Europese kampioenschappen mountainbike 2008 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2008.

Europese kampioenschappen mountainbike 2008

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Europese kampioenschappen mountainbike 2008 waren de achttiende editie van de Europese titelstrijd, en werden, net als in 2001, gehouden in Sankt Wendel, Duitsland, van vrijdag 16 mei tot en met zondag 18 mei 2008. Het toernooi begon met de teamestafette.

Junioren

Mannen (U21)

Naam Land Tijd Verschil
Goud Peter Sagan
 SVK
01:32:03
Zilver Mykhaylo Batsutsa
 UKR
+01:22
Brons Matthias Rupp
 SUI
+01:27
4 Alexander Gehbauer
 AUT
+01:28
5 Henk Jaap Moorlag
 NED
+02:37
6 Oscar Byhlinder
 SWE
+02:58
7 Marcus Schulte-Lünzum
 GER
+02:59
8 Ruben Scheire
 BEL
+03:49
9 Olof Jonsson
 SWE
+04:01
10 Elia Silvestri
 ITA
+04:33
11 Martin Gluth
 GER
+04:37
12 Gerhard Kerschbaumer
 ITA
+04:45
13 Luca Braidot
 ITA
+05:22
14 Matthias Stirnemann
 SUI
+05:28
15 Marek Konwa
 POL
+05:33
16 Laurent Evrard
 BEL
+04:40
17 Ondrej Cink
 CZE
+05:53
18 Zsolt Juhasz
 HUN
+05:57
19 Arnaud Grand
 SUI
+06:05
20 Jakub Magnusek
 CZE
+06:15
21 Blaz Znidarsic
 SLO
+06:27
22 Sebastian Batchelor
 GBR
+06:37
23 Clément Koretzky
 FRA
+06:48
24 Simon Stiebjahn
 GER
+06:51
25 Tim Wellens
 BEL
+06:53
26 Donat Albin
 SUI
+07:02
27 Jan Nesvadba
 CZE
+07:15
28 Oliver Walder
 SUI
+07:45
29 Ales Janda
 CZE
+08:00
30 Balint Lukacs
 HUN
+08:03
31 Ricardo Marinheiro
 POR
+08:09
32 Francisco Lopez
 ESP
+08:14
33 Hamish Creber
 GBR
+08:38
34 Valentin Fiderer
 GER
+08:43
35 Daniel Kaufmann
 SUI
+08:48
36 Micki van Empel
 NED
+08:53
37 Marcel Braun
 GER
+08:54
38 Matthias Hoi
 AUT
+08:54
39 Marcel Fleschhut
 GER
+08:56
40 Rob van der Heijden
 NED
+09:18
41 Jonas De Backer
 BEL
+09:42
42 Manfred Reis
 GER
+09.44
43 Andreas Gravdal
 NOR
+09.56
44 Rodion Brazhnik
 UKR
+10.08
45 Vid Tancer
 SLO
+10.20
46 Sebastiaan Zweedijk
 NED
+10.34
47 David Simon
 GER
+10.41
48 Thomas Decugis
 FRA
+10.44
49 Szymon Galczynski
 POL
+10.46
50 David Rodrigues
 POR
+10.49
51 Alex Paton
 GBR
+10.53
52 Josef Rajchart
 CZE
+10.55
53 Aurélien Daniel
 FRA
+11.22
54 Alexios Kokovikas
 GRE
+11.42
55 Lukasz Osiecki
 POL
+11.43
56 Mirco Widmer
 SUI
+11.56
57 Joze Zagar
 SLO
+11.57
58 Attila Béla
 HUN
+12.06
59 Anthony Grenet
 FRA
+12.41
60 Erik Groen
 NED
+12.51
61 Diogo Afonso
 POR
+12.56
62 Frans Leonard Mustaparta
 NOR
+13.06
63 Joris Bagnol
 FRA
+13.07
64 Ganier Titouan Perrin
 FRA
+13.07
65 Pavel Pryadein
 RUS
+13.08
66 Verges Umbert
 ESP
+13.10
67 Amotz Nehoray
 ISR
+13.30
68 Arnaud Jouffroy
 FRA
+13.33
69 Ondrej Paur
 CZE
+14.33
70 Paul O'Reilly
 IRL
+15.12
71 Janis Rezins
 LAT
+15.49
72 Zdenek Cerny
 CZE
+17.21
73 Charalambos Takidis
 GRE
+1 ronde
74 Dandal Abdurrahman
 TUR
+1 ronde
75 Neil McGimpsey
 IRL
+1 ronde
76 Tomer Laks
 ISR
+1 ronde
77 Peter Balis
 SVK
+1 ronde
78 Aleksa Maric
 SRB
+1 ronde
79 Yoav Bear
 ISR
+2 ronden
80 Nikoaos Tachopoulos
 GRE
+2 ronden
81 Efstathios Theodoridis
 GRE
+2 ronden
82 Ori Spektor
 ISR
+2 ronden
83 Filip Adel
 CZE
+2 ronden
Gabriel Leppik
 EST
DNF
Fabian Strecker
 GER
DNF
Liam McGreevy
 IRL
DNF
Sagi Fainshtain
 ISR
DNF
Stanislav Chernykh
 UKR
DNF

