Brazilië op de Olympische Zomerspelen 1984 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Brazilië op de Olympische Zomerspelen 1984.

Brazilië op de Olympische Zomerspelen 1984

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Brazilië
IOC-landcode BRA
NOC Comitê Olímpico Brasileiro
(pt) externe link
Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles
Vlaggendrager Eduardo Souza Ramos
Aantal deelnemers 147
Aantal disciplines 17
Medailles
Rang: 19
goud
1
zilver
5
brons
2
totaal
8
Brazilië op de Zomerspelen
1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Brazilië op de Winterspelen
1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen

Brazilië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles, Verenigde Staten. Er werden acht medailles gewonnen, één maal goud vijf maal zilver en twee maal brons.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Atletiek Joaquim Cruz 800m (m)
Goud
Judo Douglas Vieira -95kg (m)
Zilver
Voetbal Ademir
Pinga
Milton Cruz
André Luiz Ferreira
Mauro Galvão
Antonio José Gil
Joâo Leichardt Neto
Augilmar Silva Oliveira
Silvio Paiva
Gilmar Luiz Rinaldi
Paulo Santos
Davi Cortez Silva
Ronaldo Morais Silva
Dunga
Francisco Carlos Vidal
Luiz Carlos Winck
mannen
Volleybal Renan dal Zotto
William Carvalho da Silva
Fernando d'Àvila
Mário Xandó de Oliveira Neto
Bernardo Rocha de Rezende
Ruy Campos do Nascimento
Marcus Vinícius Simões Freire
Domingos Lampariello Neto
José Montanaro
Bernard Rajzman
Antônio Carlos Gueiros Ribeiro
mannen
Zeilen Daniel Adler, Torben Grael, Ronaldo Camargo soling
Zwemmen Ricardo Prado 400m wisselslag (m)
Judo Luis Onmura -71kg (m)
Brons
Walter Carmona -86kg (m)

Deelnemers en resultaten

Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Paulo Roberto Correia 100m (m)
22e
serie 6: 4de in 10,45
kwartfinale 4: 7de in 10,54
Nelson dos Santos
20e
serie 9: 3de in 10,70
kwartfinale 2: 4de in 10,53
Katsuhiko Nakaya
34e
serie 11: 3de in 10,55
kwartfinale 3: 5de in 10,69
Arnaldo da Silva 200m (m)
33e
serie 8: 5de in 21,24
João Batista da Silva
4e
serie 4: 3de in 20,70
kwartfinale 2: 4de in 20,61
halve finale 2: 2de in 20,61
finale: 4de in 20,30
Robson da Silva
13e
serie 1: 3de in 21,08
kwartfinale 3: 4de in 20,88
halve finale 1: 6de in 20,80
Wilson David Santos 400m (m)
51e
serie 9: 5de in 47,55
Evaldo Rosa Silva
51e
serie 1: 6de in 47,55
Gerson Souza
13e
serie 3: 3de in 47,02
kwartfinale 3: 4de in 20,88
halve finale 1: 6de in 20,80
José Luíz Barbosa 800m (m)
15e
serie 9: 3de in 1.47,12
kwartfinale 2: 4de in 1.46,87
halve finale 2: 8ste in 1.48,70
Joaquim Cruz
Goud
serie 5: 1ste in 1.45,66
kwartfinale 3: 1ste in 1.44,84
halve finale 1: 1ste in 1.43,82
finale: 1ste in 1.43,00
Agberto Guimarães
12e
serie 7: 3de in 1.47,72
kwartfinale 1: 3de in 1.45,18
halve finale 2: 6de in 1.46,65
Joaquim Cruz 1500m (m)
DNF
serie 4: 1ste in 3.41,01
halve finale 2: niet gefinisht
Agberto Guimarães
DSQ
serie 3: 2de in 3.49,26
halve finale 1: gediskwalificeerd
José João da Silva 5000m (m)
36e
serie 1: 8ste in 14.03,44
10000m (m)
30e
serie 1: 10de in 29.10,52
Antônio Dias Ferreira 400m horden (m)
16e
serie 1: 2de in 49,85
halve finale 1: 8ste in 50,70
Paulo Correia
Arnaldo da Silva
Robson da Silva
Katsuiko Nakaia
4x100m (m)
8e
serie 2: 2de in 39,27
halve finale 1: 4de in 39,52
finale: 8ste in 39,40
José Luiz Barbosa
João Batista da Silva
Antônio Dias Ferreira
Gerson A. Souza
4x400m (m)
9e
serie 3: 5de in 3.05,08
halve finale 2: 5de in 3.03,99
Eloi Schleder marathon (m)
23e
2:16.35
Abcelvio Rodrigues hink-stap-springen (m)
16e
kwalificatie groep B: 9de met 16,12m
Tom Hintnaus polsstokhoogspringen (m)
DNF
kwalificatie groep A: 7de met 5,35m
finale: geen geldige poging
Esmeralda de Jesus Garcia 100m (v)
18e
serie 4: 4de in 11,63
kwartfinale 4: 6de in 11,82
Eleonora de Mendonça marathon (v)
44e
2:52.19
Esmeralda de Jesus Garcia verspringen (v)
19e
kwalificatie groep B: 11de met 6,01m
Conceição Geremias
18e
kwalificatie groep A: 8ste met 6,04m
Conceição Geremias zevenkamp (v)
DNF
100m horden: 13de in 13,98 (868 punten)
hoogspringen: 14de met 1,74m (974 punten)
kogelstoten: 6de met 13,15m (789 punten)
200m: 11de in 25,00 (846 punten)
verspringen: 17de met 5,65m (828 punten)
speerwerpen: geen geldige poging

Basketbal

Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Nilo Guimarães
Silvio Malvezi
Gerson Victalino
Milton Setrini Junior
Ricardo Guimarães
Marcos Leite
Eduardo Galvão
Marcel Souza
Adilson Nascimento
Marcelo Vido
Oscar Schmidt
Israel Machado
mannen
9e
groep A: 5de
V van
 Australië: 72-76
W van
 Egypte: 91-82
V van
 Italië: 89-78
V van
 Joegoslavië: 85-98
V van
 Bondsrepubliek Duitsland: 75-78
9-12de plek:
W van
 Frankrijk: 100-86
9-10de plek:
W van
 China: 86-76
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V V T Saldo
1
 Joegoslavië
5 5 0 457 366 +91 10
2
 Italië
5 4 1 437 363 +74 9
3
 Australië
5 3 2 383 403 -20 8
4
 Bondsrepubliek Duitsland
5 2 3 384 376 +8 7
5
 Brazilië
5 1 4 401 423 -22 6
6
 Egypte
5 0 5 349 480 -131 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
29 juli Los Angeles
 Australië
76-72
 Brazilië
30 juli Los Angeles
 Brazilië
91-82
 Egypte
1 augustus Los Angeles
 Italië
89-78
 Brazilië
2 augustus Los Angeles
 Joegoslavië
98-85
 Brazilië
4 augustus Los Angeles
 Bondsrepubliek Duitsland
78-75
 Brazilië
9-12de plek
5 augustus Los Angeles
 Brazilië
100-86
 Frankrijk
9-10de plek
10 augustus Los Angeles
 Brazilië
86-76
 China

Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Renato Emilio individueel (m)
44e
1ste ronde: 42ste met 1184 punten
2de ronde: 42ste met 1179 punten
totaal: 2363 punten

Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Rosana Favila individueel (v)
24e
kwalificatie: 24ste
hoepel: 18de met 9,10 punten
bal: 28ste met 8,85 punten
knotsen: 20ste met 9,00 punten
lint: 23ste met 8,70 punten
totaal: 35,65 punten
Turnen
Gerson Gnoatto meerkamp individueel (m)
70e
kwalificatie: 70ste
vloer: 67ste met 18,25 punten
sprong: 70ste met 18,95 punten
brug: 70ste met 16,95 punten
rekstok: 68ste met 18,05 punten
ringen: 69ste met 18,45 punten
paard: 68ste met 17,40 punten
totaal: 108,05 punten
Tatiana Figueiredo meerkamp individueel (v)
27e
kwalificatie: 57ste
vloer: 48ste met 18,70 punten
sprong: 56ste met 18,65 punten
brug: 60ste met 17,20 punten
balk: 48ste met 18,05 punten
totaal: 72,60 punten
finale: 27ste
vloer: 16de met 9,45 punten
sprong: 25ste met 9,60 punten
brug: 21ste met 9,65 punten
balk: 18de met 9,40 punten
totaal: 74,40 punten

Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Luiz Shinohara -60kg (m)
7e
1ste ronde: W van
 CAN Takahashi
2de ronde: V van
 JPN Hosokawa
herkansingen: V van
 POR Neves
Sérgio Sano -65kg (m)
7e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 ESA Torres
3de ronde: W van
 AUT Reiter
kwartfinale: V van
 KOR Hwang
herkansingen: V van
 AUT Reiter
Luis Onmora -71kg (m)
Brons
1ste ronde: W van
 EGY Zagloul
2de ronde: W van
 TUN Ben Gamra
kwartfinale: W van
 USA Swain
halve finale: V van
 ITA Gamba
bronzen finale: W van
 CAN Beauchamp
Rogério dos Santos -76kg (m)
20e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 YUG Lescak
Walter Carmona -86kg (m)
Brons
1ste ronde: W van
 EGY Mohamed
2de ronde: W van
 SWE Grant
kwartfinale: W van
 NED Spijkers
halve finale: V van
 USA Berland
bronzen finale: W van
 GBR White
Douglas Vieira -95kg (m)
Zilver
1ste ronde: W van
 ESP Rubio
2de ronde: W van
 SEN Daffe
kwartfinale: W van
 ITA Fazi
halve finale: W van
 ISL Fridriksson
finale: V van
 KOR Ha
Frederico Flexa +95kg (m)
11e
1ste ronde: V van
 FRG Von Der Groeben

Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Springconcours
Marcelo Blessman individueel
45e
1ste ronde: 45ste met 44 strafpunten
Sérgio Caio
33e
1ste ronde: 33ste met 23,25 strafpunten
Jorge Carneiro
32e
1ste ronde: 32ste met 21,25 strafpunten
Marcelo Blessman
Sérgio Caio
Jorge Carneiro
Vitor Teixeira
team
10e
1ste ronde: 12de met 66,50 strafpunten
2de ronde: 10de met 67 strafpunten

Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ronaldo de Carvalho
Ricardo de Carvalho
twee-zonder (m)
8e
serie 3: 4de in 7.32,69
herkansingen: 3de in 7.05,24
halve finale 1: 6de in 7.05,92
finale B: 2de in 7.03,97
Nilton Alonço
Ángelo Roso Neto
Walter Soares
twee-met (m)
4e
serie 2: 2de in 7.18,96
herkansingen: 1ste in 7.19,40
finale: 4de in 7.17,07
André Berezin
Luiz dos Santos
Dênis Marinho
Laildo Machado
Manuel Mandel
vier-met (m)
7e
serie 1: 4de in 6.39,88
herkansingen: 5de in 6.33,44
finale B: 1ste in 6.47,13

Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Paulo Pimenta 10m luchtgeweer (m)
45e
557 punten: (94-94-91-90-93-95)
Waldemar Capucci 50m geweer liggend (m)
52e
581 punten: (94-98-97-95-99-98)
Durval Guimarães
45e
583 punten: (97-98-98-99-96-95)
Sylvio Carvalho 50m pistool (m)
25e
546 punten: (92-88-96-89-94-87)
Delival Nobre 25m snelvuurpistool (m)
4e
591 punten: (296-295)
Delival Nobre 25m pistool (v)
7e
578 punten: (95-96-96-99-98-94)
Marcos José Olsen trap
10e
188 punten
Avelino Palma
60e
164 punten

Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Angela Ribeiro 3m plank (v)
23e
voorronde: 23ste met 370,68 punten
10m toren (v)
13e
voorronde: 13de met 329,31 punten

Synchroonzwemmen

Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Paula Carvalho solo
13e
kwalificatie: 13de
technisch: 12de met 79,900 punten
vrij: 14de met 85,80 punten
totaal: 165,70 punten
Paula Carvalho
Tesse Carvalho
duet
11e
kwalificatie: 11de
technisch: 11de met 82,092 punten
vrij: 13de met 84,20 punten
totaal: 166,292 punten

Voetbal

Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ademir
Pinga
Milton Cruz
André Luiz Ferreira
Mauro Galvão
Antonio José Gil
Joâo Leichardt Neto
Augilmar Silva Oliveira
Silvio Paiva
Gilmar Luiz Rinaldi
Paulo Santos
Davi Cortez Silva
Ronaldo Morais Silva
Dunga
Francisco Carlos Vidal
Luiz Carlos Winck
mannen
Zilver
groep C: 1ste
W van
 Saoedi-Arabië: 3-1
W van
 Bondsrepubliek Duitsland: 1-0
W van
 Marokko: 2-0
kwartfinale:
W van
 Canada: 1-1 (4-2)
halve finale:
W van
 Italië: 2-1
finale:
V van
 Frankrijk: 0-2
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Brazilië
3 3 0 0 6 1 +5 6
2
 Bondsrepubliek Duitsland
3 2 0 1 8 1 +7 4
3
 Marokko
3 1 0 2 1 4 -3 2
4
 Saoedi-Arabië
3 0 0 3 1 10 -9 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
30 juli Pasadena
 Brazilië
3-
 Saoedi-Arabië
1 augustus Stanford
 Brazilië
1-0
 Bondsrepubliek Duitsland
3 augustus Pasadena
 Marokko
0-2
 Brazilië
Kwartfinale
6 augustus Stanford
 Brazilië
1-1 (4-2)
 Canada
Halve finale
8 augustus Stanford
 Italië
1-2
 Brazilië
Bronzen finale
11 augustus Pasadena
 Frankrijk
2-0
 Brazilië

Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Renan dal Zotto
William Carvalho da Silva
Fernando d'Àvila
Mário Xandó de Oliveira Neto
Bernardo Rocha de Rezende
Ruy Campos do Nascimento
Marcus Vinícius Simões Freire
Domingos Lampariello Neto
José Montanaro
Bernard Rajzman
Antônio Carlos Gueiros Ribeiro
mannen
Zilver
groep A: 1ste
W van
 Argentinië: 3-1 (15-8, 15-8, 16-18, 15-13)
W van
 Tunesië: 3-0 (15-5, 15-9, 15-2)
V van
 Zuid-Korea: 1-3 (4-15, 13-15, 15-13, 8-15)
W van
 Verenigde Staten: 3-0 (15-10, 15-11, 15-2)
halve finale:
W van
 Italië: 3-1 (12-15, 15-2, 15-3, 15-5)
finale:
V van
 Verenigde Staten: 0-3 (6-15, 6-15, 7-15)
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V SW SV SR SPW SPL Saldo
1
 Brazilië
4 3 1 10 4 +6 191 144 +57 7
2
 Verenigde Staten
4 3 1 9 4 +5 168 117 +51 7
3
 Zuid-Korea
4 3 1 9 6 +3 203 162 +41 7
4
 Argentinië
4 1 3 7 9 -2 184 207 -23 5
5
 Tunesië
4 0 4 0 12 -12 64 180 -116 4
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
31 juli Los Angeles
 Brazilië
3-1
 Argentinië
2 augustus Los Angeles
 Brazilië
3-0
 Tunesië
4 augustus Los Angeles
 Zuid-Korea
3-1
 Brazilië
6 augustus Los Angeles
 Brazilië
3-0
 Verenigde Staten
Halve finale
8 augustus Los Angeles
 Brazilië
3-1
 Italië
Finale
11 augustus Los Angeles
 Brazilië
0-3
 Verenigde Staten

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vera Mossa
Fernanda Emerick Silva
Mônica da Silva
Isabel Salgado
Heloisa Roese
Regina Vilela Santos-Uchoa
Jackie Silva
Ana Richa
Sandra Suruagy
Eliana da Costa
Luiza Machado
Ida Alvares
vrouwen
7e
groep B: 4de
V van
 China: 0-3 (13-15, 10-15, 11-15)
V van
 Verenigde Staten: 2-3 (15-12, 15-10, 5-15, 5-15, 12-15)
V van
 Bondsrepubliek Duitsland: 0-3 (6-15, 14-15, 11-15)
5-8ste plek:
V van
 Zuid-Korea: 1-3 (15-13, 13-15, 9-15, 10-15)
7-8ste plek
W van
 Canada: 3-0 (15-9, 15-3, 15-8)
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V SW SV SR SPW SPL Saldo
1
 Verenigde Staten
3 3 0 9 3 +6 165 137 +27 6
2
 China
3 2 1 7 3 +4 144 101 +43 5
3
 Bondsrepubliek Duitsland
3 1 3 3 6 -3 90 121 -31 4
4
 Brazilië
3 0 2 2 9 -7 55 117 -62 3
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
30 juli Los Angeles
 China
3-0
 Brazilië
1 augustus Los Angeles
 Verenigde Staten
3-2
 Brazilië
2 augustus Los Angeles
 Bondsrepubliek Duitsland
3-0
 Brazilië
5-8ste plek
5 augustus Los Angeles
 Zuid-Korea
3-1
 Brazilië
7-8ste plek
7 augustus Los Angeles
 Brazilië
3-0
 Canada

