Europese kampioenschappen zwemmen 2002 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen zwemmen 2002.

Europese kampioenschappen zwemmen 2002

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Berlijn was gastheer van de 26ste editie van de Europese kampioenschappen zwemmen langebaan (50 meter). Het toernooi, georganiseerd door de Europese zwembond LEN, werd gehouden in het Berlin Eurosportpark-zwemcomplex, en duurde van maandag 29 juli tot en met zondag 4 augustus 2002. Aan de competitie deden in totaal 786 zwemmers mee, afkomstig uit 38 landen.

Uitslagen

50 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Bartosz Kizierowski
 POL
22,18
Zilver Lorenzo Vismara
 ITA
22,26
Brons Oleksandr Volynets
 UKR
22,31
4 Pieter van den Hoogenband
 NED
22,34
5 Alexander Popov
 RUS
22,35
6 Stefan Nystrand
 SWE
22,67
7 Michele Scarica
 ITA
22,78
8 Peter Mankoč
 SLO
22,96
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Therese Alshammar
 SWE
24,84
Zilver Martina Moravcová
 SVK
25,09
Brons Aleksandra Herasimenia
 BLR
25,24
4 Katrin Meissner
 GER
25,34
5 Wilma van Hofwegen
 NED
25,53
6 Agata Korc
 POL
25,54
7 Chantal Groot
 NED
25,59
8 Olga Mukomol
 UKR
25,61

100 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Pieter van den Hoogenband
 NED
47,86
Zilver Alexander Popov
 RUS
48,94
Brons Duje Draganja
 CRO
49,31
4 Romain Barnier
 FRA
49,32
5 Lars Frölander
 SWE
49,34
6 Attila Zubor
 HUN
49,79
7 Torsten Spanneberg
 GER
50,07
8 Karel Novy
 SUI
50,18
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Franziska van Almsick
 GER
54,39
Zilver Martina Moravcová
 SVK
54,61
Brons Alena Popchanka
 BLR
54,62
4 Petra Dallmann
 GER
54,66
5 Aliaksandra Herasimenia
 BLR
55,04
6 Therese Alshammar
 SWE
55,41
7 Johanna Sjöberg
 SWE
55,42
8 Olga Mukomol
 UKR
55,67

200 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Pieter van den Hoogenband
 NED
ER 1.44,89
Zilver Emiliano Brembilla
 ITA
1.46,94
Brons Massimiliano Rosolino
 ITA
1.47,98
4 Kvetoslav Svoboda
 CZE
1.48,36
5 Romain Barnier
 FRA
1.48,82
6 Olaf Wildeboer
 ESP
1.49,24
7 Athanasios Oikonomou
 GRE
1.49,41
8 Stefan Herbst
 GER
1.49,63
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Franziska van Almsick
 GER
WR 1.56,64
Zilver Camelia Potec
 ROU
1.57,80
Brons Elena Popchanka
 BLR
1.57,91
4 Solenne Figuès
 FRA
1.59,63
5 Laura Roca
 ESP
2.01,33
6 Tatiana Rouba
 ESP
2.01,45
7 Julie Hjørth-Hansen
 DEN
2.01,62
8 Manon van Rooijen
 NED
2.02,24

400 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Emiliano Brembilla
 ITA
3.45,70
Zilver Massimiliano Rosolino
 ITA
3.48,70
Brons Dragoș Coman
 ROU
3.48,78
4 Kvetoslav Svoboda
 CZE
3.50,44
5 Athanasios Oikonomou
 GRE
3.50,53
6 Jörg Hoffmann
 GER
3.52,30
7 Nicolas Rostoucher
 FRA
3.53,09
8 Heiko Hell
 GER
3.54,06
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Jana Klotsjkova
 UKR
4.07,10
Zilver Eva Risztov
 HUN
4.07,24
Brons Camelia Potec
 ROU
4.09,49
4 Simona Paduraru
 ROU
4.09,59
5 Jana Henke
 GER
4.10,21
6 Irina Oufimtseva
 RUS
4.10,38
7 Hannah Stockbauer
 GER
4.11,62
8 Erika Villaecija
 ESP
4.13,51

