Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1992 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1992.

Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1992

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Atletiek op de
Olympische Zomerspelen 1992
Baanevenementen
100 mmannenvrouwen
200 mmannenvrouwen
400 mmannenvrouwen
800 mmannenvrouwen
1500 mmannenvrouwen
3000 mvrouwen
5000 mmannen
10000 mmannenvrouwen
100 m hordenvrouwen
110 m hordenmannen
400 m hordenmannenvrouwen
3000 m steeplechasemannen
4×100 m estafettemannenvrouwen
4×400 m estafettemannenvrouwen
Wegevenementen
Marathonmannenvrouwen
10 km snelwandelenvrouwen
20 km snelwandelenmannen
50 km snelwandelenmannen
Veldevenementen
Verspringenmannenvrouwen
Hink-stap-springenmannen
Hoogspringenmannenvrouwen
Polsstokhoogspringenmannen
Kogelstotenmannenvrouwen
Discuswerpenmannenvrouwen
Speerwerpenmannenvrouwen
Kogelslingerenmannen
Gecombineerde evenementen
Zevenkampvrouwen
Tienkampmannen

Atletiek is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Zomerspelen 1992 in Barcelona.

Mannen

100 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Linford Christie
 GBR
9,96
Zilver Frankie Fredericks
 NAM
10,02
Brons Dennis Mitchell
 USA
10,04
4 Bruny Surin
 CAN
10,09
5 Leroy Burrell
 USA
10,10
6 Olapade Adeniken
 NGR
10,12
7 Ray Stewart
 JAM
10,22
8 Davidson Ezinwa
 NGR
10,26

200 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Mike Marsh
 USA
20,01
Zilver Frankie Fredericks
 NAM
20,13
Brons Michael Bates
 USA
20,38
4 Robson da Silva
 BRA
20,45
5 Olapade Adeniken
 NGR
20,50
6 John Regis
 GBR
20,55
7 Oluyemi Kayode
 NGR
20,67
8 Marcus Adam
 GBR
20,80

400 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Quincy Watts
 USA
OR 43,50
Zilver Steve Lewis
 USA
44,21
Brons Samson Kitur
 KEN
44,24
4 lan Morris
 TRI
44,25
5 Roberto Hernández
 CUB
44,52
6 David Grindley
 GBR
44,75
7 Ibrahim Ismail
 QAT
45,10
8 Susumu Takano
 JPN
45,18

800 m

rang sporter(s) land tijd
Goud William Tanui
 KEN
1.43,66
Zilver Nixon Kiprotich
 KEN
1.43,70
Brons Johnny Gray
 USA
1.43,97
4 José Luiz Barbosa
 BRA
1.45,06
5 Andrea Benvenuti
 ITA
1.45,23
6 Curtis Robb
 GBR
1.45,57
7 Reda Abdenouz
 ALG
1.48,34
Mark Everett
 USA
DNF

1500 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Fermín Cacho
 ESP
3.40,12
Zilver Rachid El Basir
 MAR
3.40,62
Brons Mohammed Suleiman
 QAT
3.40,69
4 Joseph Chesire
 KEN
3.41,12
5 Jonah Birir
 KEN
3.41,27
6 Jens-Peter Herold
 GER
3.41,53
7 Noureddine Morceli
 ALG
3.41,70
8 Jim Spivey
 USA
3.41,74

5000 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Dieter Baumann
 GER
13.12,52
Zilver Paul Bitok
 KEN
13.12,71
Brons Fita Bayisa
 ETH
13.13,03
4 Brahim Boutayeb
 MAR
13.13,27
5 Yobes Ondieki
 KEN
13.17,50
6 Worku Blkila
 ETH
13.23,52
7 Rob Denmark
 GBR
13.27,76
8 Abel Antón
 ESP
13.27,80

10.000 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Khalid Skah
 MAR
27.46,70
Zilver Richard Chelimo
 KEN
27.47,72
Brons Addis Abebe
 ETH
28.00,07
4 Salvatore Antibo
 ITA
28.11,39
5 Arturo Barrios
 MEX
28.17,79
6 Germán Silva
 MEX
28.20,19
7 William Koech
 KEN
28.25,18
8 Moses Tanui
 KEN
28.27,11

marathon

rang sporter(s) land tijd
Goud Hwang Young-cho
 KOR
2:13.23
Zilver Koichi Morishita
 JPN
2:13.45
Brons Stephan Freigang
 GER
2:14.00
4 Takeyuki Nakayama
 JPN
2:14.02
5 Salvatore Bettiol
 ITA
2:14.15
6 Salah Kokaich
 MAR
2:14.25
7 Jan Huruk
 POL
2:14.32
8 Hiromi Taniguchi
 JPN
2:14.42

