Beker van België 2017-18/Voorrondes - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Beker van België 2017-18/Voorrondes.

Beker van België 2017-18/Voorrondes

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Het seizoen 2017-18 van de Beker van België in het voetbal begint op 30 juli 2017 en eindigt met de finale in het voorjaar van 2018. In totaal strijden 312 teams om de beker.

Format

Alle ronden, met uitzondering van de halve finale, worden beslist in één wedstrijd. In de eerste drie ronden wordt bij een gelijkspel na 90 minuten de wedstrijd meteen met strafschoppen beslist. Vanaf ronde 4 wordt er bij een gelijkspel na 90 minuten eerst twee keer 15 minuten verlengd, voordat strafschoppen de wedstrijd beslissen.

Wedstrijden

Eerste ronde

In deze eerste ronde treden naast de clubs die zich kwalificeerden uit het provinciaal voetbal ook de clubs derde klasse amateurs van het huidige seizoen aan. De teams uit de derde klasse amateurs konden niet tegen elkaar loten.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag Bijzonderheden
001 29.07.2017 19:30 RFC Tournai (3Am) - KSV Rumbeke (1Pr) 2 - 0
002 30.07.2017 16:00 Eendracht Wervik (3Am) - SK Eernegem (1Pr) 4 - 0
003 30.07.2017 16:00 KSK Vlamertinge (3Am) - Racing Club Lauwe (1Pr) 0 - 3
004 30.07.2017 16:00 Brielen Sport (3Pr) - SC Toekomst Menen (3Am) 0 - 4
005 30.07.2017 16:00 RUS Beloeil (1Pr) - KSC Wielsbeke (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 5 - 4
006 30.07.2017 16:00 AC Estaimbourg (2Pr) - Eskavee Zwevezele (1Pr) 0 - 3
007 30.07.2017 16:00 KWS Club Lauwe (1Pr) - ASC Havinnes (2Pr) 0 - 1
008 30.07.2017 16:00 KFC Poperinge (1Pr) - Sassport Boezinge (1Pr) 2 - 4
009 30.07.2017 16:00 CS Taintignies (3Pr) - Racing Waregem (1Pr) 0 - 6
010 30.07.2017 16:00 KSK Oostnieuwkerke (1Pr) - SVD Kortemark (1Pr) 2 - 0
011 30.07.2017 16:00 FC Harchies-Bernissart (2Pr) - KVV Oostduinkerke (1Pr) 0 - 1
012 30.07.2017 16:00 Peruwelz Football Club (1Pr) - SK Westrozebeke (3Pr) 6 - 0
013 30.07.2017 16:00 KVE Drongen (1Pr) - Avanti Stekene (3Am) 1 - 5
014 30.07.2017 16:00 KVC Jong Lede (3Am) - KSK Maldegem (2Pr) 2 - 1
015 30.07.2017 16:00 K. Racing Club Bambrugge (2Pr) - RFC Wetteren (3Am) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 2
016 30.07.2017 16:00 VV Westkapelle (1Pr) - SC Dikkelvenne (3Am) 5 - 0
017 30.07.2017 16:00 KVV Vlaamse Ardennen (1Pr) - KFC Merelbeke (3Am) 0 - 2
018 30.07.2017 16:00 KVC Wingene (3Am) - SK Berlare (1Pr) 5 - 0
019 30.07.2017 16:00 KVC SV Oostkamp (1Pr) - KV Eendracht Aalter (1Pr) 0 - 0 Penaltyserie: 6 - 5
020 29.07.2017 16:00 Eendracht Grotenberge (1Pr) - SK Lochristi (1Pr) 2 - 1
021 30.07.2017 16:00 KSK De Jeugd Lovendegem (2Pr) - KVV Zelzate (1Pr) 0 - 4
022 30.07.2017 16:00 KFC Sporting Sint-Gillis Waas (1Pr) - FC Sint-Kruis-Winkel (3Pr) 4 - 1
023 30.07.2017 16:00 KFC Varsenare (1Pr) - KSC Blankenberge (1Pr) 0 - 2
024 29.07.2017 18:00 VC Herentals (3Am) - Meerle FC (3Pr) 3 - 1
025 30.07.2017 16:00 Koninklijk Groen Rood Katelijne (1Pr) - KFC Nijlen (3Am) 2 - 1
026 30.07.2017 16:00 Ternesse VV Wommelgem (3Am) - Eendracht Buggenhout (2Pr) 3 - 1
027 30.07.2017 16:00 KV Bonheiden (2Pr) - FC Lebbeke (3Am) 1 - 2
028 30.07.2017 16:00 FC Gierle (3Pr) - KVC Houtvenne (3Am) 0 - 5
029 30.07.2017 16:00 KFC Putte (3Pr) - KVK Svelta Melsele (3Am) 1 - 4