Vrouwen (U21)

Naam Land Tijd Verschil
Goud Mona Eiberweiser
 GER
01:27:18
Zilver Alla Boyko
 UKR
+00:54
Brons Kajsa Snihs
 SWE
+01:09
4 Sanne Cant
 BEL
+02:30
5 Barbara Benko
 HUN
+02:36
6 Gesa Brüchmann
 GER
+03:49
7 Rozanne Slik
 NED
+05:07
8 Camille Devi
 FRA
+05:58
9 Mariya Babanova
 RUS
+06:14
10 Vivielle Meyer
 SUI
+06:25
11 Julia Haase
 GER
+06:56
12 Karin Rappo
 SUI
+07:03
13 Marina Giger
 SUI
+07:13
14 Michelle Hediger
 SUI
+07:39
15 Lorraine Truong
 SUI
+07:55
16 Roselisa Palma
 ITA
+08:14
17 Martina Giovanniello
 ITA
+08:49
18 Karolina Giezek
 POL
+09.36
19 Annie Last
 GBR
+09.48
20 Cornelia Schuster
 ITA
+10.44
21 Anna Oberparleiter
 ITA
+11.49
22 Jana Valesova
 CZE
+11.49
23 Kristina Strachovic
 LTU
+11.50
24 Elisa Ries
 GER
+12.18
25 Sophie Rodot
 FRA
+12.59
26 Jerneja Tratnik
 SLO
+13.26
27 Alexandra Marchal
 BEL
+13.41
28 Daria Zaitseva
 RUS
+14.24
29 Anna Kowalczyk
 POL
+14.25
30 Noga Korem
 ISR
+16.26
31 Marketa Lorenzova
 CZE
+18.27
32 Melissa Horvat
 AUT
+19.06
33 Irina Malisheva
 RUS
+22.15
34 Brigitta Koós
 HUN
+1 ronde
35 Annabel Simpson
 GBR
+2 ronden
35 Hanna Konttinen
 FIN
+2 ronden
Jitka Skarnitzlova
 CZE
DNF

Beloften

Mannen (U23)

