Europese kampioenschappen mountainbike 2019 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen mountainbike 2019.

Europese kampioenschappen mountainbike 2019

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Europese kampioenschappen mountainbike 2019
Gehouden in
Pampilhosa da Serra (Downhill)
Vielha (Ultra marathon)
Kvam (Marathon)
Brno (Cross-country, Eliminator)
Barga (Trial)
Duinkerke (Strandrace)
Jaar 2019
Data 4-5 mei (Downhill)
29 juni (Ultra marathon)
6 juli (Marathon)
25-28 juli (Cross-country, Eliminator)
4-6 oktober (Trial)
15 december (Strandrace)
Sport Mountainbike
Organisator UEC
Evenementen 19
Navigatie
2018     2020
Portaal 
 
Sport

De Europese kampioenschappen mountainbike 2019 werden op verschillende data gehouden voor verschillende onderdelen in verschillende landen.

Cross-country

Mannen

Elite

Naam Land Tijd
Mathieu van der Poel
 Nederland
1u28'34"
Florian Vogel
 Zwitserland
1u29'17"
Milan Vader
 Nederland
1u29'36"
4 Thomas Griot
 Frankrijk
1u29'52"
5 Reto Indergand
 Zwitserland
1u29'58"
6 Daniele Braidot
 Italië
1u30'11"
7 Luca Braidot
 Italië
1u30'19"
8 Thomas Litscher
 Zwitserland
1u30'31"
9 Georg Egger
 Duitsland
1u30'39"
10 Anton Sintsov
 Rusland
1u30'52"
11 Lars Forster
 Zwitserland
1u30'58"
12 Ondřej Cink
 Tsjechië
1u31'05"
13 Ben Zwiehoff
 Duitsland
1u31'10"
14 Andri Frischknecht
 Zwitserland
1u31'21"
15 Matthias Stirnemann
 Zwitserland
1u31'27"
16 Gerhard Kerschbaumer
 Italië
1u31'29"
17 Sebastian Fini Carstensen
 Denemarken
1u31'42"
18 Gioele Bertolini
 Italië
1u31'55"
19 Pablo Rodríguez Guede
 Spanje
1u31'58"
20 David Valero Serrano
 Spanje
1u32'01"
21 Erik Hægstad
 Noorwegen
1u32'02"
22 Martins Blums
 Letland
1u32'11"
23 Luca Schwarzbauer
 Duitsland
1u32'18"
24 Kevin Panhuyzen
 België
1u32'39"
25 Martin Stošek
 Tsjechië
1u32'48"
26 Nadir Colledani
 Italië
1u33'16"
27 Gregor Raggl
 Oostenrijk
1u33'53"
28 Martin Haring
 Slowakije
1u33'59"
29 András Parti
 Hongarije
1u34'16"
30 Mirko Tabacchi
 Italië
1u34'20"
31 Jaroslav Kulhavý
 Tsjechië
1u34'22"
32 Markus Schulte-Lünzum
 Duitsland
1u34'27"
33 Jan Škarnitzl
 Tsjechië
1u35'02"
34 Bartlomiej Wawak
 Polen
1u35'21"
35 Martin Loo
 Estland
1u35'29"
36 Joshua Dubau
 Frankrijk
1u36'05"
37 Manuel Fumic
 Duitsland
1u36'20"
38 Mário Costa
 Portugal
1u36'29"
39 Moritz Bscherer
 Oostenrijk
1u36'58"
40 Ivan Filatov
 Rusland
1u37'06"
41 Tomáš Paprstka
 Tsjechië
1u37'26"
42 Dmytro Titarenko
 Oekraïne
1u37'45"
43 David Rosa
 Portugal
1u39'15"
44 Roeslan Boredskiy
 Rusland
1 ronde
45 Martin Fanger
 Zwitserland
46 Rok Naglič
 Tsjechië
47 Arsenti Vavilov
 Rusland
48 Karl Markt
 Oostenrijk
49 Zsombor Palumby
 Hongarije
50 Carlos Coloma
 Spanje
51 Lukáš Kobes
 Tsjechië
52 Filip Sklenárik
 Slowakije
53 Šarūnas Pacevičius
 Litouwen
54 Mikhail Besaha
 Wit-Rusland
55 Oleksandr Koniaiev
 Oekraïne
- Alex Ivanov
 Bulgarije
DNF
Jan Vastl
 Tsjechië
Andreas Miltiadis
 Cyprus
Ondrej Glajza
 Slowakije
Jens Schuermans
 België
Simon Vitzthum
 Zwitserland
Jakub Zamroźniak
 Polen
Aleksandar Aleksiev
 Bulgarije
Sergio Mantecón Gutiérrez
 Spanje

