Afrikaans kampioenschap voetbal 2017 (kwalificatie) - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Afrikaans kampioenschap voetbal 2017 (kwalificatie).

Afrikaans kampioenschap voetbal 2017 (kwalificatie)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Afrikaans kampioenschap voetbal 2017
Toernooi-informatie
Datum 12 juni 2015 – 4 september 2016
Teams 51 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 144
Doelpunten 363  (2,52 per wedstrijd)
Topscorer(s) El Arabi Hillel Soudani (Algerije)
7 goals
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
 
Voetbal

Dit artikel beschrijft de kwalificatie voor het Afrikaans kampioenschap voetbal 2017, het voetbaltoernooi dat door de Confédération Africaine de Football wordt georganiseerd voor landen uit Afrika. De editie van 2017 wordt gehouden in Gabon. Dat land is als gastland automatisch gekwalificeerd.

Opzet

In tegenstelling tot voorgaande edities is er in deze editie geen sprake van een voorronde. De 52 teams worden in 13 groepen geloot, waarbij ook het gastland Gabon zal deelnemen, hoewel diens wedstrijden beschouwd zullen worden als vriendschappelijk. Gabon werd geplaatst in Pot X, de overige 51 landen werden op basis van de CAF-ranking[1] verdeeld over 4 potten, waaruit de groepen geloot werden.[2] De volgende landen doen mee aan de kwalificaties:

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4
  1.  Ivoorkust (56 pnt)
  2.  Ghana (52 pnt)
  3.  Tunesië (35,5 pnt)
  4.  Burkina Faso (34 pnt)
  5.  Mali (34 pnt)
  6.  Nigeria (33,5 pnt)
  7.  Algerije (32 pnt)
  8.  Zambia (31 pnt)
  9.  Kaapverdië (29,5 pnt)
  10.  COD (28 pnt)
  11.  Guinee (26 pnt)
  12.  Senegal (24 pnt)
  13.  Kameroen (23,5 pnt)
  1.  Zuid-Afrika (23,5 pnt)
  2.  Congo-Brazzaville (22 pnt)
  3.  Equatoriaal-Guinea (19 pnt)
  4.  Angola (17 pnt)
  5.  Ethiopië (15 pnt)
  6.  Togo (14,5 pnt)
  7.  Marokko (14 pnt)
  8.  Niger (13 pnt)
  9.  Egypte (12,5 pnt)
  10.  Oeganda (12,5 pnt)
  11.  Malawi (12 pnt)
  12.  Soedan (11,5 pnt)
  13.  Mozambique (11 pnt)
  1.  Botswana (11 pnt)
  2.  Libië (9,5 pnt)
  3.  Sierra Leone (9 pnt)
  4.  Lesotho (6 pnt)
  5.  Kenia (6 pnt)
  6.  Benin (5,5 pnt)
  7.  Rwanda (5,5 pnt)
  8.  Tanzania (5,5 pnt)
  9.  Centraal-Afrikaanse Republiek (5,5 pnt)
  10.  Zimbabwe (5 pnt)
  11.  Liberia (4,5 pnt)
  12.  Gambia (4,5 pnt)
  13.  Namibië (4 pnt)
  1.  Guinee-Bissau (3,5 pnt)
  2.  Seychellen (3 pnt)
  3.  Burundi (3 pnt)
  4.  Mauritanië (2,5 pnt)
  5.  Tsjaad (2,5 pnt)
  6.  Madagaskar (2,5 pnt)
  7.  Sao Tomé en Principe (2 pnt)
  8.  Comoren (1,5 pnt)
  9.  Swaziland (1,5 pnt)
  10.  Zuid-Soedan (1 pnt)
  11.  Mauritius (0,5 pnt)
  12.  Djibouti (0 pnt)
* Eritrea en Somalië doen niet mee aan de kwalificaties.

Groepen

De wedstrijden worden gespeeld tussen 12 juni 2015 en 4 september 2016. Bij gelijke stand qua punten in een groep worden de volgende beslissingscriteria gebruikt:

  1. Aantal punten in de onderlinge duels tussen de betrokken teams
  2. Doelsaldo in de onderlinge duels tussen de betrokken teams
  3. Doelpunten gemaakt in de onderlinge duels tussen de betrokken teams
  4. Uitdoelpunten gemaakt in de onderlinge duels tussen de betrokken teams
  5. Totaal doelsaldo
  6. Totaal doelpunten gemaakt
  7. Totaal uitdoelpunten gemaakt
  8. Loting
Legenda
 De twee beste nummers twee (behalve van groep G en I) plaatsen zich voor het eindtoernooi.
 Geplaatst voor het hoofdtoernooi.

Groep A

Datum Team Score Team
12 jun 2015 Tunesië 
8 – 1
 Djibouti
14 jun 2015 Togo 
2 – 1
 Liberia
4 sep 2015 Djibouti 
0 – 2
 Togo
5 sep 2015 Liberia 
1 – 0
 Tunesië
24 mrt 2016 Djibouti 
0 – 1
 Liberia
25 mrt 2016 Tunesië 
1 – 0
 Togo
29 mrt 2016 Liberia 
5 – 0
 Djibouti
29 mrt 2016 Togo 
0 – 0
 Tunesië
3 jun 2016 Djibouti 
0 – 3
 Tunesië
5 jun 2016 Liberia 
2 – 2
 Togo
4 sep 2016 Tunesië 
4 – 1
 Liberia
4 sep 2016 Togo 
5 – 0
 Djibouti
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Tunesië
6 4 1 1 16 3 +13 13
2
 Togo
6 3 2 1 11 4 +7 11
3
 Liberia
6 3 1 2 11 8 +3 10
4
 Djibouti
6 0 0 6 1 24 –23 0

12 juni 2015
«onderlinge duels»
20:30 (UTC+1)
Tunesië 
8 – 1
 Djibouti
Olympisch Stadion, Radès
Scheidsrechter: Noureddine El Jaafari (MAR)
Chikhaoui
 9' (pen.)
22'
23'
Sassi
 37'
Khalifa
 62'
Ben Youssef
 68'
Hannachi
 80'
Touzghar
 81'
Liban
 54' (pen.)