Naam Land Tijd Verschil
Goud Nino Schurter
 SUI
01:49:11
Zilver Stéphane Tempier
 FRA
+00:02
Brons Matthias Flückiger
 SUI
+00:04
4 Fabian Giger
 SUI
+00:34
5 Alexander Wetterhall
 SWE
+00:36
6 Alexis Vuillermoz
 FRA
+00:43
7 Jan Skarnitzl
 CZE
+00:49
8 Anders Hovdenes
 NOR
+00:57
9 Ian Bibby
 GBR
+02:26
10 Marc Colom
 FRA
+02:56
11 Patrick Gallati
 SUI
+03:08
12 Matthias Wengelin
 SWE
+03:08
13 Dariusz Batek
 POL
+03:26
14 Bjorn Brems
 BEL
+03:43
15 Robert Gehbauer
 AUT
+03:54
16 Luka Mezgec
 SLO
+04:14
17 Pascal Meyer
 SUI
+04:32
18 Jelmer Jubbega
 NED
+04:41
19 Mattias Nilsson
 SWE
+05:15
20 Simon Scheiber
 AUT
+05:21
21 Rotem Ishai
 ISR
+05:31
22 Frank Beemer
 NED
+05:39
23 Uwe Hochenwarter
 AUT
+05:44
24 Felix Euteneuer
 GER
+05:46
25 Niels Wubben
 NED
+05:52
26 David Lozano
 ESP
+06:06
27 David Fletcher
 GBR
+06:21
28 Rob Vangenechten
 BEL
+06:31
29 Andriy Gumenyuk
 UKR
+06:48
30 Marco Minnard
 NED
+06:59
31 Cristian Cominelli
 ITA
+07:39
32 Hans Becking
 NED
+07:54
33 Periklis Ilias
 GRE
+08:09
34 Luka Kodra
 SLO
+08:10
35 Ross Creber
 GBR
+08:20
36 Ola Kjoren
 NOR
+08:25
37 Markus Bauer
 GER
+08.42
38 Lukas Kaufmann
 SUI
+09.04
39 Umberto Corti
 ITA
+09.04
40 Sebastien Carabin
 BEL
+09.31
41 Martin Skopek
 SLO
+09.58
42 Andi Weinhold
 GER
+10.15
43 Denis Vorontsov
 RUS
+10.32
44 Jo Nordskar
 NOR
+10.36
45 Fabien Canal
 FRA
+10.52
46 Luka Homovec
 SLO
+10.53
47 Andriy Khrypta
 UKR
+11.05
48 Josef Kamler
 CZE
+11.35
49 Samuele Porro
 ITA
+11.42
50 Alexander Fedotov
 RUS
+12.16
51 Maxime Marotte
 FRA
+13.06
52 Mikhail Baryshnikov
 RUS
+13.55
53 David Rosa
 POR
+13.55
54 Shlomi Haimy
 ISR
+14.04
55 Georgios Pattes
 GRE
+14.08
56 Laurent Mineur
 BEL
+14.47
57 Tim Wijnants
 BEL
+16.12
58 Reinis Andrijanovs
 LAT
+16.15
59 Ervins Smolins
 LAT
+16.19
60 Martin Loo
 EST
+17.41
61 Didzis Praulins
 LAT
+19.25
62 Dries Govaerts
 BEL
+22.39
63 Nick Daems
 BEL
+1 ronde
64 Kristian Johansen
 NOR
+1 ronde
65 Heiko Gutmann
 GER
+1 ronde
66 Kornel Osicki
 POL
+1 ronde
67 Idan Shapira
 ISR
+1 ronde
68 Abdülkadir Kelleci
 TUR
+1 ronde
69 Balazs Lobmayer
 HUN
+2 ronden
70 Sergio Pulido
 ESP
+2 ronden
71 Nizan Margalit
 ISR
+3 ronden
72 Jakub Kamsiz
 TUR
+3 ronden
Andi Eyring
 GER
DNF
Rumen Voigt
 GER
DNF
Connor McConvey
 IRL
DNF
Dmitry Medvedev
 RUS
DNF
Lukas Hanus
 SLO
DNF

Vrouwen (U23)

Naam Land Tijd Verschil
Goud Nathalie Schneitter
 SUI
01:46:56
Zilver Tanja Žakelj
 SLO
+00:41
Brons Tereza Hurikova
 CZE
+01:39
4 Laura Metzler
 FRA
+02:45
5 Julie Krasniak
 FRA
+03:55
6 Alexandra Engen
 SWE
+04:40
7 Anja Gradi
 GER
+05:51
8 Maaike Polspoel
 BEL
+05:34
9 Caroline Mani
 FRA
+05:43
10 Nataljya Krompets
 UKR
+05:44
11 Stephanie Wiedner
 AUT
+06:29
12 Julie Bresset
 FRA
+07:25
13 Hanna Klein
 GER
+07:40
14 Katarzyna Solus
 POL
+08.33
15 Vera Andreeva
 RUS
+09.21
16 Ines Thoma
 GER
+10.42
17 Agnes Naumann
 GER
+13.28
18 Kathrin Stirnemann
 SUI
+13.49
19 Iryna Slobodyan
 UKR
+16.25
20 Judith Pollinger
 ITA
+17.25
21 Tatjana Kaliakina
 LTU
+17.51
22 Katharina Haase
 GER
+18.58
23 Claudia Sieder
 ITA
+19.57
24 Sibylle Werth
 ITA
+21.25
25 Polona Batagelj
 SLO
+1 ronde
Karen Brouwer
 NED
DNF
Aleksandra Dawidowicz
 POL
DNF