1500 meter vrije slag[bewerken | brontekst bewerken]

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Joeri Priloekov
 RUS
15.03,88
Zilver Christian Minotti
 ITA
15.04,16
Brons Igor Chervinskiy
 UKR
15.07,65
4 Dragoș Coman
 ROU
15.07,86
5 Jörg Hoffmann
 GER
15.11,16
6 Heiko Hell
 GER
15.14,41
7 Dzmitry Koptur
 BLR
15.30,22
8 Shilo Ayalon
 ISR
15.30,82

800 meter vrije slag[bewerken | brontekst bewerken]

Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Jana Henke
 GER
8.23,83
Zilver Eva Risztov
 HUN
8.28,06
Brons Hannah Stockbauer
 GER
8.30,97
4 Olga Beresneva
 UKR
8.34,29
5 Irina Oufimtseva
 RUS
8.36,69
6 Simona Paduraru
 ROU
8.36,70
7 Flavia Rigamonti
 SUI
8.40,29
8 Marion Perrotin
 FRA
8.45,56

50 meter rugslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Thomas Rupprath
 GER
25,05
Zilver Stev Theloke
 GER
25,12
Brons Bartosz Kizierowski
 POL
25,52
4 David Ortega
 ESP
25,62
5 Darius Grigalionis
 LTU
25,67
6 Arkady Vyatchanin
 RUS
25,89
7 Peter Horváth
 HUN
26,14
8 Mariusz Siembida
 POL
26,18
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Nina Zjivanevskaja
 ESP
28,58
Zilver Sandra Völker
 GER
28,81
Brons Aleksandra Herasimenia
 BLR
28,86
4 Louise Önstedt
 DEN
29,25
5 Janine Pietsch
 GER
29,27
6 Alessandra Cappa
 ITA
29,31
7 Irina Amsjennikova
 UKR
29,50
8 Diana Mocanu
 ROU
29,64

100 meter rugslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Stev Theloke
 GER
ER 54,42
Zilver Markus Rogan
 AUT
54,54
Brons Pierre Roger
 FRA
54,89
4 Steffen Driesen
 GER
54,93
5 Peter Horváth
 HUN
55,18
6 Marko Strahija
 CRO
55,36
7 Simon Dufour
 FRA
55,37
8 Gordan Kožulj
 CRO
55,38
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Stanislava Komarova
 RUS
1.01,40
Zilver Sandra Völker
 GER
1.01,42
Brons Antje Buschschulte
 GER
1.01,56
4 Nina Zjivanevskaja
 ESP
1.01,61
5 Louise Ornstedt
 DEN
1.01,74
6 Roxana Maracineanu
 FRA
1.02,62
7 Alessandra Cappa
 ITA
1.03,33
8 Irina Amsjennikova
 UKR
1.03,45

200 meter rugslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Gordan Kožulj
 CRO
1.58,70
Zilver Markus Rogan
 AUT
1.58,83
Brons Marko Strahija
 CRO
1.58,89
4 Emanuele Merisi
 ITA
1.59,17
5 Razvan Florea
 ROU
1.59,47
6 Simon Dufour
 FRA
1.59,52
7 Jorge Sanchez
 ESP
1.59,61
8 Blaz Medvesek
 SLO
2.01,36
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Stanislava Komarova
 RUS
2.09,49
Zilver Nina Zjivanevskaja
 ESP
2.10,27
Brons Irina Amsjennikova
 UKR
2.11,59
4 Louise Ornstedt
 DEN
2.11,94
5 Diana Mocanu
 ROU
2.11,99
6 Antje Buschschulte
 GER
2.12,09
7 Alenka Kejzar
 SLO
2.12,43
8 Roxana Maracineanu
 FRA
2.12,58