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Togo 
2 – 1
 Liberia
Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Denis Dembélé (CIV)
Ouro-Akoriko
 64'
Adebayor
 87'
Jebor
 43'

4 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Djibouti 
0 – 2
 Togo
Stade du Ville, Djibouti
Scheidsrechter: Ring Nyier Akech Malong (SSD)
Akakpo
 5'
F. Ayité
 43'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Liberia 
1 – 0
 Tunesië
Antoinette Tubmanstadion, Monrovia
Scheidsrechter: Maudo Jallow (GAM)
Doe
 79'

24 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Djibouti 
0 – 1
 Liberia
Stade du Ville, Djibouti
Scheidsrechter: Idris Mehammed Osman (ERI)
Laffor
 57'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Tunesië 
1 – 0
 Togo
Stade Mustapha Ben Jannet, Monastir
Scheidsrechter: Joshua Bondo (BOT)
Msakni
 46'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+0)
Togo 
0 – 0
 Tunesië
Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)

29 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Liberia 
5 – 0
 Djibouti
Antoinette Tubmanstadion, Monrovia
Scheidsrechter: António Rodrigues (CPV)
Laffor
 8' (pen.)
Johnson
 28'
Jebor
 46'
56'
90'

3 juni 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+3)
Djibouti 
0 – 3
 Tunesië
Stade du Ville, Djibouti
Scheidsrechter: Thierry Nkurunziza (BDI)
Sliti
 15'
Harbaoui
 43'
Khenissi
 58'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Liberia 
2 – 2
 Togo
Antoinette Tubmanstadion, Monrovia
Scheidsrechter: Gehad Grisha (EGY)
Dorbor
 5'
Jebor
 54'
F. Ayité
 67'
Fo-Doh Laba
 83'

4 september 2016
«onderlinge duels»
18:30 (UTC+1)
Tunesië 
4 – 1
 Liberia
Stade Mustapha Ben Jannet, Monastir
Scheidsrechter: Daniel Bennett (RSA)
Khazri
 5'
Khenissi
 35'
Khalifa
 72'
Lahmar
 77' (pen.)
Paye
 71'

4 september 2016
«onderlinge duels»
17:30 (UTC+0)
Togo 
5 – 0
 Djibouti
Stade de Kégué, Lomé
Scheidsrechter: Gomno Daouda (NIG)
Bossou
 24'
Dossevi
 43'
Fo-Doh Laba
 55'
Agbégniadan
 88'
90'

Groep B

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Angola 
4 – 0
 Centraal-Afrikaanse Republiek
14 jun 2015 Congo-Kinshasa 
2 – 1
 Madagaskar
6 sep 2015 Centraal-Afrikaanse Republiek 
2 – 0
 Congo-Kinshasa
6 sep 2015 Madagaskar 
0 – 0
 Angola
24 mrt 2016 Madagaskar 
1 – 1
 Centraal-Afrikaanse Republiek
26 mrt 2016 Congo-Kinshasa 
2 – 1
 Angola
28 mrt 2016 Centraal-Afrikaanse Republiek 
2 – 1
 Madagaskar
29 mrt 2016 Angola 
0 – 2
 Congo-Kinshasa
5 jun 2016 Madagaskar 
1 – 6
 Congo-Kinshasa
5 jun 2016 Centraal-Afrikaanse Republiek 
3 – 1
 Angola
3 sep 2016 Angola 
1 – 1
 Madagaskar
4 sep 2016 Congo-Kinshasa 
4 – 1
 Centraal-Afrikaanse Republiek
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Congo-Kinshasa
6 5 0 1 16 6 +10 15
2
 Centraal-Afrikaanse Republiek
6 3 1 2 9 11 –2 10
3
 Angola
6 1 2 3 7 8 –1 5
4
 Madagaskar
6 0 3 3 5 12 –7 3

13 juni 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Angola 
4 – 0
 Centraal-Afrikaanse Republiek
Estádio Nacional da Tundavala, Lubango
Scheidsrechter: Duncan Lengani (MWI)
Gelson
 35'
63'
Menga
 55' (pen.)
Gilberto
 89' (pen.)

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Congo-Kinshasa 
2 – 1
 Madagaskar
Stade Tata Raphaël, Kinshasa
Scheidsrechter: Beranger Woungui (GAB)
Mubele
 58'
Kimwaki
 73'
Vombola
 76'

6 september 2015
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+3)
Madagaskar 
0 – 0
 Angola
Mahamasinastadion, Antananarivo
Scheidsrechter: José Rachide (MOZ)

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Centraal-Afrikaanse Republiek 
2 – 0
 Congo-Kinshasa
Barthélemy Bogandastadion, Bangui
Scheidsrechter: Antoine Effa (CMR)
Mabidé
 24' (pen.)
Gourrier
 33'

24 maart 2016
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+3)
Madagaskar 
1 – 1
 Centraal-Afrikaanse Republiek
Mahamasinastadion, Antananarivo
Scheidsrechter: Mbongseni Fakudze (SWZ)
Andriamatsinoro
 80' (pen.)
Limane
 86'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Congo-Kinshasa 
2 – 1
 Angola
Stade des Martyrs, Kinshasa
Scheidsrechter: Joseph Lamptey (GHA)
Bakambu
 23' (pen.)
Meschak
 78'
Fredy
 90+5' (pen.)

28 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Centraal-Afrikaanse Republiek 
2 – 1
 Madagaskar
Barthélemy Bogandastadion, Bangui
Scheidsrechter: Ferdinand Udoh (NGR)
Kéïta
 52'
Limane
 65'
Andriatsima
 35'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Angola 
0 – 2
 Congo-Kinshasa
Estádio 11 de Novembro, Luanda
Scheidsrechter: El Fadil Mohamed (SDN)
Kimwaki
 44'
Bolingi
 89'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+3)
Madagaskar 
1 – 6
 Congo-Kinshasa
Rabemananjarastadion, Mahajanga
Scheidsrechter: Davies Omweno (KEN)
Rakotondraibe
 86'
Bakambu
 2'
81'
M'Poku
 21'
65'
Bolasie
 41'
Botaka
 90+1'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Centraal-Afrikaanse Republiek 
3 – 1
 Angola
Barthélemy Bogandastadion, Bangui
Scheidsrechter: Yakhouba Keita (GUI)
Mabidé
 15'
Yamissi
 38'
Limane
 77'
Pana
 86'

3 september 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Angola 
1 – 1
 Madagaskar
Estádio 11 de Novembro, Luanda
Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM)
Gelson
 54'
Razakanantenaina
 17'

4 september 2016
«onderlinge duels»
18:30 (UTC+1)
Congo-Kinshasa 
4 – 1
 Centraal-Afrikaanse Republiek
Stade des Martyrs, Kinshasa
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)
Kebano
 29'
Mubele
 46'
Bolingi
 73'
Botaka
 90+1'
Kéthévoama
 63'

Groep C

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Mali 
2 – 0
 Zuid-Soedan
14 jun 2015 Equatoriaal-Guinea 
1 – 1
 Benin
5 sep 2015 Zuid-Soedan 
1 – 0
 Equatoriaal-Guinea
6 sep 2015 Benin 
1 – 1
 Mali
23 mrt 2016 Zuid-Soedan 
1 – 2
 Benin
25 mrt 2016 Mali 
1 – 0
 Equatoriaal-Guinea
27 mrt 2016 Benin 
4 – 1
 Zuid-Soedan
28 mrt 2016 Equatoriaal-Guinea 
0 – 1
 Mali
4 jun 2016 Zuid-Soedan 
0 – 3
 Mali
12 jun 2016 Benin 
2 – 1
 Equatoriaal-Guinea
4 sep 2016 Mali 
5 – 2
 Benin
4 sep 2016 Equatoriaal-Guinea 
4 – 0
 Zuid-Soedan
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Mali
6 5 1 0 13 3 +10 16
2
 Benin
6 3 2 1 12 10 +2 11
3
 Equatoriaal-Guinea
6 1 1 4 6 6 0 4
4
 Zuid-Soedan
6 1 0 5 3 15 –12 3

13 juni 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+0)
Mali 
2 – 0
 Zuid-Soedan
Stade du 26 Mars, Bamako
Scheidsrechter: Joshua Amao (NGR)
Maïga
 17'
S. Coulibaly
 28'