030 30.07.2017 16:00 FC Mariekerke (3Am) - KFC Eendracht Zele (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 5
031 30.07.2017 16:00 KFC Jong Vlaanderen Kruibeke (2Pr) - KFC Lille (1Pr) 0 - 0 Penaltyserie: 3 - 2
032 30.07.2017 16:00 Reet SK (4Pr) - KFC Robur Moerzeke (1Pr) 1 - 6
033 30.07.2017 16:00 FC Berlaar-Heikant (1Pr) - FC Walem (2Pr) 3 - 4
034 30.07.2017 16:00 Sint-Job FC (1Pr) - FC Oppuurs (1Pr) 4 - 2
035 29.07.2017 18:30 KVVOG Vorselaar (1Pr) - KRC Mechelen (1Pr) 1 - 2
036 30.07.2017 16:00 Mariaburg VK (2Pr) - VKZ Hamme-Zogge (3Pr) 0 - 2
037 29.07.2017 18:30 FC Ekeren (3Pr) - KFC Brasschaat (2Pr) 0 - 2
038 30.07.2017 16:00 Sporting Club Aarschot (1Pr) - HO Wolvertem Merchtem (3Am) 2 - 0
039 29.07.2017 19:30 KVK Ninove (3Am) - RSD Jette (1Pr) 8 - 0
040 30.07.2017 16:00 KSC Grimbergen (3Am) - VK Nederhasselt (3Pr) 3 - 2
041 30.07.2017 16:00 KAC Betekom (1Pr) - Racing Jet Wavre (3Am) 2 - 2 Penaltyserie: 5 - 4
042 29.07.2017 19:30 KFC Herent (2Pr) - Diegem Sport (3Am) 0 - 4
043 30.07.2017 16:00 Union Lasne Ohain (1Pr) - ERC Hoeilaart (3Am) 2 - 2 Penaltyserie: 1 - 4
044 30.07.2017 16:00 Racing Club de Waterloo (3Am) - KDN United (3Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 6 - 4
045 30.07.2017 16:00 KOVC Sterrebeek (3Am) - KFC Strombeek (1Pr) 2 - 1
046 30.07.2017 16:00 KFC Markzonen Tollembeek (3Pr) - Kampenhout SK (3Am) 0 - 0 Penaltyserie: 5 - 4
047 30.07.2017 16:00 KE Appelterre-Eichem (1Pr) - KFC Eppegem (3Am) 0 - 1
048 30.07.2017 16:00 KHO Huizingen (2Pr) - Léopold FC (3Am) 5 - 2
049 30.07.2017 16:00 KV Woluwe-Zaventem (3Am) - Eendracht Mazenzele Opwijk (3Pr) 5 - 1
050 29.07.2017 20:00 KHO Bierbeek (1Pr) - FC Ganshoren (3Am) 3 - 3 Penaltyserie: 4 - 3
051 30.07.2017 16:00 SV Voorde (1Pr) - Sporting Bruxelles (1Pr) 1 - 2
052 30.07.2017 16:00 RCS Brainois (1Pr) - KVK Wemmel (3Pr) 4 - 0
053 30.07.2017 16:00 VK Liedekerke (1Pr) - KSKL Ternat (2Pr) 1 - 0
054 29.07.2017 19:30 FC Esperanza Pelt (3Am) - Achel VV (2Pr) 0 - 0 Penaltyserie: 4 - 2
055 30.07.2017 16:00 KSAV Sint-Dimpna (3Pr) - Eendracht Termien (3Am) 1 - 4
056 29.07.2017 18:00 Standard Elen (2Pr) - KESK Leopoldsburg (3Am) 0 - 4
057 30.07.2017 18:00 FC Melosport Zonhoven (1Pr) - Bilzerse Waltwilder VV (3Am) 0 - 2
058 30.07.2017 16:00 KFC Diest (3Am) - KFC Alken (2Pr) 3 - 1
059 30.07.2017 16:00 FC Helson Helchteren (1Pr) - KVK Wellen (3Am) 2 - 0
060 30.07.2017 16:00 VV Zepperen-Brustem (1Pr) - FC Heur-Tongeren (3Am) 2 - 4
061 30.07.2017 16:00 Zutendaal VV (2Pr) - KHIH Hoepertingen (1Pr) 1 - 3
062 30.07.2017 16:00 KFC Flandria Paal (2Pr) - KMR Biesen (2Pr) 1 - 2
063 29.07.2017 18:30 Verbroedering Balen (3Pr) - Sporting Wijchmaal (3Pr) 2 - 0
064 30.07.2017 16:00 FC Wezel Sport (3Pr) - Herk-De-Stad FC (1Pr) 2 - 1
065 29.07.2017 20:00 KDH Jeuk (1Pr) - Retie SK (2Pr) 2 - 1
066 29.07.2017 19:30 Racing Peer (1Pr) - AC Tervant (2Pr) 0 - 2
067 30.07.2017 16:00 Sporting Budingen (3Pr) - Grimbie 69 (3Pr) 1 - 2
068 30.07.2017 16:00 Vlijtingen VV (1Pr) - KVK Beringen (1Pr) 5 - 1
069 30.07.2017 16:00 FC Ster-Francorchamps (1Pr) - RRC Stockay-Warfusee (3Am) 1 - 0
070 30.07.2017 16:00 RFC Huy (3Am) - Étoile Verviétoise (2Pr) 4 - 0
071 30.07.2017 16:00 RFC Butgenbach (3Pr) - FC Tilleur (3Am) 0 - 5
072 30.07.2017 16:00 Union Royale Namur (3Am) - Pontisse Cité FC (2Pr) 2 - 1
073 30.07.2017 16:00 FC United Richelle (3Am) - Royal Etoile Sportive Dalhemoise (3Pr) 4 - 0
