Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie) - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie).

Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie)

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Kwalificatie EK voetbal 2020
Toernooi-informatie
Gastland
Europa (eindtoernooi)
Datum 21 maart 2019 – 12 november 2020
Teams 55 (van 1 confederatie)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 262
Doelpunten 826  (3,15 per wedstrijd)
Toeschouwers 5.225.403  (19.944 per wedstrijd)
Topscorer(s) 12 doelpunten:
Harry Kane
Informatie laatst gewijzigd op: 12 november 2020
Navigatie
Vorige    
Portaal 
 
Voetbal
Kwalificatie EK 2020 ■Gekwalificeerd ■Niet gekwalificeerd
Kwalificatie EK 2020
Gekwalificeerd
Niet gekwalificeerd

Deze pagina beschrijft het kwalificatieproces voor het Europees kampioenschap voetbal 2020. Alle 55 aangesloten landen bij de UEFA doen mee om 24 plaatsen in het eindtoernooi, in tegenstelling tot eerdere toernooien zijn de gastland(en) niet automatisch gekwalificeerd.[1][2][3]

Speelschema

Hieronder staan de speeldagen van dit kwalificatietoernooi. Deze start in maart 2019 en loopt tot november 2020.

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 21–23 maart 2019
Speeldag 2 24–26 maart 2019
Speeldag 3 7–8 juni 2019
Speeldag 4 10–11 juni 2019
Speeldag 5 5–7 september 2019
Speeldag 6 8–10 september 2019
Speeldag 7 10–12 oktober 2019
Speeldag 8 13–15 oktober 2019
Speeldag 9 14–16 november 2019
Speeldag 10 17–19 november 2019
Play-offs Halve finales 8 oktober 2020
Finale 12 november 2020

Loting

De loting voor de groepsfase vond plaats op 2 december 2018 in het Convention Centre Dublin in Dublin, Ierland.[4] De 55 deelnemende landen zijn ingedeeld in 10 groepen (5 groepen van 5 teams en 5 groepen van 6 teams).

De loting voor de poules op het hoofdtoernooi vindt plaats op 30 november 2019. De loting voor de play-off wedstrijden is op 22 november 2019.[5]

Procedure

De groepen zijn dusdanig samengesteld dat de sterkste landen niet bij elkaar in de groep komen en dat de groepen een vergelijkbare sterkte hebben. Hiertoe zijn de landen ingedeeld in zes potten. Pot 1 is de sterkste pot met daarin de landen die het best gepresteerd hebben in de Nations League, geleid door de titelhouder. Dat is gebaseerd op het aantal punten dat ze hebben behaald. Eerst van divisie A, daarna divisie B, enz. Uit elke pot is een land in een andere groep geloot. Landen die in dezelfde pot zijn ingedeeld, konden dus niet tegen elkaar spelen. Landen die groepswinnaar zijn geworden in divisie A in de Nations League zijn in een poule met vijf landen geplaatst. Dit omdat die landen in juni ook nog een finaletoernooi van de Nations League moeten spelen, terwijl de overige landen op dat moment EK-kwalificatiewedstrijden spelen.

Potindeling

Deze potindeling is gebaseerd op de stand van de Nations League van 21 november 2018.

Pot 1
Land Grp. Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
 Zwitserland 1
A2 4 3 0 1 9 14 5 +9
 Portugal 1 TH
A3 4 2 2 0 8 5 3 +2
 Nederland 1
A1 4 2 1 1 7 8 4 +4
 Engeland 1
A4 4 2 1 1 7 6 5 +1
 België
A2 4 3 0 1 9 9 6 +3
 Frankrijk
A1 4 2 1 1 7 4 4 0
 Spanje
A4 4 2 0 2 6 12 7 +5
 Italië
A3 4 1 2 1 5 2 2 0
 Kroatië
A4 4 1 1 2 4 4 10 −6
 Polen
A3 4 0 2 2 2 4 6 −2
Pot 3
 Slowakije PO
B1 4 1 0 3 3 5 5 0
 Turkije
B2 4 1 0 3 3 4 7 −3
 Ierland PO
B4 4 0 2 2 2 1 5 −4
 Noord-Ierland PO
B3 4 0 0 4 0 2 7 −5
 Schotland PO
C1 4 3 0 1 9 10 4 +6
 Noorwegen 2 PO
C3 4 3 0 1 9 5 1 +4
 Servië 4 PO
C4 4 2 2 0 8 6 3 +3
 Finland 3
C2 4 2 0 2 6 3 3 0
 Bulgarije 2 PO
C3 4 2 1 1 7 4 3 +1
 Israël PO
C1 4 2 0 2 6 6 5 +1
Pot 5
 Noord-Macedonië PO
D4 6 5 0 1 15 14 5 +9
 Kosovo PO
D3 6 4 2 0 14 15 2 +13
 Wit-Rusland PO
D2 6 4 2 0 14 10 0 +10
 Luxemburg
D2 6 3 1 2 10 11 4 +7
 Armenië
D4 6 3 1 2 10 14 8 +6
 Azerbeidzjan
D3 6 2 3 1 9 7 6 +1
 Kazachstan
D1 6 1 3 2 6 8 7 +1
 Moldavië
D2 6 2 3 1 9 4 5 −1
 Gibraltar
D4 6 2 0 4 6 5 15 −10
 Faeröer
D3 6 1 2 3 5 5 10 −5
Pot 2
Land Grp. Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
 Duitsland
A1 4 0 2 2 2 3 7 −4
 IJsland PO
A2 4 0 0 4 0 1 13 −12
 Bosnië en Herzegovina PO
B3 4 3 1 0 10 5 1 +4
 Oekraïne
B1 4 3 0 1 9 5 5 0
 Denemarken
B4 4 2 2 0 8 4 1 +3
 Zweden
B2 4 2 1 1 7 5 3 +2
 Rusland
B2 4 2 1 1 7 4 3 +1
 Oostenrijk
B3 4 2 1 1 7 3 2 +1
 Wales
B4 4 2 0 2 6 6 5 +1
 Tsjechië
B1 4 2 0 2 6 4 4 0
Pot 4
 Hongarije 3 PO
C2 4 2 0 2 6 4 3 +1
 Roemenië 4 PO
C4 4 1 3 0 6 3 2 +1
 Griekenland 3
C2 4 2 0 2 6 3 4 −1
 Albanië
C1 4 1 0 3 3 1 8 −7
 Montenegro 4
C4 4 0 1 3 1 1 5 −4
 Cyprus 2
C3 4 0 1 3 1 2 7 −5
 Estland
C2 6 1 1 4 4 4 8 −4
 Slovenië
C3 6 0 3 3 3 5 8 −3
 Litouwen
C4 6 0 0 6 0 3 16 −13
 Georgië PO
D1 6 5 1 0 16 12 2 +10
Pot 6
 Letland
D1 6 0 4 2 4 2 6 −4
 Liechtenstein
D4 6 1 1 4 4 7 12 −5
 Andorra
D1 6 0 4 2 4 2 9 −3
 Malta
D3 6 0 3 3 3 5 14 −9
 San Marino
D2 6 0 0 6 0 0 16 −16