Beloften

Naam Land Tijd
Vlad Dascalu
 Roemenië
1u17'27"
Filippo Colombo
 Zwitserland
1u18'26"
Maximilian Brandl
 Duitsland
1u19'03"
4 Joel Roth
 Zwitserland
1u19'30"
5 Gioele De Cosmo
 Italië
z.t.
6 Simone Avondetto
 Italië
1u19'43"
7 Juri Zanotti
 Italië
1u19'48"
8 Jofre Cullell Estape
 Spanje
1u20'02"
9 David Nordemann
 Nederland
1u20'16"
10 Fabio Püntener
 Zwitserland
1u21'07"
11 Antoine Philipp
 Frankrijk
1u21'39"
12 Matej Ulík
 Slowakije
1u21'48"
13 Anders Halland Johannessen
 Noorwegen
1u21'54"
14 Clément Berthet
 Frankrijk
1u21'59"
15 Simon Andreassen
 Denemarken
1u22'09"
16 Vital Albin
 Zwitserland
1u22'13"
17 Alexandre Balmer
 Zwitserland
1u22'30"
18 Matěj Průdek
 Tsjechië
1u22'44"
19 Frazer Clacherty
 Verenigd Koninkrijk
1u22'48"
20 Volodymyr Kozlovskyi
 Oekraïne
1u22'54"
21 Niklas Schehl
 Duitsland
1u22'59"
22 Michał Topór
 Polen
1u23'32"
23 Alexander Young Andersen
 Denemarken
1u23'38"
24 Tim van Dijke
 Nederland
1u23'42"
25 Jonas Lindberg
 Denemarken
1u23'48"
26 Rafael Rita
 Portugal
1u23'50"
27 David Zadák
 Tsjechië
1u23'59"
28 Tomer Zaltsman
 Israël
1u24'03"
29 Valeriy Sukhnev
 Rusland
1u24'29"
30 Josep Duran Reig
 Spanje
1u24'39"
31 Markus Pajur
 Estland
1u24'53"
32 João Rocha
 Portugal
1u25'02"
33 Ursin Spescha
 Zwitserland
1u25'06"
34 Florian Wimmer
 Oostenrijk
1u25'15"
35 Filip Helta
 Polen
1u25'24"
36 Moritz Schäb
 Duitsland
1u25'34"
37 Josef Jelínek
 Tsjechië
1u26'00"
38 Eitan Levi
 Israël
1u26'20"
39 Tomáš Ševců
 Tsjechië
1u26'44"
40 Karol Ostaszewski
 Polen
1u26'50"
41 Pavel Lunde
 Rusland
1u26'58"
42 Gil-Li Gonen
 Israël
1u26'59"
43 Vilgoth Lind
 Zweden
1u27'09"
44 Evgenii Evgrafov
 Rusland
1u27'09"
45 Alvin Tomášek
 Tsjechië
1 ronde
46 Stanisław Nowak
 Polen
47 David Bártek
 Tsjechië
48 Matija Meštrić
 Kroatië
49 Pavlo Lukan
 Oekraïne
50 Emanuel Zangerle
 Oostenrijk
51 Kilian Folguera Díaz
 Andorra
52 Thibault Daniel
 Frankrijk
53 Ori Leonzini
 Israël
54 Erik Fetter
 Hongarije
55 Ainur Akhmetov
 Rusland
56 Matevž Govekar
 Slovenië
57 Lachezar Angelov
 Bulgarije
58 Jakub Kurty
 Slowakije
59 Raul-Antonio Sinza
 Roemenië
60 Tomáš Meriač
 Slowakije
61 Matej Baco
 Slowakije
62 Dainis Bricis
 Wit-Rusland
63 Petros Procopides
 Cyprus
64 Nikita Baravik
 Wit-Rusland
65 Yevhenii Ravlyk
 Oekraïne
- Leon Reinhard Kaiser
 Duitsland
DNF
Mick van Dijke
 Nederland
DNS

