Copa del Rey 2013/14 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Copa del Rey 2013/14.

Copa del Rey 2013/14

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Copa del Rey 2013/14 was het 113de seizoen (inclusief 1904, 1910 en 1913) waarin wordt gestreden om de nationale voetbalbeker in Spanje. Het toernooi wordt georganiseerd door de Spaanse voetbalbond (RFEF).

De eerste wedstrijd van het bekertoernooi werd gespeeld op 4 september 2013. De finale zal plaatsvinden op 19 april 2014. Titelverdediger is Atlético Madrid dat in de finale van 2013 Real Madrid versloeg.[1] De winnaar plaatst zich voor de groepsfase van de UEFA Europa League 2014/15.

Kalender

Ronde Loting Data Wedstrijden Clubs
1e ronde 20 augustus 2013[2] 4 september 2013 18 83 → 65
2e ronde 11 september 2013 22 65 → 43
3e ronde 13 september 2013[3] 16 oktober 2013 11 43 → 32
Laatste 32 8 november 2013 6–8 december 2013 16 32 → 16
17–19 december 2013
Laatste 16 8 november 2013 7–9 januari 2014 8 16 → 8
14–16 januari 2014
Kwartfinale 8 november 2013 21–23 januari 2014 4 8 → 4
28–30 januari 2014
Halve finale 8 november 2013 5–6 februari 2014 2 4 → 2
12–13 februari 2014
Finale 19 april 2014 1 2 → 1

Eerste ronde

De loting voor de eerste ronde vond plaats op 20 augustus 2013 in het bondsgebouw van de RFEF in Las Rozas.[2][3]


4 september 2013
18:00 CEST
Sariñena 1 – 0 Puerta Bonita El Carmen, Sariñena
Scheidsrechter: Albert Ávalos Martos
Úbeda
 105'

4 september 2013
18:00 CEST
Sant Andreu 2 – 1 Santa Eulàlia Camp Municipal Porta, Barcelona
Scheidsrechter: Víctor Pérez Peraza
Guzmán García
 34'
Francis
 84' (pen.)
Etamané
 3'

4 september 2013
19:30 CEST
Laudio 3 – 1 Real Unión Ellakuri, Laudio-Llodio (Álava)
Scheidsrechter: Cristian Adrián Lixandru
Aimar
 90+1' (e.d.)
Gorka Luariz
 116'
Germán Beltrán
 120'
Saizar
 66'

4 september 2013
Tropezón 0 – 1 Tuilla Santa Ana, Torrelavega
Scheidsrechter: José Luis Corral García
Miguel
 103'

4 september 2013
20:00 CEST
Leganés 3 – 0 Atlético Granadilla Butarque, Leganés
Scheidsrechter: Víctor Rives Leal
Mantovani
 29'
Valleros
 45'
Carlos Álvarez
 79'

4 september 2013
20:00 CEST
Barakaldo 1 – 0 Amorebieta Lasesarre, Barakaldo
Scheidsrechter: César Soto Grado
Goti
 11'

4 september 2013
20:00 CEST
Olot 3 – 2 Huracán Valencia Municipal d'Olot, Olot
Scheidsrechter: Iván González González
Xaxi Ferrón
 34'
51'
Conde
 90'
Luismi
 16'
Perona
 56'

4 september 2013
20:15 CEST
Haro Deportivo 0 – 0 Real Oviedo El Mazo, Haro
Scheidsrechter: Óscar Herrero Arenas
  Strafschoppen  
4–2

4 september 2013
20:15 CEST
Caudal de Mieres 1 – 0 Racing de Ferrol Hermanos Antuña, Mieres (Asturië)
Scheidsrechter: Adrián Cordero Vega
Landeira
 74'

4 september 2013
20:30 CEST
Gimnàstic Tarragona 1 – 1 Alcoyano Nou Estadi, Tarragona
Scheidsrechter: Alfons Melgares de Aguilar Fernández
Querol
 91'
Rubio
 104'
  Strafschoppen  
4–2

4 september 2013
20:30 CEST
Cartagena 2 – 1 Guadalajara Cartagonova, Cartagena (Murcia)
Scheidsrechter: Gustavo Rebollo López
Menudo
 36'
Gaspar
 38'
Toledo
 2'

