Caribbean Cup 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Caribbean Cup 2010.

Caribbean Cup 2010

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Caribbean Championship 2010
Toernooi-informatie
Gastland
 Martinique
Datum 2 oktober14 november (Kwalificatie)
26 november5 december (Eindronde)
Teams 23 (van 1 confederatie)
Stadions (in 2 gaststeden)
Winnaar
 Jamaica (5e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 16
Doelpunten 30  (1,88 per wedstrijd)
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal 
 
Voetbal

De Digicel Caribbean Cup 2010 werd gehouden van 26 november tot en met 5 december in Martinique. Jamaica verdedigde zijn titel met succes. De kwalificatie voor het toernooi zou beginnen op 17 augustus 2010[1] maar werd uitgesteld naar 2 oktober 2010[2]. Via de kwalificatie werd gestreden om zes plaatsen in de eindronde waarvoor het gastland en de titelverdediger Jamaica direct waren geplaatst. De vier halvefinalisten plaatsen zich bovendien voor de CONCACAF Gold Cup 2011.

Deelnemers

Ronde Landen Aantal
Starten in de
Kwalificatie – Eerste Ronde
15
Starten in de
Kwalificatie – Tweede Ronde
5
Starten in Finalegroep 2

Kwalificatie – Eerste ronde

Groep A

Werd gespeeld in Puerto Rico van 2 tot en met 6 oktober 2010

Team Gsp. W G V DV DT DS Pnt.
 Puerto Rico
3 3 0 0 7 1 +6 9
 Kaaimaneilanden
3 1 1 1 5 4 +1 4
 Anguilla
3 1 0 2 4 8 –4 3
 Sint-Maarten
3 0 1 2 2 5 –3 1

2 oktober 2010
19:00 (UTC+4)
Sint-Maarten 
1 – 1
 Kaaimaneilanden
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
Virgile
 55'
P. Brown
 24' (pen.)

2 oktober 2010
21:00 (UTC+4)
Puerto Rico 
3 – 1
 Anguilla
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 2.050
Scheidsrechter:
Kevin Thomas
Hansen
 28'
Megaloudis
 32'
81'
A. Richardson
 52' (pen.)

4 oktober 2010
19:00 (UTC+4)
Kaaimaneilanden 
4 – 1
 Anguilla
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Lee Davis
M. Ebanks
 45+2' (pen)
 48'
Wood
 56'
P. Brown
 58'
Brooks
 33'

4 oktober 2010
21:00 (UTC+4)
Puerto Rico 
2 – 0
 Sint-Maarten
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 1.800
Scheidsrechter:
Valdin Legister
Krause
 25'
Arrieta
 79'

6 oktober 2010
19:00 (UTC+4)
Anguilla 
2 – 1
 Sint-Maarten
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Lee Davis
Brooks
 16'
Rodgers
 37'
Virgile
 14'

6 oktober 2010
21:00 (UTC+4)
Puerto Rico 
2 – 0
 Kaaimaneilanden
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón, Puerto Rico
Toeschouwers: 3.800
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
Megaloudis
 25'
Figueroa
 88'

Groep B

Werd gespeeld in Saint Vincent en de Grenadines van 6 tot en met 10 oktober 2010

Team Gsp. W G V DV DT DS Pnt.
 Saint Kitts en Nevis
3 1 2 0 6 2 +4 5
 Saint Vincent en de Grenadines
3 1 2 0 8 1 +7 5
 Barbados
3 1 2 0 6 1 +5 5
 Montserrat
3 0 0 3 0 16 –16 0

6 oktober 2010
17:00 (UTC−4)
Barbados 
1 – 1
 Saint Kitts en Nevis
Victoria Park, Kingstown
Toeschouwers: 250
Scheidsrechter:
Jermain Elskamp
Rashida Williams
 14'
 62' George Isaac