Junioren

Naam Land Tijd
Lukas Malezsewski
 België
1u04'26"
Janis Baumann
 Zwitserland
z.t.
Harry Birchill
 Verenigd Koninkrijk
1u05'35"
4 Andreas Emanuele Vittone
 Italië
1u05'43"
5 Mario Bair
 Oostenrijk
1u05'58"
6 Dario Lillo
 Zwitserland
1u06'16"
7 Davide Toneatti
 Italië
1u06'24"
8 Luke Wiedmann
 Zwitserland
1u06'27"
9 Niek Hoornsman
 Nederland
1u07'11"
10 Jan Zatloukal
 Tsjechië
1u07'12"
11 Kedup Gyagang
 Zwitserland
1u07'19"
12 Lars Sommer
 Zwitserland
1u07'25"
13 Markus Kaad Heuer
 Denemarken
1u07'32"
14 Piotr Kryński
 Polen
1u07'34"
15 Jakub Jenčuš
 Slowakije
1u07'43"
16 Markus Eydt
 Duitsland
1u07'47"
17 Victor Philipsen
 Denemarken
1u07'52"
18 Tim Kluser
 Zwitserland
z.t.
19 Hennadii Moiseiev
 Oekraïne
20 Jarne Vandersteen
 België
1u07'56"
21 Louis Chazaly
 Frankrijk
1u08'03"
22 Thore Hemmerling
 Duitsland
1u08'06"
23 Robin Kull
 Zwitserland
1u08'07"
24 Andrea Colombo
 Italië
1u08'08"
25 Áron Dávid Baranyi
 Hongarije
1u08'29"
26 Lennart-Jan Krayer
 Duitsland
1u08'38"
27 Teo Pečnik
 Slovenië
1u08'43"
28 Jaume Bosch Pico
 Spanje
1u09'05"
29 Jakob Klemenčič
 Slovenië
1u09'11"
30 Jan Sáska
 Tsjechië
1u09'37"
31 August Höglund
 Zweden
1u09'54"
32 Tobias Lillelund
 Denemarken
1u10'02"
33 Charlie Aldridge
 Verenigd Koninkrijk
1u10'08"
34 Jakub Kučera
 Tsjechië
1u10'11"
35 Nikolay Ivanov
 Rusland
1u10'14"
36 Ole Sigurd Rekdahl
 Noorwegen
1u10'25"
37 Niko Heikkilä
 Finland
1u10'31"
38 Samuele Leone
 Italië
z.t.
39 Louis Krauss
 Duitsland
1u10'42"
40 David Šulc
 Tsjechië
1u10'58"
41 André Eriksson
 Zweden
1u11'12"
42 Yotam Deshe
 Israël
1u11'29"
43 Lukáš Elčkner
 Tsjechië
1u11'32"
44 Dave Spiess
 Zwitserland
1u11'33"
45 Viktor Lindquist
 Zweden
1u11'51"
46 Tiago Sousa
 Portugal
1u11'58"
47 Noah Neff
 Duitsland
1u12'01"
48 Daniel Churfürst
 Oostenrijk
z.t.
49 David Philippi
 Duitsland
1u12'03"
50 Hugo Eliasson
 Zweden
1u12'10"
51 Blaž Žle
 Slovenië
1u12'29"
52 Patrick Pescaru
 Roemenië
1u12'32"
53 Samuel Örnborg
 Zweden
1u12'34"
54 Artem Gorshkov
 Rusland
1u12'38"
55 Oskar Marek
 Tsjechië
1u12'49"
56 Ian Millennium
 Denemarken
1u13'11"
57 Maksim Artemev
 Rusland
1u13'32"
58 Daniel Žvak
 Tsjechië
1u14'18"
59 Josef Hladík
 Tsjechië
z.t.
60 Konrad Czabok
 Polen
1 ronde
61 Alex Ivanov
 Bulgarije
62 Ádám István Fülöp
 Hongarije
63 Miłosz Ośko
 Polen
64 Matúš Jakub Koreň
 Slowakije
65 Nadav Amar
 Israël
66 Attila Gerely
 Hongarije
67 Wiktor Wiśniewski
 Polen
68 Eduard Kubat
 Roemenië
69 Florián Papcun
 Slowakije
70 Lee Harvey
 Ierland
71 Christos Philokyprou
 Cyprus
72 Matej Piga
 Slowakije
73 Máté Takács
 Hongarije
74 Yakov Mirolyubov
 Rusland
75 Maxim Klimuk
 Wit-Rusland
76 Nathan Kurensky
 Ierland
77 Stjepan Hunjak
 Kroatië
78 Oleksandr Mykhailiuk
 Oekraïne
79 Marek Trnka
 Slowakije
80 Stefan Ancion Havet
 Andorra
81 Bohdan Kushniryuk
 Oekraïne
82 Kostiantyn Dovhanchuk
 Oekraïne
83 Lukić Siniša
 Bosnië en Herzegovina
84 Edgaras Švėgžda
 Litouwen
85 Volodymyr Zhuk
 Oekraïne
86 Dejan Gavrić
 Bosnië en Herzegovina
87 Egor Sapegin
 Rusland
- Luca Martin
 Frankrijk
DNF
Łukasz Helizanowicz
 Polen
Carlos Canal Blanco
 Spanje
Oscar Lind
 Zweden
Eric Herlitz
 Zweden