Legenda

1 In een groep met 4 tegenstanders (groep A–D).
2 Min de resultaten tegen nummer 4 (
 Slovenië).
3 Min de resultaten tegen nummer 4 (
 Estland).
4 Min de resultaten tegen nummer 4 (
 Litouwen).
Geplaatst voor het hoofdtoernooi.
PO Geplaatst voor het hoofdtoernooi via de play-offs.
PO Gekwalificeerd voor de play-offs (via UEFA Nations League 2018/19).

Gekwalificeerde landen

Land Gekwalificeerd als Kwalificatiedatum Deelnames aan EK's Winnaar van EK
 Engeland
Winnaar groep A 14 november 2019 (9) 1968, 1980, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2012, 2016 (0)
 Tsjechië
Tweede groep A 14 november 2019 (5) 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (0)
 Oekraïne
Winnaar groep B 14 oktober 2019 (2) 2012, 2016 (0)
 Portugal
Tweede groep B 17 november 2019 (7) 1984, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (1) 2016
 Duitsland
Winnaar groep C 16 november 2019 (12) 1972, 1976, 1980, 1984, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (3) 1972, 1980, 1996
 Nederland
Tweede groep C 16 november 2019 (9) 1976, 1980, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012 (1) 1988
 Zwitserland
Winnaar groep D 18 november 2019 (4) 1996, 2004, 2008, 2016 (0)
 Denemarken
Tweede groep D 18 november 2019 (8) 1964, 1984, 1988, 1992, 1996, 2000, 2004, 2012 (1) 1992
 Kroatië
Winnaar groep E 16 november 2019 (5) 1996, 2004, 2008, 2012, 2016 (0)
 Wales
Tweede groep E 19 november 2019 (1) 2016 (0)
 Spanje
Winnaar groep F 15 oktober 2019 (10) 1964, 1980, 1984, 1988, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (3) 1964, 2008, 2012
 Zweden
Tweede groep F 15 november 2019 (6) 1992, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (0)
 Polen
Winnaar groep G 13 oktober 2019 (3) 2008, 2012, 2016 (0)
 Oostenrijk
Tweede groep G 16 november 2019 (2) 2008, 2016 (0)
 Frankrijk
Winnaar groep H 14 november 2019 (9) 1960, 1984, 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (2) 1984, 2000
 Turkije
Tweede groep H 14 november 2019 (4) 1996, 2000, 2008, 2016 (0)
 België
Winnaar groep I 10 oktober 2019 (5) 1972, 1980, 1984, 2000, 2016 (0)
 Rusland
Tweede groep I 13 oktober 2019 (5) 1996, 2004, 2008, 2012, 2016 (0)
 Italië
Winnaar groep J 12 oktober 2019 (9) 1968, 1980, 1988, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016 (1) 1968
 Finland
Tweede groep J 15 november 2019 (0) (0)
 Hongarije
Play-off divisie A 12 november 2020 (3) 1964, 1972, 2016 (0)
 Slowakije
Play-off divisie B 12 november 2020 (1) 2016 (0)
 Schotland
Play-off divisie C 12 november 2020 (2) 1992, 1996 (0)
 Noord-Macedonië
Play-off divisie D 12 november 2020 (0) (0)

Groepsfase

Groep A

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie ENG TSJ KOS BUL MON
1
 Engeland
8 7 0 1 21 37 6 +31 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 5 − 0 5 − 3 4 – 0 7 – 0
2
 Tsjechië
8 5 0 3 15 13 11 +2 2 – 1 2 – 1 2 – 1 3 − 0
3
 Kosovo PO
8 3 2 3 11 13 16 −3 Geplaatst voor de play-offs 0 − 4 2 – 1 1 − 1 2 − 0
4
 Bulgarije PO
8 1 3 4 6 6 17 −11 0 − 6 1 − 0 2 − 3 1 − 1
5
 Montenegro
8 0 3 5 3 3 22 −19 1 − 5 0 − 3 1 – 1 0 – 0
Bron: UEFA