Senioren

Mannen

Naam Land Tijd Verschil
Goud Florian Vogel
 SUI
02:06:42
Zilver Christoph Sauser
 SUI
+00:33
Brons Jakob Fuglsang
 DEN
+01:14
4 Ralph Näf
 SUI
+01:31
5 Christoph Soukup
 AUT
+01:31
6 Thomas Frischknecht
 SUI
+01:44
7 Fredrik Kessiakoff
 SWE
+01:50
8 Manuel Fumic
 GER
+02:07
9 José Antonio Hermida
 ESP
+02:07
10 Marco Fontana
 ITA
+02:29
11 Martin Gujan
 SUI
+02:29
12 Yader Zoli
 ITA
+02:29
13 Rudi van Houts
 NED
+02:39
14 Ruben Ruzafa
 ESP
+02:43
15 Julien Absalon
 FRA
+02:44
16 Sven Nys
 BEL
+02:45
17 Marek Galinski
 POL
+03:02
18 Peter Riis Andersen
 DEN
+03:20
19 Jean-Christophe Péraud
 FRA
+03:34
20 Sergio Mantecón
 ESP
+03:37
21 Cédric Ravanel
 FRA
+03:45
22 Lukas Flückiger
 SUI
+04:32
23 Wolfram Kurschat
 GER
+05:03
24 Yury Trofimov
 RUS
+05:21
25 Jaroslav Kulhavý
 CZE
+05:50
26 Bart Brentjens
 NED
+05:58
27 Liam Killeen
 GBR
+05:12
28 Jürg Graf
 SUI
+06:35
29 Milan Spesny
 CZE
+06:45
30 Martino Fruet
 ITA
+06:49
31 Tim Böhme
 GER
+06:56
32 Gion Manetsch
 SUI
+06:57
33 Ivan Seledkov
 RUS
+06:59
34 Klaus Nielsen
 DEN
+07:03
35 Hannes Metzler
 AUT
+07:21
36 Jochen Käss
 GER
+07:53
37 Torsten Marx
 GER
+07.54
38 Sergiy Rysenko
 UKR
+08.37
39 Emil Lindgren
 SWE
+08.53
40 Karl Platt
 GER
+08.57
41 François Bailly-Maitre
 FRA
+09.39
42 Bas Peters
 NED
+09.47
43 Luís Pinto
 POR
+10.18
44 Jiri Friedl
 CZE
+10.25
45 Labarta Marti
 ESP
+10.32
46 Frank Schotman
 NED
+10.43
47 Andrea Tiberi
 ITA
+10.49
48 Anton Gogolov
 RUS
+10.51
49 Karl Markt
 AUT
+10.52
50 Matous Ulman
 CZE
+10.58
51 Kristian Hynek
 CZE
+11.19
52 Magnus Darvell
 SWE
+11.39
53 Alban Lakata
 AUT
+11.58
54 Juan Pedro Trujillo
 ESP
+12.26
55 Carlos Coloma
 ESP
+12.27
56 Ian Wilkinson
 GBR
+12.57
57 Rene Tann
 GER
+14.42
58 Pierre Lebreton
 FRA
+15.15
59 Niall Davis
 IRL
+1 ronde
60 Filip Eberl
 CZE
+1 ronde
61 Bilal Akgul
 TUR
+1 ronde
62 Michal Plesnik
 SVK
+1 ronde
63 Bojan Djurdjic
 SRB
+2 ronden
64 Matej Lovse
 SLO
+2 ronden
65 Taavi Selder
 EST
+2 ronden
66 Yevgeniy Medvetskyy
 UKR
+3 ronden
67 Allan Aulik
 EST
+3 ronden
68 Dzintars Ozolins
 LAT
+3 ronden
69 Ivan Tomic
 SRB
+3 ronden
70 Yunus Yetkin
 TUR
+3 ronden
Michael Weiss
 AUT
DNF
Roel Paulissen
 BEL
DNF
Giuseppe Lamastra
 ITA
DNF
Tony Longo
 ITA
DNF
Jelmer Pietersma
 NED
DNF
Marcin Karczynski
 POL
DNF
Maxim Gogolev
 RUS
DNF
Milan Barényi
 SVK
DNF
Martin Kraler
 AUT
DNF
Iñaki Lejarreta
 ESP
DNF
Igor Bogdan
 UKR
DNF

