Europese kampioenschappen mountainbike 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2018.

Europese kampioenschappen mountainbike 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Europese kampioenschappen mountainbike 2018
Gehouden in
Lousã (Downhill)
Spilimbergo (Marathon)
Vielha (Ultra marathon)
Moudon (Trials)
Graz (Eliminator)
Stattegg (Cross-country U19 & U23)

Glasgow (Cross-country)
Scheveningen (Strandrace)
Jaar 2018
Data 6-8 april (Downhill)
22 april (Marathon)
30 juni (Ultra marathon)
20-21 juli (Trials)
27 juli (Eliminator)
29 juli (Cross-country U19 & U23)
7 augustus (Cross-country)
9 december (Strandrace)
Sport Mountainbike
Organisator UEC
Evenementen 19
Navigatie
← 2017     2019
Portaal 
 
Sport
Cathkin Braes ten zuidoosten van Glasgow
Cathkin Braes ten zuidoosten van Glasgow

De Europese kampioenschappen mountainbike 2018 werden op op verschillende data gehouden voor verschillende onderdelen in verschillende landen.

Gastplaatsen

Onderstaande tabel geeft de gastplaatsen weer gerangschikt op datum.

Datum Plaats Onderdeel
6-8 april
Lousã
Downhill
22 april
Spilimbergo
Marathon
30 juni
Vielha
Ultra marathon
20-21 juli
Moudon
Trials
27 juli
Graz
Eliminator
29 juli
Stattegg
Cross-country junioren & beloften
7 augustus
Glasgow
Cross-country elite
9 december
Scheveningen
Strandrace

Cross-country

Mannen

Elite

Naam Land Tijd
Lars Forster
 Zwitserland
01:33:01
Luca Braidot
 Italië
01:33:25
David Valero
 Spanje
01:33:36
4 Lukas Flückiger
 Zwitserland
01:33:40
5 Reto Indergand
 Zwitserland
01:33:51
6 Stephane Tempier
 Frankrijk
01:33:56
7 Anton Sintsov
 Rusland
01:34:09
8 Marco Fontana
 Italië
01:34:24
9 Georg Egger
 Duitsland
01:34:26
10 Ondřej Cink
 Tsjechië
01:34:33
11 Florian Vogel
 Zwitserland
01:34:40
12 Nicola Rohrbach
 Zwitserland
01:34:45
13 Jens Schuermans
 België
01:34:51
14 Andri Frischknecht
 Zwitserland
01:34:58
15 Ben Zwiehoff
 Duitsland
01:35:11
16 Martins Blums
 Letland
01:35:18
17 Daniele Braidot
 Italië
01:35:29
18 Mirko Tabacchi
 Italië
01:35:54
19 Kevin Panhuyzen
 België
01:36:09
20 Grant Ferguson
 Verenigd Koninkrijk
01:36:17
21 Marek Konwa
 Polen
01:36:24
22 Timofei Ivanov
 Rusland
01:36:27
23 Bartlomiej Wawak
 Polen
01:36:30
24 Carlos Coloma
 Spanje
01:36:37
25 Michiel van der Heijden
 Nederland
01:36:43
26 Nicholas Pettina
 Italië
01:36:57
27 Jan Skarnitzl
 Tsjechië
01:37:00
28 Jan Vastl
 Tsjechië
01:37:04
29 Sergio Manteco Gutierrez
 Spanje
01:37:21
30 Martin Gluth
 Duitsland
01:37:36
31 Martin Loo
 Estland
01:37:56
32 Martin Haring
 Slowakije
01:38:32
33 Nadir Colledani
 Italië
01:38:42
34 Gioele Bertolini
 Italië
01:38:42
35 Sebastian Fini Carstensen
 Denemarken
01:38:44
36 Thomas Litscher
 Zwitserland
01:39:17
37 Matthias Wengelin
 Zweden
01:39:23
38 Christian Pfäffle
 Duitsland
01:39:50
39 Michael Olsson
 Zweden
01:40:07
40 András Parti
 Hongarije
01:40:53
41 Arnis Petersons
 Letland
01:41:32
42 Jaroslav Kulhavý
 Tsjechië
01:42:09
43 Mário Costa
 Portugal
01:42:38
44 Guy Sessler
 Israël
01:44:31
45 Sakari Lehtinen
 Finland
01:45:19
46 Ingvar Omarsson
 IJsland
01:45:58
47 Ondrej Glajza
 Slowakije
01:46:17
48 Gareth McKee
 Ierland
01:47:12
49 Ricardo Marinheiro
 Portugal
-1LAP
- Pablo Rodriguez
 Spanje
DNF
Mathieu van der Poel
 Nederland
DNF
Manuel Fumic
 Duitsland
DNF
Sergey Nikolaev
 Rusland
DNF

Beloften

Naam Land Tijd
Goud Joshua Dubau
 Frankrijk
1:25:23
Zilver Filippo Colombo
 Zwitserland
1:25:42
Brons Milan Vader
 Nederland
1:26:06

Junioren

Naam Land Tijd
Goud Alexander Balmer
 Zwitserland
1:11:48
Zilver Simone Avondetto
 Italië
1:12:03
Brons Leon Kaiser
 Duitsland
1:12:10