110 m horden

rang sporter(s) land tijd
Goud Mark McKoy
 CAN
13,12
Zilver Tony Dees
 USA
13,24
Brons Jack Pierce
 USA
13,26
4 Tony Jarrett
 GBR
13,26
5 Florian Schwarthoff
 GER
13,29
6 Emilio Valle
 CUB
13,41
7 Colin Jackson
 GBR
13,46
8 Hughie Teape
 GBR
14,00

400 m horden

rang sporter(s) land tijd
Goud Kevin Young
 USA
WR 46,78
Zilver Winthrop Graham
 JAM
47,76
Brons Kriss Akabusi
 GBR
47,82
4 Stéphane Diagana
 FRA
48,13
5 Niklas Wallenlind
 SWE
48,63
6 Oleg Tverdokhleb
 EUN
48,63
7 Stéphane Caristan
 FRA
48,86
8 David Patrick
 USA
49,26

3000 m steeple chase

rang sporter(s) land tijd
Goud Matthew Birir
 KEN
8.08,84
Zilver Patrick Sang
 KEN
8.09,55
Brons William Mutwol
 KEN
8.10,74
4 Alessandro Lambruschini
 ITA
8.15,52
5 Steffen Brand
 GER
8.16,60
6 Tom Hanlon
 GBR
8.18,14
7 Brian Diemer
 USA
8.18,77
8 Azzedine Brahmi
 ALG
8.20,71

4 × 100 m estafette

rang sporter(s) land tijd
Goud Mike Marsh
Leroy Burrell
Dennis Mitchell
Carl Lewis
 USA
WR 37,40
Zilver Oluyemi Kayode
Chidi Imoh
Olapade Adeniken
Davidson Ezinwa
 NGR
37,98
Brons Andrés Simón
Joel Lamela
Joel Isasi
Jorge Aguilera
 CUB
38,00
4 Marcus Adam
Tony Jarrett
John Regis
Linford Christie
 GBR
38,08
5 Pavel Galkin
Edvin Ivanov
Andrej Fedorov
Vitali Savin
 EUN
38,17
6 Shinji Aoto
Hisatsugu Suzuki
Satoru Inoue
Tatsuo Sugimoto
 JPN
38,77
7 Christoph Postinger
Thomas Renner
Andreas Berger
Franz Ratzenberger
 AUT
38,90
8 Franck Waotta
Jean Olivier Zirignon
Glues Bogui
Ouattara Lagazane
 CIV
39,31

4 × 400 m estafette

rang sporter(s) land tijd
Goud Andrew Valmon
Quincy Watts
Michael Johnson
Steve Lewis
 USA
WR 2.55,74
Zilver Lazaro Martínez
Héctor Herrera
Norberto Téllez
Roberto Hernández
 CUB
2.59,51
Brons Roger Black
David Grindley
Kriss Akabusi
John Regis
 GBR
2.59,73
4 Robson da Silva
Edielson Rocha
Sergio de Menezes
Sidney Telles
 BRA
3.01,61
5 Udeme Ekpeyong
Emmanuel Okoli
Hassan Bosso
Sunday Bada
 NGR
3.01,71
6 Alessandro Aimar
Marco Vaccari
Fabio Grossi
Andrea Nuti
 ITA
3.02,18
7 Alvin Daniel
Patrick Delice
Neil De Silva
Ian Morris
 TRI
3.03,31
Samson Kitur
Abednego Matilu
Simeon Kipkemboi
Simon Kemboi
 KEN
DNF

20 km snelwandelen

rang sporter(s) land tijd
Goud Daniel Plaza
 ESP
1:21.45
Zilver Guillaume LeBlanc
 CAN
1:22.25
Brons Giovanni De Benedictis
 ITA
1:23.11
4 Maurizio Damilano
 ITA
1:23.39
5 Chen Shaoguo
 CHN
1:24.06
6 Jimmy McDonald
 IRL
1:25.16
7 Daniel García
 MEX
1:25.35
8 Sándor Urbanik
 HUN
1:26.08