14 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Equatoriaal-Guinea 
1 – 1
 Benin
Estadio de Bata, Bata
Scheidsrechter: Victor Gomes (RSA)
Nsue
 49'
Sessègnon
 42'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+3)
Zuid-Soedan 
1 – 0
 Equatoriaal-Guinea
Djoebastadion, Djoeba
Scheidsrechter: Israel Mujuni (TAN)
Lual
 51'

6 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Benin 
1 – 1
 Mali
Stade de l'Amitié, Cotonou
Scheidsrechter: Eric Otogo-Castane (GAB)
Sessègnon
 33'
Diaby
 19'

23 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+3)
Zuid-Soedan 
1 – 2
 Benin
Djoebastadion, Djoeba
Scheidsrechter: Thierry Nkurunziza (BDI)
Bruno
 88'
Gounongbe
 11'
Mounié
 73'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+0)
Mali 
1 – 0
 Equatoriaal-Guinea
Stade du 26 Mars, Bamako
Scheidsrechter: Denis Dembélé (CIV)
Wagué
 81'

27 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Benin 
4 – 1
 Zuid-Soedan
Stade de l'Amitié, Cotonou
Scheidsrechter: Ali Lemghaifry (MTN)
Sessègnon
 23'
89'
Poté
 37'
Dossou
 71'
Lual
 83'

28 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Equatoriaal-Guinea 
0 – 1
 Mali
Nuevo Estadio de Malabo, Malabo
Scheidsrechter: Bernard Camille (SEY)
M. Yatabaré
 90'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+3)
Zuid-Soedan 
0 – 3
 Mali
Djoebastadion, Djoeba
Scheidsrechter: Djamal Aden (DJI)
Diaby
 35'
Maïga
 47'
Doumbia
 58'

12 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Benin 
2 – 1
 Equatoriaal-Guinea
Stade de l'Amitié, Cotonou
Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM)
Adénon
 25'
Djigla
 60'
Zarandona
 59'

4 september 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Equatoriaal-Guinea 
4 – 0
 Zuid-Soedan
Nuevo Estadio de Malabo, Malabo
Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG)
Miranda
 54'
Randy
 59'
Nsue
 67'
Akapo
 90'

4 september 2016
«onderlinge duels»
17:30 (UTC+0)
Mali 
5 – 2
 Benin
Stade du 26 Mars, Bamako
Scheidsrechter: Gehad Grisha (EGY)
S. Yatabaré
 19'
Diaby
 36'
Marega
 39'
Traoré
 65'
Doumbia
 80'
Gounongbe
 40'
Sessègnon
 90'

Groep D

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Oeganda 
2 – 0
 Botswana
13 jun 2015 Burkina Faso 
2 – 0
 Comoren
5 sep 2015 Botswana 
1 – 0
 Burkina Faso
5 sep 2015 Comoren 
0 – 1
 Oeganda
24 mrt 2016 Comoren 
1 – 0
 Botswana
26 mrt 2016 Burkina Faso 
1 – 0
 Oeganda
27 mrt 2016 Botswana 
2 – 1
 Comoren
29 mrt 2016 Oeganda 
0 – 0
 Burkina Faso
4 jun 2016 Botswana 
1 – 2
 Oeganda
5 jun 2016 Comoren 
0 – 1
 Burkina Faso
3 sep 2016 Burkina Faso 
2 – 1
 Botswana
3 sep 2016 Oeganda 
1 – 0
 Comoren
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Burkina Faso
6 4 1 1 6 2 +4 13
2
 Oeganda
6 4 1 1 6 2 +4 13
3
 Botswana
6 2 0 4 5 8 –3 6
4
 Comoren
6 1 0 5 2 7 –5 3

13 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Oeganda 
2 – 0
 Botswana
Mandela Nationaal Stadion, Kampala
Scheidsrechter: Israel Mujuni (TAN)
Massa
 55'
Umony
 65'

13 juni 2015
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+0)
Burkina Faso 
2 – 0
 Comoren
Stade du 4-Août, Ouagadougou
Scheidsrechter: Lazard Tsiba (CGO)
Bancé
 60'
Zongo
 70'

5 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Comoren 
0 – 1
 Oeganda
Said Mohamed Cheikh Stadion, Mitsamiouli
Scheidsrechter: Allister Barra (SEY)
Mawejje
 26'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+2)
Botswana 
1 – 0
 Burkina Faso
Francistown Stadion, Francistown
Scheidsrechter: Parmendra Nunkoo (MRI)
Mogorosi
 50'

24 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Comoren 
1 – 0
 Botswana
Said Mohamed Cheikh Stadion, Mitsamiouli
Scheidsrechter: Duncan Lengani (MWI)
Ben Nabouhane
 59'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+0)
Burkina Faso 
1 – 0
 Oeganda
Stade du 4-Août, Ouagadougou
Scheidsrechter: Gehad Grisha (EGY)
Pitroipa
 60' (pen.)

27 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+2)
Botswana 
2 – 1
 Comoren
Francistown Stadion, Francistown
Scheidsrechter: Joaquin Esono (GEQ)
Moyana
 48'
Mogorosi
 87'
M'Changama
 43'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Oeganda 
0 – 0
 Burkina Faso
Mandela Nationaal Stadion, Kampala
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+2)
Botswana 
1 – 2
 Oeganda
Francistown Stadion, Francistown
Scheidsrechter: Victor Gomes (RSA)
Makgantai
 50'
Kizito
 9'
Aucho
 53'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Comoren 
0 – 1
 Burkina Faso
Stade de Beaumer, Moroni
Scheidsrechter: Louis Hakizimana (RWA)
S. A. Traoré
 80'

4 september 2016
«onderlinge duels»
14:00 (UTC+0)
Burkina Faso 
2 – 1
 Botswana
Stade du 4-Août, Ouagadougou
Scheidsrechter: Youssef Essrayri (TUN)
Nakoulma
 18'
Diawara
 90'
Sesinyi
 81' (pen.)

4 september 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+3)
Oeganda 
1 – 0
 Comoren
Mandela Nationaal Stadion, Kampala
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Miya
 36'

Groep E

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Zambia 
0 – 0
 Guinee-Bissau
14 jun 2015 Congo-Brazzaville 
1 – 1
 Kenia
5 sep 2015 Guinee-Bissau 
2 – 4
 Congo-Brazzaville
6 sep 2015 Kenia 
1 – 2
 Zambia
23 mrt 2016 Guinee-Bissau 
1 – 0
 Kenia
23 mrt 2016 Zambia 
1 – 1
 Congo-Brazzaville
27 mrt 2016 Kenia 
0 – 1
 Guinee-Bissau
27 mrt 2016 Congo-Brazzaville 
1 – 1
 Zambia
4 jun 2016 Guinee-Bissau 
3 – 0
 Zambia
5 jun 2016 Kenia 
2 – 1
 Congo-Brazzaville
4 sep 2016 Zambia 
1 – 1
 Kenia
4 sep 2016 Congo-Brazzaville 
1 – 0
 Guinee-Bissau
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Guinee-Bissau
6 3 1 2 7 7 0 10
2
 Congo-Brazzaville
6 2 3 1 9 7 +2 9
3
 Zambia
6 1 4 1 7 7 0 7
4
 Kenia
6 1 2 3 5 7 –2 5