Vrouwen

Elite

Naam Land Tijd
Jolanda Neff
 Zwitserland
1u30'08"
Jana Belomoina
 Oekraïne
1u33'00"
Elisabeth Brandau
 Duitsland
1u33'13"
4 Anne Terpstra
 Nederland
1u33'28"
5 Maja Włoszczowska
 Polen
1u33'39"
6 Alessandra Keller
 Zwitserland
1u33'51"
7 Githa Michiels
 België
1u34'15"
8 Eva Lechner
 Italië
1u34'54"
9 Janika Lõiv
 Estland
1u35'06"
10 Tanja Žakelj
 Slovenië
1u35'37"
11 Sophie von Berswordt
 Nederland
1u36'24"
12 Aleksandra Podgórska
 Polen
1u36'48"
13 Jitka Čábelická
 Tsjechië
1u37'30"
14 Barbara Benkó
 Hongarije
1u37'47"
15 Chiara Teocchi
 Italië
1u38'25"
16 Ramona Forchini
 Zwitserland
1u38'39"
17 Karla Stepánová
 Tsjechië
1u39'28"
18 Elisabeth Osl
 Oostenrijk
1u39'47"
19 Corina Gantenbein
 Zwitserland
1u40'08"
20 Vera Medvedeva
 Rusland
1u40'21"
21 Paula Gorycka
 Polen
1u41'31"
22 Janka Števková
 Slowakije
1u41'51"
23 Iryna Popova
 Oekraïne
1 ronde
24 Clàudia Galicia Cotrina
 Spanje
25 Nadja Heigl
 Oostenrijk
26 Jovana Crnogorac
 Servië
27 Kataržina Sosna
 Litouwen
28 Malene Degn
 Denemarken
29 Kateryna Naberezhna
 Oekraïne
30 Olga Terentyeva
 Rusland
31 Hana Ježková
 Tsjechië
32 Teodora Savić-Popović
 Servië
33 Iryna Slobodyan
 Oekraïne
34 Kathrin Stirnemann
 Zwitserland
35 Jana Pichlíková
 Tsjechië
36 Elvira Khayrullina
 Rusland
37 Lucie Veselá
 Tsjechië
38 Maaris Meier
 Estland
39 Silvija Pacevičienė
 Litouwen
40 Martina Urbanová
 Tsjechië
41 Tatsiana Soupel
 Wit-Rusland
- Linda Indergand
 Zwitserland
DNF

Beloften

Naam Land Tijd
Sina Frei
 Zwitserland
1u15'14"
Laura Stigger
 Oostenrijk
1u15'28"
Loana Lecomte
 Frankrijk
1u15'46"
4 Rocío del Alba García Martínez
 Spanje
1u16'02"
5 Martina Berta
 Italië
1u16'56"
6 Lisa Pasteiner
 Oostenrijk
1u17'00"
7 Nicole Koller
 Zwitserland
1u17'31"
8 Ronja Eibl
 Duitsland
1u17'51"
9 Nina Benz
 Duitsland
1u18'17"
10 Caroline Bohé
 Denemarken
1u18'39"
11 Giorgia Marchet
 Italië
1u20'28"
12 Hélène Clauzel
 Frankrijk
1u20'42"
13 Tereza Sásková
 Tsjechië
1u20'53"
14 Ceylin del Carmen Alvarado
 Nederland
1u21'09"
15 Corina Druml
 Oostenrijk
1u21'14"
16 Anna Mirolyubova
 Rusland
1u21'34"
17 Emeline Detilleux
 België
1u21'43"
18 Greta Seiwald
 Italië
1u21'48"
19 Raquel Queirós
 Portugal
1u21'49"
20 Jana Czeczinkarová
 Tsjechië
z.t.
21 Gabriela Wojtyła
 Polen
1u22'22"
22 Virág Buzsáki
 Hongarije
z.t.
23 Kim Anika Ames
 Duitsland
1u23'22"
24 Mari-Liis Mõttus
 Estland
1u23'44"
25 Tereza Tvarůžková
 Tsjechië
1u24'18"
26 Kristina Ilina
 Rusland
1u25'57"
27 Regina Schmidel
 Hongarije
1u26'21"
28 Viktoria Kirsanova
 Rusland
1 ronde
29 Aleksandra Ushakova
 Rusland
30 Vita Movrin
 Slovenië
31 Maria Sherstiuk
 Oekraïne
32 Naama Noyman
 Israël
33 Klaudia Czabok
 Polen
34 Patrycja Piotrowska
 Polen
35 Marta Branco
 Portugal
36 Hanna Kalashnikava
 Wit-Rusland
37 Marina Altuhova
 Oekraïne
38 Darya Alexeeva
 Rusland
- Monika Kučerová
 Tsjechië
DNF
Erika Glajzova
 Slowakije