Vrouwen

Naam Land Tijd Verschil
Goud Sabine Spitz
 GER
02:08:59
Zilver Irina Kalentieva
 RUS
+00:37
Brons Gunn-Rita Dahle
 NOR
+00:37
4 Laurence Leboucher
 FRA
+02:12
5 Eva Lechner
 ITA
+02:50
6 Elsbeth van Rooy-Vink
 NED
+03:40
7 Petra Henzi
 SUI
+03:47
8 Sabrina Enaux
 FRA
+04:25
9 Elisabeth Osl
 AUT
+04:25
10 Margarita Fullana
 ESP
+05:11
11 Katrin Leumann
 SUI
+05:17
12 Lene Byberg
 NOR
+05:53
13 Adelheid Morath
 GER
+05:56
14 Saskia Elemans
 NED
+06:46
15 Esther Süss
 SUI
+07:16
16 Marielle Saner
 SUI
+07:39
17 Nina Homovec
 SLO
+08:52
18 Maja Wloszczowska
 POL
+09:05
19 Helene Marcouyre
 FRA
+09:20
20 Anna Villar
 ESP
+10:01
21 Maria Osl
 AUT
+10.23
22 Laura Turpijn
 NED
+10.38
23 Pavla Havlíková
 CZE
+11.00
24 Ariëlle van Meurs
 NED
+11.32
25 Claudia Seidel
 GER
+12.25
26 Séverine Hansen
 FRA
+12.47
27 Magdalena Sadlecka
 POL
+13.15
28 Janka Stevkova
 SVK
+13.55
29 Sarah Koba
 SUI
+14.10
30 Githa Michiels
 BEL
+15.17
31 Maroussia Rusca
 SUI
+16.21
32 Ferrera Rocio
 ESP
+16.46
33 Renata Bucher
 SUI
+17.39
34 Inbar Ronen
 ISR
+18.16
35 Ivanda Eiduka
 LAT
+1 ronde
36 Cécile Ravanel
 FRA
+1 ronde
37 Maaris Meier
 EST
+1 ronde
38 Elena Gogoleva
 RUS
+1 ronde
39 Jenny Copnall
 GBR
+2 ronden
40 Oxana Rybakova
 RUS
+2 ronden
41 Idit Shub
 ISR
+3 ronden

Teamestafette

Naam Land Tijd Verschil
Goud Jean-Christophe Péraud
Arnaud Jouffroy
Laurence Leboucher
Alexis Vuillermoz
 FRA
01:12.03
Zilver Marco Fontana
Gerhard Kerschbaumer
Eva Lechner
Cristian Cominelli
 ITA
+00.41
Brons Emil Lindgren
Alexandre Engen
Olof Jonsson
Alexander Wetterhall
 SWE
+01.11
4 Sergiy Rysenko
Andriy Khripta
Mykhaylo Batsutsa
Nataliya Krompets
 UKR
+01.54
5 Jelmer Pietersma
Bernardine Boog-Rauwerda
Henk Jaap Moorlag
Jelmer Jubbega
 NED
+02.02
6 David Lozano
Margarita Fullana
Francisco López
José Antonio Hermida
 ESP
+02.17
7 Marcin Karczynski
Maja Wloszczowska
Marek Konwa
Darisz Batek
 POL
+02.23
8 Peter Sagan
Milan Barényi
Janka Stevkova
Martin Skopek
 SVK
+03.02
9 Wolfram Kurschat
Andy Eyring
Marcus Schulte-Lünzum
Nina Wrobel
 GER
+03.06
10 Matej Lovse
Luka Kopra
Tanja Žakelj
Blaz Znidarsic
 SLO
+03.31
11 Michael Weiss
Maria Osl
Robert Gehbauer
Alexander Gehbauer
 AUT
+05.50
12 Shlomi Haimy
Amotz Nehoray
Inbar Ronen
Rotem Ishai
 ISR
+05.16
13 Taavi Selder
Gabriel Leppik
Maaris Meier
Martin Loo
 EST
+06.34
14 Reinis Andrijanovs
Janis Rezins
Ivanda Eiduka
Dzintars Ozolins
 LAT
+10.59
Florian Vogel
Matthias Rupp
Petra Henzi
Nino Schurter
 SUI
DSQ

Medaillespiegel

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
 Zwitserland
3 1 2 6
2
 Duitsland
2 0 0 2
3
 Frankrijk
1 1 0 2
4
 Slowakije
1 0 0 1
5
 Oekraïne
0 2 0 2
6
 Italië
0 1 0 1
 Rusland
0 1 0 1
 Slovenië
0 1 0 1
9
 Zweden
0 0 2 2
10
 Denemarken
0 0 1 1
 Noorwegen
0 0 1 1
 Tsjechië
0 0 1 1
Totaal 7 7 7 21
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2008
Listen to this article