4 september 2013
20:30 CEST
Burgos 3 – 1 San Juan El Plantío, Burgos
Scheidsrechter: Aarón Suberbiola Zúñiga
Ortega
 26'
Abdón
 92'
116'
Lusarreta
 90+4'

4 september 2013
20:45 CEST
Toledo 0 – 1 Huesca Salto del Caballo, Toledo
Scheidsrechter: Hugo José López Puerta
Tariq
 11'

4 september 2013
21:00 CEST
Extremadura 1 – 2 Albacete Francisco de la Hera, Almendralejo
Scheidsrechter: Alfonso Vicente Moral
Ruiz
 46'
Sergio Molina
 38'
Calle
 79'

4 september 2013
21:00 CEST
Écija 2 – 2 La Hoya Lorca San Pablo, Écija
Scheidsrechter: Luis Collado López
Javier López
 3'
Toni Vela
 73' (pen.)
Carlos Martínez
 8'
69' (pen.)
  Strafschoppen  
3–2

4 september 2013
21:00 CEST
El Palo 1 – 1 Xerez San Ignacio, Málaga
Scheidsrechter: Luis Mario Milla Alvéndiz
Juanillo
 100'
Oliver Bocos
 105' (e.d.)
  Strafschoppen  
2–4

4 september 2013
21:00 CEST
Algeciras 2 – 1 Novelda Nuevo Mirador, Algeciras
Scheidsrechter: Víctor García Maqueda
Pedrito
 53'
Borja Romero
 70'
Rial
 21'

4 september 2013
21:30 CEST
San Fernando 1 – 0 Balompédica Linense Bahía Sur, San Fernando
Scheidsrechter: Jesús Benjumea Álvarez
Ocaña
 24'

Tweede ronde

De loting vond plaats op 20 augustus 2013. De wedstrijden werden gespeeld op 11 september 2013.


11 september 2013
20:00 CEST
Tuilla 0 – 3 Burgos Estadio El Candín, Langreo
Toeschouwers: 700
Gabri
 4'
Héctor
 70'
Prats
 75'

11 september 2013
20:15 CEST
Haro Deportivo 1 – 0 Sariñena Estadio El Mazo, Haro
Fernández
 46'

11 september 2013
Gimnàstic de Tarragona 1 – 1 Albacete Nou Estadi de Tarragona, Tarragona
Toeschouwers: 2,180
Querol
 65'
Samu
 76'
  Strafschoppen  
4–1

11 september 2013
19:00 CEST
L'Hospitalet 3 – 4 Racing Santander Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
Mousa Bandeh
 9'
Soria
 66' (e.d.)
Haro
 100'
Soria
 17' (pen.)
Koné
 76'
Mayoral
 107'
Miguélez
 119'

11 september 2013
21:30 CEST
San Fernando 0 – 1 Tudelano Estadio Bahía Sur, San Fernando

11 september 2013
20:45 CEST
Huesca 0 – 1 Cartagena Estadio El Alcoraz, Huesca
Toeschouwers: 1,000
Fede
 63'

11 september 2013
21:00 CEST
Écija 0 – 2 Laudio Estadio San Pablo, Écija
Toeschouwers: 400
Larrucea
 16'
del Álamo
 78'

11 september 2013
Sant Andreu 2 – 0 Olot Camp Municipal Porta, Barcelona
Toeschouwers: 890
Javi Jiménez
 28'
Ferrón
 63'

11 september 2013
Lleida 2 – 0 Caudal de Mieres Camp d'Esports, Lleida
Toeschouwers: 1,100
Imaz
 85'
Didac
 90+2'

11 september 2013
20:00 CEST
Leganés 5 – 1 Lucena Estadio Municipal de Butarque, Leganés
Martínez
 16' (pen.)
García
 22'
Velasco
 56'
77'
Postigo
 89'
Ezequiel López
 77'

11 september 2013
20:30 CEST
Olímpic de Xàtiva 1 – 0 Barakaldo La Murta, Xàtiva (Valencia)
Toeschouwers: 1,000

