Europese kampioenschappen zwemmen 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Europese kampioenschappen zwemmen 2010.

Europese kampioenschappen zwemmen 2010

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Europese kampioenschappen zwemmen 2010
Gehouden in
Boedapest
Jaar 2010
Data 9 t/m 15 augustus
Sport Zwemmen
Organisator LEN
Evenementen 40
Navigatie
2008     2012
Portaal 
 
Sport

De Zwemwedstrijden op de Europese kampioenschappen zwemmen 2010 vonden plaats van 9 tot en met 15 augustus 2010 in het 50 meter bad van het Alfréd Hajós Zwemcomplex op het Margiteiland in Boedapest. Zij waren onderdeel van de Europese kampioenschappen zwemsporten 2010.

Programma

    Series en finale     Series en halve finales     Finale

Mannen[bewerken | brontekst bewerken]

Augustus 9 10 11 12 13 14 15
50m vrije slag
100m vrije slag
200m vrije slag
400m vrije slag
800m vrije slag
1500m vrije slag
50m schoolslag
100m schoolslag
200m schoolslag
50m vlinderslag
100m vlinderslag
200m vlinderslag
50m rugslag
100m rugslag
200m rugslag
200m wisselslag
400m wisselslag
4x100m vrije slag
4x200m vrije slag
4x100m wisselslag
Finales 2 3 3 3 2 4 3

Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]

Augustus 9 10 11 12 13 14 15
50m vrije slag
100m vrije slag
200m vrije slag
400m vrije slag
800m vrije slag
1500m vrije slag
50m schoolslag
100m schoolslag
200m schoolslag
50m vlinderslag
100m vlinderslag
200m vlinderslag
50m rugslag
100m rugslag
200m rugslag
200m wisselslag
400m wisselslag
4x100m vrije slag
4x200m vrije slag
4x100m wisselslag
Finales 2 2 2 4 2 3 5

Resultaten

50 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Frédérick Bousquet
 FRA
21,49
Zilver Stefan Nystrand
 SWE
21,69
Brons Fabien Gilot
 FRA
21,76
4 Andrej Gretsjin
 RUS
22,09
5 Luca Dotto
 ITA
22,14
6 Steffen Deibler
 GER
22,24
7 Marco Orsi
 ITA
22,26
8 Simon Burnett
 GBR
22,38
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Therese Alshammar
 SWE
24,45
Zilver Hinkelien Schreuder
 NED
24,66
Brons Francesca Halsall
 GBR
24,67
4 Dorothea Brandt
 GER
24,71
5 Aleksandra Gerasimenia
 BLR
24,82
6 Jeanette Ottesen
 DEN
24,96
7 Triin Aljand
 EST
25,38
8 Oksana Serikova
 UKR
25,44

100 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Alain Bernard
 FRA
48,49
Zilver Jevgeni Lagoenov
 RUS
48,52
Brons William Meynard
 FRA
48,56
4 Filippo Magnini
 ITA
48,67
5 Andrej Gretsjin
 RUS
48,69
6 Sebastiaan Verschuren
 NED
48,82
6 Stefan Nystrand
 SWE
48,82
8 Luca Dotto
 ITA
49,05
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Francesca Halsall
 GBR
53,58
Zilver Aleksandra Gerasimenia
 BLR
53,82
Brons Femke Heemskerk
 NED
54,12
4 Sarah Sjöström
 SWE
54,16
5 Evelyn Verrasztó
 HUN
54,33
6 Josefin Lillhage
 SWE
54,84
7 Daniela Schreiber
 GER
55,11
8 Katarzyna Wilk
 POL
55,15

200 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Paul Biedermann
 GER
1.46,06
Zilver Nikita Lobintsev
 RUS
1.46,51
Brons Sebastiaan Verschuren
 NED
1.46,91
4 Danila Izotov
 RUS
1.47,14
5 Robbie Renwick
 GBR
1.47,60
6 Gianluca Maglia
 ITA
1.47,96
7 Dominik Meichtry
 SUI
1.48,05
8 Glenn Surgeloose
 BEL
1.48,29
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Federica Pellegrini
 ITA
CR 1.55,45
Zilver Silke Lippok
 GER
1.56,98
Brons Ágnes Mutina
 HUN
1.57,12
4 Camille Muffat
 FRA
1.57,58
5 Evelyn Verrasztó
 HUN
1.57,90
6 Patricia Castro
 ESP
1.58,29
7 Femke Heemskerk
 NED
1.58,46
8 Coralie Balmy
 FRA
1.58,78