6 oktober 2010
19:00 (UTC−4)
Saint Vincent en de Grenadines 
7 – 0
 Montserrat
Victoria Park, Kingstown
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter:
Antonius Pinas
Shandel Samuel
 26' (pen.)
 27'
 67'
Damal Francis
 56'
Cornelius Stewart
 64'
Chad Balcombe
 70'
Romano Snagg
 89'

8 oktober 2010
18:00(UTC−4)
Montserrat 
0 – 5
 Barbados
Victoria Park, Kingstown
Scheidsrechter:
Antonius Pinas
 18'
 82' Norman Forde
 36' Riviere Williams
 52' Terry Adamson
 90' Kadeem Atkins

8 oktober 2010
20:30 (UTC−4)
Saint Vincent en de Grenadines 
1 – 1
 Saint Kitts en Nevis
Victoria Park, Kingstown
Scheidsrechter:
Javier Jauregui
Keith James
 73'
 40' Jevon Francis

10 oktober 2010
18:00 (UTC−4)
Saint Kitts en Nevis 
4 – 0
 Montserrat
Victoria Park, Kingstown
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter:
Jermain Elskamp
Alexis Saddler
 17'
 31'
Keith Gumbs
 20'
Ian Lake
 90'

10 oktober 2010
20:30 (UTC−4)
Saint Vincent en de Grenadines 
0 – 0
 Barbados
Victoria Park, Kingstown
Toeschouwers: 5.420
Scheidsrechter:
Javier Jauregui

Groep C

Werd gespeeld in Suriname van 13 tot en met 17 oktober 2010

Team Gsp. W G V DV DT DS Pnt.
 Guyana
3 3 0 0 6 2 +4 9
 Suriname
3 2 0 1 4 4 0 6
 Nederlandse Antillen
3 0 1 2 5 7 –2 1
 Saint Lucia
3 0 1 2 3 5 –2 1

13 oktober 2010
20:00 (UTC−3)
Guyana 
1 – 0
 Saint Lucia
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Lee Davis
Chris Bourne
 9'

13 oktober 2010
22:00 (UTC−3)
Suriname 
2 – 1
 Nederlandse Antillen
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 800
Scheidsrechter:
Bryan Willet
Ives Vlijter
 37'
Ronny Aloema
 90+1' (pen.)
 81' Lacey Pauletta

15 oktober 2010
20:00 (UTC−3)
Nederlandse Antillen 
2 – 3
 Guyana
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 750
Scheidsrechter:
James Matthew
Bryan Anastatia
 74'
Kenneth Kunst
 84'
 15' Dwight Peters
 45' Anthony Abrams
 57' Walter Moore

15 oktober 2010
22:00 (UTC−3)
Suriname 
2 – 1
 Saint Lucia
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 750
Scheidsrechter:
Ignatius Baptiste
Rijssel
 14'
Vlijter
 38' (pen.)
Polius
 77'

17 oktober 2010
18:00 (UTC−3)
Saint Lucia 
2 – 2
 Nederlandse Antillen
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 2800
Scheidsrechter:
Bryan Willet
Polius
 7'
Polius
 36'
 30' Liasandro Trenidad
 89' (pen.) Bryan Anastatia

17 oktober 2010
20:00 (UTC−3)
Suriname 
0 – 2
 Guyana
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Toeschouwers: 2.800
Scheidsrechter:
Lee Davis
 17' (pen.) Walter Moore
 90' Devon Millington

Groep D

Werd gespeeld in de Dominicaanse Republiek van 14 tot en met 17 oktober 2010.