13 juni 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zambia 
0 – 0
 Guinee-Bissau
Levy Mwanawasastadion, Ndola
Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG)

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Congo-Brazzaville 
1 – 1
 Kenia
Stade Omnisport Marien Ngouabi d'Owando, Owando
Scheidsrechter: Thierry Nkurunziza (BDI)
Oniangué
 35' (pen.)
Were
 10'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Guinee-Bissau 
2 – 4
 Congo-Brazzaville
Estádio 24 de Setembro, Bissau
Scheidsrechter: Aboubacar Bangoura (GUI)
Zezinho
 63'
Eridson
 80'
Doré
 28'
31'
61'
64'

6 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Kenia 
1 – 2
 Zambia
Nationaal Stadion Nyayo, Nairobi
Scheidsrechter: Mutaz Khairalla (SDN)
Olunga
 13'
Kalengo
 28'
Mbesuma
 42'

23 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Guinee-Bissau 
1 – 0
 Kenia
Estádio 24 de Setembro, Bissau
Scheidsrechter: Kokou Fagla (TOG)
Camará
 18'

23 maart 2016
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Zambia 
1 – 1
 Congo-Brazzaville
Levy Mwanawasastadion, Ndola
Scheidsrechter: Eric Otogo-Castane (GAB)
Kalengo
 60'
Massengo
 75'

27 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Kenia 
0 – 1
 Guinee-Bissau
Nationaal Stadion Nyayo, Nairobi
Scheidsrechter: Norman Matemera (ZIM)
Cícero
 81'

27 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Congo-Brazzaville 
1 – 1
 Zambia
Stade Municipal de Kintélé, Brazzaville
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Massengo
 47'
Kalengo
 72'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+0)
Guinee-Bissau 
3 – 2
 Zambia
Estádio 24 de Setembro, Bissau
Scheidsrechter: Mehdi Abid Charef (ALG)
Zezinho
 14' (pen.)
Mendy
 36'
Silva
 90'
Mbesuma
 26'
Katongo
 52'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+3)
Kenia 
2 – 1
 Congo-Brazzaville
Moi International Sports Centre, Nairobi
Scheidsrechter: Joseph Lamptey (GHA)
Masika
 23'
Johanna
 66'
Oniangué
 18' (pen.)

4 september 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+2)
Zambia 
1 – 1
 Kenia
Levy Mwanawasastadion, Ndola
Scheidsrechter: Mahamadou Keita (MLI)
Kalaba
 86'
Masika
 63'

4 september 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Congo-Brazzaville 
1 – 0
 Guinee-Bissau
Stade Municipal de Kintélé, Brazzaville
Scheidsrechter: Bernard Camille (SEY)
Doré
 74'

Groep F

Datum Team Score Team
12 jun 2015 Marokko 
3 – 0
 Libië
13 jun 2015 Kaapverdië 
7 – 1
 Sao Tomé en Principe
5 sep 2015 Sao Tomé en Principe 
0 – 3
 Marokko
6 sep 2015 Libië 
1 – 2
 Kaapverdië
23 mrt 2016 Sao Tomé en Principe 
2 – 1
 Libië
27 mrt 2016 Libië 
4 – 0
 Sao Tomé en Principe
3 jun 2016 Libië 
1 - 1
 Marokko
4 jun 2016 Sao Tomé en Principe 
1 – 2
 Kaapverdië
3 sep 2016 Kaapverdië 
0 – 1
 Libië
4 sep 2016 Marokko 
2 – 0
 Sao Tomé en Principe
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Marokko
6 5 0 1 10 1 +9 16
2
 Kaapverdië
6 3 0 3 11 7 +4 9
3
 Libië
6 2 1 3 8 6 +2 7
4
 Sao Tomé en Principe
6 1 0 5 4 19 –15 3

12 juni 2015
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Marokko 
1 – 0
 Libië
Stade Adrar, Agadir
Scheidsrechter: William Agbovi (GHA)
El Kaddouri
 50'

13 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC−1)
Kaapverdië 
7 – 1
 Sao Tomé en Principe
Estádio Nacional de Cabo Verde, Praia
Scheidsrechter: Mahmoud Ashour (EGY)
Djaniny
 10'
73'
Rocha
 17' (pen.)
Rodrigues
 38'
Fortes
 41'
Babanco
 51' (pen.)
Tavares
 75'
Leal
 54'

5 september 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Sao Tomé en Principe 
0 – 3
 Marokko
Estádio Nacional 12 de Julho, São Tomé
Scheidsrechter: João Goma (ANG)
Amrabat
 34'
El Arabi
 38'
Dirar
 41'

6 september 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Libië 
1 – 2
 Kaapverdië
Petro Sport Stadion, Caïro (Egypte)[3]
Scheidsrechter: Mustapha Ghorbal (ALG)
Mohamed
 85'
Kay
 57'
Mendes
 89'

23 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Sao Tomé en Principe 
2 – 1
 Libië
Estádio Nacional 12 de Julho, São Tomé
Scheidsrechter: Aboubacar Bangoura (GUI)
El Trbi
 83' (e.d.)
Leal
 88'
Al Badri
 23'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 UTC−1
Kaapverdië 
0 – 1
 Marokko
Estádio Nacional de Cabo Verde, Praia
Scheidsrechter: Sidi Alioum (CMR)
El-Arabi
 25' (pen.)

28 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Libië 
4 – 0
 Sao Tomé en Principe
Petro Sport Stadion, Caïro (Egypte)
Scheidsrechter: Akintoye Koole (BEN)
Zubya
 51'
56'
74'
El Monir
 70'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Marokko 
2 – 0
 Kaapverdië
Stade de Marrakech, Marrakesh
Scheidsrechter: Mahamadou Keita (MLI)
El-Arabi
 55' (pen.)
60'

3 juni 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+1)
Libië 
1 – 1
 Marokko
Olympisch Stadion, Radès (Tunesië)
Scheidsrechter: Youssef Essrayri (TUN)
Al Ouarfali
 90'
Dirar
 36'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Sao Tomé en Principe 
1 – 2
 Kaapverdië
Estádio Nacional 12 de Julho, São Tomé
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Faduley
 87'
Gomes
 50'
Nuno Jóia
 79'

3 september 2016
«onderlinge duels»
16:00 UTC−1
Kaapverdië 
0 – 1
 Libië
Estádio Nacional de Cabo Verde, Praia
Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH)
Al Triki
 89'

4 september 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+1)
Marokko 
2 – 0
 Sao Tomé en Principe
Stade Moulay Abdallah, Rabat
Scheidsrechter: Fidel Gomes (GNB)
Ziyech
 54' (pen.)
Bouhaddouz
 82'

Groep G

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Nigeria 
2 – 0
 Tsjaad
14 jun 2015 Egypte 
3 – 0
 Tanzania
5 sep 2015 Tanzania 
0 – 0
 Nigeria
6 sep 2015 Tsjaad 
1 – 5
 Egypte
23 mrt 2016 Tsjaad 
0 – 1
 Tanzania
25 mrt 2016 Nigeria 
1 – 1
 Egypte
29 mrt 2016 Egypte 
1 – 0
 Nigeria
4 jun 2016 Tanzania 
0 – 2
 Egypte
3 sep 2016 Nigeria 
1 – 0
 Tanzania
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Egypte
4 3 1 0 7 1 +6 10
2
 Nigeria
4 1 2 1 2 2 0 5
3
 Tanzania
4 0 1 3 0 6 –6 1
4
 Tsjaad
0 0 0 0 0 0 0 0
 Tsjaad trok zich op 27 maart 2016 terug vanwege financiële problemen. De resultaten van de gespeelde wedstrijden van het land worden niet meegeteld. Omdat de groep nog maar drie deelnemers heeft, heeft de nummer twee geen kans meer op kwalificatie als beste tweede.[4]

13 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Nigeria 
geannuleerd
(2 – 0)
 Tsjaad
Ahmadu Bellostadion, Kaduna
Scheidsrechter: Assoumane Moussa Gnali (NIG)
Salami
 63'
Ighalo
 79' (pen.)