50 meter schoolslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Oleg Lisogor
 UKR
WR 27,18
Zilver Mihaly Flaskay
 HUN
27,51
Brons Károly Güttler
 HUN
27,85
4 Mark Warnecke
 GER
27,93
5 Jens Kruppa
 GER
27,98
6 Mladen Tepavcevic
 SCG
28,10
7 Hugues Duboscq
 FRA
28,16
8 Roman Ivanovski
 RUS
28,66
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Emma Igelström
 SWE
31,17
Zilver Svetlana Bondarenko
 UKR
31,77
Brons Elena Bogomazova
 RUS
32,10
4 Madelon Baans
 NED
32,31
5 Majken Thorup
 DEN
32,39
6 Simone Weiler
 GER
32,40
7 Ekaterina Kormatcheva
 RUS
32,53
8 Carolin Böhm
 GER
32,57

100 meter schoolslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Oleg Lisogor
 UKR
1.00,29
Zilver Roman Sloednov
 RUS
1.00,72
Brons Hugues Duboscq
 FRA
1.01,04
4 Jarno Pihlava
 FIN
1.01,27
5 Károly Güttler
 HUN
1.01,58
6 Mihaly Flaskay
 HUN
1.01,69
7 Roman Ivanovski
 RUS
1.01,90
8 Davide Cassol
 ITA
1.02,24
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Emma Igelström
 SWE
1.07,87
Zilver Svetlana Bondarenko
 UKR
1.09,28
Brons Elena Bogomazova
 RUS
1.09,53
4 Ágnes Kovács
 HUN
1.09,63
5 Madelon Baans
 NED
1.09,67
6 Mirna Jukic
 AUT
1.09,84
7 Ekaterina Kormatcheva
 RUS
1.09,90
8 Simone Weiler
 GER
1.09,96

200 meter schoolslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Davide Rummolo
 ITA
2.11,37
Zilver Yohann Bernard
 FRA
2.11,77
Brons Roman Sloednov
 RUS
2.11,82
4 Andrei Ivanov
 RUS
2.12,66
5 Jarno Pihlava
 FIN
2.14,47
6 Richard Bodor
 HUN
2.14,65
7 Maxim Podoprigora
 AUT
2.14,69
8 Martin Gustavsson
 SWE
2.15,18
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Mirna Jukic
 AUT
2.25,83
Zilver Anne Poleska
 GER
2.27,37
Brons Emma Igelström
 SWE
2.27,61
4 Ágnes Kovács
 HUN
2.28,16
5 Diana Remenyi
 HUN
2.28,92
6 Sara Farina
 ITA
2.30,26
7 Chiara Boggiatto
 ITA
2.30,59
8 Belen Domenech
 ESP
2.31,93

50 meter vlinderslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Jere Hård
 FIN
23,50
Zilver Thomas Rupprath
 GER
23,78
Brons Lars Frölander
 SWE
23,85
4 Ewout Holst
 NED
24,10
5 Joris Keizer
 NED
24,11
6 Javier Noriega
 ESP
24,23
7 Andrij Serdinov
 UKR
24,24
8 Zsolt Gaspar
 HUN
24,29
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Anna-Karin Kammerling
 SWE
WR 25,57
Zilver Daniela Samulski
 GER
26,86
Brons Chantal Groot
 NED
26,91
4 Agata Korc
 POL
27,04
5 Angela San Juan
 ESP
27,30
6 Vered Borochovski
 ISR
27,36
Fabienne Nadarajah
 AUT
27,36
8 Karen Egdal
 DEN
27,59

100 meter vlinderslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Thomas Rupprath
 GER
51,94
Zilver Andrij Serdinov
 UKR
52,17
Brons Denys Sylantjev
 UKR
52,36
4 Igor Martchenko
 RUS
52,47
5 Lars Frölander
 SWE
52,59
6 Franck Esposito
 FRA
52,83
7 Joris Keizer
 NED
53,11
8 Jere Hård
 FIN
53,18
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Martina Moravcová
 SVK
57,20
Zilver Otylia Jędrzejczak
 POL
57,97
Brons Anna-Karin Kammerling
 SWE
58,94
4 Johanna Sjöberg
 SWE
59,10
5 Daniela Samulski
 GER
59,56
6 Vered Borochovski
 ISR
59,82
7 Mette Jacobsen
 DEN
59,86
8 Natalia Soutiaguina
 RUS
1.00,08