50 km snelwandelen

rang sporter(s) land tijd
Goud Andrej Perlov
 EUN
3:50.13
Zilver Carlos Mercenario
 MEX
3:52.09
Brons Ronald Weigel
 GER
3:53.45
4 Valeri Spitsyn
 EUN
3:54.39
5 Roman Mrázek
 TCH
3:55.21
6 Hartwig Gauder
 GER
3:56.47
7 Valentin Kononen
 FIN
3:57.21
8 Miguel Angel Rodríguez
 MEX
3:58.26

hoogspringen

rang sporter(s) land hoogte
Goud Javier Sotomayor
 CUB
2,34 m
Zilver Patrik Sjöberg
 SWE
2,34 m
Brons Hollis Conway
 USA
2,34 m
Tim Forsyth
 AUS
2,34 m
Artur Partyka
 POL
2,34 m
6 Ralf Sonn
 GER
2,31 m
7 Troy Kemp
 BAH
2,31 m
8 Marino Drake
 CUB
2,28 m
Charles Austin
 USA
2,28 m
Dragutin Topić
 Onafhankelijk deelnemer
2,28 m

polsstokhoogspringen

rang sporter(s) land hoogte
Goud Maksim Tarasov
 EUN
5,80 m
Zilver Igor Trandenkov
 EUN
5,80 m
Brons Javier García
 ESP
5,75 m
4 Kory Tarpenning
 USA
5,75 m
5 David Volz
 USA
5,65 m
6 Asko Peltoniemi
 FIN
5,60 m
7 Philippe Collet
 FRA
5,55 m
8 Evgeny Krasnov
 ISR
5,30 m

verspringen

rang sporter(s) land afstand
Goud Carl Lewis
 USA
8,67 m
Zilver Mike Powell
 USA
8,64 m
Brons Joe Greene
 USA
8,34 m
4 Iván Pedroso
 CUB
8,11 m
5 Jaime Jefferson
 CUB
8,08 m
6 Konstantinos Koukodimos
 GRE
8,04 m
7 Dmitri Bagrjanov
 EUN
7,98 m
8 Huang Geng
 CHN
7,87 m

hink-stap-springen

rang sporter(s) land afstand
Goud Mike Conley
 USA
18,17 m
Zilver Charles Simpkins
 USA
17,60 m
Brons Frank Rutherford
 BAH
17,36 m
4 Leonid Volosjin
 EUN
17,32 m
5 Brian Wellman
 BER
17,24 m
6 Yoelbi Quesada
 CUB
17,18 m
7 Aleksandr Kovalenko
 EUN
17,06 m
8 Zou Sixin
 CHN
17,00 m

De winnende sprong van Mike Conley was met te veel rugwind (+2,1 m/s). Tijdens de finale sprong hij ook 17,63 m, het nieuwe OR.

kogelstoten

rang sporter(s) land afstand
Goud Mike Stulce
 USA
21,70 m
Zilver Jim Doehring
 USA
20,96 m
Brons Vjatsjeslav Lykho
 EUN
20,94 m
4 Werner Günthör
 SUI
20,91 m
5 Ulf Timmermann
 GER
20,49 m
6 Klaus Bodenmüller
 AUT
20,48 m
7 Dragan Perić
 Onafhankelijk deelnemer
20,36 m
8 Aleksandr Klimenko
 EUN
20,23 m

discuswerpen

rang sporter(s) land afstand
Goud Romas Ubartas
 LTU
65,12 m
Zilver Jürgen Schult
 GER
64,94 m
Brons Roberto Moya
 CUB
64,12 m
4 Costel Grasu
 ROU
62,86 m
5 Attila Horváth
 HUN
62,82 m
6 Juan Martínez
 CUB
62,64 m
7 Dmitri Kovtsun
 EUN
62,04 m
8 Dmitri Sjevtsjenko
 EUN
61,78 m

kogelslingeren

rang sporter(s) land afstand
Goud Andrej Abduvalijev
 EUN
82,54 m
Zilver Igor Astapkovitsj
 EUN
81,96 m
Brons Igor Nikoelin
 EUN
81,38 m
4 Tibor Gécsek
 HUN
77,78 m
5 Jüri Tamm
 EST
77,52 m
6 Heinz Weis
 GER
76,90 m
7 Lance Deal
 USA
76,84 m
8 Sean Carlin
 AUS
76,16 m

