Amsterdam Swim Cup 2006 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Amsterdam Swim Cup 2006.

Amsterdam Swim Cup 2006

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Amsterdam Swim Cup 2006
Gehouden in Amsterdam
Jaar 2006
Data 14 t/m 16 april
Sport Zwemmen
Organisator KNZB
Evenementen 34
Navigatie
← 2005     2009
Portaal 
 
Sport

De Amsterdam Swim Cup 2006 werd gehouden van 14 tot en met 16 april 2006 in het Sloterparkbad in Amsterdam. De wedstrijd stond in het teken van kwalificatie voor de EK zwemmen 2006 in Boedapest, Hongarije en de WK zwemmen 2007 in Melbourne, Australië.

Podia

Mannen

Afstand: Goud: Tijd Zilver: Tijd Brons: Tijd
Vrije Slag
Mannen 50 m Johan Kenkhuis
 Nederland
22,66 Julien Sicot
 Frankrijk
22,78 Bas van Velthoven
 Nederland
23,19
Mannen 100 m Fabien Gilot
 Frankrijk
50,29 Mitja Zastrow
 Nederland
50,49 Bas van Velthoven
 Nederland
50,75
Mannen 200 m Fabien Gilot
 Frankrijk
1.50,65 Marcos Rivera Miranda
 Spanje
1.51,58 Dimitrios Manganas
 Griekenland
1.51,87
Mannen 400 m Dimitrios Manganas
 Griekenland
3.55,11 Marcos Rivera Miranda
 Spanje
3.55,78 Alex Schelvis
 Nederland
4.00,06
Mannen 800 m Marcos Rivera Miranda
 Spanje
8.04,61 Panagiotis Glykos
 Griekenland
8.08,93 Michel Heijnen
 Nederland
8.42,25
Mannen 1500 m Panagiotis Glykos
 Griekenland
15.37,18 Alex Schelvis
 Nederland
15.52,55 Marcos Rivera Miranda
 Spanje
15.58,13
Rugslag
Mannen 50 m Nick Driebergen
 Nederland
25,94 Merijn Ellenkamp
 Nederland
27,23 Dimitrios Hasiotis
 Griekenland
27,94
Mannen 100 m Nick Driebergen
 Nederland
56,33 Dimitrios Hasiotis
 Griekenland
59,82 Merijn Ellenkamp
 Nederland
1.00,95
Mannen 200 m Nick Driebergen
 Nederland
2.03,53 Dimitrios Hasiotis
 Griekenland
2.04,68 Sander Karssen
 Nederland
2.09,77
Schoolslag
Mannen 50 m Jakob Sveinsson
 IJsland
29,20 Mar Arni Arnason
 IJsland
29,46 Rutger Sloof
 Nederland
31,24
Mannen 100 m Robin van Aggele
 Nederland
1.02,80 Jakob Sveinsson
 IJsland
1.03,30 Thijs van Valkengoed
 Nederland
1.03,71
Mannen 200 m Robin van Aggele
 Nederland
2.14,63 Jakob Sveinsson
 IJsland
2.16,50 Thijs van Valkengoed
 Nederland
2.20,83
Vlinderslag
Mannen 50 m Bastiaan Tamminga
 Nederland
24,53 Ewoud Tamminga
 Nederland
25,29 Jeroen Stuut
 Nederland
25,60
Mannen 100 m Juan Jose Ulacia Gallego
 Spanje
56,49 Kevin Trannoy
 Frankrijk
57,21 Jeroen Stuut
 Nederland
57,32
Mannen 200 m Juan Jose Ulacia Gallego
 Spanje
2.04,11 Jurjen Willemsen
 Nederland
2.10,70 Kevin Lebis
 Nederland
2.13,64
Wisselslag
Mannen 200 m Robin van Aggele
 Nederland
2.03,04 Joeri Verlinden
 Nederland
2.10,95 Raymond van de Merwe
 Nederland
2.13,00
Mannen 400 m Ioannis Drymonakos
 Griekenland
4.20,85 Robin van Aggele
 Nederland
4.22,22 Raymond van de Merwe
 Nederland
4.42,08

Vrouwen

Afstand: Goud: Tijd Zilver: Tijd Brons: Tijd
Vrije Slag
Vrouwen 50 m Hinkelien Schreuder
 Nederland
25,38 Chantal Groot
 Nederland
25,57 Saskia de Jonge
 Nederland
26,43
Vrouwen 100 m Femke Heemskerk
 Nederland
55,91 Chantal Groot
 Nederland
56,08 Linda Bank
 Nederland
57,52
Vrouwen 200 m Linda Bank
 Nederland
2.01,43 Femke Heemskerk
 Nederland
2.01,64 Arantxa Ramos Plasencia
 Spanje
2.02,16
Vrouwen 400 m Arantxa Ramos Plasencia
 Spanje
4.15,98 Linda Bank
 Nederland
4.18,82 Inge Dekker
 Nederland
4.21,22
Vrouwen 800 m Arantxa Ramos Plasencia
 Spanje
8.47,46 Linda Bank
 Nederland
9.02,55 Maaike Waaijer
 Nederland
9.18,51
Vrouwen 1500 m Marjolein Post
 Nederland
17.43,13 Marion van den Berg
 Nederland
18.01,84 Jenny Schouten
 Nederland
19.46,65
Rugslag
Vrouwen 50 m Mercedes Peris Minguet
 Spanje
30,59 Evy Witlox
 Nederland
30,94 Lenneke van Schaik
 Nederland
30,97
Vrouwen 100 m Mercedes Peris Minguet
 Spanje
1.04,37 Mariët Koster
 Nederland
1.04,84 Hinkelien Schreuder
 Nederland
1.04,95
Vrouwen 200 m Mariët Koster
 Nederland
2.19,24 Nadine Straten
 Nederland
2.21,47 Rieneke Terink
 Nederland
2.22,27
Schoolslag
Vrouwen 50 m Moniek Nijhuis
 Nederland
32,12 Anne-Sophie Le Paranthoën
 Frankrijk
32,78 Jolijn van Valkengoed
 Nederland
33,79
Vrouwen 100 m Anne-Sophie Le Paranthoën
 Frankrijk
1.10,81 Jolijn van Valkengoed
 Nederland
1.11,25 Moniek Nijhuis
 Nederland
1.12,13
Vrouwen 200 m Margriet Zwanenburg
 Nederland
2.36,15 Loes Zanderink
 Nederland
2.37,74 Jolijn van Valkengoed
 Nederland
2.38,11
Vlinderslag
Vrouwen 50 m Chantal Groot
 Nederland
26,87 Lenneke van Schaik
 Nederland
28,61 Willemijn Knot
 Nederland
28,66
Vrouwen 100 m Inge Dekker
 Nederland
59,95 Mireia Garcia Sanchez
 Spanje
1.01,70 Hedwig Kikkert
 Nederland
1.04,35
Vrouwen 200 m Mireia Garcia Sanchez
 Spanje
2.14,25 Elisabeth Homet Sabata
 Spanje
2.18,16 Lotte Wilms
 Nederland
2.24,73
Wisselslag
Vrouwen 200 m Hinkelien Schreuder
 Nederland
2.17,11 Femke Heemskerk
 Nederland
2.18,28 Mireia Garcia Sanchez
 Spanje
2.22,50
Vrouwen 400 m Lona Kroese
 Nederland
5.07,39 Nuria Garcia Diviu
 Spanje
5.09,81 Kelly ter Doest
 Nederland
5.13,82
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Amsterdam Swim Cup 2006
Listen to this article