074 29.07.2017 19:00 Banneux FC (1Pr) - RCS Verlaine (3Am) 0 - 0 Penaltyserie: 3 - 4
075 30.07.2017 16:00 FC Herstal (3Am) - RS Fernelmont-Hemptinne (3Pr) 6 - 0
076 30.07.2017 16:00 RUS Loyers B (3Pr) - Aywaille FC (3Am) 0 - 4
077 30.07.2017 16:00 FC Weywertz (2Pr) - R. Daring Club de Cointe-Liège (3Am) 1 - 1 Penaltyserie: 5 - 4
078 30.07.2017 16:00 Ougrée FC (1Pr) - URSL Visé (3Am) 0 - 4
079 30.07.2017 16:00 ES Jamboise (2Pr) - CS Andennais (1Pr) 3 - 2
080 30.07.2017 16:00 RFC Union La Calamine B (2Pr) - UCE de Liège (1Pr) 0 - 3
081 30.07.2017 16:00 Stade Disonais (1Pr) - CS Jeunesse Verviétoise (3Pr) 2 - 0
082 30.07.2017 16:00 RFC Queue-du-Bois (4Pr) - RUS Assesse (1Pr) 1 - 3
083 30.07.2017 16:00 RFC Malmundaria 1904 (2Pr) - Entente RC Amay (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 2
084 30.07.2017 16:00 RSC Tilffois (3Pr) - RUS Loyers A (1Pr) 0 - 2
085 30.07.2017 16:00 CS Onhaye (3Am) - JS Habaysienne (2Pr) 5 - 2
086 29.07.2017 20:00 RUS Givry (3Am) - RRC Longlier B (2Pr) 2 - 0
087 28.07.2017 20:30 Stade Gedinnois (2Pr) - RRC Longlier A (3Am) 3 - 0
088 30.07.2017 16:00 RRC Mormont (3Am) - ES Melreux-Hotton (2Pr) 4 - 0
089 30.07.2017 16:00 ESC Poupehan (2Pr) - RSC Habay-La-Neuve (3Am) 0 - 2
090 28.07.2017 20:30 RFC Messancy (2Pr) - Royale Entente Bertrigeoise A (3Am) 1 - 7
091 30.07.2017 16:00 ROC Rochois (1Pr) - Lierneux FC (2Pr) 3 - 1
092 29.07.2017 20:00 FC Jeunesse Lorraine Arlonaise (1Pr) - Royale Entente Bertrigeoise B (2Pr) 1 - 2
093 30.07.2017 16:00 RES Champlonaise (1Pr) - Marloie Sport (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 3 - 5
094 30.07.2017 16:00 RSC Nassogne (2Pr) - Jeunesse Rochefortoise Jemelle (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 2
095 30.07.2017 16:00 ES Wellinoise (1Pr) - RUS Gouvy (2Pr) 1 - 0
096 29.07.2017 20:00 Flavion Sport (1Pr) - RCS Libramontois (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 5
097 30.07.2017 16:00 Racing Athlétique Florenvillois (2Pr) - ES de la Molignée (1Pr) 0 - 3
098 30.07.2017 16:00 RSC Paturageois (1Pr) - Royal Albert Quévy-Mons (3Am) 1 - 5
099 30.07.2017 16:00 RC Villers-la-Ville (1Pr) - Stade Brainois (3Am) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 2
100 30.07.2017 16:00 CS Mont-Saint-Guibert (3Pr) - CS Entité Manageoise (3Am) 2 - 3
101 29.07.2017 20:00 RFC Spy (3Am) - US de Pesche (1Pr) 2 - 1
102 29.07.2017 20:00 RES Couvin-Mariembourg (3Am) - OC Nismes (1Pr) 0 - 1
103 30.07.2017 16:00 RJ Entente Binchoise (3Am) - Pont-à-Celles-Buzet (1Pr) 0 - 1
104 30.07.2017 16:00 FC Malonne 2000 (2Pr) - Jeunesse Aischoise (3Am) 1 - 8
105 30.07.2017 16:00 RAS Monceau (1Pr) - RAAL La Louvière (3Am) 0 - 1 RC Charleroi-Couillet-Fleurus stond origineel op het affiche, maar stamnummer 94 behoort sinds dit seizoen aan RAAL La Louvière
106 30.07.2017 16:00 RFC Rhisnois (1Pr) - US Solrezienne (3Am) 2 - 4
107 29.07.2017 19:00 Francs Borains (3Am) - Standard Flawinne FC (2Pr) 1 - 0
108 30.07.2017 16:00 SC Montignies B (2Pr) - JS Taminoise (3Am) 0 - 5
109 30.07.2017 16:00 RUS Club Anderlues (2Pr) - RUS Tertre-Hautrage (1Pr) 1 - 0
110 30.07.2017 16:00 ASE de Chastre (1Pr) - Lindbergh Club Givry (2Pr) 2 - 1
111 30.07.2017 16:00 RFC Rapid Symphorinois (1Pr) - Athlétique Club Le Rœulx (1Pr) 7 - 1
112 30.07.2017 16:00 FC Flénu (2Pr) - RFC Grand-Leez (1Pr) 1 - 4