200 meter vlinderslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Franck Esposito
 FRA
1.55,18
Zilver Denys Sylantjev
 UKR
1.55,42
Brons Anatoli Poliakov
 RUS
1.55,62
4 Ioan Gherghel
 ROU
1.57,94
5 David Kolozair
 HUN
1.58,33
6 Nikolai Skvortsov
 RUS
2.00,09
7 Christian Galenda
 ITA
2.00,70
8 Lukasz Drzewinski
 POL
2.00,98
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Otylia Jędrzejczak
 POL
WR 2.05,78
Zilver Eva Risztov
 HUN
2.08,24
Brons Annika Mehlhorn
 GER
2.09,37
4 Mireia Garcia
 ESP
2.11,04
5 Francesca Segat
 ITA
2.12,38
6 Roser Vives
 ESP
2.12,46
7 Sara Oliveira
 POR
2.12,56
8 Jekaterina Vinogradova
 RUS
2.13,81

200 meter wisselslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Jani Sievinen
 FIN
1.59,30
Zilver Alessio Boggiatto
 ITA
1.59,83
Brons Markus Rogan
 AUT
2.00,50
4 Tamas Kerekjarto
 HUN
2.00,53
5 István Bathazi
 HUN
2.00,92
6 Christian Keller
 GER
2.01,47
7 Jens Kruppa
 GER
2.01,74
8 Peter Mankoč
 SLO
2.01,85
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Jana Klotsjkova
 UKR
2.11,59
Zilver Hanna Scherba
 BLR
2.13,04
Brons Alenka Kejzar
 SLO
2.14,24
4 Annika Mehlhorn
 GER
2.15,40
5 Julie Hjørth-Hansen
 DEN
2.15,58
6 Nicole Hetzer
 GER
2.15,99
7 Diana Remenyi
 HUN
2.16,10
8 Mirjana Bosevska
 MKD
2.16,80

400 meter wisselslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Alessio Boggiatto
 ITA
4.13,19
Zilver István Bathazi
 HUN
4.17,33
Brons Nicolas Rostoucher
 FRA
4.19,19
4 Ioannis Kokkodis
 GRE
4.20,86
5 Michael Halika
 ISR
4.21,10
6 Batiste Levaillant
 FRA
4.22,27
7 Yves Platel
 SUI
4.22,98
8 Dmytro Nazarenko
 UKR
4.24,03
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Jana Klotsjkova
 UKR
4.35,10
Zilver Eva Risztov
 HUN
4.36,17
Brons Nicole Hetzer
 GER
4.42,22
4 Mirjana Bosevska
 MKD
4.46,42
5 Diana Remenyi
 HUN
4.46,63
6 Simona Paduraru
 ROU
4.46,81
7 Sara Nördenstam
 SWE
4.49,27
8 Federica Biscia
 ITA
4.50,69

