Challenge Mallorca 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Challenge Mallorca 2004.

Challenge Mallorca 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Challenge Mallorca 2004 was de 12e editie van deze serie eendagswedstrijden. Deze werden verreden tussen 1 en 5 februari.

Trofeo's

Naam Datum Winnaar Ploeg
Trofeo Mallorca 1 februari
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
Trofeo Cala Millor-Cala Rajada 2 februari
Alejandro Valverde
Kelme
Trofeo Manacor 3 februari
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
Trofeo Alcudia 4 februari
Óscar Freire
Rabobank
Trofeo Calvia 5 februari
Unai Etxebarria
Euskaltel-Euskadi

Uitslagen

Trofeo Mallorca

Plaats Naam Ploeg Tijd
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
1u35'48"
2
Óscar Freire
Rabobank
z.t.
3
Erik Zabel
T-Mobile Team
z.t.
4
Danilo Hondo
Team Gerolsteiner
z.t.
5
Paolo Bettini
Quick Step-Davitamon
z.t.
6
Jens Voigt
Team CSC
z.t.
7
Ricardo Serrano
Cafés Baqué
z.t.
8
Antonio Colom
Illes Balears-Banesto
z.t.
9
Vicente Reynés
Illes Balears-Banesto
z.t.
10
Carlos García Quesada
Kelme
z.t.

Trofeo Cala Millor-Cala Rajada

Plaats Naam Ploeg Tijd
Alejandro Valverde
Kelme
1u35'48"
2
David Blanco
Kelme
z.t.
3
Rubén Plaza
Kelme
z.t.
4
Antonio Colom
Illes Balears-Banesto
z.t.
5
Koldo Gil
Liberty Seguros-Würth
z.t.
6
Carlos García Quesada
Kelme
z.t.
7
Erik Zabel
T-Mobile Team
z.t.
8
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
z.t.
9
Fabian Wegmann
Team Gerolsteiner
z.t.
10
Iñigo Landaluze
Euskaltel-Euskadi
z.t.

Trofeo Manacor

Plaats Naam Ploeg Tijd
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
3u29'02"
2
Erik Zabel
T-Mobile Team
z.t.
3
Danilo Hondo
Team Gerolsteiner
z.t.
4
Steven de Jongh
Rabobank
z.t.
5
Carlos García Quesada
Kelme
z.t.
6
James Vanlandschoot
Relax-Bodysol
z.t.
7
Antonio Colom
Illes Balears-Banesto
z.t.
8
Daniele Bennati
Phonak Hearing Systems
z.t.
9
Luis Pasamontes
Relax-Bodysol
z.t.
10
Ricardo Serrano
Cafés Baqué
z.t.

Trofeo Alcudia

Plaats Naam Ploeg Tijd
Óscar Freire
Rabobank
3u57'39"
2
Erik Zabel
T-Mobile Team
z.t.
3
Allan Davis
Liberty Seguros-Würth
z.t.
4
Sebastian Siedler
Team Wiesenhof
z.t.
5
James Vanlandschoot
Relax-Bodysol
z.t.
6
Matthé Pronk
Bankgiroloterij
z.t.
7
Danilo Hondo
Team Gerolsteiner
z.t.
8
Jens Voigt
Team CSC
z.t.
9
Rudie Kemna
Bankgiroloterij
z.t.
10
Jeroen Blijlevens
Bankgiroloterij
z.t.

Trofeo Calvia

Plaats Naam Ploeg Tijd
Unai Etxebarria
Euskaltel-Euskadi
3u44'32"
2
Bram de Groot
Rabobank
+2"
3
Óscar Freire
Rabobank
z.t.
4
Alejandro Valverde
Kelme
z.t.
5
Jens Voigt
Team CSC
z.t.
6
Ricardo Serrano
Cafés Baqué
z.t.
7
Cyril Dessel
Phonak Hearing Systems
z.t.
8
Fabian Wegmann
Team Gerolsteiner
z.t.
9
Matthé Pronk
Bankgiroloterij
z.t.
10
Miguel Ángel Martín Perdiguero
Saunier Duval-Prodir
z.t.
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Challenge Mallorca 2004
Listen to this article