Tweede ronde

In de tweede ronde spelen de 112 winnaars van de eerste ronde en de 48 teams uit de tweede klasse amateurs tegen elkaar. De teams uit de tweede klasse amateurs konden niet tegen elkaar loten.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag Bijzonderheden
113 06.08.2017 16:00 Racing Club de Waterloo (3Am) - KVK Tienen (2Am) 1 - 4
114 06.08.2017 16:00 ERC Hoeilaart (3Am) - Sprimont Comblain Sport (2Am) 0 - 1
115 06.08.2017 16:00 Racing Club Lauwe (1Pr) - RFC de Liège (2Am) 1 - 4
116 06.08.2017 16:00 Royal Entente Acren Lessines (2Am) - KV Woluwe-Zaventem (3Am) 2 - 1
117 06.08.2017 16:00 Entente Durbuy (2Am) - Verbroedering Balen (3Pr) 1 - 0
118 06.08.2017 16:00 KFC Duffel (2Am) - RCS Brainois (1Pr) 4 - 1
119 06.08.2017 16:00 Avanti Stekene (3Am) - Koninklijke Sporting Hasselt (2Am) 0 - 2
120 05.08.2017 18:00 RRC Hamoir (2Am) - KFC Merelbeke (3Am) 1 - 0
121 06.08.2017 16:00 Ternesse VV Wommelgem (3Am) - Spouwen-Mopertingen (2Am) 1 - 3
122 05.08.2017 19:30 KFC Zwarte Leeuw (2Am) - Racing Waregem (1Pr) 4 - 0
123 06.08.2017 16:00 RFC Malmundaria 1904 (2Pr) - ROC de Charleroi-Marchienne (2Am) 0 - 3
124 05.08.2017 20:00 Tempo Overijse (2Am) - Union Royale Namur (3Am) 2 - 1
125 06.08.2017 16:00 URSL Visé (3Am) - Sint-Eloois-Winkel Sport (2Am) 2 - 4
126 05.08.2017 20:00 KRC Mechelen (1Pr) - Olsa Brakel (2Am) 1 - 2
127 06.08.2017 16:00 Olympia SC Wijgmaal (2Am) - KFC Jong Vlaanderen Kruibeke (2Pr) 3 - 1
128 06.08.2017 16:00 RSC Habay-La-Neuve (3Am) - VK Westhoek (2Am) 0 - 6
129 06.08.2017 16:00 Wallonia Walhain CG (2Am) - VV Westkapelle (1Pr) 4 - 0
130 05.08.2017 19:30 FC Esperanza Pelt (3Am) - KVV THES Sport Tessenderlo (2Am) 0 - 0 Penaltyserie: 5 - 4
131 06.08.2017 16:00 White Star Bruxelles (2Am) - ROC Rochois (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 7 - 6
132 06.08.2017 16:00 Aywaille FC (3Am) - KFC Izegem (2Am) 2 - 1
133 06.08.2017 16:00 KFC Eendracht Zele (1Pr) - Bocholter VV (2Am) 1 - 4
134 05.08.2017 19:00 KFC Turnhout (2Am) - RUS Beloeil (1Pr) 3 - 0
135 06.08.2017 16:00 FC Gullegem (2Am) - ES Wellinoise (1Pr) 2 - 0
136 06.08.2017 16:00 KHO Bierbeek (1Pr) - Solières Sport (2Am) 2 - 1
137 06.08.2017 16:00 Vlijtingen VV (1Pr) - SK Sint-Niklaas (2Am) 3 - 1
138 05.08.2017 19:00 Marloie Sport (1Pr) - Hoogstraten VV (2Am) 0 - 3
139 06.08.2017 16:00 VK Liedekerke (1Pr) - KRC Gent (2Am) 1 - 7
140 05.08.2017 20:00 RAAL La Louvière (3Am) - Londerzeel SK (2Am) 0 - 0 Penaltyserie: 6 - 7
141 06.08.2017 16:00 RFC Union La Calamine (2Am) - KSC Grimbergen (3Am) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 5
142 06.08.2017 16:00 RU Wallonne Ciney (2Am) - KVK Ninove (3Am) 2 - 2 Penaltyserie: 2 - 4
143 06.08.2017 16:00 ASE de Chastre (1Pr) - Racing Club Harelbeke (2Am) 1 - 3
144 05.08.2017 19:00 KESK Leopoldsburg (3Am) - Racing White Daring Molenbeek (2Am) 1 - 3 De wedstrijd is gespeeld in het stadion van RWDM.
145 06.08.2017 16:00 Stade Waremmien FC (2Am) - KSK Oostnieuwkerke (1Pr) 3 - 0
146 05.08.2017 18:00 FC Helson Helchteren (1Pr) - UR La Louvière Centre (2Am) 0 - 2
147 06.08.2017 16:00 RSC Nassogne (2Pr) - KFC Sparta Petegem (2Am) 0 - 2
148 05.08.2017 18:00 RCS Libramontois (1Pr) - Rupel Boom FC (2Am) 0 - 5
149 06.08.2017 16:00 FC Pepingen (2Am) - KOVC Sterrebeek (3Am) 2 - 0
150 06.08.2017 16:00 RFC Meux (2Am) - Bilzerse Waltwilder VV (3Am) 0 - 1
