Europese kampioenschappen zwemmen 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen zwemmen 2004.

Europese kampioenschappen zwemmen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De Europese Kampioenschappen Langebaanzwemmen 2004 werden van 6 tot en met 16 mei georganiseerd in de Spaanse hoofdstad Madrid.

Uitslagen Openwaterzwemmen

Mannen

5 km

rang naam land tijd
Goud Fabio Venturini
 ITA
51’41”4
Zilver Alan Bircher
 GBR
51’55”4
Brons Stefano Rubaud
 ITA
52’11”8

10 km

rang naam land tijd
Goud Jevgeni Kotsjkarov
 RUS
1h45’21”5
Zilver Massimiliano Parla
 ITA
1h45’22”8
Brons Anton Sanatsjev
 RUS
1h45’23”9

25 km

rang naam land tijd
Goud Jevgeni Kotsjkarov
 RUS
4h18’00”5
Zilver David Meca
 ESP
4h18’00”5
Brons Petar Stoychev
 BUL
4h18’02”5

Vrouwen

5 km

rang naam land tijd
Goud Britta Kamrau
 GER
59’11”3
Zilver Stefanie Biller
 GER
59’14”4
Brons Xenia Lopez
 ESP
59’16”3

10 km

rang naam land tijd
Goud Britta Kamrau
 GER
1h54’24”0
Zilver Marta Nogues
 ESP
1h54’25”6
Brons Angela Maurer
 GER
1h54’26”0

25 km

rang naam land tijd
Goud Britta Kamrau
 GER
4h39’11”0
Zilver Natalja Pankina
 RUS
4h39’23”5
Brons Ivanka Moralieva
 BUL
4h41’21”2

Uitslagen Langebaanzwemmen

Mannen

50 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Aleksandr Popov
 RUS
22”32
Zilver Stefan Nystrand
 SWE
22"42
Brons Lorenzo Vismara
 ITA
22"45

100 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Filippo Magnini
 ITA
48”87
Zilver Pieter van den Hoogenband
 NED
49"33
Brons Christian Galenda
 ITA
49"55

200 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Pieter van den Hoogenband
 NED
1'47"05
Zilver Andrej Kapralov
 RUS
1'48"28
Brons Filippo Magnini
 ITA
1'48"69
Brons Massimiliano Rosolino
 ITA
1'48"69

400 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Emiliano Brembilla
 ITA
3'49"14
Zilver Joeri Priloekov
 RUS
3'49"51
Brons Dragos Coman
 ROU
3'49"52

1500 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Joeri Priloekov
 RUS
15'04"35
Zilver Igor Tsjervinski
 UKR
15'11"94
Brons Dragoș Coman
 ROU
15'15"42

50 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud Stev Theloke
 GER
25"61
Zilver Darius Grigalionis
 LTU
25"67
Brons David Ortega
 ESP
25"69

100 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud László Cseh
 HUN
55"26
Zilver Markus Rogan
 AUT
55"27
Brons Stev Theloke
 GER
55"39

200 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud Markus Rogan
 AUT
1'57"58
Zilver Răzvan Florea
 ROU
1"58"00
Brons Simon Dufour
 FRA
1'58"54

50 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Oleg Lisogor
 UKR
27"55
Goud Hugues Duboscq
 FRA
28"23
Brons Matjaž Markič
 SLO
28"24

100 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Oleg Lisogor
 UKR
1'01"13
Zilver Hugues Duboscq
 FRA
1'01"25
Brons Richard Bodor
 HUN
1'01"54

200 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Paolo Bossini
 ITA
2'11"73
Zilver Dmitri Komornikov
 RUS
2'12"02
Brons Richard Bodor
 HUN
2'13"27

50 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Sergej Breoes
 UKR
24"02
Zilver Nikolaj Skvortsov
 RUS
24"05
Brons Andrij Serdinov
 UKR
24"16

100 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Andrij Serdinov
 UKR
52"31
Zilver Franck Esposito
 FRA
52"65
Brons Nikolaj Skvortsov
 RUS
52"75

200 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Denys Sylantjev
 UKR
1'56"71
Zilver Ioan Gherghel
 ROU
1'56"82
Brons Anatoli Poljakov
 RUS
1'57"45

200 meter wisselslag

rang naam land tijd
Goud Markus Rogan
 AUT
1'59"79
Zilver Jani Sievinen
 FIN
2'00"43
Brons Massimiliano Rosolino
 ITA
2'00"53

400 meter wisselslag

rang naam land tijd
Goud László Cseh
 HUN
4'12"86
Zilver Luca Marin
 ITA
4'14"31
Brons Alessio Boggiatto
 ITA
4'14"32

4x100 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Lorenzo Vismara
Christian Galenda
Giacomo Vassanelli
Filippo Magnini
 ITA
3'15"66
Zilver Andrej Kapralov
Jevgeni Lagoenov
Ivan Oesov
Denis Pimankov
 RUS
3'17"00
Brons Amaury Leveaux
Germain Cayette
Julien Sicot
Fabien Gilot
 FRA
3'18"10

