Peldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
From Wikipedia, the free encyclopedia
Peldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Tokijā norisinājās no 2021. gada 24. jūlija līdz 5. augustam.
Ātrie fakti Norises vieta, Norises laiks ...
Peldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs | |
Peldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs | |
Norises vieta | Tokijas ūdensporta centrs |
---|---|
Norises laiks | 2021. gada 24. jūlijs — 1. augusts |
Disciplīnu skaits | 35 |
Dalībnieki | 880 no 183 valstīm |
«2016 | 2024» |
Aizvērt
Ātrie fakti Norises vieta, Norises laiks ...
Maratonpeldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs | |
Maratonpeldēšana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs | |
Norises vieta | Odaibas jūras parks |
---|---|
Norises laiks | 2021. gada 4. — 5. augusts |
Disciplīnu skaits | 2 |
Dalībnieki | 51 no 31 valstīm |
«2016 | 2024» |
Aizvērt
Vīrieši
Vairāk informācijas Disciplīna, Zelts ...
Disciplīna | Zelts | Sudrabs | Bronza |
---|---|---|---|
50 m, brīvais | Kalebs Dresels | Florens Manadū | Bruno Fratuss |
100 m, brīvais | Kalebs Dresels | Kails Čalmers | Kliments Koļesņikovs |
200 m, brīvais | Toms Dīns | Dankans Skots | Fernando Šefers |
400 m, brīvais | Ahmeds Hafnaui | Džeks Maklaflins | Kīrans Smits |
800 m, brīvais | Roberts Finke | Gregorio Paltrinjeri | Mihailo Romančuks |
1500 m, brīvais | Roberts Finke | Mihailo Romančuks | Florians Velbroks |
100 m, uz muguras | Jevgēņijs Rilovs | Kliments Koļesņikovs | Raeins Mērfijs |
200 m, uz muguras | Jevgēņijs Rilovs | Raeins Mērfijs | Lūks Grīnbanks |
100 m, brass | Ādams Pītijs | Arno Kaminga | Nikolo Martinegi |
200 m, brass | Izāks Stubletijs-Kuks | Arno Kaminga | Mati Matsons |
100 m, tauriņstils | Kalebs Dreslers | Kristofs Milaks | Noa Ponti |
200 m, tauriņstils | Kristofs Milaks | Tomoru Honda | Federiko Burdiso |
200 m, kompleksais | Sjuns Vans | Dankans Skots | Džeremijs Deplanšs |
400 m, kompleksais | Čeizs Kalizs | Džejs Literlands | Brendons Smits |
4x100 m stafete, brīvais | ASV Kalebs Dresels Bleiks Peroni Bovens Bekers Zaks Apls |
Itālija Alesandro Mirezi Tomass Kecons Lorenco Zaceri Manuels Frigo |
Austrālija Metjū Templs Zaks Incerti Aleksandrs Greiems Kails Čalmers |
4x200 m stafete, brīvais | Lielbritānija Toms Dīns Džeimss Gijs Metjū Ričards Dankans Skots |
KOK Martins Maļutins Ivans Girevs Jevgēnijs Rilovs Mihails Dovgaļčuks |
Austrālija Aleksandrs Greiems Kails Čalmers Zaks Incerti Tomass Neils |
4x100 m stafete, kompleksais | ASV Raeins Mērfijs Maikls Endrjū Kalebs Dresels Zaks Apls Hanters Armstrongs Endrjū Vilsons Toms Šīldss Bleiks Peroni |
Lielbritānija Lūks Grīnbaks Ādams Pītijs Džeimss Gijs Dankans Skots Džeimss Vilbijs |
Itālija Tomass Čekons Nikolo Martinegi Federiko Burdiso Alesandro Miresi |
10 km maratonpeldēšana | Florians Velbroks | Kristofs Rasosvkis | Gregorio Paltrinjēri |
Aizvērt
Sievietes
Vairāk informācijas Disciplīna, Zelts ...
Disciplīna | Zelts | Sudrabs | Bronza |
---|---|---|---|
50 m, brīvais | Emma Makeona | Sāra Šjestrēma | Pernila Blūme |
100 m, brīvais | Emma Makeona | Sioba Bernadete Hauija | Keita Kembela |
200 m, brīvais | Ariarna Titmusa | Sioba Bernadete Hauija | Penija Oleksiaka |
400 m, brīvais | Ariarna Titmusa | Ketija Ledeki | Bingje Lī |
800 m, brīvais | Ketija Ledeki | Ariarna Titmusa | Simona Kvadarela |
1500 m, brīvais | Ketija Ledeki | Ērika Salivana | Sāre Kēlere |
100 m, uz muguras | Keilija Makeona | Kailija Mase | Rīgana Smita |
200 m, uz muguras | Keilija Makeona | Kailija Mase | Emilija Sīboma |
100 m, brass | Lidija Džekobija | Tatjana Šoenmakera | Lillija Kinga |
200 m, brass | Tatjana Šoenmakera | Lillija Kinga | Enija Leizora |
100 m, tauriņstils | Margareta Maknila | Žana Jufei | Emma Makeona |
200 m, tauriņstils | Jufei Žana | Rīgana Smita | Hali Flikingera |
200 m, kompleksais | Jui Onaši | Aleksa Volša | Keita Duglasa |
400 m, kompleksais | Jui Onaši | Emma Vejanta | Hali Flikingera |
4x100 m stafete, brīvais | Austrālija Brontē Kembela Mega Harisa Emma Makeona Keita Kembela |
Kanāda Kaila Sančesa Margareta Maknila Rebeka Smita Penija Oleksiaka |
ASV Ērika Brauna Ebija Veitzela Natālija Hindsa Simona Manuela |
4x200 m stafete, brīvais | Ķīna Junksana Jana Muhana Tana Jufei Žana Bingje Lī |
ASV Elisone Šmita Peidža Madena Ketrīna Maklaflina Ketija Ledeki |
Austrālija Ariarna Titmusa Emma Makeona Medisona Vilsone Lea Nīla |
4x100 m stafete, kompleksais | Austrālija Keilija Makeona Čelsija Hodžesa Emma Makeona Keita Kembela Emilija Sīboma Briana Trosela Mollija Okalagana |
ASV Rīgana Smita Lidija Džekobija Torija Haski Ebija Veitzela Rajena Vaita Lilija Kinga Klēra Kurzana Ērika Brauna |
Kanāda Kailija Mase Sidnija Pikrema Margareta Maknila Penija Oleksiaka Teilore Raka Kaila Sančesa |
10 km maratonpeldēšana | Ana Marsela Kunja | Šarona van Rouvendāla | Karīna Lī |
Aizvērt
Jaukti
Vairāk informācijas Disciplīna, Zelts ...
Disciplīna | Zelts | Sudrabs | Bronza |
---|---|---|---|
4x100 m stafete, kompleksais | Lielbritānija Ketlīna Dosone Ādams Pītijs Džeimss Gijs Anna Hopkina Freja Andersone |
Ķīna Ksju Jiaju Jans Zibei Žana Jufei) Jana Juksjana |
Austrālija Keilija Makeona) Izāks Stubletijs-Kuks Metjū Templs Emma Makeona Izāks Kūpers Briana Trosela Brontē Kembela |
Aizvērt