151 06.08.2017 16:00 Peruwelz Football Club (1Pr) - RUS Rebecquoise (2Am) 2 - 2 Penaltyserie: 5 - 4
152 05.08.2017 19:00 KFC Robur Moerzeke (1Pr) - KSV Bornem (2Am) 2 - 2 Penaltyserie: 4 - 3
153 06.08.2017 16:00 RC Hades (2Am) - K. Racing Club Bambrugge (2Pr) 0 - 1
154 06.08.2017 16:00 Torhout 1992 KM (2Am) - RUS Assesse (1Pr) 9 - 0
155 05.08.2017 19:30 RFC Spy (3Am) - Cappellen FC (2Am) 0 - 3
156 05.08.2017 19:00 KFC Brasschaat (2Pr) - SC City Pirates Antwerpen (2Am) 1 - 4
157 06.08.2017 16:00 SC Toekomst Menen (3Am) - KVV Vosselaar (2Am) 1 - 1 Penaltyserie: 10 - 9
158 06.08.2017 16:00 KSC Blankenberge (1Pr) - KSV Temse (2Am) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 5
159 06.08.2017 16:00 KFC Sint-Lenaarts (2Am) - Sassport Boezinge (1Pr) 1 - 0
160 06.08.2017 16:00 KFC Sporting Sint-Gillis Waas (1Pr) - KSK Ronse (2Am) 0 - 3
161 06.08.2017 16:00 KVC Jong Lede (3Am) - FC Wezel Sport (3Pr) 4 - 1
162 06.08.2017 16:00 FC Tilleur (3Am) - Sporting Club Aarschot (1Pr) 5 - 1
163 06.08.2017 16:00 Royal Albert Quévy-Mons (3Am) - VKZ Hamme-Zogge (3Pr) 5 - 1
164 06.08.2017 16:00 Francs Borains (3Am) - FC Herstal (3Am) 5 - 1
165 06.08.2017 16:00 ASC Havinnes (2Pr) - RFC Rapid Symphorinois (1Pr) 1 - 5
166 06.08.2017 16:00 Sporting Bruxelles (1Pr) - RC Villers-la-Ville (1Pr) 3 - 2
167 05.08.2017 18:00 US Solrezienne (3Am) - FC Walem (2Pr) 0 - 0 Penaltyserie: 4-2
168 06.08.2017 16:00 RFC Grand-Leez (1Pr) - KFC Eppegem (3Am) 1 - 2
169 05.08.2017 18:00 KVC Houtvenne (3Am) - FC Ster-Francorchamps (1Pr) 4 - 0
170 05.08.2017 19:30 RFC Huy (3Am) - UCE de Liège (1Pr) 2 - 0
171 06.08.2017 16:00 KVV Oostduinkerke (1Pr) - Pont-à-Celles-Buzet (1Pr) 1 - 2
172 06.08.2017 16:00 KFC Markzonen Tollembeek (3Pr) - ES de la Molignée (1Pr) 0 - 4
173 06.08.2017 16:00 Grimbie 69 (3Pr) - RRC Mormont (3Am) 0 - 2
174 06.08.2017 16:00 CS Entité Manageoise (3Am) - KDH Jeuk (1Pr) 2 - 2 Penaltyserie: 3 - 5
175 06.08.2017 15:00 Eendracht Grotenberge (1Pr) - KFC Diest (3Am) 0 - 3
176 06.08.2017 16:00 Sint-Job FC (1Pr) - KMR Biesen (2Pr) 2 - 3
177 06.08.2017 16:00 AC Tervant (2Pr) - RUS Givry (3Am) 2 - 5
178 06.08.2017 16:00 Eskavee Zwevezele (1Pr) - KHIH Hoepertingen (1Pr) 2 - 0
179 06.08.2017 16:00 VC Herentals (3Am) - Stade Gedinnois (2Pr) 7 - 0
180 06.08.2017 16:00 RUS Loyers A (1Pr) - CS Onhaye (3Am) 3 - 3 Penaltyserie: 8 - 9
181 06.08.2017 16:00 KAC Betekom (1Pr) - RCS Verlaine (3Am) 1 - 0
182 06.08.2017 16:00 Royale Entente Bertrigeoise A (3Am) - Eendracht Wervik (3Am) 0 - 1
183 06.08.2017 16:00 Jeunesse Aischoise (3Am) - RUS Club Anderlues (2Pr) 0 - 1
184 06.08.2017 16:00 FC United Richelle (3Am) - OC Nismes (1Pr) 2 - 0
185 06.08.2017 17:00 Royale Entente Bertrigeoise B (2Pr) - Koninklijk Groen Rood Katelijne (1Pr) 0 - 6
186 06.08.2017 16:00 RFC Tournai (3Am) - Eendracht Termien (3Am) 1 - 3
187 06.08.2017 16:00 KHO Huizingen (2Pr) - FC Lebbeke (3Am) 0 - 5
188 06.08.2017 16:00 JS Taminoise (3Am) - Diegem Sport (3Am) 2 - 2 Penaltyserie: 4 - 2
189 06.08.2017 16:00 FC Weywertz (2Pr) - ES Jamboise (2Pr) 7 - 0
190 06.08.2017 16:00 KVK Svelta Melsele (3Am) - KVV Zelzate (1Pr) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 5
191 06.08.2017 16:00 KVC Wingene (3Am) - FC Heur-Tongeren (3Am) 2 - 1
192 06.08.2017 16:00 KVC SV Oostkamp (1Pr) - Stade Disonais (1Pr) 1 - 0