400 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Yannick Agnel
 FRA
3.46,17
Zilver Paul Biedermann
 GER
3.46,30
Brons Gergő Kis
 HUN
3.48,14
4 Nikita Lobintsev
 RUS
3.48,46
5 Sébastien Rouault
 FRA
3.48,84
6 Robbie Renwick
 GBR
3.49,13
7 Clemens Rapp
 GER
3.49,27
8 Cesare Sciocchetti
 ITA
3.51,54
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Rebecca Adlington
 GBR
4.04,55
Zilver Ophélie-Cyrielle Etienne
 FRA
4.05,40
Brons Lotte Friis
 DEN
4.07,10
4 Camelia Potec
 ROU
4.07,81
5 Joanne Jackson
 GBR
4.09,14
6 Coralie Balmy
 FRA
4.09,72
7 Erika Villaécija
 ESP
4.09,73
8 Patricia Castro
 ESP
4.10,11

800 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Sébastien Rouault
 FRA
CR 7.48,28
Zilver Christian Kubusch
 GER
7.49,12
Brons Samuel Pizzetti
 ITA
7.49,94
4 Gergő Kis
 HUN
7.51,93
5 Pál Joensen
 FRO
7.53,11
6 Federico Colbertaldo
 ITA
7.54,84
7 Mads Glæsner
 DEN
7.55,80
8 Gergely Gyurta
 HUN
7.59,95
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Lotte Friis
 DEN
8.23,27
Zilver Ophélie-Cyrielle Etienne
 FRA
8.24,00
Brons Federica Pellegrini
 ITA
8.24,99
4 Grainne Murphy
 IRL
8.25,04
5 Camelia Potec
 ROU
8.26,81
6 Erika Villaécija
 ESP
8.27,07
7 Rebecca Adlington
 GBR
8.27,48
8 Eider Santamaría
 ESP
8.42,62

1500 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Sébastien Rouault
 FRA
14.55,17
Zilver Pál Joensen
 FRO
14.56,90
Brons Samuel Pizzetti
 ITA
14.59,76
4 Federico Colbertaldo
 ITA
15.06,92
5 Mateusz Sawrymowicz
 POL
15.12,28
6 Anthony Pannier
 FRA
15.16,02
7 Gergely Gyurta
 HUN
15.19,27
8 Przemysław Stańczyk
 POL
15.24,26
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Lotte Friis
 DEN
15.59,13
Zilver Grainne Murphy
 IRL
16.02,29
Brons Erika Villaécija
 ESP
16.05,08
4 Camelia Potec
 ROU
16.17,67
5 Marianna Lymperta
 GRE
16.20,19
6 Nina Dittrich
 AUT
16.23,63
7 Tjasa Oder
 SLO
16.23,70
8 Isabelle Härle
 GER
16.24,45

50 meter rugslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Camille Lacourt
 FRA
CR 24,07
Zilver Liam Tancock
 GBR
24,70
Brons Guy Barnea
 ISR
25,04
4 Stefano Mauro Pizzamiglio
 ITA
25,13
5 Jérémy Stravius
 FRA
25,32
6 Ľuboš Križko
 SVK
25,39
7 Vitali Borisov
 RUS
25,49
8 Nick Driebergen
 NED
25,52
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Aleksandra Gerasimenia
 BLR
CR 27,64
Zilver Daniela Samulski
 GER
27,99
Brons Mercedes Peris
 ESP
28,01
4 Hinkelien Schreuder
 NED
28,36
5 Theodora Drakou
 GRE
28,61
6 Ingvild Snildal
 NOR
28,69
7 Alina Vats
 UKR
28,73
8 Elena Gemo
 ITA
28,81

