Danzigs voetbalkampioenschap 1923/24
sportseizoen van een voetbalcompetitie / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
In 1923/24 werd het twaalfde Danzigs voetbalkampioenschap gespeeld, dat georganiseerd werd door de Baltische voetbalbond.
Preußen Danzig werd kampioen en plaatste zich voor de Baltische eindronde. VfB Königsberg werd autoritair kampioen, Danzig en Stettiner SC eindigden beiden met twee punten op de tweede plaats.
Groep A
Meer informatie Plaats, Club ...
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TuFC Preußen 1909 Danzig | 6 | 4 | 1 | 1 | 26:12 | 9 |
2. | Danziger SC | 6 | 4 | 0 | 2 | 21:11 | 8 |
3. | VfL Danzig I | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 4 |
4. | TuSV Zoppot | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:25 | 3 |
Sluiten
Geplaatst voor finale | |
Degradatie play-off | |
Groep B
Meer informatie Plaats, Club ...
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SV Schutzpolizei Danzig | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:10 | 12 |
2. | FC Ostmark Danzig | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:15 | 12 |
3. | SV 1919 Neufahrwasser | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:11 | 8 |
4. | VfL Danzig II | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:16 | 8 |
5. | ASV Danzig | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:20 | 0 |
Sluiten
Play-off finale | |
Degradatie play-off | |
- Play-off eerste plaats
| ||||
11 november 1923 |
SV Ostmark Danzig | 2 - 1 | SV Schupo Danzig | Danzig |
Degradatie play-off
- Heen
| ||||
28 oktober 1923 |
ASV Danzig | 1 - 3 | TuSV Zoppot | Danzig |
- Terug
| ||||
4 november 1923 |
TuSV Zoppot | 9 - 1 | ASV Danzig | Zoppot |
- Heen
| ||||
18 november 1923 |
TuFC Preußen 1909 Danzig | 0 - 1 | SV Ostmark Danzig | Danzig |
- Terug
| ||||
18 november 1923 |
SV Ostmark Danzig | 0 - 3 | TuFC Preußen 1909 Danzig | Danzig |
- Beslissende wedstrijd
| ||||
9 december 1923 |
TuFC Preußen 1909 Danzig | 3 - 1 | SV Ostmark Danzig | Danzig |
Voetbalseizoenen Danzig-West-Pruisen
Duitse voetbalcompetities in 1923/24
Brandenburg: | Brandenburg |
Midden: | Altmark · Anhalt · Elbe-Bode · Elbe-Elster · Ertsgebergte · Göltzschtal · Harz · Jeetze · Kyffhäuser · Midden-Elbe · Midden-Saksen · Mulde · Noord-Saksen · Noord-Thüringen · Noordwest-Saksen · Oost-Saksen · Oost-Thüringen · Opper-Ertsgebergte · Opper-Lausitz · Osterland · Saale · Saale-Elster · Vogtland · Wartburg · West-Saksen · West-Thüringen · Zuid-Thüringen · Eindronde |
Noord: | Groot-Hamburg · Lübeck-Mecklenburg · Noord-Hannover · Sleeswijk-Holstein · Strelitz-Voor-Pommeren · Wezer-Jade · Zuid-Hannover-Braunschweig · Eindronde |
Noordoost: | Danzig · Oost-Pruisen · Pommeren · Eindronde |
West | Bergisch-Mark · Hessen-Hannover · Nederrijn · Rijn · Ruhr · Westfalen · Zuidwestfalen · Eindronde |
Zuid: | Beieren · Main · Rijn · Rijnhessen-Saar · Württemberg-Baden · Eindronde |
Zuidoost: | Breslau · Midden-Silezië · Neder-Lausitz · Neder-Silezië · Opper-Lausitz · Opper-Silezië · Eindronde |