Derde ronde

In de derde ronde spelen de 80 winnaars van de tweede ronde en de 16 teams uit de eerste klasse amateurs tegen elkaar. De teams uit de eerste klasse amateurs konden niet tegen elkaar loten.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag Bijzonderheden
193 13.08.2017 16:00 SC Eendracht Aalst (1Am) - Torhout 1992 KM (2Am) 2 - 0
194 12.08.2017 15:00 FC Tilleur (3Am) - KMSK Deinze (1Am) 2 - 0
195 13.08.2017 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sport (2Am) - FC Seraing (1Am) 1 - 1 Penaltyserie: 2 - 4
196 13.08.2017 16:00 KSK Heist (1Am) - KVV Zelzate (1Pr) 4 - 2
197 12.08.2017 18:00 US Solrezienne (3Am) - ASV Geel (1Am) 0 - 1
198 12.08.2017 19:30 KFC Dessel Sport (1Am) - KRC Gent (2Am) 2 - 2 Penaltyserie 6 - 5
199 13.08.2017 16:00 FCV Dender EH (1Am) - KMR Biesen (2Pr) 4 - 0
200 13.08.2017 16:00 RUS Givry (3Am) - Berchem Sport (1Am) 1 - 6
201 13.08.2017 16:00 KFC VW Hamme (1Am) - Eskavee Zwevezele (1Pr) 2 - 1
202 12.08.2017 18:00 Spouwen-Mopertingen (2Am) - Knokke FC (1Am) 2 - 4
203 12.08.2017 20:00 KHO Bierbeek (1Pr) - KFC Oosterzonen Oosterwijk (1Am) 0 - 1 De wedstrijd is gespeeld in het stadion van Oosterzonen.
204 12.08.2017 20:00 Bocholter VV (2Am) - Châtelet-Farciennes SC (1Am) 1 - 1 Penaltyserie: 4 - 3
205 12.08.2017 20:00 Patro Eisden Maasmechelen (1Am) - UR La Louvière Centre (2Am) 0 - 3
206 12.08.2017 18:00 Lommel United (1Am) - FC Gullegem (2Am) 4 - 0
207 13.08.2017 16:00 KVC Jong Lede (3Am) - KSV Oudenaarde (1Am) 1 - 3
208 12.08.2017 20:00 Rupel Boom FC (2Am) - R Excelsior Virton (1Am) 1 - 1 Penaltyserie 5 - 4
209 13.08.2017 16:00 Entente Durbuy (2Am) - RRC Hamoir (2Am) 2 - 1
210 13.08.2017 16:00 KVC Wingene (3Am) - KSK Ronse (2Am) 2 - 0
211 13.08.2017 16:00 RFC de Liège (2Am) - KFC Zwarte Leeuw (2Am) 2 - 1
212 12.08.2017 19:00 Racing White Daring Molenbeek (2Am) - Londerzeel SK (2Am) 1 - 0
213 13.08.2017 16:00 KFC Eppegem (3Am) - KSV Temse (2Am) 0 - 1
214 13.08.2017 16:30 KFC Sint-Lenaarts (2Am) - VC Herentals (3Am) 1 - 0
215 13.08.2017 16:00 Olympia SC Wijgmaal (2Am) - Cappellen FC (2Am) 4 - 2
216 13.08.2017 16:00 CS Onhaye (3Am) - KAC Betekom (1Pr) 3 - 1
217 13.08.2017 16:00 Royal Entente Acren Lessines (2Am) - VK Westhoek (2Am) 2 - 1
218 13.08.2017 16:00 Olsa Brakel (2Am) - SC City Pirates Antwerpen (2Am) 1 - 2
219 13.08.2017 16:00 KVC Houtvenne (3Am) - SC Toekomst Menen (3Am) 1 - 2
220 13.08.2017 16:00 Racing Club Harelbeke (2Am) - ROC de Charleroi-Marchienne (2Am) 0 - 0 Penaltyserie: 5 - 3
221 13.08.2017 16:00 KFC Duffel (2Am) - JS Taminoise (3Am) 3 - 2
222 13.08.2017 16:00 RRC Mormont (3Am) - KVK Tienen (2Am) 2 - 1
223 13.08.2017 16:00 FC Esperanza Pelt (3Am) - Pont-à-Celles-Buzet (1Pr) 6 - 2
224 12.08.2017 19:00 KFC Robur Moerzeke (1Pr) - Koninklijk Groen Rood Katelijne (1Pr) 2 - 1
225 13.08.2017 16:00 Aywaille FC (3Am) - RFC Huy (3Am) 1 - 1 Penaltyserie: 5 - 3
226 13.08.2017 16:00 Sprimont Comblain Sport (2Am) - KFC Sparta Petegem (2Am) 2 - 3
227 13.08.2017 16:00 Stade Waremmien FC (2Am) - Wallonia Walhain CG (2Am) 2 - 2 Penaltyserie: 6 - 5
228 12.08.2017 19:00 RUS Club Anderlues (2Pr) - KFC Turnhout (2Am) 0 - 2 De wedstrijd is gespeeld in het stadion van Turnhout.
229 13.08.2017 16:00 KVC SV Oostkamp (1Pr) - FC Lebbeke (3Am) 1 - 2
230 13.08.2017 16:00 Bilzerse Waltwilder VV (3Am) - RFC Rapid Symphorinois (1Pr) 2 - 0
231 12.08.2017 19:30 Tempo Overijse (2Am) - Vlijtingen VV (1Pr) 1 - 0
232 13.08.2017 16:00 Peruwelz Football Club (1Pr) - Eendracht Termien (3Am) 0 - 0 Penaltyserie: 4 - 2
233 13.08.2017 19:00 White Star Bruxelles (2Am) - Sporting Bruxelles (1Pr) 0 - 8
234 13.08.2017 16:00 Hoogstraten VV (2Am) - KDH Jeuk (1Pr) 1 - 0
235 13.08.2017 16:00 KFC Diest (3Am) - FC Pepingen (2Am) 0 - 0 Penaltyserie: 3 - 4
236 12.08.2017 18:00 Eendracht Wervik (3Am) - KVK Ninove (3Am) 1 - 0
237 13.08.2017 16:00 Royal Albert Quévy-Mons (3Am) - ES de la Molignée (1Pr) 2 - 1
238 13.08.2017 16:00 FC United Richelle (3Am) - K. Racing Club Bambrugge (2Pr) 2 - 2 Penaltyserie: 5 - 3
239 13.08.2017 16:00 Koninklijke Sporting Hasselt (2Am) - Francs Borains (3Am) 3 - 1
240 13.08.2017 16:00 FC Weywertz (2Pr) - KSC Grimbergen (3Am) 1 - 3

