Europese kampioenschappen mountainbike 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2004.

Europese kampioenschappen mountainbike 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Europese kampioenschappen mountainbike 2004 waren de veertiende editie van de Europese titelstrijd, en werden gehouden in Wałbrzych, Polen, van zondag 25 juli tot en met zondag 1 augustus 2004. Het toernooi begon met de marathonrace, een onderdeel dat voor de tweede keer op het programma stond bij de Europese kampioenschappen mountainbike. Ook de MTB-disciplines Trials, Four Cross en Downhill maakten opnieuw integraal onderdeel uit van de Europese titelstrijd.

Programma

Datum Tijd Onderdeel
zondag 25 juli Marathon
donderdag 29 juli Teamestafette
donderdag 29 juli Trial
vrijdag 30 juli Four Cross
zaterdag 31 juli Downhill
zaterdag 31 juli Cross Country (junioren en beloften)
zondag 1 augustus Cross Country (elite)

Trials

Mannen (Elite)

  • donderdag 29 juli
Naam Land Punten Verschil
Goud Vincent Hermance
 FRA
2 punten
Zilver Marc Caisso
 FRA
2 punten
Brons Kenny Belaey
 BEL
6 punten +4

Mannen (U21)

Naam Land Punten Verschil
Goud Florian Tournier
 FRA
3 punten
Zilver Daniel Butler
 GBR
5 punten +2
Brons Bertrand Viboud
 FRA
7 punten +4

Marathon

Mannen (Elite)

  • zondag 25 juli (106 km)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Thomas Dietsch
 FRA
04.22.40
Zilver Roland Stauder
 ITA
+00.23
Brons Alban Lakata
 AUT
+02.45

Vrouwen (Elite)

  • zondag 25 juli (54 km)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Blaža Klemenčič
 SLO
02.31.01
Zilver Sandra Klose
 GER
+01.50
Brons Ilona Bublova
 CZE
+06.26

Four Cross

Mannen (Elite)

  • vrijdag 30 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Michal Prokop
 CZE
Zilver Lukas Tamme
 CZE
Brons Leiv Ove Nordmark
 NOR

Vrouwen (Elite)

  • vrijdag 30 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Anne-Caroline Chausson
 FRA
Zilver Jana Horáková
 CZE
Brons Laëtitia Le Corguillé
 FRA

Downhill

Mannen (Elite)

  • zaterdag 31 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Steve Peat
 GBR
02:26.22
Zilver Fabien Barel
 FRA
+07.04
Brons Julien Camellini
 FRA
+07.49

Mannen (U21)

  • zaterdag 31 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Florent Payet
 FRA
02:46.44
Zilver Romain Saladini
 FRA
+02.79
Brons Pierre-Charles Georges
 FRA
+02.84

Vrouwen (Elite)

  • zaterdag 31 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Anne-Caroline Chausson
 FRA
02:56.59
Zilver Marielle Saner
 SUI
+10.41
Brons Tracy Moseley
 GBR
+11.91

Vrouwen (U21)

  • zaterdag 31 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Emmeline Ragot
 FRA
03:10.07
Zilver Audrey Le Corguillé
 FRA
+09.70
Brons Laëtitia Le Corguillé
 FRA
+12.19

Cross Country

Mannen (U21)

  • zaterdag 31 juli (alleen top-15 vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Nino Schurter
 SUI
01:17:47
Zilver Lukas Hanus
 SVK
+02:01
Brons Hans Becking
 NED
+02:27
4 Stéphane Tempier
 FRA
+03:05
5 Yannick Bernasconi
 SUI
+03:40
6 Maxime Marotte
 FRA
+03:59
7 Pawel Szpila
 POL
+04:39
8 Miguel Valles
 ESP
+04:53
9 Anders Hovdens
 NOR
+05:02
10 Daniel Schulz
 SUI
+05:13
11 Andi Weinhold
 GER
+05:29
12 Jan Skarnitzl
 CZE
+06:00
13 Björn Brems
 BEL
+06:11
14 Fabian Giger
 SUI
+06:40
15 Benjamin Giraud
 FRA
+06:43

Mannen (U23)

  • zaterdag 31 juli (alleen top-15 vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Manuel Fumic
 GER
01:47:00
Zilver Iñaki Lejarreta
 ESP
+01:53
Brons Florian Vogel
 SUI
+02:12
4 Frank Lehmann
 GER
+04:10
5 Pavel Boudny
 CZE
+04:48
6 Jakob Fuglsang
 DEN
+05:28
7 Lukas Flückiger
 SUI
+05:49
8 Max Till
 SUI
+05:49
9 Ruben Ruzafa
 ESP
+06:17
10 Aleksandr Yakymenko
 UKR
+06:31
11 Miha Solar
 SLO
+06:45
12 Benjamin Rüdiger
 GER
+07:09
13 Johannes Sickmüller
 GER
+07:44
14 Piotr Formicki
 POL
+08:38
15 Emil Lindgren
 SWE
+09:08

