Europese kampioenschappen mountainbike 2005 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2005.

Europese kampioenschappen mountainbike 2005

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Europese kampioenschappen mountainbike 2005 waren de vijftiende editie van de Europese titelstrijd, en werden gehouden in Kluisbergen, België, van vrijdag 29 juli tot en met zondag 31 juli 2005. Het toernooi begon met de teamestafette, gevolgd door de cross country race voor junioren en beloften (zaterdag) en de eliterenners (zondag). De andere MTB-disciplines – Marathon, Trials, Four Cross en Downhill – maakten ditmaal geen onderdeel uit van de Europese titelstrijd, zoals in 2003 en 2004.

Programma

Datum Tijd Onderdeel
vrijdag 29 juli Teamestafette
zaterdag 30 juli Cross Country (junioren en beloften)
zondag 31 juli Cross Country (elite)

Mannen

Junioren (U21)

  • Vijf ronden (alleen top-30 vermeld)
Naam Land Tijd Verschil
Patrick Gallati
 SUI
01:26:44
Martin Fanger
 SUI
+01:11
Anders Hovdenes
 NOR
+01:54
4 Alexis Vuillermoz
 FRA
+02:20
5 Robert Gehbauer
 AUT
+02:53
6 Fabian Giger
 SUI
+02:57
7 Yannick Martinez
 FRA
+03:07
8 Lukas Kaufmann
 SUI
+03:16
9 Mattias Wengelin
 SWE
+03:59
10 Johannes Schweiggl
 ITA
+04:13
11 Severin Disch
 SUI
+04:17
12 Frank Beemer
 NED
+04:36
13 Olivier Sarrazin
 FRA
+05:00
14 Nieck Busset
 NED
+05:09
15 Günther Huber
 ITA
+05:34
16 Nicolas Lüthi
 SUI
+05:50
17 Heiko Gutmann
 GER
+05:58
18 Tim Wijnants
 BEL
+06:13
19 Karol Sroka
 POL
+06:19
20 Max Oeste-Macdonald
 SWE
+06:35
21 Andriy Gumenyuk
 UKR
+06:41
22 Benoit Igoulen
 FRA
+06:47
23 Dries Govaerts
 BEL
+06:53
24 Tom Meeusen
 BEL
+07:00
25 Matthias Waldhart
 AUT
+07:08
26 Cristian Cominelli
 ITA
+07:13
27 Daniel Zywer
 POL
+07:18
28 Dries De Wit
 BEL
+07:22
29 Erik Nellen
 NED
+07:26
30 Alex Broz
 CZE
+07:29

Beloften (U23)

