|
|
|
|
|
|
|
|
|
Colfax |
|
|
|
|
|
Auburn |
|
|
|
|
Rocklin |
|
|
|
|
Roseville |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
American folyó |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sacramento |
|
|
|
|
RT Light Rail | a történelmi Folsom felé | |
|
|
|
|
I Street Bridge | a Sacramento folyó felett | |
|
|
|
|
Davis |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fairfield–Vacaville |
|
|
|
|
Suisun–Fairfield |
|
|
|
|
Benicia–Martinez híd | a Carquinez szoros felett | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martinez |
|
|
|
|
Hercules |
tervezett |
|
|
|
|
Richmond |
|
|
|
|
Cerrito Creek |
|
|
|
|
Berkeley |
|
|
|
|
Emeryville |
|
|
|
|
Oakland–16th Street |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oakland Maintenance Facility |
|
|
|
|
Oakland–Jack London Square |
|
|
|
|
Oakland Coliseum |
|
|
|
|
BART Berryessa/North San José, | Dublin/Pleasanton | |
|
|
|
|
Hayward |
|
|
|
|
Alameda Creek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ardenwood |
2026 |
|
|
|
|
Fremont |
|
|
|
|
tervezett új útvonal | a Coast Line vonalon keresztül | |
|
|
|
|
Coyote Creek |
|
|
|
|
Lick Mill (VTA) |
|
|
|
|
Santa Clara–Great America |
|
|
|
|
Caltrain | San Francisco felé | |
|
|
|
|
Santa Clara |
|
|
|
|
VTA | Winchester Transit Center felé | |
|
|
|
|
San José |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tamien |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Morgan Hill |
|
|
|
|
Gilroy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pajaro/Watsonville |
tervezett |
|
|
|
|
Castroville |
tervezett |
|
|
|
|
Salinas |
|
|
|
|
|
Az összes állomás akadálymentesített |
|
|
|
|
|
|
|