4x100 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Lars Conrad 50,23
Stefan Herbst 48,83
Torsten Spanneberg 49,26
Stephan Kunzelmann 49,35
 GER
3.17,67
Zilver Erik La Fleur 50,63
Stefan Nystrand 48,86
Lars Frölander 48,62
Mattias Ohlin 49,64
 SWE
3.17,75
Brons Lorenzo Vismara 49,45
Christian Galenda 49,48
Michele Scarica 49,82
Simone Cercato 49,45
 ITA
3.18,20
4 Ewout Holst 51,59
Gijs Damen 49,93
Klaas-Erik Zwering 49,70
Pieter van den Hoogenband 47,12
 NED
3.18,34
5 Duje Draganja 50,43
Lovrenco Franicevic 50,58
Igor Cerensek 50,91
Ivan Mladina 50,14
 CRO
3.22,06
6 Nuno Laurentino 50,37
Luis Monteiro 50,72
Ricardo Coxo 51,16
Pedro Silva 51,37
 POR
3.23,62
7 Philipp Gilgen 51,75
Karel Novy 49,93
Christoph Bühler 50,92
Lorenz Liechti 51,83
 SUI
3.24,43
8 Pavlo Illichov 52,43
Sergiy Fesenko 51,43
Oleksandr Volynets 50,38
Dmytro Vereitinov 51,36
 UKR
3.25,60
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Katrin Meissner 54,82
Petra Dallmann 53,95
Sandra Völker 53,59
Franziska van Almsick 53,64
 GER
WR 3.36,00
Zilver Josefin Lillhage 55,75
Johanna Sjöberg 55,57
Anna-Karin Kammerling 54,81
Therese Alshammar 54,53
 SWE
3.40,66
Brons Manon van Rooijen 55,83
Marleen Veldhuis 55,21
Chantal Groot 55,90
Wilma van Hofwegen 55,04
 NED
3.41,98
4 Hanna Shcherba 55,68
Anna Kapatchenia 58,46
Aleksandra Herasimenia 54,39
Alena Popchanka 53,63
 BLR
3.42,16
5 Nery Mantey Niangkouara 56,19
Eleni Kosti 56,71
Zampia Melachroinou 56,49
Zoi Dimoschaki 56,77
 GRE
3.46,16
6 Tine Bossuyt 57,49
Nina Van Koeckhoven 56,78
Bieke Vandenabeele 56,47
Fabienne Dufour 56,57
 BEL
3.47,31
7 Nicole Zahnd 57,31
Dominique Diezi 56,44
Hanna Miluska 56,57
Marjorie Sagne 57,07
 SUI
3.47,39
Sara Parise
Lara Consolandi
Cristina Chiuso
Cecilia Vianini
 ITA
DSQ

4x200 meter vrije slag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Matteo Pelliciani 1.48,39
Emiliano Brembilla 1.47,73
Federico Cappellazzo 1.48,44
Massimiliano Rosolino 1.47,62
 ITA
7.12,18
Zilver Moritz Zimmer 1.51,25
Stefan Pohl 1.49,17
Lars Conrad 1.49,01
Stefan Herbst 1.48,16
 GER
7.17,59
Brons Athanasios Oikonomou 1.49,50
Nikolaos Xylouris 1.49,82
Ioannis Kokkodis 1.49,73
Spyridon Gianniotis 1.51,62
 GRE
7.20,67
4 Dragos Coman 1.50,85
Cezar Badita 1.51,85
Ioan Gherghel 1.51,14
Nicolae Ivan 1.50,85
 ROU
7.24,69
5 Luis Monteiro 1.52,07
Nuno Laurentino 1.51,42
Ricardo Coxo 1.52,55
Ivo Carneiro 1.51,64
 POR
7.27,68
6 Igor Snitko 1.52,15
Maksym Kokosha 1.53,55
Dmytro Vereitinov 1.53,93
Sergiy Fesenko 1.53,26
 UKR
7.32,89
7 Stephen Manley 1.53,96
Neil Cameron 1.56,67
William Carey 2.02,69
Donald O'Neill 1.55,97
 IRL
7.49,29
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Petra Dallmann 2.00,39
Alessa Ries 2.00,70
Hannah Stockbauer 2.00,18
Franziska van Almsick 1.57,90
 GER
7.59,07
Zilver Laura Roca 2.01,47
Melissa Caballero 2.01,88
Erika Villaecija 2.01,85
Tatiana Rouba 2.00,63
 ESP
8.05,83
Brons Josefin Lillhage 2.01,67
Johanna Sjöberg 2.01,61
Lisa Wanberg 2.02,96
Ida Mattsson 2.02,22
 SWE
8.08,46
4 Nicole Zahnd 2.03,15
Hanna Miluska 2.01,61
Chantal Strasser 2.01,98
Flavia Rigamonti 2.03,33
 SUI
8.10,07
5 Marleen Veldhuis 2.04,03
Celina Lemmen 2.04,13
Manon van Rooijen 2.00,60
Haike van Stralen 2.02,22
 NED
8.10,98
6 Julie Hjørth-Hansen 2.03,16
Eva Zachariassen 2.02,40
Tina Gretlund 2.03,23
Sophia Skou 2.04,54
 DEN
8.13,33
7 Zoi Dimoschaki 2.02,99
Zampia Melachroinou 2.04,57
Evangelia Tsagka 2.05,39
Marianna Lymperta 2.03,85
 GRE
8.16,80
Sara Parise
Sara Goffi
Luisa Striani
Cecilia Vianini
 ITA
DSQ