Vrouwen

Elite

Naam Land Tijd
Jolanda Neff
 Zwitserland
01u31:29
Pauline Ferrand-Prévot
 Frankrijk
01u33:33
Githa Michiels
 België
01u34:56
4 Maja Włoszczowska
 Polen
01u35:04
5 Elisabeth Brandau
 Duitsland
01u35:37
6 Anne Tauber
 Nederland
01u35:46
7 Kathrin Stirnemann
 Zwitserland
01u36:51
8 Eva Lechner
 Italië
01u37:37
9 Ramona Forchini
 Zwitserland
01u37:47
10 Linda Indergand
 Zwitserland
01u38:11
11 Julie Bresset
 Frankrijk
01u38:27
12 Tanja Žakelj
 Slovenië
01u38:49
13 Gunn-Rita Dahle Flesjå
 Noorwegen
01u38:57
14 Sabrina Enaux
 Frankrijk
01u39:00
15 Olga Terentyeva
 Rusland
01u39:33
16 Adelheid Morath
 Duitsland
01u40:15
17 Jitka Škarnitzlová
 Tsjechië
01u40:27
18 Barbara Benkó
 Hongarije
01u40:29
19 Karla Štěpánová
 Tsjechië
01u41:28
20 Serena Calvetti
 Italië
01u41:43
21 Paula Gorycka
 Polen
01u41:52
22 Fabienne Schaus
 Luxemburg
01u41:59
23 Janika Loiv
 Estland
01u42:11
24 Hana Ježková
 Tsjechië
01u42:39
25 Katarzyna Solus-Miśkowicz
 Polen
01u43:06
26 Linn Gustafzzon
 Zweden
01u44:11
27 Claudia Galica Cotrina
 Spanje
01u44:55
28 Guzel Akhmadullina
 Rusland
01u45:30
29 Aleksandra Podgorska
 Polen
01u46:27
30 Joana Monteiro
 Portugal
-1 lap
- Annie Last
 Verenigd Koninkrijk
DNF
Anne Terpstra
 Nederland
DNS

Beloften

Naam Land Tijd
Goud Sina Frei
 Zwitserland
1:23:31
Zilver Marika Tovo
 Italië
1:24:37
Brons Rocio del Alba Garcia
 Spanje
1:25:39

Junioren

Naam Land Tijd
Goud Laura Stigger
 Oostenrijk
1:05:07
Zilver Harriet Hamden
 Verenigd Koninkrijk
1:07:09
Brons Tereza Šašková
 Tsjechië
1:07:53

Eliminator

Mannen

Naam Land
Goud Titouan Perrin-Ganier
 Frankrijk
Zilver Lorenzo Serres
 Frankrijk
Brons Simon Rogier
 Frankrijk
4 Hugo Briatta
 Frankrijk
5 Jay Bytebier
 België

Vrouwen

Naam Land
Goud Iryna Popova
 Oekraïne
Zilver Coline Clauzure
 Frankrijk
Brons Barbora Průdková
 Tsjechië
4 Anne Terpstra
 NED
5 Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
 NOR

Marathon

Mannen

Naam Land Tijd
Goud Aleksey Medvedev
 Rusland
04:19:59
Zilver Samuele Porro
 Italië
04:21:33
Brons Fabian Rabensteiner
 Italië
04:23:09

Vrouwen

Naam Land Tijd
Goud Gunn-Rita Dahle Flesjå
 Noorwegen
05:06:16
Zilver Maja Włoszczowska
 Polen
05:06:39
Brons Ariane Lüthi
 Zwitserland
05:16:46

Ultra marathon

Mannen

Naam Land Tijd
Goud Joseba Albizu
 Spanje
Zilver Alberto Fernández Sainz
 Spanje
Brons Guillem Cassu Cantin
 Spanje

Vrouwen

Naam Land Tijd
Goud Clara Fernández Chafer
 Spanje
Zilver Ramona Gabriel Batalla
 Spanje
Brons Sandra Jordà Pascó
 Spanje

Downhill

Mannen

Elite

Naam Land Tijd
Goud Francisco Pardal
 Portugal
4:11.306
Zilver Benoît Coulanges
 Frankrijk
4:11.416
Brons Johannes Von Klebelsberg
 Italië
4:13.015

Junioren

Naam Land Tijd
Goud Tiago Ladeira
 Portugal
4:19.009
Zilver Mika Hopp
 Duitsland
4:20.247
Brons Stefano Introzzi
 Italië
4:20.837

Vrouwen

Elite

Naam Land Tijd
Goud Monika Hrastnik
 Slovenië
4:46.855
Zilver Morgane Charre
 Frankrijk
4:49.847
Brons Camille Balanche
 Zwitserland
5:05.514

Junioren

Naam Land Tijd
Goud Nastasia Gimenez
 Frankrijk
4:57.256
Zilver Valentina Höll
 Oostenrijk
4:59.978
Brons Lelia Tasso
 Italië
5:45.547

Trialbike

Mannen

Elite 20"

Naam Land
Goud Ion Areitio
 Spanje
Zilver Thomas Pechhacker
 Oostenrijk
Brons Dominik Oswald
 Duitsland

Elite 26"

Naam Land
Goud Jack Carthy
 Verenigd Koninkrijk
Zilver Nicolas Vallée
 Frankrijk
Brons Pol Tarrés
 Spanje

Junioren 20"

Naam Land
Goud Alejandro Montalvo
 Spanje
Zilver Noah Sandritter
 Duitsland
Brons Martí Arán
 Spanje

Junioren 26"

Naam Land
Goud Oliver Widmann
 Duitsland
Zilver Nathan Charra
 Frankrijk
Brons Romain Lassance
 België

Vrouwen

Naam Land
Goud Nina Reichenbach
 Duitsland
Zilver Manon Basseville
 Frankrijk
Brons Alba Hidalgo
 Spanje

Strandrace

Mannen

Naam Land Tijd
Goud Lars Boom
 Nederland
Zilver Mike Teunissen
 Nederland
Brons Bram Imming
 Nederland

Vrouwen

Naam Land Tijd
Goud Pauliena Rooijakkers
 Nederland
Zilver Riejanne Markus
 Nederland
Brons Rozanne Slik
 Nederland
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2018
Listen to this article