Team Gsp. W G V DV DT DS Pnt.
 Dominica
2 2 0 0 11 0 +11 6
 Dominicaanse Republiek
2 1 0 1 17 1 +16 3
 Britse Maagdeneilanden
2 0 0 2 0 27 –27 0

14 oktober 2010
16:00 (UTC−4)
Dominicaanse Republiek 
17 – 0
 Britse Maagdeneilanden
Estadio Panamericano, San Cristóbal
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter:
Jesus Lebrón
Batista
 5'
 67'
 68'
 72'
 79'
Peralta
 22'
 43'
 77'
Navarro
 26'
47'
81'
Reynoso
 61'
 73'
Severino
 64'
Ozuna
 82'
 90'
Frechilla
 90+1'

15 oktober 2010
16:00 (UTC−4)
Britse Maagdeneilanden 
0 – 10
 Dominica
Estadio Panamericano, San Cristóbal
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter:
Javier Santos
Joseph
 1'
 13'
Benjamin
 48'
 71'
 81'
 84'
 85'
Bertrand
 55'
Javier
 87'

17 oktober 2010
16:00 (UTC−4)
Dominicaanse Republiek 
0 – 1
 Dominica
Estadio Panamericano, San Cristóbal
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter:
Jesus Lebrón
Derrick
 71'

Rangschikking van de nummers 2

De twee beste nummers 2 plaatsten zich voor de tweede groepsfase.

Groep Team Gsp. W G V DV DT DS Pnt.
C
 Suriname
3 2 0 1 4 4 0 6
B
 Saint Vincent en de Grenadines
3 1 2 0 8 1 +7 5
A
 Kaaimaneilanden
3 1 1 1 5 4 +1 4

Kwalificatie – Tweede ronde

  • De nummers 1 en 2 van elke groep plaatsten zich voor de eindronde.
  • Cuba, Grenada, Guadeloupe, Antigua en Barbuda, Haïti en Trinidad en Tobago waren op basis van hun prestaties in het verleden automatisch gekwalificeerd voor deze ronde.

Groep E

Werd gespeeld in Grenada van 22 tot en met 26 oktober.

Team Gsp. W D L GF GA GD Pnt.
 Guadeloupe
3 3 0 0 8 3 +5 9
 Grenada
3 2 0 1 5 4 +1 6
 Saint Kitts en Nevis
3 1 0 2 2 4 –2 3
 Puerto Rico
3 0 0 3 3 7 –4 0

22 oktober 2010
17:00 (UTC−4)
Saint Kitts en Nevis 
1 – 2
 Guadeloupe
National Stadium, St. George's
Toeschouwers: 300
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Francis
 83' (pen.)
Gendrey
 12'
Lambourde
 87'

22 oktober 2010
19:00 (UTC−4)
Grenada 
3 – 1
 Puerto Rico
National Stadium, St. George's
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Bain
 44'
 68'
Charles
 80'
Nieves
 81'

24 oktober 2010
17:00 (UTC−4)
Guadeloupe 
3 – 2
 Puerto Rico
National Stadium, St. George's
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter:
Ignatius Baptiste
Gendrey
 1'
Gotin
 10'
Auvray
 58'
Megaloudis
 67'
Villegas
 78'

24 oktober 2010
19:00 (UTC−4)
Grenada 
2 – 0
 Saint Kitts en Nevis
National Stadium, St. George's
Toeschouwers: 4.876
Scheidsrechter:
Kevin Morrison
Facey
 15'
 30'

26 oktober 2010
15:00 (UTC−4)
Puerto Rico 
0 – 1
 Saint Kitts en Nevis
National Stadium, St. George's
Scheidsrechter:
Kevin Morrison
Francis
 90+1'

26 oktober 2010
17:00 (UTC−4)
Grenada 
0 – 3
 Guadeloupe
National Stadium, St. George's
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Tacita
 3'
 79'
Gendrey
 69'

Groep F

Werd gespeeld in Trinidad en Tobago van 2 tot en met 6 november

Team Gsp. W D L GF GA GD Pnt.
 Trinidad en Tobago
3 3 0 0 12 3 +9 9
 Guyana
3 1 1 1 3 2 +1 4
 Haïti
3 1 1 1 3 5 –2 4
 Saint Vincent en de Grenadines
3 0 0 3 3 11 –8 0

2 november 2010
17:00 (UTC−4)
Haïti 
0 – 0
 Guyana
Manny Ramjohn Stadium, Marabella
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
verslag