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Bulgarije 
1 − 1
 Montenegro
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 5.652
Scheidsrechter:
Ruddy Buquet
Nedelev
 82' (pen.)
Verslag
 50' Mugoša
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Engeland 
5 − 0
 Tsjechië
Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.575
Scheidsrechter:
Artur Soares Dias
Sterling
 24'
62'
68'
Kane
 45+2' (pen.)
Kalas
 84' (e.d.)
Verslag
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Kosovo 
1 − 1
 Bulgarije
Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.580
Scheidsrechter:
Gediminas Mažeika
Zeneli
 61'
Verslag
 39' Bozhikov
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Montenegro 
1 − 5
 Engeland
Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 8.329
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
Vešović
 17'
Verslag
 30' Keane
 39'
59' Barkley
 71' Kane
 81' Sterling
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië 
2 − 1
 Bulgarije
Stadion: Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 13.482
Scheidsrechter:
Tamás Bognár
Schick
 19'
50'
Verslag
 3' Isa
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Montenegro 
1 − 1
 Kosovo
Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 100[6]
Scheidsrechter:
Daniele Orsato
Mugoša
 69'
Verslag
 24' Rashica
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Bulgarije 
2 − 3
 Kosovo
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 4.994
Scheidsrechter:
Mads-Kristoffer Kristoffersen
I. Popov
 43'
Dimitrov
 55'
Verslag
 14' Rashica
 64' Muriqi
 90+3' Rashani
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië 
3 − 0
 Montenegro
Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 11.565
Scheidsrechter:
Vladislav Bezborodov
Jankto
 18'
Kopitović
 49' (e.d.)
Schick
 82' (pen.)
Verslag
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+2)
Kosovo 
2 − 1
 Tsjechië
Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.678
Scheidsrechter:
Danny Makkelie
Muriqi
 20'
Vojvoda
 67'
Verslag
 16' Schick
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Engeland 
4 − 0
 Bulgarije
Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.605
Scheidsrechter:
Marco Guida
Kane
 24'
50' (pen.)
73' (pen.)
Sterling
 55'
Verslag
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Engeland 
5 − 3
 Kosovo
Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton
Toeschouwers: 30.155
Scheidsrechter:
Felix Zwayer
Sterling
 8'
Kane
 19'
Vojvoda
 38' (e.d.)
Sancho
 44'
45+1'
Verslag
 1'
49' V. Berisha
 55' (pen.) Muriqi
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Montenegro 
0 − 3
 Tsjechië
Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 5.951
Scheidsrechter:
Ali Palabıyık
Verslag
 54' Souček
 58' Masopust
 90+4' (pen.) Darida
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Tsjechië 
2 − 1
 Engeland
Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 18.651
Scheidsrechter:
Damir Skomina
Brabec
 9'
Ondrášek
 85'
Verslag
 5' (pen.) Kane
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Montenegro 
0 − 0
 Bulgarije
Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 2.743
Scheidsrechter:
Andreas Ekberg
Verslag
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Bulgarije 
0 − 6
 Engeland
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 17.481
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
Verslag
 7' Rashford
 20'
32' Barkley
 45+3'
69' Sterling
 85' Kane
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Kosovo 
2 − 0
 Montenegro
Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.600
Scheidsrechter:
Artur Soares Dias
Rrahmani
 10'
Muriqi
 35'
Verslag
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Tsjechië 
2 − 1
 Kosovo
Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 10.986
Scheidsrechter:
Gianluca Rocchi
Král
 71'
Čelůstka
 79'
Verslag
 50' Nuhiu
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Engeland 
7 − 0
 Montenegro
Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 77.277
Scheidsrechter:
Antonio Mateu Lahoz
Oxlade-Chamberlain
 11'
Kane
 19'
24'
37'
Rashford
 30'
Šofranac
 66' (e.d.)
Abraham
 84'
Verslag
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Bulgarije 
1 − 0
 Tsjechië
Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0[7]
Scheidsrechter:
Sergej Karasjov
Bozhikov
 56'
Verslag
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Kosovo 
0 − 4
 Engeland
Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.326
Scheidsrechter:
Paweł Gil
Verslag
 32' Winks
 79' Kane
 83' Rashford
 90+1' Mount
   
 

Groep B

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie OEK POR SER LUX LIT
1
 Oekraïne
8 6 2 0 20 17 4 +13 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 − 1 5 – 0 1 – 0 2 − 0
2
 Portugal
8 5 2 1 17 22 6 +16 0 − 0 1 − 1 3 − 0 6 – 0
3
 Servië PO
8 4 2 2 14 17 17 0 Geplaatst voor de play-offs 2 − 2 2 − 4 3 − 2 4 – 1
4
 Luxemburg
8 1 1 6 4 7 16 −9 1 − 2 0 − 2 1 − 3 2 − 1
5
 Litouwen
8 0 1 7 1 5 25 −20 0 − 3 1 − 5 1 − 2 1 – 1
Bron: UEFA

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Luxemburg 
2 − 1
 Litouwen
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 3.353
Scheidsrechter:
Roi Reinshreiber
Barreiro
 45'
Rodrigues
 55'
Verslag
 14' Černych
   
 

22 maart 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Portugal 
0 − 0
 Oekraïne
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 58.355
Scheidsrechter:
Clément Turpin
Verslag
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Luxemburg 
1 − 2
 Oekraïne
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 4.653
Scheidsrechter:
Mattias Gestranius
Turpel
 34'
Verslag
 40' Tsihankov
 90+3' (e.d.) Rodrigues
   
 

25 maart 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Portugal 
1 − 1
 Servië
Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 50.342
Scheidsrechter:
Szymon Marciniak
Danilo
 42'
Verslag
 7' (pen.) Tadić
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Litouwen 
1 − 1
 Luxemburg
Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 3.263
Scheidsrechter:
Ádám Farkas
Mikoliunas
 5', 42'
Novikovas
 74'
Vorobjovas
 57', 90+4'
Verslag
 21' Rodrigues
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Oekraïne 
5 − 0
 Servië
Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.915
Scheidsrechter:
Antonio Mateu Lahoz
Tsihankov
 26'
27'
Konopljanka
 46'
75'
Jaremtsjoek
 58'
Verslag
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië 
4 − 1
 Litouwen
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 52[8]
Scheidsrechter:
Adrien Jaccottet
A. Mitrović
 20'
34'
Jović
 35'
Ljajić
 90+2'
Verslag
 71' (pen.) Novikovas
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Oekraïne 
1 − 0
 Luxemburg
Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.700
Scheidsrechter:
Peter Kralović
Jaremtsjoek
 6'
Verslag
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Litouwen 
0 − 3
 Oekraïne
Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter:
Irfan Peljto
Verslag
 7' Zintsjenko
 27' Marlos
 62' Malinovski
   
 

7 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Servië 
2 − 4
 Portugal
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 39.839
Scheidsrechter:
Cüneyt Çakır
Milenković
 68'
A. Mitrović
 85'
Verslag
 42' Carvalho
 58' Guedes
 80' Ronaldo
 86' B. Silva
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Litouwen 
1 − 5
 Portugal
Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter:
Bas Nijhuis
Andriuškevičius
 28'
Verslag
 7' (pen.)
62'
65'
76' Ronaldo
 90+2' Carvalho
   
 

10 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Luxemburg 
1 − 3
 Servië
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 6.373
Scheidsrechter:
Davide Massa
Turpel
 66'
Verslag
 36'
78' A. Mitrović
 55' Radonjić
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Portugal 
3 − 0
 Luxemburg
Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
Toeschouwers: 47.305
Scheidsrechter:
Daniel Stefański
B. Silva
 16'
Ronaldo
 65'
Guedes
 89'
Verslag
   
 

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Oekraïne 
2 − 0
 Litouwen
Stadion: Metaliststadion, Charkov
Toeschouwers: 32.500
Scheidsrechter:
Harald Lechner
Malinovski
 29'
58'
Verslag
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Litouwen 
1 − 2
 Servië
Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 2.787
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
Kazlauskas
 79'
Verslag
 49'
53' A. Mitrović
   
 

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Oekraïne 
2 − 1
 Portugal
Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 65.883
Scheidsrechter:
Anthony Taylor
Jaremtsjoek
 6'
Jarmolenko
 27'
Stepanenko
 26', 73'
Verslag
 72' (pen.) Ronaldo
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Portugal 
6 − 0
 Litouwen
Stadion: Estádio Algarve, Faro
Toeschouwers: 18.534
Scheidsrechter:
Ruddy Buquet
Ronaldo
 7' (pen.)
22'
65'
Pizzi
 52'
Paciência
 56'
B. Silva
 63'
Verslag
   
 

14 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Servië 
3 − 2
 Luxemburg
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 1.560[9]
Scheidsrechter:
Serdar Gözübüyük
A. Mitrović
 11'
43'
Radonjić
 70'
Verslag
 54' Rodrigues
 75' Turpel
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+1)
Luxemburg 
0 − 2
 Portugal
Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter:
Jesús Gil Manzano
Verslag
 39' Fernandes
 86' Ronaldo
   
 

17 november 2019
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+1)
Servië 
2 − 2
 Oekraïne
Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 4.457
Scheidsrechter:
Robert Madden
Tadić
 9' (pen.)
A. Mitrović
 56'
Verslag
 32' Jaremtsjoek
 90+3' Besyedin
   
 

Groep C

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie DUI NED NIE WRU EST
1
 Duitsland
8 7 0 1 21 30 7 +23 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 – 4 6 – 1 4 – 0 8 – 0
2
 Nederland
8 6 1 1 19 24 7 +17 2 – 3 3 – 1 4 – 0 5 – 0
3
 Noord-Ierland PO
8 4 1 3 13 9 13 −4 Geplaatst voor de play-offs 0 – 2 0 – 0 2 – 1 2 – 0
4
 Wit-Rusland PO
8 1 1 6 4 4 16 −12 0 – 2 1 – 2 0 – 1 0 – 0
5
 Estland
8 0 1 7 1 2 26 −24 0 − 3 0 – 4 1 – 2 1 – 2
Bron: UEFA

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Nederland 
4 − 0
 Wit-Rusland
Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 38.604
Scheidsrechter:
Davide Massa
Depay
 1'
55' (pen.)
Wijnaldum
 21'
Van Dijk
 86'
Verslag
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Noord-Ierland 
2 − 0
 Estland
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.176
Scheidsrechter:
Ivan Bebek
McGinn
 56'
Davis
 75' (pen.)
Verslag
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Nederland 
2 − 3
 Duitsland
Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 51.694
Scheidsrechter:
Jesús Gil Manzano
De Ligt
 48'
Depay
 63'
Verslag
 15' Sané
 34' Gnabry
 90' Schulz
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Noord-Ierland 
2 − 1
 Wit-Rusland
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.188
Scheidsrechter:
Paweł Raczkowski
Evans
 30'
Magennis
 87'
Verslag
 33' Stasevich
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Estland 
1 − 2
 Noord-Ierland
Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.378
Scheidsrechter:
Fábio Veríssimo
Vassiljev
 25'
Verslag
 77' Washington
 80' Magennis
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Wit-Rusland 
0 − 2
 Duitsland
Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 12.510
Scheidsrechter:
Srđan Jovanović
Verslag
 13' Sané
 62' Reus
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Duitsland 
8 − 0
 Estland
Stadion: Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 26.050
Scheidsrechter:
Ali Palabıyık
Reus
 10'
37'
Gnabry
 17'
62'
Goretzka
 20'
Gündoğan
 26' (pen.)
Werner
 79'
Sané
 88'
Verslag
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Wit-Rusland 
0 − 1
 Noord-Ierland
Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 5.250
Scheidsrechter:
Harald Lechner
Verslag
 86' McNair
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Estland 
1 − 2
 Wit-Rusland
Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 7.314
Scheidsrechter:
Alain Durieux
Sorga
 54'
Verslag
 48' Naoemov
 90+2' Skavysj
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Duitsland 
2 − 4
 Nederland
Stadion: Volksparkstadion, Hamburg
Toeschouwers: 51.299
Scheidsrechter:
Artur Soares Dias
Gnabry
 9'
Kroos
 73' (pen.)
Verslag
 59' F. de Jong
 66' (e.d.) Tah
 79' Malen
 90+1' Wijnaldum
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Estland 
0 − 4
 Nederland
Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 11.006
Scheidsrechter:
Sergiej Bojko
Verslag
 17'
47' Babel
 76' Depay
 87' Wijnaldum
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Noord-Ierland 
0 − 2
 Duitsland
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.236
Scheidsrechter:
Daniele Orsato
Verslag
 48' Halstenberg
 90+3' Gnabry
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Wit-Rusland 
0 − 0
 Estland
Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 11.300
Scheidsrechter:
Ricardo de Burgos Bengoetxea
Verslag
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Nederland 
3 − 1
 Noord-Ierland
Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 41.348
Scheidsrechter:
Benoît Bastien
Depay
 80'
90+4'
L. de Jong
 90+1'
Verslag
 75' Magennis
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Wit-Rusland 
1 − 2
 Nederland
Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 21.639
Scheidsrechter:
Anastasios Sidiropoulos
Drahun
 54'
Verslag
 32'
41' Wijnaldum
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Estland 
0 − 3
 Duitsland
Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 12.062
Scheidsrechter:
Georgi Kabakov
Verslag
 14' Can
 51'
57' Gündoğan
 71' Werner
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Duitsland 
4 − 0
 Wit-Rusland
Stadion: Borussia-Park, Mönchengladbach
Toeschouwers: 33.164
Scheidsrechter:
Orel Grinfeeld
Ginter
 41'
Goretzka
 49'
Kroos
 55'
83'
Verslag
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Noord-Ierland 
0 − 0
 Nederland
Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.404
Scheidsrechter:
Szymon Marciniak
Verslag
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Duitsland 
6 − 1
 Noord-Ierland
Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main
Toeschouwers: 42.855
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro Grande
Gnabry
 19'
47'
60'
Goretzka
 43'
73'
Brandt
 90+1'
Verslag
 7' Smith
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Nederland 
5 − 0
 Estland
Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 50.386
Scheidsrechter:
Davide Massa
Wijnaldum
 6'
66'
79'
Aké
 19'
Boadu
 87'
Verslag
   
 

Groep D

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie ZWI DEN IER GEO GIB
1
 Zwitserland
8 5 2 1 17 19 6 +13 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 3 − 3 2 − 0 1 − 0 4 – 0
2
 Denemarken
8 4 4 0 16 23 6 +17 1 − 0 1 – 1 5 − 1 6 − 0
3
 Ierland PO
8 3 4 1 13 7 5 +2 Geplaatst voor de play-offs 1 – 1 1 − 1 1 − 0 2 − 0
4
 Georgië PO
8 2 2 4 8 7 11 −4 0 − 2 0 – 0 0 − 0 3 − 0
5
 Gibraltar
8 0 0 8 0 3 31 −28 1 − 6 0 − 6 0 − 1 2 − 3
Bron: UEFA

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+4)
Georgië 
0 − 2
 Zwitserland
Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 49.207
Scheidsrechter:
Craig Pawson
Verslag
 56' Zuber
 80' Zakaria
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Gibraltar 
0 − 1
 Ierland
Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter:
Anastasios Papapetrou
Verslag
 49' Hendrick
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Ierland 
1 − 0
 Georgië
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 40.317
Scheidsrechter:
Serdar Gözübüyük
Hourihane
 36'
Verslag
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Zwitserland 
3 − 3
 Denemarken
Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 18.352
Scheidsrechter:
Damir Skomina
Freuler
 19'
Xhaka
 66'
Embolo
 76'
Verslag
 84' M. Jørgensen
 88' Gytkjær
 90+3' Dalsgaard
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Georgië 
3 − 0
 Gibraltar
Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 18.631
Scheidsrechter:
Antti Munukka
Gvilia
 30'
Papunasjvili
 59'
Arveladze
 76' (pen.)
Verslag
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Denemarken 
1 − 1
 Ierland
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 34.610
Scheidsrechter:
Cüneyt Çakır
Højbjerg
 76'
Verslag
 85' Duffy
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Denemarken 
5 − 1
 Georgië
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 15.387
Scheidsrechter:
Robert Schörgenhofer
Dolberg
 13'
63'
Eriksen
 30' (pen.)
Poulsen
 73'
Braithwaite
 90+3'
Verslag
 25' Lobzhanidze
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland 
2 − 0
 Gibraltar
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 36.281
Scheidsrechter:
Radu Petrescu
J. Chipolina
 29' (e.d.)
Brady
 90+3'
Verslag
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Gibraltar 
0 − 6
 Denemarken
Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 2.076
Scheidsrechter:
Jonathan Lardot
Verslag
 6' Skov
 34' (pen.)
50' (pen.) Eriksen
 69' Delaney
 73'
78' Gytkjær
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Ierland 
1 − 1
 Zwitserland
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 44.111
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro Grande
McGoldrick
 85'
Verslag
 74' Schär
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Georgië 
0 − 0
 Denemarken
Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 21.456
Scheidsrechter:
François Letexier
Verslag
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Zwitserland 
4 − 0
 Gibraltar
Stadion: Stade de Tourbillon, Sion
Toeschouwers: 8.318
Scheidsrechter:
Pavel Orel
Zakaria
 37'
Mehmedi
 43'
Rodríguez
 45+4'
Gavranović
 87'
Verslag
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+4)
Georgië 
0 − 0
 Ierland
Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 24.385
Scheidsrechter:
Marco Guida
Verslag
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Denemarken 
1 − 0
 Zwitserland
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 35.964
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
Poulsen
 84'
Verslag
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Gibraltar 
2 − 3
 Georgië
Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 1.455
Scheidsrechter:
Paolo Valeri
Casciaro
 66'
R. Chipolina
 74'
Verslag
 10' Karaisjvili
 21' Kankava
 84' Kvilitaia
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zwitserland 
2 − 0
 Ierland
Stadion: Stade de Genève, Genève
Toeschouwers: 24.766
Scheidsrechter:
Szymon Marciniak
Seferović
 16'
Duffy
 90+3' (e.d.)
Verslag
 33', 77' Coleman
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Denemarken 
6 − 0
 Gibraltar
Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 24.033
Scheidsrechter:
István Vad
Skov
 12'
64'
Gytkjær
 47'
Braithwaite
 51'
Eriksen
 85'
90+3'
Verslag
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Zwitserland 
1 − 0
 Georgië
Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen
Toeschouwers: 16.400
Scheidsrechter:
Danny Makkelie
Itten
 77'
Verslag
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Gibraltar 
1 − 6
 Zwitserland
Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 2.079
Scheidsrechter:
Benoît Millot
Styche
 74'
Verslag
 10'
84' Itten
 50' Vargas
 57' Fassnacht
 75' Benito
 86' Xhaka
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Ierland 
1 − 1
 Denemarken
Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 50.000
Scheidsrechter:
Felix Brych
Doherty
 85'
Verslag
 73' Braithwaite
   
 

Groep E

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie KRO WAL SLO HON AZE
1
 Kroatië
8 5 2 1 17 17 7 +10 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 2 – 1 3 – 1 3 – 0 2 – 1
2
 Wales
8 4 2 2 14 10 6 +4 1 – 1 1 – 0 2 – 0 2 – 1
3
 Slowakije PO
8 4 1 3 13 13 11 +2 Geplaatst voor het hoofdtoernooi via de play-offs 0 – 4 1 – 1 2 – 0 2 – 0
4
 Hongarije PO
8 4 0 4 12 8 11 −3 2 – 1 1 – 0 1 – 2 1 – 0
5
 Azerbeidzjan
8 0 1 7 1 5 18 −13 1 – 1 0 – 2 1 – 5 1 – 3
Bron: UEFA

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Kroatië 
2 − 1
 Azerbeidzjan
Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 23.146
Scheidsrechter:
Georgi Kabakov
Barišić
 44'
Kramarić
 79'
Verslag
 19' Sjejdajev
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Slowakije 
2 − 0
 Hongarije
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 14.235
Scheidsrechter:
Vladislav Bezborodov
Duda
 42'
Rusnák
 85'
Verslag
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
14.00 (UTC)
Wales 
1 − 0
 Slowakije
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.617
Scheidsrechter:
Felix Zwayer
James
 5'
Verslag
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Hongarije 
2 − 1
 Kroatië
Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 19.400
Scheidsrechter:
William Collum
Szalai
 34'
Pátkai
 76'
Verslag
 13' Rebić
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
15.00 (UTC+2)
Kroatië 
2 − 1
 Wales
Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek
Toeschouwers: 17.061
Scheidsrechter:
István Kovács
Lawrence
 17' (e.d.)
Perišić
 48'
Verslag
 77' Brooks
   
 

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan 
1 − 3
 Hongarije
Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 10.450
Scheidsrechter:
Kevin Blom
Emreli
 69'
Verslag
 18'
53' Orban
 71' Holman
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan 
1 − 5
 Slowakije
Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 8.200
Scheidsrechter:
John Beaton
Sjejdajev
 29'
Verslag
 8' Lobotka
 27' Kucka
 30'
57' Hamšík
 85' Hancko
   
 

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Hongarije 
1 − 0
 Wales
Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 18.350
Scheidsrechter:
Matej Jug
Pátkai
 80'
Verslag
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije 
0 − 4
 Kroatië
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 18.098
Scheidsrechter:
Felix Brych
Verslag
 45' Vlašić
 46' Perišić
 72' Petković
 89' Lovren
   
 

6 september 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales 
2 − 1
 Azerbeidzjan
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 28.385
Scheidsrechter:
Trustin Farrugia Cann
Pasajev
 26' (e.d.)
Bale
 84'
Verslag
 59' Emreli
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan 
1 − 1
 Kroatië
Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 9.150
Scheidsrechter:
Sandro Schärer
Khalilzada
 72'
Verslag
 11' (pen.) Modrić
   
 

9 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Hongarije 
1 − 2
 Slowakije
Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 21.700
Scheidsrechter:
Antonio Mateu Lahoz
Szoboszlai
 50'
Verslag
 40' Mak
 56' Boženík
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Kroatië 
3 − 0
 Hongarije
Stadion: Poljudstadion, Split
Toeschouwers: 32.110
Scheidsrechter:
Daniele Orsato
Modrić
 5'
Petković
 24'
42'
Verslag
 19', 57' Kleinheisler
   