4x200 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Emiliano Brembilla
Matteo Pelliciari
Massimiliano Rosolino
Filippo Magnini
 ITA
7'11"93
Zilver Maksim Koeznetsov
Jevgeni Natsvin
Andrej Kapralov
Joeri Priloekov
 RUS
7'16"95
Brons Fabien Horth
Hugues Duboscq
Franck Esposito
Julien Sicot
 FRA
7'19"00

4x100 wisselslag

rang naam land tijd
Goud Volodymyr Nikolaychuk
Oleg Lisogor
Andrij Serdinov
Joeri Jegosjin
 UKR
3'37"14
Zilver Simon Dufour
Hugues Duboscq
Franck Esposito
Julien Sicot
 FRA
3'37"77
Brons László Cseh
Richard Bodor
Zsolt Gaspar
Attila Zubor
 HUN
3'37"86

Vrouwen

50 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Therese Alshammar
 SWE
25”12
Zilver Svetlana Khakhlova
 BLR
25"20
Brons Sandra Völker
 GER
25"24

100 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Malia Metella
 FRA
54”46
Zilver Marleen Veldhuis
 NED
54"86
Brons Nery-Mantey Niangkouara
 GRE
55"05

200 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Camelia Potec
 ROU
1'58"20
Zilver Solenne Figuès
 FRA
1'58"30
Brons Josefin Lillhage
 SWE
1'59"45

400 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Laure Manaudou
 FRA
4'07"90
Zilver Camelia Potec
 ROU
4'09"31
Brons Jana Klotsjkova
 UKR
4'10"53

800 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Erika Villaecija
 ESP
8'31"26
Zilver Anja Carman
 SLO
8'37"10
Brons Camelia Potec
 ROU
8'37"56

50 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud Ilona Hlavackova
 CZE
29"00
Zilver Nina Zjivanevskaja
 ESP
29"03
Brons Alessandra Cappa
 ITA
29"28

100 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud Laure Manaudou
 FRA
1’00"93
Zilver Stanislava Komarova
 RUS
1’01"89
Brons Nina Zjivanevskaja
 ESP
1’02"38

200 meter rugslag

rang naam land tijd
Goud Stanislava Komarova
 RUS
2'10"97
Zilver Anja Carman
 SLO
2"13"12
Brons Sanja Jovanović
 CRO
2'13"95

50 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Maria Östling
 SWE
31"68
Goud Jelena Bogomazova
 RUS
31"90
Brons Majken Thorup
 NOR
32"05

100 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Svitlana Bondarenko
 UKR
1'09"23
Zilver Jelena Bogomazova
 RUS
1'09"37
Brons Mirna Jukić
 AUT
1'09"41
Brons Maria Östling
 SWE
1'09"41

200 meter schoolslag

rang naam land tijd
Goud Mirna Jukić
 AUT
2'27"25
Zilver Alenka Kejzar
 SLO
2'29"71
Brons Jelena Bogomazova
 RUS
2'29"77

50 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Natalia Soetiagina
 RUS
27"04
Zilver Martina Moravcová
 SVK
27"09
Brons Chantal Groot
 NED
27"11

100 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Martina Moravcová
 SVK
58"05
Zilver Malia Metella
 FRA
58"78
Brons Otylia Jędrzejczak
 POL
58"85

200 meter vlinderslag

rang naam land tijd
Goud Otylia Jędrzejczak
 POL
2'06"47
Zilver Paola Cavallino
 ITA
2'09"27
Brons Mette Jacobsen
 DEN
2'09"43

200 meter wisselslag

rang naam land tijd
Goud Jana Klotsjkova
 UKR
2'12"56
Zilver Hanna Shcherba
 BLR
2'15"03
Brons Beatrice Căslaru
 ROU
2'15"70

400 meter wisselslag

rang naam land tijd
Goud Jana Klotsjkova
 UKR
4'38"52
Zilver Eva Risztov
 HUN
4'40"34
Brons Anja Klinar
 SLO
4'46"05

4x100 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Solenne Figuès
Celine Couderc
Aurore Mongel
Malia Metella
 FRA
3'40"67
Zilver Chantal Groot
Inge Dekker
Annabel Kosten
Marleen Veldhuis
 NED
3'41"39
Brons Johanna Sjöberg
Gabriella Fagundez
Cathrin Carlzon
Josefin Lillhage
 SWE
3'43"54

4x200 meter vrije slag

rang naam land tijd
Goud Tatiana Rouba
Melissa Caballero
Laura Roca
Erika Villaecija
 ESP
8'03"41
Zilver Céline Couderc
Katarin Quelennec
Elsa N’Guessan
Solenne Figuès
 FRA
8'06"04
Brons Camelia Potec
Larisa Lacusta
Beatrice Caslary
Simona Paduraru
 ROU
8'06"26

4x100 wisselslag

rang naam land tijd
Goud Laure Manaudou
Laurie Thomassin
Aurore Mongel
Malia Metella
 FRA
4'05"96
Zilver Irina Amsjennikova
Svitlana Bondarenko
Jana Klochkova
Olga Mukomol
 UKR
4'06"35
Brons Stefanie Luiken
Madelon Baans
Chantal Groot
Marleen Veldhuis
 NED
4'07"41
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen zwemmen 2004
Listen to this article