  • Zeven ronden (complete uitslag)
Naam Land Tijd Verschil
Rudi van Houts
 NED
01:52:01
Jakob Fuglsang
 DEN
+01:23
Joeri Trofimov
 RUS
+03:23
4 Lukas Flückiger
 SUI
+03:42
5 Emil Lindgren
 SWE
+03:51
6 Gion Manetsch
 SUI
+04:38
7 Till Marx
 SUI
+04:49
8 Nino Schurter
 SUI
+05:21
9 Jiri Friedl
 CZE
+06:27
10 Frank Lehmann
 GER
+06:32
11 Tony Longo
 ITA
+06:40
12 Stéphane Tempier
 FRA
+06:48
13 Nicolas Bazin
 FRA
+07:01
14 Jan Skarnitzl
 CZE
+07:16
15 Ruben Ruzafa
 ESP
+07:44
16 François Bailly Maitre
 FRA
+08:15
17 Joris Boillat
 SUI
+08:25
18 Steven Roach
 GBR
+08:27
19 Simon Richardson
 GBR
+08:47
20 Robert Mennen
 GER
+08:55
21 Dariusz Batek
 POL
+09:04
22 Jürg Graf
 SUI
+09:14
23 Björn Brems
 BEL
+09:17
24 Anze Bizjak
 SLO
+09:41
25 Mike Felderer
 ITA
+09:41
26 Nicolas Vermeulen
 BEL
+10:08
27 Alexey Medvedev
 RUS
+10:22
28 Jiri Novak
 CZE
+10:40
29 Frank Schotman
 NED
+11:22
30 Ian Field
 GBR
+11:38
31 Evgeniy Pechenin
 RUS
+12:01
32 Benjamin Rüdiger
 GER
+12:15
33 Christian Palladoro
 ITA
+12:20
34 Ruud Rentmeester
 NED
+12:27
35 Yannick Bernasconi
 SUI
+13:03
36 Sergio Mantecón
 ESP
+13:12
37 Pierre-Geoffroy Plantet
 FRA
+13:21
38 Ludovic Mottet
 BEL
+13:38
39 Andi Weinhold
 GER
+13.40
40 Luka Kodra
 SLO
+14.28
41 Kevin Van Hoovels
 BEL
+14.32
42 Oleksandr Yakymenko
 UKR
+15.18
43 Robert Odink
 SUI
+16.48
Niet gefinisht (één ronde of meer achterstand)
Lewis Ferguson
 IRL
+1 ronde
Dries Hollanders
 BEL
+1 ronde
Sam Malfliet
 BEL
+1 ronde
Jean-Eudes Demaret
 FRA
+1 ronde
Martin Matrat
 FRA
+1 ronde
Niall Davis
 IRL
+1 ronde
Mathieu Louis
 BEL
+1 ronde
Hans Becking
 NED
+1 ronde
Denis Vorontsov
 RUS
+1 ronde
Nick Sels
 BEL
+2 ronden
Igor Zorin
 EST
+2 ronden
Uwe Hochenwarter
 AUT
+2 ronden
Ian Bibby
 GBR
+2 ronden
Laurent Fontaine
 BEL
+2 ronden
Jochen Concocelli
 GER
+2 ronden
Stian Boasson Hagen
 NOR
+2 ronden
Lukas Hanus
 SVK
+2 ronden
Santis Sarkanis
 LAT
+3 ronden
Guido Janssen
 BEL
+3 ronden
George Fattas
 CYP
+3 ronden
Philip Roche
 IRL
+3 ronden
Adam Gulyas
 HUN
+3 ronden
Melvin Legros
 BEL
+3 ronden
David Rosa
 POR
+3 ronden
Zoltan Tatrai
 HUN
+3 ronden
Halil Ibrahim Kacar
 TUR
+3 ronden
Ayal Rahat
 ISR
+3 ronden
Thomas Achouri
 BEL
+3 ronden
Alexey Belokrylov
 RUS
+3 ronden
Barry Nolan
 IRL
+3 ronden
Halil Korkmaz
 TUR
+4 ronden
Kamil Alev
 TUR
+4 ronden
Mehmet Sevinc
 TUR
+5 ronden
Niet gefinisht
Andrea Tiberi
 ITA
DNF
Iñaki Lejarreta
 ESP
DNF
Andras Melts
 HUN
DNF
Bostjan Pahovnik
 SLO
DNF
Toms Veinbergs
 LAT
DNF
Glen Kinning
 IRL
DNF

Senioren (Elite)