2 november 2010
19:00 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
6 – 2
 Saint Vincent en de Grenadines
Manny Ramjohn Stadium, Marabella
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter:
Dave Peterkin
Jorsling
 2'
 35'
 59'
Baptiste
 57'
 67'
Hector
 90+3'
Verslag S. Samuel
 21'
Stewart
 43'

4 november 2010
18:00 (UTC−4)
Saint Vincent en de Grenadines 
1 – 3
 Haïti
Hasely Crawford Stadium, Port of Spain
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
S. Samuel
 64'
Verslag Norde
 45'
Saint-Preux
 61'
Charles
 83'

4 november 2010
19:00 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
2 – 1
 Guyana
Hasely Crawford Stadium, Port of Spain
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter:
Valdin Legister
Peltier
 34'
Jorsling
 42'
Verslag Beveney
 78'

6 november 2010
17:00 (UTC−4)
Guyana 
2 – 0
 Saint Vincent en de Grenadines
Hasely Crawford Stadium, Port of Spain
Toeschouwers: 850
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Millington
 57'
Cameron
 81'
verslag

6 november 2010
19:30 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
4 – 0
 Haïti
Hasely Crawford Stadium, Port of Spain
Toeschouwers: 850
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
Hector
 4'
 31'
Jorsling
 7'
Baptiste
 29'
Verslag

Groep G

Werd gespeeld in Antigua en Barbuda van 10 tot en met 14 november 2010.

Team Gsp. W D L GF GA GD Pnt.
 Cuba
3 1 2 0 7 5 +2 5
 Antigua en Barbuda
3 1 2 0 2 1 +1 5
 Suriname
3 1 1 1 9 5 +4 4
 Dominica
3 0 1 2 2 9 –7 1

10 november 2010
14:30 (UTC−4)
Cuba 
4 – 2
 Dominica
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Stanley Lancaster
Coroneaux
 9'
R. Fernández
 20'
Y. Colomé
 27'
Hernández
 35'
Verslag Benjamin
 11'
 87'

10 november 2010
16:30 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
2 – 1
 Suriname
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter:
Kevin Morrison
Burton
 17'
Cochrane
 63'
Verslag Emanuelson
 33'

12 november 2010
14:30 (UTC−4)
Suriname 
3 – 3
 Cuba
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 400
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
Christoph
 7'
Rijssel
 49'
Garden
 81'
Verslag Coroneaux
 45'
Cervantes
 65'
Ramos
 88'

12 november 2010
16:30 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
0 – 0
 Dominica
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 5.637
Scheidsrechter:
Lewin Purser
Verslag

14 november 2010
14:30 (UTC−4)
Dominica 
0 – 5
 Suriname
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Stanley Lancaster
Verslag Kwasie
 45'
Vlijter
 46'
Limón
 56'
Emanuelson
 75'
Rijssel
 87' (pen.)

14 november 2010
16:30 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
0 – 0
 Cuba
Recreation Ground, St. John's
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Courtney Campbell
Verslag

Gekwalificeerde landen

Ploeg Kwalificatie Aantal deelnames Beste prestatie
 Martinique
Gastland 10 Winnaar
 Jamaica
Kampioen 12 Winnaar
 Guadeloupe
1e Groep E 7 Derde
 Grenada
2e Groep E 6 Tweede
 Trinidad en Tobago
1e Groep F 16 Winnaar
 Guyana
2e Groep F 3 Vierde
 Cuba
1e Groep G 9 Tweede
 Antigua en Barbuda
2e Groep G 6 Groepsfase

Groepsfase

Groep H

Team Gsp. W D L GF GA GD Pnt.
 Cuba
3 2 1 0 3 0 +3 7
 Grenada
3 1 2 0 2 1 +1 5
 Trinidad en Tobago
3 1 0 2 1 3 –2 3
 Martinique
3 0 1 2 1 3 –2 1

