Filipijnen op de Olympische Zomerspelen 2004
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De Filipijnen namen deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Net als in 2000 werd er opnieuw geen medaille gewonnen.
Filipijnen op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Filipijnen | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | PHI | |||||||||||||||||||||
NOC | Philippine Olympic Committee website | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Filipijnen op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1916 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Filipijnen op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Eduardo Buenavista | marathon (m) | 2:28.18 | |
Lerma Gabito | verspringen (m) | kwalificatie groep A: 18de met 6,31m |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Harry Tañamor | -48kg (m) | 1ste ronde: W van TJK Dostiev: 17-12 2de ronde: V van KOR Hong: 25-42 | |
Violito Payla | -51kg (m) | 1ste ronde: V van UZB Doniyoro: 26-36 | |
Romeo Brin | -63,5kg (m) | 1ste ronde: W van SWE Bogere: 43-35 2de ronde: V van THA Boonjumnong: 15-29 | |
Romeo Brin | -75kg (m) | 1ste ronde: V van RUS Gaydarbekov: 13-35 |
Boogschieten
Schietsport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jethro Dionisio | trap (m) | kwalificatie: 32ste met 109 punten (24-20-23-24-18) |
Taekwondo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Tshomlee Go | -58kg (m) | 1ste ronde: V van ESP Ramos: 6-7 | |
Donald Geisler | -80kg (m) | 1ste ronde: V van TUR Tanrikuli: 9-9 herkansingen: V van TUN Hamdouni: scheidsrechterlijke beslissing | |
Mary Antoinette Rivero | -67kg (v) | 1ste ronde: W van ARG Sanchez: 10-10 kwartfinale: W van NED Sobers: 10-4 halve finale: V van GRE Mystakidou herkansingen: V van KOR Hwang: 2-6 |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Miguel Molina | 200m vrije slag (m) | serie 4: 7de in 1.53,81 | |
Miguel Mendoza | 400m vrije slag (m) | serie 1: 1ste in 4.01,99 | |
1500m vrije slag (m) | serie 2: 7de in 16.26,52 | ||
Raphael Matthew Chua | 100m schoolslag (m) | serie 2: 4de in 1.06,37 | |
Miguel Mendoza | 200m schoolslag (m) | serie 1: 2de in 2.19,19 | |
James Walsh | 200m vlinderslag (m) | serie 1: 5de in 2.06,76 | |
Miguel Mendoza | 200m wisselslag (m) | serie 3: 3de in 2.05,28 | |
400m wisselslag (m) | serie 2: 8ste in 4.33,25 | ||
Jaclyn Pangilinan | 100m schoolslag (v) | serie 3: 5de in 1.12,47 | |
200m schoolslag (v) | serie 1: 1ste in 2.33,38 (NR) |
Bronnen, noten en/of referenties
|
Afghanistan · Albanië · Algerije · Amerikaanse Maagdeneilanden · Amerikaans-Samoa · Andorra · Angola · Antigua en Barbuda · Argentinië · Armenië · Aruba · Australië · Azerbeidzjan · Bahama's · Bahrein · Bangladesh · Barbados · België · Belize · Benin · Bermuda · Bhutan · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Botswana · Brazilië · Britse Maagdeneilanden · Brunei · Bulgarije · Burkina Faso · Burundi · Cambodja · Canada · Centraal-Afrikaanse Republiek · Chili · China · Chinees Taipei · Colombia · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Cookeilanden · Costa Rica · Cuba · Cyprus · Denemarken · Djibouti · Dominica · Dominicaanse Republiek · Duitsland · Ecuador · Egypte · El Salvador · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Estland · Ethiopië · Fiji · Filipijnen · Finland · Frankrijk · Gabon · Gambia · Georgië · Ghana · Grenada · Griekenland · Groot-Brittannië · Guam · Guatemala · Guinee · Guinee‑Bissau · Guyana · Haïti · Honduras · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · India · Indonesië · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Jamaica · Japan · Jemen · Jordanië · Kaaimaneilanden · Kaapverdië · Kameroen · Kazachstan · Kenia · Kirgizië · Kiribati · Koeweit · Kroatië · Laos · Lesotho · Letland · Libanon · Liberia · Libië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Madagaskar · Malawi · Malediven · Maleisië · Mali · Malta · Marokko · Mauritanië · Mauritius · Mexico · Micronesië · Moldavië · Monaco · Mongolië · Mozambique · Myanmar · Namibië · Nauru · Nederland · Nederlandse Antillen · Nepal · Nicaragua · Nieuw-Zeeland · Niger · Nigeria · Noord-Korea · Noorwegen · Oeganda · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Oost‑Timor · Pakistan · Palau · Palestina · Panama · Papoea-Nieuw-Guinea · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Puerto Rico · Qatar · Roemenië · Rusland · Rwanda · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en Grenadines · Salomonseilanden · Samoa · San Marino · Sao Tomé en Principe · Saoedi-Arabië · Senegal · Servië en Montenegro · Seychellen · Sierra Leone · Singapore · Slovenië · Slowakije · Soedan · Somalië · Spanje · Sri Lanka · Suriname · Swaziland · Syrië · Tadzjikistan · Tanzania · Thailand · Togo · Tonga · Trinidad en Tobago · Tsjaad · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Turkmenistan · Uruguay · Vanuatu · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Vietnam · Wit-Rusland · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland