Europese kampioenschappen indooratletiek 2007 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen indooratletiek 2007.

Europese kampioenschappen indooratletiek 2007

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De 29ste Europese kampioenschappen indooratletiek werden van 2 tot en met 4 maart 2007 georganiseerd in het Britse Birmingham.

Belgische en Nederlandse selectie

België

Kim Gevaert (60 m), Eline Berings (60 m horden), Tia Hellebaut (hoogspringen), Joeri Jansen (1500 m), Michael Velter (hink-stap-sprong), François Gourmet (zevenkamp), Frédéric Xhonneux (zevenkamp)

Nederland

Karin Ruckstuhl (vijfkamp), Arnoud Okken (800 m), Ate van der Burgt (1500 m), Michiel Löschner (1500 m), Marcel van der Westen (60 m horden), Gregory Sedoc (60 m horden), Martijn Nuijens (hoogspringen), Rens Blom (polsstokspringen), Rutger Smith (kogelstoten), Eugène Martineau (zevenkamp)

Prestaties Belgische en Nederlandse selectie

België

Atleet Ronde Prestatie Plaats
Kim Gevaert
(60 m)
1e ronde
halve finale
finale
7,17
7,10 (BR)
7,12
1
1
Eline Berings
(60 m horden)
halve finale
finale
8,07 (BR)
8,56
3
8
Tia Hellebaut
(hoogspringen)
kwalificatie
finale
1,93
2,05 (BR)
1
Joeri Jansen
(1500 m)
kwalificatie
finale
3.45,09
3.46,82
6
7
Michael Velter
(hink-stap-sprong)
kwalificatie
finale
16,52
-
9
-
François Gourmet
(zevenkamp)
60 m
ver
kogel
hoog
60 mH
polsstok
1000 m
totaal
6,93
7,00
13,67
1,90
8,44
5,00
2.47,30
5721
2
12
9
12
8
6
8
8
Frédéric Xhonneux
(zevenkamp)
60 m
ver
kogel
hoog
60 mH
polsstok
1000 m
totaal
7,23
7,03
12,92
1,99
8,52
4,80
2.34,33
5720
15
10
11
7
11
9
1
9

Nederland

Atleet Ronde Prestatie Plaats
Karin Ruckstuhl
(vijfkamp)
60 mH
hoog
kogel
ver
800 m
totaal
8,30
1,88 (NR)
13,83
6,50
2.16,65
4801 (NR)
4
4
9
3
8
Arnoud Okken
(800 m)
1e ronde
halve finale
finale
1.49,15
1.49,65
1.47,92
1
6
Ate van der Burgt
(1500 m)
kwalificatie
finale
3.47,66
-
13
-
Michiel Löschner
(1500 m)
kwalificatie
finale
3.51,35
-
20
-
Marcel van der Westen
(60 m horden)
1e ronde
kwalificatie
finale
7,62
7,62
7,64
3
1
Gregory Sedoc
(60 m horden)
1e ronde
halve finale
finale
7,69
7,63
7,63
5
2
Martijn Nuijens
(hoogspringen)
kwalificatie
finale
2,18
-
15
-
Rens Blom
(polsstokhoogspringen)
kwalificatie
finale
5,55
-
9
-
Rutger Smith
(kogelstoten)
kwalificatie
finale
19,19
-
9
-
Eugène Martineau
(zevenkamp)
60 m
ver
kogel
hoog
60 mH
polsstok
1000 m
totaal
7,09
6,27
(geblesseerd)
-
-
-
-
-
9
15
-
-
-
-
-
-

Uitslagen

Mannen

60 m

rang atleet land tijd
Jason Gardener
 GBR
6,51
Craig Pickering
 GBR
6,59
Ronald Pognon
 FRA
6,60

400 m

rang atleet land tijd
David Gillick
 IRL
45,52
Bastian Swillims
 GER
45,62
Robert Tobin
 GBR
46,15

800 m

rang atleet land tijd
Arnoud Okken
 NED
1.47,92
Miguel Quesada
 ESP
1.47,96
Maurizio Bobbato
 ITA
1.48,71

1500 m

rang atleet land tijd
Juan Carlos Higuero
 ESP
3.44,41
Sergio Gallardo
 ESP
3.44,51
Arturo Casado
 ESP
3.44,73

3000 m

rang atleet land tijd
Cosimo Caliandro
 ITA
8.02,44
Bouabdellah Tahri
 FRA
8.02,85
Jesús España
 ESP
8.02,91

60 m horden

rang atleet land tijd
Gregory Sedoc
 NED
7,63
Marcel van der Westen
 NED
7,64
Jackson Quiñónez
 ESP
7,65

4 x 400 m

rang atleet land tijd
Robert Tobin
Dale Garland
Philip Taylor
Steven Green
 GBR
3.07,04
Ivan Boezolin
Vladislav Frolov
Maksim Dyldin
Artjom Sergejenko
 RUS
3.08,10
Piotr Kedzia
Marcin Marciniszyn
Lukasz Pryga
Piotr Klimczak
 POL
3.08,14