26 november 2010
18:00 (UTC−4)
Trinidad en Tobago 
0 – 2
 Cuba
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter:
Stanley Lancaster
J. Colomé
 23'
Linares
 79'

26 november 2010
20:30 (UTC−4)
Martinique 
1 – 1
 Grenada
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter:
Raymond Bogle
Goron
 79' (pen.)
Bain
 29'

28 november 2010
16:00 (UTC−4)
Grenada 
1 – 0
 Trinidad en Tobago
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Hugo Cruz
Bain
 69'

28 november 2010
18:30 (UTC−4)
Martinique 
0 – 1
 Cuba
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Márquez
 28'

30 november 2010
18:00 (UTC−4)
Cuba 
0 – 0
 Grenada
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Raymond Bogle

30 november 2010
20:30 (UTC−4)
Martinique 
0 – 1
 Trinidad en Tobago
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Hector
 47'

Groep I

Team Gsp. W D L GF GA GD Pnt.
 Jamaica
3 3 0 0 9 1 +8 9
 Guadeloupe
3 1 1 1 2 3 –1 4
 Antigua en Barbuda
3 1 0 2 2 4 –2 3
 Guyana
3 0 1 2 1 6 –5 1

27 november 2010
17:00 (UTC−4)
Guyana 
1 – 1
 Guadeloupe
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter:
Lee Davis
D. Jacobs
 86'
Loval
 70'

27 november 2010
19:30 (UTC−4)
Jamaica 
3 – 1
 Antigua en Barbuda
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Shelton
 14'
 37'
Richards
 40'
Gregory
 49'

29 november 2010
18:00 (UTC−4)
Antigua en Barbuda 
1 – 0
 Guyana
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Gregory
 69'

29 november 2010
20:30 (UTC−4)
Guadeloupe 
0 – 2
 Jamaica
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Walter López
Francis
 53'
Johnson
 90+3'

1 december 2010
18:00 (UTC−4)
Guadeloupe 
1 – 0
 Antigua en Barbuda
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Walter López
Lambourde
 41'

1 december 2010
20:30 (UTC−4)
 Guyana
0 – 4
 Jamaica
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter:
Hugo Cruz
Richards
 42'
Morgan
 49'
 75'
Vernan
 90'

Knockoutfase

  halve finale finale
             
3 december – Fort-de-France
 
 Cuba
 1  
 
 Guadeloupe
2  
 
5 december – Fort-de-France
     
 Guadeloupe
1 (4)
   
 Jamaica
1 (5)
 
derde plaats
3 december – Fort-de-France 5 december – Fort-de-France
 
 Jamaica
2  
 Grenada
 0
 
 Grenada
1    
 Cuba
 1

Halve finale


3 december 2010
17:30 (UTC−4)
Cuba 
1 – 2
 Guadeloupe
Stade Dillon, Fort-de-France
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Reysander Fernández
 34'
 55' (pen.) Grégory Gendrey
 78' Jean-Luc Lambourde

3 december 2010
20:30 (UTC−4)
Jamaica 
2 – 1
(n.v.)
 Grenada
Stade Dillon, Fort-de-France
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter:
Trevor Taylor
Dane Richards
 7'
Kithson Bain
 96'
 13' Troy Smith

Troostfinale


5 december 2010
16:00 (UTC−4)
Grenada 
0 – 1
 Cuba
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter:
Walter López
Verslag
 12' Roberto Linares

Finale


5 december 2010
19:00 (UTC−4)
Guadeloupe 
1 – 1
 Jamaica
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter:
Enrico Wijngaarde
Ludovic Gotin
 37'
Verslag
 32' Omar Cummings
  Strafschoppen  
Larry Clavier

Grégory Gendrey

Cédric Collet

Mickaël Antoine-Curier

Jean-Luc Lambourde
4 – 5
Rodolph Austin
Luton Shelton
O'Brian Woodbine
Eric Vernan
Troy Smith
Geplaatst voor de CONCACAF Gold Cup 2011
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Caribbean Cup 2010
Listen to this article