14 juni 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Egypte 
3 – 0
 Tanzania
Borg El Arabstadion, Alexandrië
Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH)
Rabia
 60'
Morsy
 64'
Salah
 69'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+3)
Tanzania 
0 – 0
 Nigeria
Nationaal Stadion, Dar es Salaam
Scheidsrechter: Louis Hakizimana (RWA)

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Tsjaad 
geannuleerd
(1 – 5)
 Egypte
Stade Omnisports Idriss Mahamat Ouya, Ndjamena
Scheidsrechter: Bienvenu Sinko (CIV)
Haroun
 37'
Morsy
 2'
24'
61'
Salah
 39'
Kahraba
 55'

23 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Tsjaad 
geannuleerd
(0 – 1)
 Tanzania
Stade Omnisports Idriss Mahamat Ouya, Ndjamena
Scheidsrechter: Ndala Ngambo (COD)
Samatta
 32'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Nigeria 
1 – 1
 Egypte
Ahmadu Bellostadion, Kaduna
Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM)
Oghenekaro
 60'
Salah
 90'

28 maart 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Tanzania 
gecanceld
 Tsjaad

29 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Egypte 
1 – 0
 Nigeria
Borg El Arabstadion, Alexandrië
Toeschouwers: 65.000
Scheidsrechter: Daniel Bennett (RSA)
Sobhi
 66'

3 juni 2016
«onderlinge duels»
Tsjaad 
gecanceld
 Nigeria

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Tanzania 
0 – 2
 Egypte
Nationaal Stadion, Dar es Salaam
Scheidsrechter: Eric Otogo-Castane (GAB)
Salah
 44'
58'

2 september 2016
«onderlinge duels»
Egypte 
gecanceld
 Tsjaad

3 september 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Nigeria 
1 – 0
 Tanzania
Akwa Ibom Stadium, Uyo
Scheidsrechter: Mehdi Abid Charef (ALG)
Iheanacho
 78'

Groep H

Datum Team Score Team
14 jun 2015 Ghana 
7 – 1
 Mauritius
14 jun 2015 Mozambique 
0 – 1
 Rwanda
5 sep 2015 Rwanda 
0 – 1
 Ghana
6 sep 2015 Mauritius 
1 – 0
 Mozambique
24 mrt 2016 Ghana 
3 – 1
 Mozambique
26 mrt 2016 Mauritius 
1 – 0
 Rwanda
27 mrt 2016 Mozambique 
0 – 0
 Ghana
29 mrt 2016 Rwanda 
5 – 0
 Mauritius
4 jun 2016 Rwanda 
2 – 3
 Mozambique
5 jun 2016 Mauritius 
0 – 2
 Ghana
3 sep 2016 Ghana 
1 – 1
 Rwanda
3 sep 2016 Mozambique 
1 – 0
 Mauritius
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Ghana
6 4 2 0 14 3 +11 14
2
 Rwanda
6 2 1 3 9 6 +3 7
3
 Mozambique
6 2 1 3 5 7 –2 7
4
 Mauritius
6 2 0 4 3 15 –12 6

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Mozambique 
0 – 1
 Rwanda
Estádio do Zimpeto, Maputo
Scheidsrechter: Ndala Ngambo (COD)
Sugira
 4'

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Ghana 
7 – 1
 Mauritius
Accra Sports Stadium, Accra
Scheidsrechter: Fidel Gomes (GNB)
Atsu
 10'
J. Ayew
 17'
37'
Gyan
 22'
29'
Schlupp
 65'
Accam
 89'
Sophie
 31'

5 september 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+2)
Rwanda 
0 – 1
 Ghana
Amahorostadion, Kigali
Scheidsrechter: Hagi Wiish (SOM)
Wakaso
 87'

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+4)
Mauritius 
1 – 0
 Mozambique
Stade George V, Curepipe
Scheidsrechter: Djamal Aden (DJI)
Pithia
 47'

24 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Ghana 
3 – 1
 Mozambique
Accra Sports Stadium, Accra
Scheidsrechter: Bouchaïb El Ahrach (MAR)
Acheampong
 5'
Boye
 55'
J. Ayew
 57'
Manjate
 66'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+4)
Mauritius 
1 – 0
 Rwanda
Anjalay Stadion, Belle Vue Maurel
Scheidsrechter: Lazard Tsiba (CGO)
Rasolofonirina
 58'

27 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Mozambique 
0 – 0
 Ghana
Estádio do Zimpeto, Maputo
Scheidsrechter: Denis Batte (UGA)

29 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+2)
Rwanda 
5 – 0
 Mauritius
Amahorostadion, Kigali
Scheidsrechter: Jackson Pavaza (NAM)
Nshuti
 11'
Sugira
 30'
32'
Omborenga
 73'
Mugiraneza
 90'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+2)
Rwanda 
2 – 3
 Mozambique
Amahorostadion, Kigali
Scheidsrechter: Joshua Bondo (BOT)
Tuyisenge
 36'
77'
Domingues
 9'
79'
Manjate
 44'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+4)
Mauritius 
0 – 2
 Ghana
Anjalay Stadion, Belle Vue Maurel
Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH)
A. Ayew
 70'
Atsu
 73'

3 september 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+0)
Ghana 
1 – 1
 Rwanda
Accra Sports Stadium, Accra
Scheidsrechter: Antoine Effa (CMR)
Tetteh
 23'
Hakizimana
 83'

3 september 2016
«onderlinge duels»
19:30 (UTC+2)
Mozambique 
1 – 0
 Mauritius
Estádio do Zimpeto, Maputo
Scheidsrechter: El Fadil Mohamed (SDN)
Januário
 90'

Groep I

Datum Team Score Team
14 jun 2015 Soedan 
1 – 0
 Sierra Leone
6 sep 2015 Sierra Leone 
0 – 0
 Ivoorkust
25 mrt 2016 Ivoorkust 
1 – 0
 Soedan
29 mrt 2016 Soedan 
1 – 1
 Ivoorkust
4 jun 2016 Sierra Leone 
1 – 0
 Soedan
3 sep 2016 Ivoorkust 
1 – 1
 Sierra Leone
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Ivoorkust
4 1 3 0 3 2 +1 6
2
 Sierra Leone
4 1 2 1 2 2 +0 5
3
 Soedan
4 1 1 2 2 3 –1 4
 Gabon zal ook in deze groep deelnemen, maar deze wedstrijden worden beschouwd als vriendschappelijk.