 

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Slowakije 
1 − 1
 Wales
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 18.071
Scheidsrechter:
Carlos del Cerro Grande
Kucka
 53'
Gyömbér
 52', 89'
Verslag
 25' Moore
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+2)
Hongarije 
1 − 0
 Azerbeidzjan
Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 11.300
Scheidsrechter:
Dennis Higler
Korhut
 10'
Verslag
   
 

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Wales 
1 − 1
 Kroatië
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.745
Scheidsrechter:
Björn Kuipers
Bale
 45+3'
Verslag
 9' Vlašić
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
21.00 (UTC+4)
Azerbeidzjan 
0 − 2
 Wales
Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 8.622
Scheidsrechter:
Deniz Aytekin
Verslag
 10' Moore
 34' Wilson
   
 

16 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Kroatië 
3 − 1
 Slowakije
Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 8.212
Scheidsrechter:
Clément Turpin
Vlašić
 56'
Petković
 60'
Perišić
 74'
Verslag
 32' Boženík
 23', 66' Mak
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Slowakije 
2 − 0
 Azerbeidzjan
Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 7.825
Scheidsrechter:
Sergiej Bojko
Boženík
 19'
Hamšík
 86'
Verslag
   
 

19 november 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC)
Wales 
2 − 0
 Hongarije
Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.762
Scheidsrechter:
Ovidiu Haţegan
Ramsey
 15'
47'
Verslag
   
 

Groep F

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie SPA ZWE NOR ROE FAE MAL
1
 Spanje
10 8 2 0 26 31 5 +26 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 3 – 0 2 − 1 5 − 0 4 – 0 7 − 0
2
 Zweden
10 6 3 1 21 23 9 +14 1 − 1 1 – 1 2 − 1 3 − 0 3 – 0
3
 Noorwegen PO
10 4 5 1 17 19 11 +8 Geplaatst voor de play-offs 1 – 1 3 − 3 2 – 2 4 − 0 2 − 0
4
 Roemenië PO
10 4 2 4 14 17 15 +2 1 – 2 0 − 2 1 − 1 4 − 1 1 – 0
5
 Faeröer
10 1 0 9 3 4 30 −26 1 – 4 0 − 4 0 – 2 0 – 3 1 − 0
6
 Malta
10 1 0 9 3 3 27 −24 0 − 2 0 – 4 1 − 2 0 – 4 2 − 1
Bron: UEFA

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Malta 
2 − 1
 Faeröer
Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 7.531
Scheidsrechter:
Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Nwoko
 13'
Agius
 62'
Borg
 77' (pen.)
Verslag
 90+8' Thomsen
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Zweden 
2 − 1
 Roemenië
Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 30.115
Scheidsrechter:
Michael Oliver
Quaison
 33'
Claesson
 40'
Verslag
 58' Keșerü
   
 

23 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Spanje 
2 − 1
 Noorwegen
Stadion: Estadio Mestalla, Valencia
Toeschouwers: 39.752
Scheidsrechter:
Andris Treimanis
Rodrigo
 16'
Ramos
 71' (pen.)
Verslag
 65' (pen.) King
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Malta 
0 − 2
 Spanje
Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.542
Scheidsrechter:
Andrew Dallas
Verslag
 31'
73' Morata
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Noorwegen 
3 − 3
 Zweden
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.439
Scheidsrechter:
Gianluca Rocchi
Johnsen
 41'
King
 59'
Kamara
 90+7'
Verslag
 70' Claesson
 86' (e.d.) Nordtveit
 90+1' Quaison
   
 

26 maart 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Roemenië 
4 − 1
 Faeröer
Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 10.502
Scheidsrechter:
Halil Umut Meler
Deac
 26'
Keșerü
 29'
33'
Pușcaș
 63'
Verslag
 40' (pen.) Davidsen
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer 
1 − 4
 Spanje
Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.226
Scheidsrechter:
Enea Jorgji
Olsen
 30'
Verslag
 6' Ramos
 19' Navas
 34' (e.d.) Gestsson
 71' Gayà
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen 
2 − 2
 Roemenië
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 17.664
Scheidsrechter:
Sergej Karasjov
Elyounoussi
 56'
Ødegaard
 70'
Verslag
 77'
90+2' Keșerü
   
 

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zweden 
3 − 0
 Malta
Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 26.421
Scheidsrechter:
Robert Harvey
Quaison
 2'
Claesson
 50'
Isak
 81'
Verslag
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer 
0 − 2
 Noorwegen
Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.083
Scheidsrechter:
Donatas Rumšas
Verslag
 49'
83' Johnsen
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Malta 
0 − 4
 Roemenië
Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 6.471
Scheidsrechter:
Dennis Higler
Verslag
 7'
29' Pușcaș
 34' Chipciu
 90+1' Man
   
 

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Spanje 
3 − 0
 Zweden
Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Toeschouwers: 72.205
Scheidsrechter:
William Collum
Ramos
 64' (pen.)
Morata
 85' (pen.)
Oyarzabal
 87'
Verslag
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer 
0 − 4
 Zweden
Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.108
Scheidsrechter:
Tiago Martins
Verslag
 12'
15' Isak
 23' Lindelöf
 41' Quaison
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen 
2 − 0
 Malta
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 11.269
Scheidsrechter:
Dumitru Muntean
Berge
 34'
King
 45+1' (pen.)
Verslag
   
 