11 september 2013
20:30 CEST
Xerez 1 – 1 Fuenlabrada Estadio Municipal de Chapín, Jerez de la Frontera
Aguilar
 54'
Molino
 31'
  Strafschoppen  
4–3

10 september 2013
19:30 CEST
Alavés 1 – 0 Zaragoza Mendizorrotza, Vitoria
Toeschouwers: 7,720
Scheidsrechter: Francisco Arias
Viguera
 90+1'

10 september 2013
Mallorca 1 – 4 Alcorcón Iberostar Stadium, Palma
Toeschouwers: 6,375
Scheidsrechter: David Medié
Moreno
 77'
Pacheco
 22'
Martinez
 36'
Plano
 54'
66'

11 september 2013
Sabadell 1 – 3 Las Palmas Nova Creu Alta, Sabadell (Barcelona)
Toeschouwers: 2,528
Gato
 50' (pen.)
Shojaei
 14'
Asdrúbal
 83'
Tato
 90+1'

11 september 2013
21:30 CEST
Córdoba 2 – 2 Deportivo La Coruña Nuevo Arcángel, Córdoba
Toeschouwers: 9,783
Caballero
 23'
Abel
 72'
Seoane
 49'
Luis
 59'
  Strafschoppen  
12–13

11 september 2013
21:00 CEST
Lugo 1 – 1 Mirandés Anxo Carro, Lugo
Toeschouwers: 3,000
Álvarez
 23'
Muñiz
 3'
  Strafschoppen  
Gómez

Sandaza

Díaz

Manu
4–3 Goiria

Lucena

Muneta

11 september 2013
21:00 CEST
Jaén 1 – 0 Numancia Nuevo La Victoria, Jaén
Toeschouwers: 5,000
Jona
 40'

11 september 2013
21:00 CEST
Recreativo 3 – 2 Sporting Gijón Nuevo Colombino, Huelva
Toeschouwers: 1,487
Scheidsrechter: López Acera
Linares
 17'
69'
Calvente
 115'
Lekić
 65'
Hernández
 73'

11 september 2013
19:30 CEST
Eibar 1 – 0 Tenerife Ipurua, Eibar (Gipuzkoa)
Vera
 54'

11 september 2013
21:00 CEST
Hércules 2 – 0 Murcia Rico Pérez, Alicante
Toeschouwers: 6,500
de Lucas
 2'
Muñoz
 77'

11 september 2013
Girona 2 – 1 Ponferradina Montilivi, Girona
Toeschouwers: 2,982
Juncà
 84'
Felipe Sanchón
 85'
Robusté
 43'

Derde ronde

De loting vond plaats op 13 september 2013. De wedstrijden werden gespeeld op 16 oktober 2013.


16 oktober 2013
16:30 CEST
CD Tudelano 1 - 4 Cartagena Estadio Ciudad de Tudela, Tudela
Scheidsrechter: Ignacio Hermosilla
Jordi Marti
 85'
Antonio Megias
 49'
Ruiz
 66'
Fernando
 83'
Menudo
 88'

16 oktober 2013
20:15 CEST
Haro Deportivo 1 - 1 Algeciras Estadio El Mazo, Haro
Breixo
 16'
Ryan Harper
 13'
  Strafschoppen  
1-3

16 oktober 2013
20:30 CEST
Burgos CF 0-1 Gimnàstic de Tarragona Estadio El Plantío, Burgos
Marc Jiménez
 9' (p.)

16 oktober 2013
Leganés 1-1 Racing de Santander Estadio Municipal de Butarque, Leganés
Scheidsrechter: Germán Cid
Álvaro Garcia
 17'
Javi Soria
 48' (p.)
  Strafschoppen  
3-5

16 oktober 2013
20:30 CEST
Xerez 1-3 Lleida Estadio Municipal de Chapín, Jerez de la Frontera
Scheidsrechter: Carlos López
Iván Aguilar
 89' (p.)
Jesús Imaz
 4'
Jesús Imaz
 71' (p.)
Jaime Mata
 81'

16 oktober 2013
20:00 CEST
Laudio 2-2 Olímpic Estadio Ellakuri, Llodio
Scheidsrechter: Alberto Fuente
  Strafschoppen  
7-8