100 meter rugslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Camille Lacourt
 FRA
ER, CR 52,11
Zilver Jérémy Stravius
 FRA
53,44
Brons Liam Tancock
 GBR
53,86
4 Stanislav Donets
 RUS
54,10
5 Aristeidis Grigoriadis
 GRE
54,27
6 Vitali Borisov
 RUS
54,34
7 Aschwin Wildeboer
 ESP
54,38
8 Nick Driebergen
 NED
54,40
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Gemma Spofforth
 GBR
59,80
Zilver Elizabeth Simmonds
 GBR
1.00,19
Brons Jenny Mensing
 GER
1.00,72
4 Mercedes Peris
 ESP
1.01,06
5 Daniela Samulski
 GER
1.01,11
6 Ingvild Snildal
 NOR
1.01,61
7 Duane da Rocha
 ESP
1.01,73
8 Sharon van Rouwendaal
 NED
1.01,79

200 meter rugslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Stanislav Donets
 RUS
1.57,18
Zilver Markus Rogan
 AUT
1.57,31
Brons Benjamin Stasiulis
 FRA
1.57,37
4 Radosław Kawęcki
 POL
1.57,45
5 Sebastiano Ranfagni
 ITA
1.58,40
6 Nick Driebergen
 NED
1.58,59
7 Yannick Lebherz
 GER
1.58,87
8 Éric Ress
 FRA
2.00,05
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Elizabeth Simmonds
 GBR
2.07,04
Zilver Gemma Spofforth
 GBR
2.08,25
Brons Duane da Rocha
 ESP
2.10,46
4 Jenny Mensing
 GER
2.11,50
5 Sharon van Rouwendaal
 NED
2.11,56
6 Alicja Tchorz
 POL
2.11,67
7 Simona Baumrtová
 CZE
2.12,42
8 Alexandra Putra
 FRA
2.14,01

50 meter schoolslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Fabio Scozzoli
 ITA
27,38
Zilver Dragos Agache
 ROU
27,47
Brons Lennart Stekelenburg
 NED
27,51
4 Alexander Dale Oen
 NOR
27,55
5 Robin van Aggele
 NED
27,66
6 Emil Tahirovič
 SLO
27,76
7 Damir Dugonjič
 SLO
27,80
8 Barry Murphy
 IRL
27,99
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Joelia Jefimova
 RUS
CR 30,29
Zilver Kate Haywood
 GBR
31,12
Brons Jennie Johansson
 SWE
31,24
4 Moniek Nijhuis
 NED
31,41
5 Kim Janssens
 BEL
31,74
6 Caroline Ruhnau
 GER
31,84
7 Valentina Artemjeva
 RUS
31,93
8 Rebecca Ejdervik
 SWE
32,18

100 meter schoolslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Alexander Dale Oen
 NOR
CR 59,20
Zilver Hugues Duboscq
 FRA
1.00,15
Brons Fabio Scozzoli
 ITA
1.00,41
4 Dániel Gyurta
 HUN
1.00,64
5 Giedrius Titenis
 LTU
1.00,87
6 Lennart Stekelenburg
 NED
1.01,01
7 Hendrik Feldwehr
 GER
1.01,28
8 Ihor Borysyk
 UKR
1.01,31
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Joelia Jefimova
 RUS
CR 1.06,32
Zilver Rikke Møller Pedersen
 DEN
1.07,36
Zilver Jennie Johansson
 SWE
1.07,36
4 Joline Höstman
 SWE
1.07,98
5 Sarah Poewe
 GER
1.08,60
6 Caroline Ruhnau
 GER
1.08,68
7 Michela Guzzetti
 ITA
1.08,70
8 Anastasia Chaun
 RUS
1.09,19

200 meter schoolslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Dániel Gyurta
 HUN
2.08,95
Zilver Alexander Dale Oen
 NOR
2.09,68
Brons Hugues Duboscq
 FRA
2.11,03
4 Grigori Falko
 RUS
2.11,70
5 Laurent Carnol
 LUX
2.11,93
6 Edoardo Giorgetti
 ITA
2.11,99
7 Marco Koch
 GER
2.12,14
8 Akos Molnar
 HUN
2.12,76
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Anastasia Chaun
 RUS
CR 2.23,50
Zilver Sara Nordenstam
 NOR
2.24,42
Brons Rikke Møller Pedersen
 DEN
2.24,99
4 Joline Höstman
 SWE
2.26,00
5 Tanja Smid
 SLO
2.27,73
6 Chiara Boggiatto
 ITA
2.28,61
7 Stacey Tadd
 GBR
2.28,64
8 Nađa Higl
 SRB
2.29,60