14 juni 2015
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Soedan 
1 – 0
 Sierra Leone
Khartoumstadion, Khartoem
Scheidsrechter: Denis Batte (UGA)
Alagab
 77' (pen.)

6 september 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Sierra Leone 
0 – 0
 Ivoorkust
Adokiye Amiesimakastadion, Port Harcourt (Nigeria)[5]
Scheidsrechter: Mahamadou Keita (MLI)

25 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Ivoorkust 
1 – 0
 Soedan
Stade Félix Houphouët-Boigny, Abidjan
Scheidsrechter: Mehdi Abid Charef (ALG)
Gervinho
 34'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+3)
Soedan 
1 – 1
 Ivoorkust
Al-Merrikh Stadion, Omdurman
Scheidsrechter: Hudu Munyemana (RWA)
El Tahir
 29'
Gradel
 16'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Sierra Leone 
1 – 0
 Soedan
Nationaal Stadion, Freetown
Scheidsrechter: Sidi Alioum (CMR)
Fofana
 65'

3 september 2016
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+0)
Ivoorkust 
1 – 1
 Sierra Leone
Stade Bouaké, Bouaké
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)
Kodjia
 35'
K. Kamara
 66'

Vriendschappelijke wedstrijden


14 juni 2015
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Gabon 
0 – 0
 Ivoorkust
Stade d'Angondjé, Libreville
Scheidsrechter: Davies Omweno (KEN)

5 september 2015
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Gabon 
4 – 0
 Soedan
Stade d'Angondjé, Libreville
Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM)
Evouna
 29'
66'
Mbingui
 61'
Aubameyang
 70'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Gabon 
2 – 1
 Sierra Leone
Stade de Franceville, Franceville
Scheidsrechter: Hagi Wiish (SOM)
Aubameyang
 33' (pen.)
Evouna
 56'
Fofana
 82'

28 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Sierra Leone 
1 – 0
 Gabon
Nationaal Stadion, Freetown
Scheidsrechter: Daouda Guèye (SEN)
Bangura
 13' (pen.)

4 juni 2016
«onderlinge duels»
17:30 (UTC+0)
Ivoorkust 
2 – 1
 Gabon
Stade Bouaké, Bouaké
Scheidsrechter: Ali Lemghaifry (MTN)
Kodjia
 52'
Diomandé
 71'
Evouna
 81'

2 september 2016
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Soedan 
1 – 2
 Gabon
Khartoumstadion, Khartoem
Scheidsrechter: Bouchaïb El Ahrach (MAR)
Hamid
 24'
Aubameyang
 32'
Manga
 40'

Groep J

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Algerije 
4 – 0
 Seychellen
14 jun 2015 Ethiopië 
2 – 1
 Lesotho
5 sep 2015 Seychellen 
1 – 1
 Ethiopië
6 sep 2015 Lesotho 
1 – 3
 Algerije
25 mrt 2016 Algerije 
7 – 1
 Ethiopië
26 mrt 2016 Seychellen 
2 – 0
 Lesotho
29 mrt 2016 Lesotho 
2 – 1
 Seychellen
29 mrt 2016 Ethiopië 
3 – 3
 Algerije
2 jun 2016 Seychellen 
0 – 2
 Algerije
5 jun 2016 Lesotho 
1 – 2
 Ethiopië
3 sep 2016 Ethiopië 
2 – 1
 Seychellen
4 sep 2016 Algerije 
6 – 0
 Lesotho
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Algerije
6 5 1 0 25 5 +20 16
2
 Ethiopië
6 3 2 1 11 14 –3 11
3
 Seychellen
6 1 1 4 5 11 –6 4
4
 Lesotho
6 1 0 5 5 16 –11 3

13 juni 2015
«onderlinge duels»
20:30 (UTC+1)
Algerije 
4 – 0
 Seychellen
Mustapha Tchakerstadion, Blida
Scheidsrechter: Mohamed Hamada (MTN)
Slimani
 21'
Soudani
 34'
47'
Bentaleb
 89'

14 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Ethiopië 
2 – 1
 Lesotho
Bahir Dar Stadion, Bahir Dar
Scheidsrechter: Malang Diedhiou (SEN)
Panom
 65'
Said
 77'
Mothoana
 41'

5 september 2015
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+4)
Seychellen 
1 – 1
 Ethiopië
Stade Linité, Victoria
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)
Laurence
 23' (pen.)
Tesfaye
 52'

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Lesotho 
1 – 3
 Algerije
Setsotostadion, Maseru
Scheidsrechter: Jackson Pavaza (NAM)
Mokhahlane
 38'
Ghoulam
 32'
Soudani
 85'
90+1'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
20:30 (UTC+1)
Algerije 
7 – 1
 Ethiopië
Mustapha Tchakerstadion, Blida
Scheidsrechter: Victor Gomes (RSA)
Feghouli
 23'
48'
Slimani
 32'
90+3'
Brahimi
 72'
Taïder
 75'
Ghezzal
 80'
Kebede
 85'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+4)
Seychellen 
2 – 0
 Lesotho
Stade Linité, Victoria
Scheidsrechter: Louis Hakizimana (RWA)
Waye-Hive
 2'
Suzette
 78'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Lesotho 
2 – 1
 Seychellen
Setsotostadion, Maseru
Scheidsrechter: Israel Mujuni (TAN)
Jane
 23'
Khutlang
 69'
Suzette
 15'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+3)
Ethiopië 
3 – 3
 Algerije
Addis Ababa Stadion, Addis Abeba
Scheidsrechter: Davies Omweno (KEN)
Kebede
 29'
48'
Fekadu
 64'
Slimani
 43'
Mandi
 62'
Ghoulam
 85' (pen.)

2 juni 2016
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+4)
Seychellen 
0 – 2
 Algerije
Stade Linité, Victoria
Scheidsrechter: El Fadil Mohamed (SDN)
Benzia
 40'
Soudani
 62'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Lesotho 
1 – 2
 Ethiopië
Setsotostadion, Maseru
Scheidsrechter: Parmendra Nunkoo (MRI)
Thabantso
 58'
Kebede
 45'
53'

3 september 2016
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Ethiopië 
2 − 1
 Seychellen
Hawassa International Stadium, Awasa
Scheidsrechter: Brian Miiro (UGA)
Kebede
 33'
Said
 52' (pen.)
Henriette
 20'

4 september 2016
«onderlinge duels»
20:30 (UTC+1)
Algerije 
6 – 0
 Lesotho
Mustapha Tchakerstadion, Blida
Scheidsrechter: Sékou Ahmed Touré (GUI)
Soudani
 8'
38'
Mahrez
 17'
74'
Taïder
 24'
Boudebouz
 45' (pen.)