speerwerpen

rang sporter(s) land afstand
Goud Jan Železný
 TCH
OR 89,66 m
Zilver Seppo Räty
 FIN
86,60 m
Brons Steve Backley
 GBR
83,38 m
4 Kimmo Kinunnen
 FIN
82,62 m
5 Sigurdur Einarsson
 ISL
80,34 m
6 Juha Laukkanen
 FIN
79,20 m
7 Mike Barnett
 USA
78,64 m
8 Andrej Shevtsjoek
 EUN
77,74 m

tienkamp

rang sporter(s) land punten
Goud Robert Změlík
 TCH
8611
Zilver Antonio Peñalver
 ESP
8412
Brons Dave Johnson
 USA
8309
4 Dezsö Szabó
 HUN
8199
5 Rob Muzzio
 USA
8195
6 Paul Meier
 GER
8192
7 William Motti
 FRA
8164
8 Ramil Ganijev
 EUN
8160

Vrouwen

100 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Gail Devers
 USA
10,82
Zilver Juliet Cuthbert
 JAM
10,83
Brons Irina Privalova
 EUN
10,84
4 Gwen Torrence
 USA
10,86
5 Merlene Ottey
 JAM
10,88
6 Anelia Nuneva
 BUL
11,10
7 Mary Onyali
 NGR
11,15
8 Liliana Allen
 CUB
11,19

200 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Gwen Torrence
 USA
21,81
Zilver Juliet Cuthbert
 JAM
22,02
Brons Merlene Ottey
 JAM
22,09
4 Irina Privalova
 EUN
22,19
5 Carlette Guidry
 USA
22,30
6 Grace Jackson
 JAM
22,58
7 Michelle Finn
 USA
22,61
8 Galina Ualtsjoegina
 EUN
22,63

400 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Marie-José Pérec
 FRA
48,83
Zilver Olga Bryzgina
 EUN
49,05
Brons Ximena Restrepo
 COL
49,64
4 Olga Nazarova
 EUN
49,69
5 JiII Richardson-Briscoe
 CAN
49,93
6 Rochelle Stevens
 USA
50,11
7 Sandie Richards
 JAM
50,19
8 Phylis Smith
 GBR
50,87

800 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Ellen van Langen
 NED
1.55,54
Zilver Lilia Noeroetdinova
 EUN
1.55,99
Brons Ana Fidelia Quirot
 CUB
1.56,80
4 Inna Evsejeva
 EUN
1.57,20
5 Maria Mutola
 MOZ
1.57,49
6 Ella Kovacs
 ROU
1.57,95
7 Joetta Clark
 USA
1.58,06
8 Ljoebov Goerina
 EUN
1.58,13

1500 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Hassiba Boulmerka
 ALG
3.55,30
Zilver Ljoedmila Rogatsjova
 EUN
3.56,91
Brons Qu Yunxia
 CHN
3.57,08
4 Tatjana Dorovskikh
 EUN
3.57,92
5 Liu Li
 CHN
4.00,20
6 Maite Zúñiga
 ESP
4.00,59
7 Małgorzata Rydz
 POL
4.01,91
8 Jekaterina Podkopajeva
 EUN
4.02,03

3000 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Jelena Romanova
 EUN
8.46,04
Zilver Tatjana Dorovskikh
 EUN
8.46,85
Brons Angela Chalmers
 CAN
8.47,22
4 Sonia O'Sullivan
 IRL
8.47,41
5 Patti Sue Plumer
 USA
8.48,29
6 Jelena Kopytova
 EUN
8.49,55
7 Shelly Steely
 USA
8.52,67
8 Yvonne Murray
 GBR
8.55,85

10.000 m

rang sporter(s) land tijd
Goud Derartu Tulu
 ETH
31.06,02
Zilver Elana Meyer
 RSA
31.11,75
Brons Lynn Jennings
 USA
31.19,89
4 Zhong Huandi
 CHN
31.21,08
5 Liz McColgan
 GBR
31.26,11
6 Wang Xiuting
 CHN
31.28,06
7 Uta Pippig
 GER
31.36,45
8 Judi St. Hilaire
 USA
31.38,04

marathon

rang sporter(s) land tijd
Goud Valentina Jegorova
 EUN
2:32.41
Zilver Yuko Arimori
 JPN
2:32.49
Brons Lorraine Moller
 NZL
2:33.59
4 Sachiko Yamashita
 JPN
2:36.26
5 Katrin Dörre
 GER
2:36.48
6 Mun Gyong-Ae
 PRK
2:37.03
7 Manuela Machado
 POR
2:38.22
8 Ramilja Boerangoelova
 EUN
2:38.46

