Az újszászi 1-es jelzésű autóbusz a Kastélyotthon és a Nagy út (Vágóhíd út) között közlekedik tanítási napokon. A járatot Újszász Város Önkormányzata megrendelésére a Volánbusz üzemelteti.
Gyors adatok
1-es jelzésű autóbuszvonal |
|
a vállalat logója |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Újszász |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Járművek: | Enterprise Plasma |
Végállomások |
Induló állomás: | Kastélyotthon |
Érkező állomás: | Nagy út (Vágóhíd út) |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | 5,9 | 6,0 | Megállóhelyek (db): | 14 | 14 | Menetidő (perc): | 18 | 18 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 6.48–7.37, 13.15–16.33 | nem közlekedik | kedd: | 6.48–7.37, 13.15–16.33 | nem közlekedik | szerda: | 6.48–7.37, 13.15–16.33 | nem közlekedik | csütörtök: | 6.48–7.37, 13.15–16.33 | nem közlekedik | péntek: | 6.48–7.37, 13.15–16.33 | nem közlekedik | szombat: | nem közlekedik | nem közlekedik | vasárnap: | nem közlekedik | nem közlekedik |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 2+0, 0+3 | – | kedd: | 2+0, 0+3 | – | szerda: | 2+0, 0+3 | – | csütörtök: | 2+0, 0+3 | – | péntek: | 2+0, 0+3 | – | szombat: | – | – | vasárnap: | – | – |
|
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 1A |
Hálózat: | Újszász tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
|
Kastélyotthon vá. |
|
|
Csillag utca 17. (Galamb utca) |
|
|
Csillag utca 47. (Tavasz utca) |
|
|
Nap utca vége |
|
|
Nap utca (Tambura utca) |
|
|
Nap utca (Táncsics utca) |
|
|
Ady Endre utca 47. (Nefelejcs utca) |
|
|
Ady Endre utca 41. (Pacsirta utca) |
|
|
Kertvárosi iskola |
|
|
Erkel Ferenc utca |
|
|
Újszász, vasútállomás |
|
|
Újszász, gimnázium |
|
|
Újszász, ABC |
|
|
Bajcsy-Zsilinszky úti óvoda |
|
|
Nagy út (Bocskai út) |
|
|
Nagy út (Vágóhíd út) vá. |
|
Bezárás