5 september 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië 
1 − 2
 Spanje
Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 50.024
Scheidsrechter:
Deniz Aytekin
Andone
 59'
Verslag
 29' (pen.) Ramos
 47' Alcácer
 79' Llorente
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+3)
Roemenië 
1 − 0
 Malta
Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 13.376
Scheidsrechter:
Duje Strukan
Pușcaș
 47'
Verslag
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Spanje 
4 − 0
 Faeröer
Stadion: El Molinón, Gijón
Toeschouwers: 23.644
Scheidsrechter:
Krzysztof Jakubik
Rodrigo
 13'
50'
Alcácer
 90'
90+3'
Verslag
   
 

8 september 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zweden 
1 − 1
 Noorwegen
Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 38.372
Scheidsrechter:
Slavko Vinčić
Forsberg
 60'
Verslag
 45' Johansen
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
17.00 (UTC+1)
Faeröer 
0 − 3
 Roemenië
Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.381
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Verslag
 74' Pușcaș
 83' Mitriță
 90+4' Keșerü
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Malta 
0 − 4
 Zweden
Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 10.702
Scheidsrechter:
Sergej Ivanov
Verslag
 11' Danielson
 58' (pen.)
71' (pen.) Se. Larsson
 66' (e.d.) Agius
   
 

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Noorwegen 
1 − 1
 Spanje
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 25.200
Scheidsrechter:
Michael Oliver
King
 90+4' (pen.)
Verslag
 47' Saúl
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
19.45 (UTC+1)
Faeröer 
1 − 0
 Malta
Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 2.677
Scheidsrechter:
José María Sánchez Martínez
Baldvinsson
 71'
Verslag
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+3)
Roemenië 
1 − 1
 Noorwegen
Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 29.854
Scheidsrechter:
Robert Madden
Mitriță
 62'
Verslag
 90+2' Sørloth
   
 

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+2)
Zweden 
1 − 1
 Spanje
Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 49.712
Scheidsrechter:
Clément Turpin
Berg
 50'
Verslag
 90+2' Rodrigo
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
18.00 (UTC+1)
Noorwegen 
4 − 0
 Faeröer
Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 10.400
Scheidsrechter:
Fran Jović
Reginiussen
 4'
Fossum
 8'
Sørloth
 62'
65'
Verslag
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Roemenië 
0 − 2
 Zweden
Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 49.678
Scheidsrechter:
Daniele Orsato
Verslag
 18' Berg
 34' Quaison
   
 

15 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Spanje 
7 − 0
 Malta
Stadion: Estadio Ramón de Carranza, Cádiz
Toeschouwers: 19.773
Scheidsrechter:
Viktor Kassai
Morata
 23'
Cazorla
 41'
Torres
 62'
Sarabia
 63'
Olmo
 69'
Gerard
 71'
Navas
 85'
Verslag
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Malta 
1 − 2
 Noorwegen
Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 2.708
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Fenech
 40'
Verslag
 7' King
 62' Sørloth
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Spanje 
5 − 0
 Roemenië
Stadion: Estadio Wanda Metropolitano, Madrid
Toeschouwers: 36.198
Scheidsrechter:
Aleksej Koelbakov
Fabián
 8'
Gerard
 33'
43'
Rus
 45+1' (e.d.)
Oyarzabal
 90+2'
Verslag
   
 

18 november 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Zweden 
3 − 0
 Faeröer
Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 19.737
Scheidsrechter:
Matej Jug
Andersson
 29'
Svanberg
 72'
Guidetti
 80'
Verslag
   
 

Groep G

Stand/Uitslagen
Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie POL OOS NMA SLO ISR LET
1
 Polen
10 8 1 1 25 18 5 +13 Geplaatst voor het hoofdtoernooi 0 − 0 2 − 0 3 – 2 4 − 0 2 − 0
2
 Oostenrijk
10 6 1 3 19 19 9 +10 0 − 1 2 − 1 1 – 0 3 − 1 6 – 0
3
 Noord-Macedonië PO
10 4 2 4 14 12 13 −1 Geplaatst voor het hoofdtoernooi via de play-offs 0 – 1 1 − 4 2 − 1 1 – 0 3 − 1
4
 Slovenië
10 4 2 4 14 16 11 +5 2 – 0 0 − 1 1 − 1 3 − 2 1 − 0
5
 Israël PO
10 3 2 5 11 16 18 −2 Geplaatst voor de play-offs 1 − 2 4 − 2 1 − 1 1 − 1 3 − 1
6
 Letland
10 1 0 9 3 3 28 −25 0 − 3 1 – 0 0 – 2 0 − 5 0 – 3
Bron: UEFA

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
21.45 (UTC+2)
Israël 
1 − 1
 Slovenië
Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 12.430
Scheidsrechter:
Tiago Martins
Zahavi
 55'
Verslag
 48' Šporar
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Noord-Macedonië 
3 − 1
 Letland
Stadion: Telekom Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.043
Scheidsrechter:
Halis Özkahya
Alioski
 11'
Elmas
 29'
90+3'
Verslag
 87' (e.d.) Velkovski
 62', 90+3' Cigaņiks
   
 

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Oostenrijk 
0 − 1
 Polen
Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 40.400
Scheidsrechter:
Anastasios Sidiropoulos
Verslag
 69' Piątek
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
19.00 (UTC+2)
Israël 
4 − 2
 Oostenrijk
Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 16.180
Scheidsrechter:
Jevhen Aranovsky
Zahavi
 34'
45'
55'
Dabour
 66'
Verslag
 8'
75' Arnautović
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Polen 
2 − 0
 Letland
Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 51.112
Scheidsrechter:
Aliyar Ağayev
Lewandowski
 76'
Glik
 84'
Verslag
   
 

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20.45 (UTC+1)
Slovenië