4x100 meter wisselslag

Mannen
# Naam Land Tijd
Goud Jevgueni Alechine 56,50
Roman Sloednov 1.00,04
Igor Martchenko 51,82
Alexander Popov 47,85
 RUS
3.36,21
Zilver Pierre Roger 55,15
Hugues Duboscq 1.00,26
Franck Esposito 52,32
Romain Barnier 48,82
 FRA
3.36,55
Brons Stev Theloke 55,01
Jens Kruppa 1.01,36
Thomas Rupprath 51,74
Stefan Herbst 48,94
 GER
3.37,05
4 Volodymyr Nikolaychuk 56,39
Oleg Lisogor 1.00,04
Andrij Serdinov 51,13
Denys Sylantjev 49,55
 UKR
3.37,11
5 Peter Horváth 55,45
Károly Güttler 1.00,39
Zsolt Gaspar 52,53
Attila Zubor 48,85
 HUN
3.37,22
6 Jens Petersson 57,47
Martin Gustavsson 1.01,17
Lars Frölander 52,12
Stefan Nystrand 49,15
 SWE
3.39,91
7 Jani Sievinen 56,22
Jarno Pihlava 1.00,47
Jere Hård 52,33
Tero Raty 52,40
 FIN
3.41,42
8 Gordan Kožulj 55,74
Vanja Rogulj 1.02,36
Lovrenco Franicevic 54,39
Duje Draganja 49,65
 CRO
3.42,14
Vrouwen
# Naam Land Tijd
Goud Antje Buschschulte 1.01,38
Simone Weiler 1.08,65
Franziska van Almsick 57,48
Sandra Völker 54,03
 GER
ER 4.01,54
Zilver Therese Alshammar 1.04,33
Emma Igelström 1.08,16
Anna-Karin Kammerling 58,80
Johanna Sjöberg 54,86
 SWE
4.06,15
Brons Irinia Amshennikova 1.02,34
Svetlana Bondarenko 1.08,91
Jana Klotsjkova 59,59
Olga Mukomol 55,38
 UKR
4.06,22
4 Stanislava Komarova 1.01,87
Elena Bogomazova 1.09,86
Natalia Soutiaguina 59,73
Lioubov Ioudina 56,26
 RUS
4.07,72
5 Nina Zjivanevskaja 1.01,05
Belen Domenech 1.10,70
Angela San Juan 1.00,56
Laura Roca Laura 56,07
 ESP
4.08,38
6 Alessandra Cappa 1.03,62
Sara Farina 1.09,85
Francesca Segat 1.00,97
Cecilia Vianini 55,94
 ITA
4.10,38
7 Hinkelien Schreuder 1.05,27
Madelon Baans 1.09,62
Chantal Groot 1.00,64
Wilma van Hofwegen 55,03
 NED
4.10,56
8 Louise Ornstedt 1.02,71
Majken Thorup 1.10,43
Sophia Skou 1.01,21
Julie Hjørt−Hansen 56,87
 DEN
4.11,22

Medaillespiegel

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
 Duitsland
10 7 6 23
2
 Oekraïne
5 5 4 14
3
 Italië
4 5 3 12
4
 Zweden
4 4 3 11
5
 Rusland
4 2 4 10
6
 Polen
2 1 1 4
7
 Nederland
2 0 2 4
8
 Finland
2 0 0 2
9
 Frankrijk
1 2 3 6
10
 Oostenrijk
1 2 1 4
11
 Slowakije
1 2 0 3
12
 Kroatië
1 0 2 3
13
 Spanje
1 0 0 1
14
 Hongarije
0 6 1 7
15
 Wit-Rusland
0 1 4 5
16
 Roemenië
0 1 2 3
17
 Griekenland
0 0 1 1
 Slovenië
0 0 1 1
Totaal 38 38 38 114
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen zwemmen 2002
Listen to this article