Groep K

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Senegal 
3 – 1
 Burundi
14 jun 2015 Niger 
1 – 0
 Namibië
5 sep 2015 Namibië 
0 – 2
 Senegal
5 sep 2015 Burundi 
2 – 0
 Niger
26 mrt 2016 Burundi 
1 – 3
 Namibië
26 mrt 2016 Senegal 
2 – 0
 Niger
29 mrt 2016 Niger 
1 – 2
 Senegal
29 mrt 2016 Namibië 
1 – 3
 Burundi
4 jun 2016 Burundi 
0 – 2
 Senegal
4 jun 2016 Namibië 
1 – 0
 Niger
2-4 sep 2016 Senegal 
2 – 0
 Namibië
2-4 sep 2016 Niger 
0 – 0
 Burundi
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Senegal
6 6 0 0 13 2 +11 18
2
 Burundi
6 2 1 3 7 9 –2 7
3
 Namibië
6 2 0 4 5 9 –4 6
4
 Niger
6 1 1 4 2 7 –5 4

13 juni 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+0)
Senegal 
3 – 1
 Burundi
Stade Léopold Sédar Senghor, Dakar
Scheidsrechter: Mahamadou Keita (MLI)
Konaté
 14' (pen.)
Diouf
 62'
Mané
 90'
Abdul Razak
 58'

14 juni 2015
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Niger 
1 – 0
 Namibië
Stade Général Seyni Kountché, Niamey
Scheidsrechter: Maudo Jallow (GAM)
Sacko
 34' (pen.)

5 september 2015
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+1)
Namibië 
0 – 2
 Senegal
Sam Nujomastadion, Windhoek
Scheidsrechter: Wellington Kaoma (ZAM)
Kouyaté
 35'
Mané
 56'

5 september 2015
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+2)
Burundi 
2 – 0
 Niger
Prince Louis Rwagasorestadion, Bujumbura
Scheidsrechter: Sylvester Kirwa (KEN)
Abdul Razak
 25'
Nshimirimana
 81'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Burundi 
1 – 3
 Namibië
Prince Louis Rwagasorestadion, Bujumbura
Scheidsrechter: Idriss Biani (CHA)
Abdul Razak
 80'
Shilongo
 51'
Shalulile
 54'
Somaeb
 82'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+0)
Senegal 
2 – 0
 Niger
Stade Léopold Sédar Senghor, Dakar
Scheidsrechter: Mohamed Ragab Omar (LBA)
Diamé
 16'
Niasse
 68'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Niger 
1 – 2
 Senegal
Stade Général Seyni Kountché, Niamey
Scheidsrechter: Mohamed Benouza (ALG)
Adebayor
 67' (pen.)
Konaté
 22' (pen.)
Souaré
 43'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+2)
Namibië 
1 – 3
 Burundi
Sam Nujomastadion, Windhoek
Scheidsrechter: Osiase Koto (LES)
Hotto
 4'
Kwizera
 43'
Abdul Razak
 71'
79'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Burundi 
0 – 2
 Senegal
Prince Louis Rwagasorestadion, Bujumbura
Scheidsrechter: Bernard Camille (SEY)
Mané
 16'
Diouf
 42'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Namibië 
1 – 0
 Niger
Sam Nujomastadion, Windhoek
Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG)
Shalulile
 25'

3 september 2016
«onderlinge duels»
17:30 (UTC+0)
Senegal 
2 – 0
 Namibië
Stade Léopold Sédar Senghor, Dakar
Scheidsrechter: Bienvenu Sinko (CIV)
Diao
 32'
Diedhiou
 90' (pen.)

4 september 2016
«onderlinge duels»
18:30 (UTC+1)
Niger 
3 – 1
 Burundi
Stade Général Seyni Kountché, Niamey
Scheidsrechter: Ferdinand Udoh (NGR)
Adebayor
 ?f'
Maâzou
 ?f'
Dan Kowa
 ?f'
Sabumukama
 ?f'

Groep L

Datum Team Score Team
12 jun 2015 Guinee 
1 – 2
 Swaziland
13 jun 2015 Malawi 
1 – 2
 Zimbabwe
6 sep 2015 Swaziland 
2 – 2
 Malawi
6 sep 2015 Zimbabwe 
1 – 1
 Guinee
25 mrt 2016 Swaziland 
1 – 1
 Zimbabwe
25 mrt 2016 Guinee 
0 – 0
 Malawi
28 mrt 2016 Zimbabwe 
4 – 0
 Swaziland
29 mrt 2016 Malawi 
1 – 2
 Guinee
5 jun 2016 Swaziland 
1 – 0
 Guinee
5 jun 2016 Zimbabwe 
3 – 0
 Malawi
4 sep 2016 Guinee 
1 – 0
 Zimbabwe
4 sep 2016 Malawi 
1 – 0
 Swaziland
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Zimbabwe
6 3 2 1 11 4 +7 11
2
 Swaziland
6 2 2 2 6 9 –3 8
3
 Guinee
6 1 2 2 5 5 0 8
4
 Malawi
6 1 2 3 5 9 –4 2

12 juni 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+0)
Guinee 
1 – 2
 Swaziland
Stade Mohammed V, Casablanca (Marokko)[6]
Scheidsrechter: Manuel Timas (CPV)
Kamano
 67'
Tsabedze
 11'
83'

13 juni 2015
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+2)
Malawi 
1 – 2
 Zimbabwe
Kamazustadion, Blantyre
Scheidsrechter: Christopher Nde (CMR)
Banda
 24'
Malajila
 23'
Billiat
 83'

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Swaziland 
2 – 2
 Malawi
Somhlolo Nationaal Stadion, Lobamba
Scheidsrechter: Osiase Koto (LES)
Badenhorst
 17'
Ndzinisa
 62'
Phiri
 8'
Msowoya
 21'

6 september 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zimbabwe 
1 – 1
 Guinee
Rufarostadion, Harare
Scheidsrechter: Lekgotla Johannes (BOT)
Musona
 34'
Sylla
 2'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+2)
Swaziland 
1 – 1
 Zimbabwe
Somhlolo Nationaal Stadion, Lobamba
Scheidsrechter: Hélder Martins de Carvalho (ANG)
Badenhorst
 2'
Ndlovu
 44' (e.d.)

25 maart 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Guinee 
0 – 0
 Malawi
Stade du 28 Septembre, Conakry
Scheidsrechter: Youssef Essrayri (TUN)

28 maart 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zimbabwe 
4 – 0
 Swaziland
National Sports Stadium, Harare
Scheidsrechter: Ali Adelaïd (COM)
Musona
 52' (pen.)
Nhamoinesu
 59'
Rusike
 77'
Billiat
 85'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
14:30 (UTC+2)
Malawi 
1 – 2
 Guinee
Kamazustadion, Blantyre
Scheidsrechter: Parmendra Nunkoo (MRI)
Msowoya
 30'
Yattara
 45'
Sylla
 60'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Swaziland 
1 – 0
 Guinee
Somhlolo Nationaal Stadion, Lobamba
Scheidsrechter: Janny Sikazwe (ZAM)
Ndzinisa
 46'

5 juni 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Zimbabwe 
3 – 0
 Malawi
National Sports Stadium, Harare
Scheidsrechter: Juste Ephrem Zio (BUR)
Musona
 15' (pen.)
Billiat
 36'
Malajila
 87'