Vierde ronde

In de vierde ronde spelen de 48 winnaars van de derde ronde tegen elkaar.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag Bijzonderheden
241 19.08.2017 20:00 Lommel SK (1Am) - RRC Mormont (3Am) 7 - 0
242 20.08.2017 16:00 KSK Heist (1Am) - SC City Pirates Antwerpen (2Am) 2 - 1
243 19.08.2017 19:00 KFC Turnhout (2Am) - Racing Club Harelbeke (2Am) 2 - 2 penaltyserie: 4 - 3
244 20.08.2017 16:00 Rupel Boom FC (2Am) - CS Onhaye (3Am) 3 - 1
245 20.08.2017 16:00 KSV Temse (2Am) - FC Lebbeke (3Am) 2 - 0
246 20.08.2017 16:00 Royal Entente Acren Lessines (2Am) - ASV Geel (1Am) 3 - 5
247 19.08.2017 15.00 KFC Sint-Lenaarts (2Am) - KSC Grimbergen (3Am) 1 - 0
248 20.08.2017 16:00 FC Pepingen (2Am) - SC Eendracht Aalst (1Am) 0 - 3 De wedstrijd werd in Aalst gespeeld.
249 19.08.2017 19:00 Racing White Daring Molenbeek (2Am) - KFC VW Hamme (1Am) 3 - 0
250 19.08.2017 19:30 KFC Dessel Sport (1 Am) - Koninklijke Sporting Hasselt (2Am) 5 - 0
251 20.08.2017 19:00 RFC de Liège (2Am) - KVC Wingene (3Am) 2 - 0
252 20.08.2017 16:00 FC Tilleur (3Am) - Hoogstraten VV (2Am) 2 - 1
253 19.08.2017 20:00 UR La Louvière Centre (2Am) - Royal Albert Quévy-Mons (3Am) 3 - 0
254 20.08.2017 16:00 Olympia SC Wijgmaal (2Am) - FC Esperanza Pelt (3Am) 3 - 0
255 20.08.2017 16:00 Bocholter VV (2Am) - FC Seraing (1Am) 2 - 1
256 20.08.2017 16:00 KSV Oudenaarde (1Am) - FCV Dender EH (1Am) 2 - 0
257 20.08.2017 16:00 Waltwilder VV (3Am) - KFC Robur Moerzeke (1Pr) 3 - 1
258 20.08.2017 19:30 Tempo Overijse (2Am) - KFC Sparta Petegem (2Am) 3 - 3 Penaltyserie: 3 - 0
259 20.08.2017 16:00 KFC Duffel (2Am) - Stade Waremmien FC (2Am) 4 - 2
260 20.08.2017 16:00 Entente Durbuy (2Am) - Berchem Sport (1Am) 4 - 0
261 20.08.2017 16:00 Peruwelz Football Club (1Pr) - SC Toekomst Menen (3Am) 0 - 1
262 20.08.2017 16:00 Aywaille FC (3Am) - Knokke FC (1Am) 0 - 4
263 20.08.2017 16:00 Sporting Bruxelles (1Pr) - KFC Oosterzonen Oosterwijk (1Am) 0 - 4
264 20.08.2017 16:00 FC United Richelle (3Am) - Eendracht Wervik (3Am) 1 - 2

