90+5'
(סיקור) אודיון איגהלו הובקע שער בדקה ה- 72' 72' (פ')

משחק על המקום השלישי

17 ביולי 2019
22:00
נבחרת ניגריה בכדורגל ניגריה 1–0 נבחרת תוניסיה בכדורגל תוניסיה אצטדיון א-סלאם, קהיר
צופים: 6,340
שיפוט: ג'יהאד גרישה (מצרים)
אודיון איגהלו הובקע שער בדקה ה- 3' 3' (סיקור)

משחק הגמר

19 ביולי 2019
22:00
נבחרת אלג'יריה בכדורגל אלג'יריה 1–0 נבחרת סנגל בכדורגל סנגל האצטדיון הבינלאומי בקהיר
שיפוט: סידי אליום (קמרון)
בגדאד בונג'אח הובקע שער בדקה ה- 2' 2' (סיקור)
מחזיקת גביע אפריקה לאומות 2019
אלג'יריהאלג'יריה
אלג'יריה
זכייה שנייה

מלכי השערים

חמישה שערים
שלושה שערים
שני שערים
שער אחד
שערים עצמיים
  • נמיביהנמיביה איטמונואה קימואינה (נגד מרוקו)
  • תוניסיהתוניסיה רמי בדווי (נגד גאנה)
  • תוניסיהתוניסיה דילן ברון (נגד סנגל)
  • ניגריהניגריה ויליאם טרוסט-אקונג (נגד אלג'ירה)

קישורים חיצוניים

הערות שוליים


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
גביע אפריקה לאומות 2019
Listen to this article