4 september 2016
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Malawi 
1 – 0
 Swaziland
Kamazustadion, Blantyre
Scheidsrechter: Ndala Ngambo (COD)
Phiri
 8'

4 september 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Guinee 
1 – 0
 Zimbabwe
Stade du 28 Septembre, Conakry
Scheidsrechter: Mohamed Ragab Omar (LBA)
Landel
 12'

Groep M

Datum Team Score Team
13 jun 2015 Zuid-Afrika 
0 – 0
 Gambia
14 jun 2015 Kameroen 
1 – 0
 Mauritanië
5 sep 2015 Mauritanië 
3 – 1
 Zuid-Afrika
6 sep 2015 Gambia 
0 – 1
 Kameroen
25 mrt 2016 Mauritanië 
2 – 1
 Gambia
26 mrt 2016 Kameroen 
2 – 2
 Zuid-Afrika
29 mrt 2016 Gambia 
0 – 0
 Mauritanië
29 mrt 2016 Zuid-Afrika 
0 – 0
 Kameroen
3 jun 2016 Mauritanië 
0 – 1
 Kameroen
4 jun 2016 Gambia 
0 – 4
 Zuid-Afrika
2 sep 2016 Zuid-Afrika 
1 – 1
 Mauritanië
3 sep 2016 Kameroen 
2 – 0
 Gambia
Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Kameroen
6 4 2 0 7 2 +4 14
2
 Mauritanië
6 2 2 2 6 5 +1 8
3
 Zuid-Afrika
6 1 4 1 8 6 +2 7
4
 Gambia
6 0 2 4 1 9 –8 2

13 juni 2015
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)[7]
Zuid-Afrika 
0 – 0
 Gambia
Moses Mabhidastadion, Durban
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)

14 juni 2015
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Kameroen 
1 – 0
 Mauritanië
Ahmadou Ahidjo Stadion, Yaoundé
Scheidsrechter: Yakhouba Keita (GUI)
Aboubakar
 89'

5 september 2015
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Mauritanië 
3 – 1
 Zuid-Afrika
Stade Olympique, Nouakchott
Scheidsrechter: Daouda Guèye (SEN)
Abeid
 5'
Bagili
 77'
Moulaye Ahmed
 85'
Gabuza
 68'

6 september 2015
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Gambia 
0 – 1
 Kameroen
Independence Stadium, Bakau
Scheidsrechter: Mohamed Said Kordi (TUN)
Aboubakar
 65'

25 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Mauritanië 
2 – 1
 Gambia
Stade Olympique, Nouakchott
Scheidsrechter: Isaac Montgomery (LBR)
Moulaye Ahmed
 36'
90+5'
Carayol
 59'

26 maart 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Kameroen 
2 – 2
 Zuid-Afrika
Limbestadion, Limbe
Scheidsrechter: Bamlak Tessema Weyesa (ETH)
Siani
 45+1'
Nkoulou
 66'
Rantie
 17'
Kekana
 50'

29 maart 2016
«onderlinge duels»
16:30 (UTC+0)
Gambia 
0 – 0
 Mauritanië
Independence Stadium, Bakau
Scheidsrechter: Fidel Gomes (GNB)

29 maart 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Zuid-Afrika 
0 – 0
 Kameroen
Moses Mabhidastadion, Durban
Scheidsrechter: Juste Ephrem Zio (BUR)

3 juni 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Mauritanië 
0 – 1
 Kameroen
Stade Olympique, Nouakchott
Scheidsrechter: Hamada Nampiandraza (MAD)
Salli
 29'

4 juni 2016
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Gambia 
0 – 4
 Zuid-Afrika
Independence Stadium, Bakau
Scheidsrechter: Denis Dembélé (CIV)
Gabuza
 29'
38'
Dolly
 55'
79'

2 september 2016
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Zuid-Afrika 
1 – 1
 Mauritanië
Mbombelastadion, Mbombela
Scheidsrechter: Eric Otogo-Castane (GAB)
Kekana
 26'
Guidileye
 16'

3 september 2016
«onderlinge duels»
15:30 (UTC+1)
Kameroen 
2 – 0
 Gambia
Limbestadion, Limbe
Scheidsrechter: Joseph Lamptey (GHA)
Moukandjo
 34' (pen.)
Ekambi
 53'

Rangschikking van tweede geplaatste teams

■ Gekwalificeerd ■ Niet gekwalificeerd ■ Gediskwalificeerd of teruggetrokken ■ Geen lid van CAF
 Gekwalificeerd
 Niet gekwalificeerd
 Gediskwalificeerd of teruggetrokken
 Geen lid van CAF
Grp Team Gsp W G V DV DT DS Pnt
D
 Oeganda
6 4 1 1 5 1 +4 13
A
 Togo
6 3 2 1 11 4 +7 11
C
 Benin
6 3 2 1 12 10 +2 11
J
 Ethiopië
6 3 2 1 11 14 –3 11
B
 Centraal-Afrikaanse Republiek
6 3 1 2 9 11 –2 10
F
 Kaapverdië
6 3 0 3 11 7 +4 9
E
 Congo-Brazzaville
6 2 3 1 9 7 +2 9
M
 Mauritanië
6 2 2 2 6 5 +1 8
L
 Swaziland
6 2 2 2 6 9 –3 8
H
 Rwanda
6 2 1 3 9 6 +3 7
K
 Burundi
6 2 1 3 7 9 –2 7

Gekwalificeerde landen

Land Gekwalificeerd als Datum van Kwalificatie Aantal deelnames Laatste deelname Beste resultaat
 Gabon
Gastland 8 april 2015 6 2015 Kwartfinale (1996, 2012)
 Marokko
Winnaar Groep F 29 maart 2016 15 2013 Winnaar (1976)
 Algerije
Winnaar Groep J 2 juni 2016 16 2015 Winnaar (1990)
 Kameroen
Winnaar Groep M 3 juni 2016 17 2015 Winnaar (1984,1988,2000,2002)
 Senegal
Winnaar Groep K 4 juni 2016 13 2015 Tweede (2002)
 Egypte
Winnaar Groep G 4 juni 2016 22 2010 Winnaar (1957, 1959, 1986, 1998, 2006, 2008, 2010)
 Ghana
Winnaar Groep H 5 juni 2016 20 2015 Winnaar (1963, 1965, 1978, 1982)
 Guinee-Bissau
Winnaar Groep E 5 juni 2016 0 Debuteert
 Zimbabwe
Winnaar Groep L 5 juni 2016 2 2006 Groepsfase (2002, 2006)
 Mali
Winnaar Groep C 5 juni 2016 9 2015 Tweede (1972)
 Ivoorkust
Winnaar Groep I 3 september 2016 21 2015 Winnaar (1992,2015)
 Burkina Faso
Winnaar Groep D 4 september 2016 10 2015 Vierde (1998)
 Tunesië
Winnaar Groep A 4 september 2016 16 2013 Winnaar (2004)
 Congo-Kinshasa
Winnaar Groep B 4 september 2016 17 2015 Winnaar (1968,1974)
 Oeganda
Tweede Groep D 4 september 2016 5 1978 Tweede (1978)
 Togo
Tweede Groep A 4 september 2016 7 2013 Kwartfinale (2013)
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}