Junioren

Naam Land Tijd
Jacqueline Schneebeli
 Zwitserland
1u02'57"
Mona Mitterwallner
 Oostenrijk
1u04'49"
Harriet Harnden
 Verenigd Koninkrijk
1u05'14"
4 Kata Blanka Vas
 Hongarije
1u05'34"
5 Puck Pieterse
 Nederland
1u06'22"
6 Emma Eydt
 Duitsland
1u06'35"
7 Adéla Holubová
 Tsjechië
1u06'57"
8 Sofie Heby Pedersen
 Denemarken
1u07'08"
9 Noémie Garnier
 Frankrijk
1u07'22"
10 Cornelia Holland
 Oostenrijk
1u07'37"
11 Léa Bouilloux
 Frankrijk
1u07'38"
12 Anna Flynn
 Verenigd Koninkrijk
1u08'00"
13 Nicole Pesse
 Italië
1u08'19"
14 Radka Paulechová
 Slowakije
1u08'35"
15 Pasquine Vandermouten
 Frankrijk
1u08'41"
16 Anna McGorum
 Verenigd Koninkrijk
1u09'00"
17 Ana Santos
 Portugal
1u09'21"
18 Matylda Szczecińska
 Polen
1u09'26"
19 Ronja Blöchlinger
 Zwitserland
1u09'32"
20 Letizia Marzani
 Italië
1u09'38"
21 Lisa Baumann
 Zwitserland
1u10'03"
22 Kira Böhm
 Duitsland
1u10'35"
23 Julia Maria Graf
 Italië
1u11'24"
24 Tamara Wiedmann
 Oostenrijk
1u11'55"
25 Zuzana Šafářová
 Tsjechië
1u11'56"
26 Tatyana Saitarova
 Rusland
1u12'09"
27 Tereza Obořilová
 Tsjechië
1u12'59"
28 Lucía Gómez Andreu
 Spanje
z.t.
29 Gali Wallach
 Israël
1u14'03"
30 Alva Casserstedt
 Zweden
1u14'31"
31 Anastasiya Poklonskaya
 Rusland
1u14'37"
32 Karmen Škiljić
 Kroatië
z.t.
33 Kateřina Vaverková
 Tsjechië
1u16'05"
34 Zuzana Kadlecová
 Tsjechië
1 ronde
35 Milena Drelak
 Polen
36 Libuše Prchalová
 Tsjechië
37 Tamara Homar
 Slovenië
38 Gaia Tormena
 Italië
39 Estibáliz Sagardoy Zunzarren
 Spanje
40 Gabriela Hudyka
 Polen
41 Kateřina Štefanová
 Tsjechië
42 Hanna Olinyk
 Oekraïne
43 Julia Zieba
 Polen
44 Elvyra Bugajevaitė
 Litouwen

Eliminator

Mannen

Vrouwen

Marathon

Mannen

Vrouwen

Ultra marathon

Mannen

Vrouwen

Downhill

Mannen

Elite

Mikael en Maarten waren de winnaars.

Junioren

Vrouwen

Elite

Junioren

Trialbike

Mannen

Elite 20"

Elite 26"

Junioren 20"

Junioren 26"

Vrouwen

Strandrace

Mannen

Naam Land Tijd
Goud Ivar Slik
 Nederland
Zilver Timothy Dupont
 België
Brons Rick van Breda
 Nederland

Vrouwen

Naam Land Tijd
Goud Nina Kessler
 Nederland
Zilver Riejanne Markus
 Nederland
Brons Tessa Neefjes
 Nederland
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen mountainbike 2019
Listen to this article