Verspringen

rang atleet land afstand
Andrew Howe
 ITA
8,30
Loúis Tsátoumas
 GRE
8,02
Salim Sdiri
 FRA
8,00

Hink-stap-springen

rang atleet land afstand
Phillips Idowu
 GBR
17,56
Nathan Douglas
 GBR
17,47
Aleksandr Sergejev
 RUS
17,15

Hoogspringen

rang atleet land hoogte
Stefan Holm
 SWE
2,34
Linus Thörnblad
 SWE
2,32
Martyn Bernard
 GBR
2,29

Polsstokhoogspringen

rang atleet land hoogte
Danny Ecker
 GER
5,71
Denys Joertsjenko
 UKR
5,71
Björn Otto
 GER
5,71

Kogelstoten

rang atleet land afstand
Mikuláš Konopka
 SVK
21,57
Pavel Lyzjyn
 BLR
20,82
Joachim Olsen
 DEN
20,55

Zevenkamp

rang atleet land punten
Roman Šebrle
 CZE
6196
Aleksandr Pogorelov
 RUS
6127
Andrej Krawtsjanka
 BLR
6090

Vrouwen

60 m

rang atleet land tijd
Kim Gevaert
 BEL
7,12
Jevgenija Poljakova
 RUS
7,18
Daria Onysko
 POL
7,20

400 m

rang atleet land tijd
Nicola Sanders
 GBR
50,02
Ilona Voesovitsj
 BLR
51,00
Olesja Zykina
 RUS
51,69

800 m

rang atleet land tijd
Oksana Zbrozjek
 RUS
1.59,23
Tetjana Petljoek
 UKR
1.59,84
Jolanda Čeplak
 SLO
2.00,00

1500 m

rang atleet land tijd
Lidia Chojecka
 POL
4.05,13
Natalja Panteljeva
 RUS
4.06,04
Olesia Choemakova
 RUS
4.06,48

3000 m

rang atleet land tijd
Lidia Chojecka
 POL
8.43,25
Marta Domínguez
 ESP
8.44,40
Silvia Weissteiner
 ITA
8.44,81

60 m horden

rang atleet land tijd
Susanna Kallur
 SWE
7,87
Aleksandra Antonova
 RUS
7,94
Kirsten Bolm
 GER
7,97

4 x 400 m

rang atleet land tijd
Joeljana Joestsjanka
Iryna Chljoestava
Svjatlana Voesovitsj
Ilona Voesovitsj
 BLR
3.27,83
Olesja Zykina
Natalja Ivanova
Zjanna Kasjtsjejeva
Natalja Antjoech
 RUS
3.28,16
Emma Duck
Nicola Sanders
Kim Wall
Lee McConnell
 GBR
3.28,69

Verspringen

rang atleet land afstand
Naide Gomes
 POR
6,89
Concepción Montaner
 ESP
6,69
Denisa Ščerbová
 CZE
6,64

Hink-stap-springen

rang atleet land afstand
Carlota Castrejana
 ESP
14,64
Olesia Boefalova
 RUS
14,50
Teresa Nzola Meso Ba
 FRA
14,49

Hoogspringen

rang atleet land hoogte
Tia Hellebaut
 BEL
2,05
Antonietta di Martino
 ITA
1,96
Venelina Veneva
 BUL
1,96

Polsstokhoogspringen

rang atleet land hoogte
Svetlana Feofanova
 RUS
4,76
Joelia Goloebtsjikova
 RUS
4,71
Anna Rogowska
 POL
4,66

Kogelstoten

rang atleet land afstand
Assunta Legnante
 ITA
18,92
Irina Choedorosjkina
 RUS
18,50
Olga Rjabinkina
 RUS
18,16

Vijfkamp

rang atleet land punten
Carolina Klüft
 SWE
4944
Kelly Sotherton
 GBR
4927
Karin Ruckstuhl
 NED
4801

Medailleklassement

Gastland
 Plaats  Land
Goud
Zilver
Brons
Totaal
1
 Verenigd Koninkrijk
4 3 3 10
2
 Italië
3 1 2 6
3
 Zweden
3 1 0 4
4
 Rusland
2 10 3 15
5
 Spanje
2 5 1 8
6
 Nederland
2 1 1 4
7
 Polen
2 0 3 5
8
 België
2 0 0 2
9
 Wit-Rusland
1 2 1 4
10
 Duitsland
1 1 2 4
11
 Tsjechië
1 0 1 2
12
 Ierland
1 0 0 1
 Portugal
1 0 0 1
 Slowakije
1 0 0 1
15
 Oekraïne
0 2 0 2
16
 Griekenland
0 1 0 1
17
 Frankrijk
0 0 4 4
18
 Bulgarije
0 0 1 1
 Denemarken
0 0 1 1
 Slovenië
0 0 1 1
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen indooratletiek 2007
Listen to this article