100 m horden

rang sporter(s) land tijd
Goud Voula Patoulidou
 GRE
12,64
Zilver LaVonna Martin
 USA
12,69
Brons Jordanka Donkova
 BUL
12,70
4 Lynda Tolbert
 USA
12,75
5 Gail Devers
 USA
12,75
6 Aliuska López
 CUB
12,87
7 Natalja Kolovanova
 EUN
13,01
8 Odalys Adams
 CUB
13,57

400 m horden

rang sporter(s) land tijd
Goud Sally Gunnell
 GBR
53,23
Zilver Sandra Farmer-Patrick
 USA
53,69
Brons Janeene Vickers
 USA
54,31
4 Tatjana Ledovskaja
 EUN
54,31
5 Vera Ordina
 EUN
54,83
6 Margarita Ponomarjeva
 EUN
54,83
7 Deon Hemmings
 JAM
55,58
Myrtle Bothma
 RSA
DNF

4 × 100 m estafette

rang sporter(s) land tijd
Goud Evelyn Ashford
Esther Jones
Carlette Guidry
Gwen Torrence
 USA
42,11
Zilver Olga Bogoslovskaja
Marina Trandenkova
Galina Maltsjoegina
Irina Privalova
 EUN
42,16
Brons Beatrice Utondu
Faith Idehen
Christy Opara-Thompson
Mary Onyali
 NGR
42,81
4 Patricia Girard
Odiah Sidibe
Laurence Bily
Marie-José Pérec
 FRA
42,85
5 Andrea Philipp
Silke Knoll
Andrea Thomas
Sabine Günther
 GER
43,12
6 Melissa Moore
Melinda Gainsford
Kathleen Sambell
Kerry Johnson
 AUS
43,77
Eusebia Riquelme
Aliuska López
Idalmis Boone
Liliana Allen
 CUB
DNF
Michele Freeman
Juliet Cuthbert
Dahlia Duhaney
Merlene Ottey
 JAM
DNF

4 × 400 m estafette

rang sporter(s) land tijd
Goud Jelena Roezina
Ljoedmila Dzjigalova
Olga Nazarova
Olga Bryzgina
 EUN
3.20,20
Zilver Natasha Kaiser
Gwen Torrence
Jearl Miles
Rochelle Stevens
 USA
3.20,92
Brons Phylis Smith
Sandra Douglas
Jennifer Stoute
Sally Gunnell
 GBR
3.24,23
4 Rosey Edeh
Charmaine Crooks
Camille Noel
JiII Richardson-Briscoe
 CAN
3.25,20
5 Catherine Scott
Cathy Rattray-Williams
Juliet Campbell
Sandie Richards
 JAM
3.25,68
6 Uta Rohländer
Heike Meissner
Linda Kisabaka
Anja Rücker
 GER
3.26,37
7 Cathy Freeman
Susan Andrews
Renée Poetschka
Michelle Lock
 AUS
3.26,42
8 Marta Moreira
Lucrécia Jardim
Elsa Amaral
Eduarda Coelho
 POR
3.36,85

10 km snelwandelen

rang sporter(s) land tijd
Goud Chen Yueling
 CHN
OR 44.32
Zilver Jelena Nikolajeva
 EUN
44.33
Brons Li Chunxiu
 CHN
44.41
4 Sari Essayah
 FIN
45.08
5 Cui Yingzi
 CHN
45.15
6 Madelein Svensson
 SWE
45.17
7 Anna Rita Sidoti
 ITA
45.23
8 Jelena Saiko
 EUN
45.28

hoogspringen

rang sporter(s) land hoogte
Goud Heike Henkel
 GER
2,02 m
Zilver Alina Astafei
 ROU
2,00 m
Brons Ioamnet Quintero
 CUB
1,97 m
4 Stefka Kostadinova
 BUL
1,94 m
5 Sigrid Kirchmann
 AUT
1,94 m
6 Silvia Costa
 CUB
1,94 m
7 Megumi Sato
 JPN
1,91 m
8 Alison Inverarity
 AUS
1,91 m

verspringen

rang sporter(s) land hoogte
Goud Heike Drechsler
 GER
7,14 m
Zilver Inessa Kravets
 EUN
7,12 m
Brons Jackie Joyner-Kersee
 USA
7,07 m
4 Mirela Dulgheru
 ROU
6,71 m
5 Irma Moetsjailova
 EUN
6,68 m
6 Sheron Couch
 USA
6,66 m
7 Sheila Echols
 USA
6,62 m
8 Susen Tiedtke
 GER
6,60 m