  • Zeven ronden (complete uitslag)
Naam Land Tijd Verschil
Jean-Christophe Péraud
 FRA
01:54:19
Julien Absalon
 FRA
+00:30
Marco Bui
 ITA
+00:46
4 Jérome Chevallier
 FRA
+00:56
5 Christoph Sauser
 SUI
+01:15
6 Oliver Beckingsale
 GBR
+01:57
7 Lado Fumic
 GER
+02:15
8 Peter Riis Andersen
 DEN
+02:20
9 Roel Paulissen
 BEL
+02:25
10 Florian Vogel
 SUI
+02:29
11 Miguel Martinez
 FRA
+02:29
12 Sven Nys
 BEL
+03:01
13 Fredrik Kessiakoff
 SWE
+03:18
14 Jelmer Pietersma
 NED
+03:36
15 Christoph Soukup
 AUT
+03:49
16 Mirko Pirazzoli
 ITA
+04:02
17 Bart Brentjens
 NED
+04:18
18 Manuel Fumic
 GER
+04:29
19 Thijs Al
 NED
+05:10
20 Martin Gujan
 SUI
+05:26
21 Carlos Coloma
 ESP
+05:29
22 Stefan Sahm
 GER
+05:29
23 Silvio Bundi
 SUI
+05:29
24 Balz Weber
 SUI
+05:36
25 Moritz Milatz
 GER
+05:46
26 Klaus Nielsen
 DEN
+06:11
27 Johannes Sickmüller
 GER
+06:23
28 Andreas Kugler
 SUI
+06:35
29 Cédric Ravanel
 FRA
+06:54
30 Radim Korinek
 CZE
+07:34
31 Bas Peters
 NED
+08:02
32 Juan Pedro Trujillo
 ESP
+08:27
33 Dany Coenen
 BEL
+08.45
34 Igor Bogdan
 UKR
+08.53
35 Hannes Metzler
 AUT
+09.01
36 Håkon Austad
 NOR
+09.14
37 Michael Weiss
 AUT
+09.17
38 Hannes Genze
 GER
+09.27
39 Andras Parti
 HUN
+09.33
40 Jochen Käss
 GER
+09.47
41 Karl Markt
 AUT
+09.56
42 Marc Trayter
 ESP
+10.00
43 Dominiek Ranson
 BEL
+10.33
44 Maarten Tjallingii
 NED
+10.43
45 Christoph Bischof
 SUI
+11.06
46 Alban Lakata
 AUT
+11.23
47 Miha Solar
 SLO
+11.44
48 Maxim Gogolev
 RUS
+12.13
49 Pavel Boudny
 CZE
+12.31
50 Sebastien Delfosse
 BEL
+12.55
51 Gody Jacobs
 BEL
+13.11
52 Robin Seymour
 IRL
+13.43
53 Jimmy Tielens
 BEL
+14.47
54 Yader Zoli
 ITA
+15.03
55 Milan Spesny
 CZE
+15.33
56 Szilard Buruczki
 HUN
+16.20
57 Kris Janssens
 BEL
+1 ronde
58 Joris Massaer
 BEL
+1 ronde
59 Andrey Mukhin
 RUS
+1 ronde
60 Damien Bynens
 BEL
+1 ronde
61 Bilal Akgul
 TUR
+2 ronden
62 Borut Rudolf
 SLO
+2 ronden
63 Kris Lapere
 BEL
+2 ronden
64 Hasan Kandemir
 TUR
+3 ronden
Niet gefinisht
José Antonio Hermida
 ESP
DNF
Martino Fruet
 ITA
DNF
Marti Gispert
 ESP
DNF
Ivan Álvarez
 ESP
DNF
Sergiy Rysenko
 UKR
DNF
Bjorn Rondelez
 BEL
DNF
Loïc Pompee
 MON
DNF
Ralph Näf
 SUI
DNF
Caspar Austa
 EST
DNF
Roman Rametsteiner
 AUT
DNF

Vrouwen

Junioren (U21)

  • Vier ronde (complete uitslag)
Naam Land Tijd Verschil
Magdalena Pyrgies
 POL
01:20:06
Aleksandra Dawidowicz
 POL
Julie Krasniak
 FRA
+00:34
4 Tereza Hurikova
 CZE
+01:05
5 Marianne Vos
 NED
+02:04
6 Jennifer Fischer
 FRA
+03:32
7 Alexandra Engen
 SWE
+04:44
8 Verona Sovcikova
 SVK
+05:37
9 Tanja Žakelj
 SLO
+05:50
10 Claudia Sieder
 ITA
+06:16
11 Johana Sovcikova
 SVK
+06:20
12 Hanna Klein
 GER
+06:24
13 Nataliya Krompets
 UKR
+07:07
14 Liliya Zaytseva
 UKR
+07:20
15 Silke Schmidt
 GER
+07:49
16 Nadja Roschi
 SUI
+07:54
17 Vera Andreeva
 RUS
+08.14
18 Katarzyna Solus
 POL
+08.27
19 Sandra Weber
 GER
+08.46
20 Judith Pollinger
 ITA
+09.03
21 Ilke De Jongh
 BEL
+09.24
22 Adela Mysikova
 CZE
+09.43
23 Evgenia Belorezova
 RUS
+11.35
24 Katarina Uhlariková
 SVK
+11.44
25 Evelyne Frei
 SUI
+13.45
26 Caroline Mani
 FRA
+14.51
27 Kristina Cerncic
 AUT
+17.08
28 Daniela Stunzi
 SUI
+17.36
29 Nina Gulino
 ITA
+17.45
30 Sabine Stiegler
 AUT
+17.52
31 Limke Peeters
 BEL
+20.55
32 Katrien Pauwels
 BEL
+21.15
33 Esra Kurkxcu
 TUR
+1 ronde
Niet gefinisht
Katerina Machackova
 CZE
DNF
Christiana Kollhman
 AUT
DNF
Abi Greenaway
 GER
DNS

Senioren (Elite)