Waterpolo

Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Roberto Borelli
Orlando Chaves
Paulo Abreu
Carlos Carvalho
Silvio Manfredi
Solon Santos
Ricardo Tonieto
Eric Tebbe Borges
Mario Souto
Mario Sergio Lotufo
Fernando Carsalade
Hélio Silva
André Campos
mannen
12e
groep B: 4de
V van
 Spanje: 12-19
V van
 Verenigde Staten: 4-10
G van
 Griekenland: 9-9
finale groep E: 6de
V van
 Italië: 4-13
G van
 Canada: 10-10
V van
 China: 9-11
V van
 Japan: 8-9
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Verenigde Staten
3 3 0 0 32 17 +15 6
2
 Spanje
3 2 0 1 39 31 +8 4
3
 Griekenland
3 0 1 2 23 33 -10 1
4
 Brazilië
3 0 1 2 25 38 -13 1
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
1 augustus Los Angeles
 Spanje
19-12
 Brazilië
2 augustus Los Angeles
 Verenigde Staten
10-4
 Brazilië
3 augustus Los Angeles
 Griekenland
'9-9
 Brazilië
Finale groep E
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Italië
5 4 1 0 63 34 +29 9
2
 Griekenland
5 3 2 0 52 41 +11 8
3
 China
5 3 0 2 44 39 +5 6
4
 Canada
5 1 1 3 40 48 -8 3
5
 Japan
5 1 0 4 30 55 -25 2
6
 Brazilië
5 0 2 3 40 52 -12 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
6 augustus Los Angeles
 Italië
13-4
 Brazilië
7 augustus Los Angeles
 Canada
10-10
 Brazilië
9 augustus Los Angeles
 China
11-9
 Brazilië
10 augustus Los Angeles
 Japan
9-8
 Brazilië

Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Paulo Jamur sprint (m)
22e
1ste ronde serie 3: 3de
1ste ronde herkansingen: 3de
1ste ronde herkansingen finale: 1ste in 11,92
2de ronde serie 1: V van
 USA Gorski
2de ronde herkansingen: V van
 NZL Steele
Hans Fischer individuele achtervolging (m)
22e
kwalificatie: 22ste in 5.00,47
Marcelo Greuel tijdrit (m)
12e
1.08,37
Hans Fischer puntenkoers (m)
25e
1ste ronde serie 1: 14de op 2 ronden
Weg
Gilson Alvaristo
Jair Braga
Renan Ferraro
Marcos Mazzaron
ploegentijdrit (m)
18e
2:15.37

Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jorge Zarif Neto finn
8e
78,7 punten: (8-1-6-19-11-15-9)
Rolf Nehn
Marco Paradeda
470
13e
99,0 punten: (17-16-16-9-2-19-8)
Alan Adler
Marcos Tenke
flying dutchman
6e
61,7 punten: (5-PMS-13-6-2-2-9)
Lars Grael
Glein Haynes
tornado
7e
74,7 punten: (5-8-14-11-3-5-12)
Eduardo Ramos
Roberto Souza
star
12e
82,0 punten: (9-8-7-9-5-9-12)
Daniel Adler
Torben Grael
Ronaldo Senfft
soling
Zilver
43,4 punten: (3-7-2-10-10-1-3)

Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Cyro Delgado 100m vrije slag (m)
18e
serie 3: 3de in 51,74
Ronald Menezes
28e
serie 4: 2de in 52,49
Cyro Delgado 200m vrije slag (m)
21e
serie 2: 3de in 1.53,22
Jorge Fernandes
20e
serie 3: 3de in 1.53,03
Cyro Delgado 400m vrije slag (m)
15e
serie 2: 3de in 3.57,43
finale B: 7de in 3.58,23
Marcelo Jucá 1500m vrije slag (m)
17e
serie 2: 5de in 15.43,80
Djan Madruga 200m rugslag (m)
12e
serie 2: 5de in 2.05,23
finale B: 4de in 2.05,33
Ricardo Prado
4e
serie 1: 1ste in 2.04,46
finale: 4de in 2.03,05
Luiz Carvalho 100m schoolslag (m)
24e
serie 6: 3de in 1.05,96
200m schoolslag (m)
24e
serie 2: gediskwalificeerd
Marcelo Jucá 200m vlinderslag (m)
DNS
serie 4: niet gestart
Ricardo Prado
17e
serie 2: 1ste in 2.00,59
Ricardo Prado 200m wisselslag (m)
17e
serie 2: 1ste in 2.07,16
400m wisselslag (m)
Zilver
serie 2: 1ste in 4.23,31
finale: 2de in 4.18,45 (AR)
Cyro Delgado
Jorge Fernandes
Djan Madruga
Ronald Menezes
4x100m vrije slag (m)
10e
serie 2: 3de in 3.27,33
Cyro Delgado
Jorge Fernandes
Marcelo Jucá
Djan Madruga
4x200m vrije slag (m)
9e
serie 1: 6de in 7.30,41 (AR)
Luiz Carvalho
Cyro Delgado
Marcelo Jucá
Ricardo Prado
4x100m wisselslag (m)
12e
serie 2: 4de in 3.53,49


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Brazilië op de Olympische Zomerspelen 1984
Listen to this article