50 meter vlinderslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Rafael Muñoz
 ESP
23,17
Zilver Frédérick Bousquet
 FRA
23,41
Brons Jevgeni Korotysjkin
 RUS
23,43
4 Steffen Deibler
 GER
23,63
5 Mario Todorović
 CRO
23,68
6 Joeri Verlinden
 NED
23,77
7 Jakob Andkjær
 DEN
23,78
8 Ivan Lenđer
 SRB
23,94
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Therese Alshammar
 SWE
25,63
Zilver Jeanette Ottesen
 DEN
25,69
Brons Mélanie Henique
 FRA
26,09
4 Sarah Sjöström
 SWE
26,14
5 Triin Aljand
 EST
26,25
6 Hinkelien Schreuder
 NED
26,27
7 Ingvild Snildal
 NOR
26,36
8 Amit Ivry
 ISR
26,53

100 meter vlinderslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Jevgeni Korotysjkin
 RUS
CR 51,73
Zilver Joeri Verlinden
 NED
51,82
Brons Konrad Czerniak
 POL
52,16
4 Lars Frölander
 SWE
52,24
5 Nikolaj Skvortsov
 RUS
52,25
6 Paweł Korzeniowski
 POL
52,38
7 Peter Mankoč
 SLO
52,39
8 Antony James
 GBR
52,67
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Sarah Sjöström
 SWE
57,32
Zilver Francesca Halsall
 GBR
57,40
Brons Therese Alshammar
 SWE
57,80
4 Jeanette Ottesen
 DEN
58,21
5 Amit Ivri
 ISR
58,73
6 Eszter Dara
 HUN
58,79
6 Aurore Mongel
 FRA
58,79
8 Sara Oliveira
 POR
59,04

200 meter vlinderslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Paweł Korzeniowski
 POL
1.55,00
Zilver Nikolaj Skvortsov
 RUS
1.56,13
Brons Ioannis Drymonakos
 GRE
1.57,10
4 Dinko Jukić
 AUT
1.57,71
5 Marcin Cieslak
 POL
1.57,93
6 Maksim Ganichin
 RUS
1.58,38
7 Nicolo Beni
 ITA
1.58,67
8 Stefanos Dimitriadis
 GRE
1.59,70
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Katinka Hosszú
 HUN
2.06,71
Zilver Zsuzsanna Jakabos
 HUN
2.07,06
Brons Ellen Gandy
 GBR
2.07,54
4 Mireia Belmonte
 ESP
2.08,30
5 Aurore Mongel
 FRA
2.08,87
6 Franziska Hentke
 GER
2.09,01
7 Caterina Giacchetti
 ITA
2.09,28
8 Anja Klinar
 SLO
2.09,44

200 meter wisselslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud László Cseh
 HUN
CR 1.57,73
Zilver Markus Rogan
 AUT
1.58,03
Brons Joe Roebuck
 GBR
1.59,46
4 Gal Nevo
 ISR
1.59,83
5 Simon Sjödin
 SWE
2.00,11
6 David Verrasztó
 HUN
2.00,72
7 Marcin Tarczynski
 POL
2.00,81
8 Markus Deibler
 GER
2.00,86
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Katinka Hosszú
 HUN
CR 2.10,09
Zilver Evelyn Verrasztó
 HUN
2.10,10
Brons Hannah Miley
 GBR
2.10,89
4 Camille Muffat
 FRA
2.12,04
5 Mireia Belmonte
 ESP
2.12,21
6 Lara Grangeon
 FRA
2.14,25
7 Francesca Segat
 ITA
2.15,08
8 Louise Jansen
 DEN
2.17,37