  • Zes ronden (complete uitslag)
Naam Land Tijd Verschil
Gunn-Rita Dahle
 NOR
01:57:08
Maja Włoszczowska
 POL
+01:52
Margarita Fullana
 ESP
+02:39
4 Nina Göhl
 GER
+04:15
5 Bernardine Boog-Rauwerda
 NED
+04:23
6 Petra Henzi
 SUI
+05:42
7 Magdalena Sadlecka
 POL
+07:02
8 Anna Enocsson
 SWE
+07:25
9 Blaža Klemenčič
 SLO
+08:35
10 Eva Lechner
 ITA
+09:25
11 Séverine Hansen
 FRA
+09:39
12 Sabine Spitz
 GER
+09:57
13 Franziska Röthlin
 SUI
+10:00
14 Katrin Leumann
 SUI
+10:56
15 Adelheid Morath
 GER
+11:51
16 Lene Byberg
 NOR
+12:31
17 Ivonne Kraft
 GER
+12:53
18 Maria Östergren
 SWE
+12:53
19 Sabrina Enaux
 FRA
+12:53
20 Sarah Koba
 SUI
+13:18
21 Elisabeth Osl
 AUT
+14:02
22 Janka Stevkova
 SVK
+14:22
23 Marilyne Salvetat
 FRA
+14:33
24 Ariëlle van Meurs
 NED
+14:37
25 Elina Sochocleous
 CYP
+15:07
26 Elena Gaddoni
 ITA
+15.16
27 Sandra Klose
 GER
+16.08
28 Cécile Ravanel
 FRA
+16.52
29 Rocio Gamonal
 ESP
+17.28
30 Catherine Delfosse
 BEL
+20.05
31 Maaris Meier
 EST
+1 ronde
32 Laurence Leboucher
 FRA
+1 ronde
33 Laura Turpijn
 NED
+1 ronde
34 Pavla Havlíková
 CZE
+1 ronde
35 Maria Osl
 AUT
+1 ronde
36 Emilie Siegenthaler
 SUI
+1 ronde
37 Marlena Pyrgies
 POL
+2 ronden
38 Tarja Owens
 IRL
+2 ronden
39 Cristina Mascarreras
 ESP
+2 ronden
40 Berangere Wilst
 FRA
+2 ronden
41 Irina Kalentieva
 RUS
+2 ronden
42 Nekane Lasa
 ESP
+2 ronden
43 Saskia Elemans
 NED
+2 ronden
44 Keren Eckshtein
 ISR
+2 ronden
45 Hilde Quintens
 BEL
+3 ronden
46 Kathy Ingels
 BEL
+3 ronden
47 Marta Vajda
 HUN
+3 ronden
48 Githa Michiels
 BEL
+3 ronden
49 Özge Tinaz
 TUR
+4 ronden
Niet gefinisht
Nadia Walker
 SUI
DNF
Nina Homovec
 SLO
DNF
Maroussia Rusca
 SUI
DNF
Evelyn Staffler
 ITA
DNF
Bärbel Jungmeier
 AUT
DNF
Beth McCluskey
 IRL
DNF
Joyce Vanderbeken
 BEL
DNF

Teamestafette

  • 4x6.5 km
Naam Land Tijd Verschil
Marco Bui
Tony Longo
Eva Lechner
Johannes Schweiggl
 ITA
01:00.01
Nino Schurter
Martin Fanger
Petra Henzi
Florian Vogel
 SUI
+00.12
Emil Lindgren
Mattias Wengelin
Maria Östergren
Fredrik Kessiakoff
 SWE
+00.20
4 Iñaki Lejarreta
Oliver Aviles
Margarita Fullana
José Antonio Hermida
 ESP
+01.19
5 Thijs Al
Frank Beemer
Laura Turpijn
Rudi van Houts
 NED
+01.20
6 Jean-Eudes Demaret
Alexis Vuillermoz
Séverine Hansen
Cédric Ravanel
 FRA
+01.27
7 Jochen Käss
Benjamin Rüdiger
Markus Diller
Ivonne Kraft
 GER
+01.31
8
 BEL
+02.47
9
 RUS
+03.04
10
 SLO
+04.14
11
 NOR
+04.24
12
 HUN
+10.22
13
 TUR
+14.42

Medaillespiegel

 Plaats  Land
Goud
Zilver
Brons
Totaal
1
 Zwitserland
1 2 0 3
 Polen
1 2 0 3
3
 Frankrijk
1 1 1 3
4
 Italië
1 0 1 2
 Noorwegen
1 0 1 2
6
 Nederland
1 0 0 1
7
 Denemarken
0 1 0 1
8
 Rusland
0 0 1 1
 Spanje
0 0 1 1
 Zweden
0 0 1 1
Totaal 6 6 6 18
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2005
Listen to this article