Europese kampioenschappen mountainbike 2009 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2009.

Europese kampioenschappen mountainbike 2009

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Europese kampioenschappen mountainbike 2009 waren de negentiende editie van de Europese titelstrijd, en werden gehouden nabij SnowWorld op het Buytenpark in Zoetermeer, Nederland, van donderdag 9 juli tot en met zondag 12 juli 2009. Het evenement begon met de teamestafette op het onderdeel cross country, de senioren kwamen op de vierde en laatste dag in actie, eveneens op het onderdeel cross country.

Junioren

Mannen (U21)

  • vrijdag 10 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Gerhard Kerschbaumer
 ITA
01:27:20
Zilver Michiel van der Heijden
 NED
01:27:25 +00:05
Brons Martin Gluth
 GER
01:28:14 +00:54

Vrouwen (U21)

  • vrijdag 10 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Pauline Ferrand-Prevot
 FRA
01:40:05
Zilver Michelle Hediger
 SUI
01:40:32 +00:27
Brons Anne Terpstra
 NED
01:44:00 +03:55

Beloften

Mannen (U23)

  • zaterdag 11 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Fabian Giger
 SUI
01:45:36
Zilver Thomas Litscher
 SUI
01:46:08 +00:32
Brons Lukas Kaufmann
 SUI
01:47:39 +02:03

Vrouwen (U23)

  • zaterdag 11 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Aleksandra Dawidowicz
 POL
01:31:59
Zilver Alexandra Engen
 SWE
01:34:02 +02:05
Brons Julie Bresset
 FRA
01:36:03 +04:06