400 meter wisselslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud László Cseh
 HUN
4.10,95
Zilver David Verrasztó
 HUN
4.12,96
Brons Gal Nevo
 ISR
4.15,10
4 Luca Marin
 ITA
4.15,47
5 Yannick Lebherz
 GER
4.15,72
6 Aleksandr Tichonov
 RUS
4.17,36
7 Carlos Vives Gomis
 ESP
4.18,27
8 Ioannis Drymonakos
 GRE
4.18,35
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Hannah Miley
 GBR
CR 4.33,09
Zilver Katinka Hosszú
 HUN
4.36,43
Brons Zsuzsanna Jakabos
 HUN
4.37,92
4 Anja Klinar
 SLO
4.38,13
5 Jana Martynova
 RUS
4.42,50
6 Sara Nordenstam
 NOR
4.43,00
7 Grainne Murphy
 IRL
4.43,45
8 Barbora Zavadova
 CZE
4.45,24

4x100 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Jevgeni Lagoenov
Andrej Gretsjin
Nikita Lobintsev
Danila Izotov
 RUS
CR 3.12,46
Zilver Fabien Gilot
Yannick Agnel
William Meynard
Alain Bernard
 FRA

3.13,29

Brons Stefan Nystrand
Lars Frölander
Robin Andreasson
Jonas Persson
 SWE
3.15,07
4 Filippo Magnini
Marco Orsi
Christian Galenda
Luca Leonardi
 ITA
3.15,18
5 Steffen Deibler
Markus Deibler
Stefan Herbst
Paul Biedermann
 GER
3.15,97
6 Dominik Kozma
Krisztian Takacs
Laszló Cseh
Balazs Makany
 HUN
3.18,01
7 Jasper Aerents
Glenn Surgeloose
François Heersbrandt
Yoris Grandjean
 BEL
3.18,12
8 Simon Burnett
Liam Tancock
Grant Turner
Ross Davenport
 GBR
3.18,31
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Daniela Samulski
Silke Lippok
Lisa Vitting
Daniela Schreiber
 GER
3.37,72
Zilver Amy Smith
Francesca Halsall
Jessica Sylvester
Joanne Jackson
 GBR
3.38,57
Brons Josefin Lillhage
Therese Alshammar
Sarah Sjöström
Gabriella Fagundez
 SWE
3.38,81
4 Evelyn Verrasztó
Ágnes Mutina
Eszter Dara
Katinka Hosszú
 HUN
3.38,98
5 Veronika Popova
Margarita Nesterova
Svetlana Fedoelova
Darja Beljakina
 RUS
3.39,06
6 Saskia de Jonge
Ilse Kraaijeveld
Elise Bouwens
Femke Heemskerk
 NED
3.39,47
7 Camille Muffat
Aurore Mongel
Ophélie-Cyrielle Etienne
Coralie Balmy
 FRA
3.40,17
8 Aleksandra Kovaleva
Svetlana Chochlova
Jana Parachoeskaja
Joelia Chitraja
 BLR
3.48,90

4x200 meter vrije slag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Nikita Lobintsev
Danila Izotov
Sergej Peroenin
Aleksandr Soechoroekov
 RUS
CR 7.06,71
Zilver Paul Biedermann
Tim Wallburger
Robin Backhaus
Clemens Rapp
 GER
7.08,13
Brons Yannick Agnel
Clément Lefert
Antton Harambouré
Jérémy Stravius
 FRA
7.09,70
4 Robbie Renwick
Ross Davenport
David Carry
Robert Bale
 GBR
7.11,00
5 Gianluca Maglia
Marco Belotti
Damiano Lestingi
Filippo Magnini
 ITA
7.14,50
6 Joost Reijns
Sebastiaan Verschuren
Bas van Velthoven
Stefan de Die
 NED
7.16,87
7 Dieter Dekoninck
Glenn Surgeloose
Axel Vandevelde
Pholien Systermans
 BEL
8 Paweł Korzeniowski
Przemysław Stańczyk
Lukasz Gasior
Paweł Rurak
 POL
7.22,71
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Ágnes Mutina
Eszter Dara
Katinka Hosszú
Evelyn Verrasztó
 HUN
7.52,49
Zilver Coralie Balmy
Ophélie-Cyrielle Etienne
Margaux Farrell
Camille Muffat
 FRA
7.52,69
Brons Rebecca Adlington
Jazmin Carlin
Hannah Miley
Joanne Jackson
 GBR
7.55,29
4 Silke Lippok
Franziska Jansen
Nina Schiffer
Daniela Schreiber
 GER
7.58,13
5 Veronika Popova
Darja Beljakina
Victoria Maljoetina
Jelena Sokolova
 RUS
7.59,11
6 Gabriella Fagundez
Sarah Sjöström
Petra Granlund
Josefin Lillhage
 SWE
8.00,15
7 Sara Isakovič
Anja Klinar
Nina Cesar
Ursa Bezan
 SLO
8.06,13
8 Jördis Steinegger
Verena Klocker
Birgit Koschischek
Nina Dittrich
 AUT
8.10,76