Nijole Medvedeva (LTU) eindigde als vierde (6,76 m), maar zij werd later wegens een positieve dopingtest gediskwalificeerd.

kogelstoten

rang sporter(s) land afstand
Goud Svetlana Kriveljova
 EUN
21,06 m
Zilver Huang Zhihong
 CHN
20,47 m
Brons Kathrin Neimke
 GER
19,78 m
4 Belsy Laza
 CUB
19,70 m
5 Zhou Tianhua
 CHN
19,26 m
6 Svetla Mitkova
 BUL
19,23 m
7 Stephanie Storp
 GER
19,10 m
8 Vita Pavlitsj
 EUN
18,69 m

discuswerpen

rang sporter(s) land afstand
Goud Maritza Martén
 CUB
70,06 m
Zilver Tsvetanka Khristova
 BUL
67,78 m
Brons Daniela Costian
 AUS
66,24 m
4 Larissa Korotkevitsj
 EUN
65,52 m
5 Olga Boerova
 EUN
64,02 m
6 Hilda Ramos
 CUB
63,80 m
7 Iryna Jatsjanka
 EUN
63,74 m
8 Stefenia Simova
 BUL
63,42 m

speerwerpen

rang sporter(s) land afstand
Goud Silke Renk
 GER
68,34 m
Zilver Natalja Sjikolenko
 EUN
68,26 m
Brons Karen Forkel
 GER
66,86 m
4 Tessa Sanderson
 GBR
63,58 m
5 Trine Hattestad
 NOR
63,54 m
6 Heli Rantanen
 FIN
62,34 m
7 Petra Meier
 GER
59,02 m
8 Dulce García
 CUB
58,26 m

zevenkamp

rang sporter(s) land punten
Goud Jackie Joyner-Kersee
 USA
7044
Zilver Irina Belova
 EUN
6845
Brons Sabine Braun
 GER
6649
4 Liliana Nastase
 ROU
6619
5 Svetla Dimitrova
 BUL
6464
6 Peggy Beer
 GER
6434
7 Birgit Clarius
 GER
6388
8 Urszula Włodarczyk
 POL
6333

Medaillespiegel

rang land Goud goud Zilver zilver Brons brons totaal
1
 Verenigde Staten
12 8 10 30
2
 Gezamenlijk team
7 11 3 21
3
 Duitsland
4 1 5 10
4
 Kenia
2 4 2 8
5
 Cuba
2 1 4 7
6
 Spanje
2 1 1 4
7
 Groot-Brittannië
2 0 4 6
8
 Tsjecho-Slowakije
2 0 0 2
9
 China
1 1 2 4
10
 Canada
1 1 1 3
11
 Marokko
1 1 0 2
12
 Ethiopië
1 0 2 3
13
 Algerije
1 0 0 1
 Frankrijk
1 0 0 1
 Griekenland
1 0 0 1
 Zuid-Korea
1 0 0 1
 Litouwen
1 0 0 1
 Nederland
1 0 0 1
19
 Jamaica
0 3 1 4
20
 Japan
0 2 0 2
 Namibië
0 2 0 2
22
 Bulgarije
0 1 1 2
 Nigeria
0 1 1 2
24
 Finland
0 1 0 1
 Mexico
0 1 0 1
 Roemenië
0 1 0 1
 Zuid-Afrika
0 1 0 1
 Zweden
0 1 0 1
29
 Australië
0 0 2 2
30
 Bahama's
0 0 1 1
 Colombia
0 0 1 1
 Italië
0 0 1 1
 Nieuw-Zeeland
0 0 1 1
 Polen
0 0 1 1
 Qatar
0 0 1 1
totaal 43 43 45 131
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1992
Listen to this article