Senioren

Mannen

  • zondag 12 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Ralph Näf
 SUI
02:13:09
Zilver José Antonio Hermida
 ESP
+01:39
Brons Sven Nys
 BEL
+03:12
4 Martin Gujan
 SUI
+04:01
5 Lukas Flückiger
 SUI
+04:59
6 Milan Spešný
 CZE
+05:10
7 Florian Vogel
 SUI
+05:24
8 Sergio Mantecón
 ESP
+05:29
9 Cédric Ravanel
 FRA
+05:47
10 Liam Killeen
 GBR
+05:58
11 Jaroslav Kulhavý
 CZE
+07:11
12 Jirí Friedl
 CZE
+07:32
13 Emil Lindgren
 SWE
+07:37
14 Oliver Beckingsale
 GBR
+08:23
15 Rudi van Houts
 NED
+08:43
16 Maxim Gogolev
 RUS
+09:12
17 Ivan Álvarez
 ESP
+09:38
18 Iñaki Lejarreta
 ESP
+09:41
19 Jelmer Pietersma
 NED
+09:44
20 Klaus Nielsen
 DEN
+10:16
21 Ruben Ruzafa
 ESP
+11:06
22 Jimmy Tielens
 BEL
+11:45
23 Christoph Sauser
 SUI
+11:56
24 Christof Bischof
 SUI
+12:01
25 Gerben de Knegt
 NED
+12:41
26 Johnny Cattaneo
 ITA
+13:19
27 Sven Vanthourenhout
 BEL
+14:50
28 Marek Galiński
 POL
+15:29
29 Tony Longo
 ITA
+15:34
30 Evgeny Pechenin
 RUS
+15:49
31 Roel Paulissen
 BEL
+16:21
32 Jan Škarnitzl
 CZE
+16:37
33 Pierre Plantet
 FRA
+17:19
34 Thijs Al
 NED
+18:19
35 Jan Verstraeten
 BEL
+19:08
Uit de race genomen wegens te grote achterstand
Oleksandr Geraschenko
 UKR
+2 ronden
Hannes Metzler
 AUT
+2 ronden
Bjorn Brems
 BEL
+2 ronden
Jirí Novák
 CZE
+2 ronden
Umberto Corti
 ITA
+2 ronden
Anton Gogolev
 RUS
+2 ronden
Yader Zoli
 ITA
+2 ronden
Robert Mennen
 GER
+3 ronden
Filip Eberl
 CZE
+3 ronden
Andrea Tiberi
 ITA
+3 ronden
Ivan Seledkov
 RUS
+3 ronden
Stéphane Tempier
 FRA
+3 ronden
Karl Markt
 AUT
+3 ronden
Igor Bogdan
 UKR
+3 ronden
Nicolas Vermeulen
 BEL
+3 ronden
David Rosa
 POR
+3 ronden
Dariusz Batek
 POL
+3 ronden
Jody Crawford
 GBR
+3 ronden
Andras Parti
 HUN
+3 ronden
Ola Kjoren
 NOR
+3 ronden
Nicolas Rohrbach
 SUI
+3 ronden
Periklis Ilias
 GRE
+3 ronden
Alexander Wetterhall
 SWE
+3 ronden
Frank Schotman
 NED
+3 ronden
Uwe Hochenwarter
 AUT
+4 ronden
Giuseppe Lamastra
 ITA
+4 ronden
Sergiy Rysenko
 UKR
+4 ronden
Carlos Coloma
 ESP
+4 ronden
Alexey Medvedev
 RUS
+4 ronden
Rotem Ishai
 ISR
+4 ronden
Ramses Bekkenk
 NED
+4 ronden
Matej Lovše
 SLO
+4 ronden
Matej Mugerli
 SLO
+4 ronden
Dani Simcic
 CRO
+4 ronden
Kevin van Hoovels
 BEL
+4 ronden
Luka Kodra
 SLO
+5 ronden
Bojan Djurdjic
 SRB
+5 ronden
Taavi Selder
 EST
+5 ronden
Ian Bibby
 GBR
+5 ronden
Matjaž Budin
 SLO
+5 ronden
Zsolt Szlobodnyik
 HUN
+5 ronden
Boris Popovic
 SRB
+6 ronden
Dror Pekatch
 ISR
+6 ronden
Niet gefinisht
Jean-Christophe Péraud
 FRA
DNF
Nino Schurter
 SUI
DNF
Moritz Milatz
 GER
DNF
Pavel Boudný
 CZE
DNF
Zdeněk Štybar
 CZE
DNF
Bas Peters
 NED
DNF
Manuel Fumic
 GER
DNF
Marc Colom
 FRA
DNF
Jochen Kass
 GER
DNF
Marco Fontana
 ITA
DNF
Jukka Vastaranta
 FIN
DNF
Luís Pinto
 POR
DNF
Georgios Toumanis
 GRE
DNF
Christoph Soukup
 AUT
DNF
Marcin Karczynski
 POL
DNF

Vrouwen

  • zondag 12 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Maja Włoszczowska
 POL
01:47:30
Zilver Irina Kalentjeva
 RUS
01:47:48 +00:18
Brons Sabine Spitz
 GER
01:48:08 +00:38
4 Anna Szafraniec
 POL
01:49:01
5 Cécile Ravanel
 FRA
01:49:23
6 Katrin Leumann
 SUI
01:50:10
7 Nathalie Schneitter
 SUI
01:50:53
8 Eva Lechner
 ITA
01:51:39
9 Magdalena Sadlecka
 POL
01:51:59
10 Elisabeth Osl
 AUT
01:52:29
11 Marielle Saner-Guinchard
 SUI
01:52:44
12 Adelheid Morath
 GER
01:54:29
13 Laura Turpijn
 NED
01:55:27
14 Annika Langvad
 DEN
01:56:05
15 Anna Villar
 ESP
01:56:10
16 Anja Gradl
 GER
01:56:46
17 Carina Ketonen
 FIN
01:57:07
18 Laura Metzler
 FRA
01:59:20
19 Janka Stevkova
 SVK
02:01:00
20 Githa Michiels
 BEL
02:01:50
21 Pavla Havlíková
 CZE
02:02:13
22 Suzanne Clarke-Thomas
 GBR
02:02:23
23 Helene Marcouyre
 FRA
02:03:17
24 Monique Zeldenrust
 NED
02:04:01
25 Maaris Meier
 EST
02:05:09
26 Blaža Klemenčič
 SLO
02:05:20
27 Sabrina Enaux
 FRA
02:05:26
28 Elena Babikova
 RUS
02:05:36
29 Oxana Rybakova
 RUS
02:05:56
30 Sharon Laws
 GBR
02:08:19
31 Nicoletta de Jager
 NED
02:08:53
32 Kristien Nelen
 BEL
02:11:08
33 Karin Groen
 NED
+1 ronde
34 Fabienne Niederberger
 SUI
+1 ronde
35 Ariëlle van Meurs
 NED
+1 ronde
36 Fiona MacDermid
 GBR
+1 ronde
37 Maria Osl
 AUT
+1 ronde
38 Riikka Kelja
 FIN
+1 ronde
39 Andrea Kirsic
 CRO
+1 ronde
40 Idit Shub
 ISR
+1 ronde
41 Inbar Ronen
 ISR
+1 ronde
Niet gefinisht
Petra Henzi
 SUI
DNF
Margarita Fullana
 ESP
DNF
Joyce Vanderbeken
 BEL
DNF
Evelyn Staffler
 ITA
DNF