4x100 meter wisselslag

Mannen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Camille Lacourt
Hugues Duboscq
Frédérick Bousquet
Fabien Gilot
 FRA
CR 3.31,32
Zilver Stanislav Donets
Roman Sloednov
Jevgeni Korotysjkin
Jevgeni Lagoenov
 RUS
3.33,29
Brons Nick Driebergen
Lennart Stekelenburg
Joeri Verlinden
Sebastiaan Verschuren
 NED
3.33,99
4 Liam Tancock
Kristopher Gilchrist
Antony James
Simon Burnett
 GBR
3.35,74
5 Mirco Di Tora
Fabio Scozzoli
Stefano Mauro Pizzamiglio
Filippo Magnini
 ITA
3.36,61
6 Radosław Kawęcki
Sławomir Wolniak
Paweł Korzeniowski
Konrad Czerniak
 POL
3.38,57
7 Adam Szilagyi
Dániel Gyurta
Peter Hos
Dominik Kozma
 HUN
3.38,73
8 Stefan Herbst
Hendrik Feldwehr
Steffen Deibler
Markus Deibler
 GER
DSQ
Vrouwen
# Zwemmer Land Tijd
Goud Gemma Spofforth
Kate Haywood
Francesca Halsall
Amy Smith
 GBR
3.59,72
Zilver Henriette Stenkvist
Joline Höstman
Therese Alshammar
Sarah Sjöström
 SWE
4.01,18
Brons Jenny Mensing
Caroline Ruhnau
Daniela Samulski
Silke Lippok
 GER
4.03,22
4 Pernille Larsen
Rikke Møller Pedersen
Jeanette Ottesen
Louise Jansen
 DEN
4.04,81
5 Elena Gemo
Chiara Boggiatto
Francesca Segat
Chiara Masini Lucchetti
 ITA
4.05,53
6 Alexandra Putra
Sophie De Ronchi
Aurore Mongel
Camille Muffat
 FRA
4.06,76
7 Jasmijn Verhaegen
Elise Matthysen
Kimberly Buys
Annelies De Maré
 BEL
4.09,33
8 Maria Gromova
Joelia Jefimova
Irina Bespalova
Margarita Nesterova
 RUS
DSQ

Medaillespiegel

 Plaats  Land Goud Goud Zilver Zilver Brons Brons Totaal
1
 Frankrijk
8 7 6 21
2
 Rusland
7 4 1 12
3
 Verenigd Koninkrijk
6 6 6 18
4
 Hongarije
6 4 3 13
5
 Zweden
3 3 4 10
6
 Duitsland
2 5 2 9
7
 Denemarken
2 2 2 6
8
 Italië
2 0 4 6
9
 Noorwegen
1 2 0 3
10
 Wit-Rusland
1 1 0 2
11
 Spanje
1 0 3 4
12
 Polen
1 0 1 2
13
 Nederland
0 2 4 6
14
 Oostenrijk
0 2 0 2
15
 Faeröer
0 1 0 1
 Ierland
0 1 0 1
 Roemenië
0 1 0 1
18
 Israël
0 0 2 2
19
 Griekenland
0 0 1 1
Totaal 40 41 39 120
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Europese kampioenschappen zwemmen 2010
Listen to this article