16 oktober 2013
21:30 CEST
Girona 0-0 Alavés Montilivi, Girona
  Strafschoppen  
4-2

17 oktober 2013
19:30
Eibar 1-2 Alcorcón Estadio Municipal de Ipurua, Eibar
Capa
 71'
Vera
 44' (e.d.)
López
 97'

16 oktober 2013
19:30 CEST
Real Jaén 2-0 Deportivo Nuevo Estadio de La Victoria, Jaén
Scheidsrechter: Daniel Jesús Trujillo Suárez
Servando
 72'
Juanma
 78'

16 oktober 2013
21:30
Recreativo de Huelva 1-0 Lugo Estadio Nuevo Colombino, Huelva
Scheidsrechter: Ricardo De Burgos Bengoetxea

17 oktober 2013
21:30
Las Palmas 3-0 Hércules Estadio de Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria
Chrisantus
 10'
Momo
 17' (pen.)
Tana
 48'
Opmerking

Laatste 32

De loting voor de laatste 32 zal worden gehouden in oktober 2013 in het bondsgebouw van de RFEF.

Pottenindeling

Pot 1
Segunda División B
en Tercera División
Pot 2a
Champions League
Pot 2b
Europa League
Pot 3
Segunda División
Pot 4
rest van de Primera División
Segunda División B:
Algeciras
Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Lleida Esportiu
Olímpic de Xàtiva
Racing de Santander
Sant Andreu
Barcelona
Real Madrid
Atlético Madrid (Titelhouder)
Real Sociedad
Valencia
Betis
Sevilla
Alcorcón
Girona
Las Palmas
Real Jaén
Recreativo Huelva
Almería
Athletic Bilbao
Celta Vigo
Elche
Espanyol
Getafe
Granada
Levante
Málaga
Osasuna
Rayo Vallecano
Valladolid
Villarreal
Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Valladolid 1-3 Rayo Vallecano 0-0 1-3
Recreativo Huelva 1-4 Levante 1-0 0-4
Cartagena 2-7 Barcelona 1-4 0-3
Girona 2-5 Getafe 1-1 1-4
Algeciras 1-5 Real Sociedad 1-1 0-4
Villarreal 3-2 Elche 2-2 1-0
Las Palmas 1-3 Almería 1-3 0-0
Racing de Santander 2-1 Sevilla 0-1 2-0
Alcorcón 2-2 (5-4 np) Granada 0-2 2-0
Real Jaén 2-4 Espanyol 2-2 0-2
Xátiva 0-2 Real Madrid 0-0 0-2
Málaga 4-4 (U) Osasuna 2-2 2-2
Gimnàstic de Tarragona 0-1 Valencia 0-0 0-1
Sant Andreu 1-6 Atlético de Madrid 0-4 1-2
Lleida Esportiu 3-4 Real Betis 1-2 2-2
Celta Vigo 1-4 Athletic Bilbao 1-0 0-4

Laatste 16

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Rayo Vallecano 0-1 Levante 0-0 0-1
Barcelona 6-0 Getafe 4-0 2-0
Real Sociedad 1-0 Villarreal 0-0 1-0
Almería 1-3 Racing de Santander 1-1 0-2
Alcorcón 3-4 Espanyol 1-0 2-4
Real Madrid 4-0 Osasuna 2-0 2-0
Valencia 1-3 Atlético de Madrid 1-1 0-2
Real Betis 1-2 Athletic Bilbao 1-0 0-2

Kwartfinale

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Levante 2-9 Barcelona 1-4 1-5
Real Sociedad 3-1 Racing de Santander 3-1 0-0†
Espanyol 0-2 Real Madrid 0-1 0-1
Atlético de Madrid 3-1 Athletic Bilbao 1-0 2-1

Halve finales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Barcelona 3-1 Real Sociedad 2-0 1-1
Real Madrid 5-0 Atletico Madrid 3-0 2-0

Finale

Zie Finale Copa del Rey 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Team 1 Res. Team 2
Barcelona 1-2 Real Madrid

Zie ook

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Copa del Rey 2013/14
Listen to this article