A dunaújvárosi 40-es jelzésű autóbusz a Békeváros, Bagolyvár - Hajnal utca - Kertváros - Autóbusz-állomás - Vasmű út - Római körút - Bocskai utca - Kertváros - Hajnal utca - Békeváros, Bagolyvár útvonalon közlekedik körjáratként. A járatot a Volánbusz üzemelteti.
Gyors adatok
40-es jelzésű autóbuszvonal |
|
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Dunaújváros |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Érkező állomás: | Békeváros, Bagolyvár |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | | - | Megállóhelyek (db): | 19 | - | Menetidő (perc): | 38-40 | - |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | kedd: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | szerda: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | csütörtök: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | péntek: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | szombat: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 | vasárnap: | 4.55-22.45 | 4.55-22.45 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 37 | 37 | kedd: | 37 | 37 | szerda: | 37 | 37 | csütörtök: | 37 | 37 | péntek: | 37 | 37 | szombat: | 37 | 37 | vasárnap: | 37 | 37 |
|
Kapcsolódó vonalak |
Hálózat: | Dunaújváros tömegközlekedése |
menetrendi tájékoztató |
Bezárás