Mannen (Elite)

  • zondag 1 augustus (alleen top-25 vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Goud José Antonio Hermida
 ESP
02:07:03
Zilver Lado Fumic
 GER
+02:51
Brons Ralph Näf
 SUI
+03:18
4 Miguel Martinez
 FRA
+04:02
5 Julien Absalon
 FRA
+06:15
6 Bart Brentjens
 NED
+06:37
7 Martino Fruet
 ITA
+07:04
8 Christoph Soukop
 AUT
+07:13
9 Igor Bogdan
 UKR
+07:29
10 Karl Platt
 GER
+07:41
11 Roman Rametsteiner
 AUT
+07:53
12 Erwin Bakker
 NED
+07:59
13 Silvio Bundi
 SUI
+08:07
14 Martin Kraler
 AUT
+08:20
15 Nicolas Filippi
 FRA
+08:38
16 Thijs Al
 NED
+09:10
17 Mirko Pirazzoli
 ITA
+09:45
18 Bas Peters
 NED
+010:06
19 Christof Bischof
 SUI
+010:15
20 Michael Weiss
 AUT
+010:31
21 Cédric Ravanel
 FRA
+010:52
22 Massimo Debertolis
 ITA
+010:52
23 Milan Spesny
 CZE
+011:21
24 Jochen Käss
 GER
+011:33
25 Sergiy Rysenko
 UKR
+011:38

Vrouwen (U21)

  • zaterdag 31 juli (alleen toptien vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Emilie Siegenthaler
 SUI
01:20:35
Zilver Terza Hurikova
 CZE
+01:17
Brons Nathalie Schneitter
 SUI
+02:03
4 Aleksandra Dawidowicz
 POL
+02:41
5 Gudrun Stark
 GER
+04:40
6 Laura Metzler
 FRA
+04:53
7 Katarina Uhlariková
 SVK
+05:50
8 Hanna Israel
 FRA
+08:00
9 Marlena Pyrgies
 POL
+010:33
10 Lenka Ochmannová
 CZE
+010:50

Vrouwen (Elite)

  • zondag 1 augustus (alleen top-15 vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Gunn-Rita Dahle
 NOR
01:35:41
Zilver Maja Włoszczowska
 POL
+04:25
Brons Sabine Spitz
 GER
+04:57
4 Ivonne Kraft
 GER
+05:37
5 Irina Kalentjeva
 RUS
+06:34
6 Paola Pezzo
 ITA
+07:14
7 Magdalena Sadlecka
 POL
+07:31
8 Anna Szafraniec
 POL
+07:37
9 Petra Henzi
 SUI
+08:14
10 Maroussia Rusca
 SUI
+08:39
11 Andrea Huser
 SUI
+09:44
12 Nina Göhl
 GER
+010:53
13 Bärbel Jungmaier
 AUT
+010:56
14 Margarita Fullana
 ESP
+011:39
15 Janka Stevková
 SVK
+012:20

Teamestafette

  • donderdag 29 juli (4x6.5 km)
Naam Land Tijd Verschil
Goud Ralph Näf
Nino Schurter
Petra Henzi
Florian Vogel
 SUI
01:25.42
Zilver Ivonne Kraft
Moritz Milatz
Stefan Sahm
Andi Weinhold
 GER
+01.05
Brons Iñaki Lejarreta
Miguel Valles
Margarita Fullana
José Antonio Hermida
 ESP
+01.35
4 Alexander Wetterhall
Maria Östergren
Philip Tavell
Emil Lindgren
 SWE
+02.01
5 Yannick Rannou
Cédric Ravanel
Cécile Rode
Stéphane Tempier
 FRA
+04.47
6 Robert Vrečer
Nina Homovec
Miha Solar
Luka Kodra
 SLO
+05.34
7 Ivan Seledkov
Valentina Pazitova
Evgueni Petchenine
Denis Voronts
 RUS
+05.36

Medaillespiegel

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
 Frankrijk
7 4 5 16
2
 Zwitserland
3 1 3 7
3
 Duitsland
1 3 1 5
 Tsjechië
1 3 1 5
5
 Verenigd Koninkrijk
1 1 1 3
 Spanje
1 1 1 3
7
 Noorwegen
1 0 1 2
8
 Slovenië
1 0 0 1
9
 Italië
0 1 0 1
 Polen
0 1 0 1
 Slowakije
0 1 0 1
12
 België
0 0 1 1
 Nederland
0 0 1 1
Totaal 16 16 16 48
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2004
Listen to this article