Vijfde ronde

In de vijfde ronde spelen de 24 winnaars van de vierde ronde en de 8 teams uit de eerste klasse B tegen elkaar. De teams uit de eerste klasse B konden niet tegen elkaar loten.

# Datum Uur Wedstrijd Uitslag Bijzonderheden
265 27.08.2017 16:00 KFC Turnhout (2 Am) - Oud-Heverlee Leuven (1B) 0 - 8 De wedstrijd werd gespeeld in Heverlee.
266 26.08.2017 20:00 KFC Oosterzonen Oosterwijk (1Am) - KFCO Beerschot Wilrijk (1B) 2 - 3
267 26.08.2017 16:00 FC Tilleur (3Am) - R Union St.-Gilloise (1B) 1 - 4
268 27.08.2017 15:00 SC Toekomst Menen (3Am) - KVC Westerlo (1B) 0 - 4 De wedstrijd werd gespeeld in Westerlo.
269 26.08.2017 19:30 KSV Oudenaarde (1Am) - AFC Tubize (1B) 3 - 3 Penaltyserie: 3 - 4
270 26.08.2017 20:00 Waltwilder VV (3Am) - KSV Roeselare (1B) 1 - 3 De wedstrijd werd gespeeld in Roeselare.
271 26.08.2017 18:00 KFC Sint-Lenaarts (2Am) - Lierse SK (1B) 0 - 2
272 24.08.2017 20:00 KSV Temse (2Am) - Cercle Brugge (1B) 1 - 3 aet De wedstrijd werd gespeeld in Brugge.
273 26.08.2017 20:00 Lommel SK (1Am) - Dessel Sport (1Am) 2 - 0
274 27.08.2017 16:00 SC Eendracht Aalst (1Am) - RFC de Liège (2Am) 1 - 2
275 26.08.2017 18:00 Racing White Daring Molenbeek (2Am) - UR La Louvière Centre (2Am) 1 - 1 Penaltyserie: 3 - 4
276 27.08.2017 16:00 Knokke FC (1Am) - KSK Heist (1Am) 2 - 5
277 26.08.2017 18:00 Eendracht Wervik (3Am) - Rupel Boom FC (2Am) 2 - 3
278 27.08.2017 16:00 Olympia SC Wijgmaal (2Am) - Bocholter VV (2Am) 0 - 1
279 26.08.2017 20:00 Tempo Overijse (2Am) - Entente Durbuy (2Am) 2 - 3
280 27.08.2017 16:00 ASV Geel (1Am) - KFC Duffel (2Am) 3 - 0

1/16 finale en volgende rondes

Zie Beker van België 2017-18 (mannenvoetbal) voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Op 28 augustus om 13u30 vindt de loting plaats voor de 1/16 finales. Hierbij gaan een totaal van 32 teams - 16 uit de Jupiler Pro League en 16 uit lagere reeksen - in de trommel.

De 1/16de finales van de Croky Cup 2017-2018, waarin de clubs uit de Jupiler Pro League hun intrede doen, zullen gespeeld worden op 19, 20 en 21 september.[1]

Deelnemers per ronde

Het aantal deelnemers per reeks per ronde is: (NB Door afrondingsverschillen kan het percentage per kolom niet 100% zijn)

Deelnemerscategorie Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Zestiende finale Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale Winnaar
eerste klasse A (1A) (bye) (bye) (bye) (bye) (bye) 16 (50%) 16 (100%) 8 (100%) 4 (100%) 2 (100%) 1 (100%)
eerste klasse B (1B) (bye) (bye) (bye) (bye) 8 (25%) 8 (25%) 0 (0%)
eerste klasse amateurs (1Am) (bye) (bye) 16 (17%) 12 (25%) 8 (25%) 3 (9%) 0 (0%)
tweede klasse amateurs (2Am) (bye) 48 (30%) 37 (39%) 20 (42%) 12 (38%) 5 (16%) 0 (0%)
derde klasse amateurs (3Am) 64 (29%) 47 (29%) 25 (26%) 13 (27%) 4 (13%) 0 (0%)
eerste provinciale (1Pr) 85 (38%) 45 (28%) 14 (15%) 3 (6%) 0 (0%)
tweede provinciale (2Pr) 46 (21%) 15 (9%) 4 (4%) 0 (0%)
derde provinciale (3Pr) 27 (12%) 5 (3%) 0 (0%)
vierde provinciale (4Pr) 2 (1%) 0 (0%)
Totaal 224 160 96 48 32 32 16 8 4 2 1
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Beker van België 2017-18/Voorrondes
Listen to this article