Teamestafette

  • donderdag 9 juli
Naam Land Tijd Verschil
Goud Emil Lindgren
Tobias Ludvigsson
Alexandra Engen
Matthias Wengelin
 SWE
00:52:05
Zilver Ralph Näf
Roger Walder
Nathalie Schneitter
Thomas Litscher
 SUI
00:52:59 +00:54
Brons Irjan Luttenberg
Michiel van der Heijden
Sanne van Paassen
Rudi van Houts
 NED
00:53:13 +01:08
4 Jean-Christophe Péraud
Hugo Drechou
Cécile Ravanel
Alexis Vuillermoz
 FRA
00:53:24 +01:19
5 Marco Fontana
Christian Cominelli
Gerhard Kerschbaumer
Eva Lechner
 ITA
00:53:58 +01:53
6 Liam Killeen
Kenta Gallagher
Annie Last
David Fletcher
 GBR
00:54:15 +02:10
7 Marcin Karczynski
Marek Konwa
Maja Włoszczowska
Emanuel Piaskowy
 POL
00:54:24 +02:19
8 Jan Nesvadba
Josef Kamler
Tereza Hurikova
Jaroslav Kulhavý
 CZE
00:54:24 +02:19
9 David Lozano
José Maria Sanchez
Anna Villar
José Antonio Hermida
 ESP
00:54:32 +02:27
10 Markus Baver
Martin Gluth
Adelheid Morath
Jochen Kass
 GER
00:54:57 +02:52
11 Blaža Klemenčič
Luka Kodra
Lukas Mezgec
Vid Trancer
 SLO
00:55:47 +03:42
12 Anton Stepanov
Sergey Nikolaev
Vera Andreeva
Maxim Gogolev
 RUS
00:56:04 +03:59
13 Igor Bogdan
Evgeny Lyvadnyy
Oleksandr Kachanov
Nataliya Krompets
 UKR
00:56:57 +04:52
14 Andreas Parti
Attila Bela
Barbara Benko
Zsolt Juhasz
 HUN
00:57:10 +05:05
15 David Rodrigues
Luis Printo
Tiana Ferreira
Joana Barbosa
 POR
00:58:47 +06:42
16 Dror Pekatch
Benjamin Shemid
Idit Shub
Eliad Daniel
 ISR
01:00:18 +08:13

Medaillespiegel

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
 Zwitserland
2 3 1 6
2
 Polen
2 0 0 2
3
 Zweden
1 1 0 2
4
 Frankrijk
1 0 1 2
5
 Italië
1 0 0 1
6
 Nederland
0 1 2 3
7
 Spanje
0 1 0 1
 Rusland
0 1 0 1
9
 Duitsland
0 0 2 2
10
 België
0 0 1 1
Totaal 7 7 7 21
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2009
Listen to this article