Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2004 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2004.

Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Hongarije
IOC-landcode HUN
NOC Magyar Olimpiai Bizottság
(hu) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Antal Kovács
Aantal deelnemers 209
Aantal disciplines 20
Medailles
Rang: 12
goud
8
zilver
6
brons
3
totaal
17
Hongarije op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Hongarije op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen

Hongarije nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Het won, net als vier jaar eerder, acht keer goud, zes keer zilver en drie keer brons.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Discipline Medaille
Kanovaren Gábor Horváth
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
Ákos Vereckei
K-4 1000m (m) Goud
Natasa Janics K-1 500m (v)
Natasa Janics
Katalin Kovács
K-2 500m (v)
Moderne vijfkamp Zsuzsanna Vörös vrouwen
Schermen Tímea Nagy degen (v)
Schietsport Diána Igaly skeet (v)
Waterpolo Zoltán Szécsi
Tamás Varga
Norbert Madaras
Ádám Steinmetz
Tamás Kásás
Attila Vári
Gergely Kiss
Tibor Benedek
Rajmund Fodor
István Gergely
Barnabás Steinmetz
Tamás Molnár
Péter Biros
mannen
Worstelen István Majoros -55kg Grieks-Romeins (m)
Atletiek Zoltán Kővágó discuswerpen (m) Zilver
Gewichtheffen Eszter Krutzler -69kg (v)
Kanovaren Katalin Kovács
Kinga Bóta
Szilvia Szabó
Erzsébet Viski
K-4 500m (v)
Schermen Zsolt Nemcsik sabel (m)
Gabor Boczkó
Krisztián Kulcsár
Iván Kovács
degen team (m)
Zwemmen Dániel Gyurta 200m schoolslag (m)
Kanovaren Attila Vajda C-1 1000m (m) Brons
György Kozmann
György Kolonics
C-2 1000m (m)
Zwemmen László Cseh 400m wisselslag (m)

Deelnemers en resultaten

Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gábor Dobos 100m (m) 59e serie 6: 6de in 10,68
Roland Németh 35e serie 2: 3de in 10,28
kwartfinale 3: 6de in 10,38
Géza Pauer 200m (m) 25e serie 4: 4de in 21,02
kwartfinale 1: 6de in 20,90
Zsolt Szeglet 400m (m) 31e serie 6: 4de in 46,16
Levente Csillag 110m horden (m) 35e serie 5: 7de in 13,74
Zsolt Bácskai marathon (m) DNF niet gefinisht
Gyula Dudás 20km snelwandelen (m) 30e 1:28.18
Zoltán Czukor 50km snelwandelen (m) 24e 4:03.51
János Tóth 41e 4:29.33
Tamás Margl verspringen (m) 38e kwalificatie groep A: 19de met 7,38m
Péter Tölgyesi hink-stap-springen (m) 26e kwalificatie groep A: 13de met 16,36m
László Boros hoogspringen (m) 33e kwalificatie groep A: 16de met 2,15m
Zsolt Biber kogelstoten (m) 24e kwalificatie groep B: 13de met 19,31m
Róbert Fazekas discuswerpen (m) DSQ kwalificatie groep B: 1ste met 68,10m
finale: gediskwalificeerd
Zoltán Kővágó Zilver kwalificatie groep B: 6de met 61,91m
finale: 2de met 67,04m
Gábor Máté 24e kwalificatie groep A: 4de met 63,41m
finale: 11de met 57,84m
Gergely Horváth speerwerpen (m) 26e kwalificatie groep A: 13de met 73,95m
Adrián Annus kogelslingeren (m) DSQ kwalificatie groep A: 1ste met 79,59m
finale: gediskwalificeerd
Krisztián Pars 5e kwalificatie groep B: 2de met 80,50m
finale: 5de met 78,73m
Attila Zsivóczky tienkamp (m) 6e 8287 punten
Judit Varga 1500m (v) 31e serie 3: 12de in 4.09,36
Krisztina Papp 5000m (v) 32e serie 2: 17de in 15.58,44
Aniko Kálovics 10000m (v) 20e 32.21,47
Ida Kovács marathon (v) 60e 3:03.21
Beáta Rakonczai 48e 2:49.41
Simona Staicu 45e 2:48.57
Edina Füsti 20km snelwandelen (v) 44e 1:39.45
Zita Ajkler verspringen (v) 26e kwalificatie groep B: 11de met 6,39m
Tünde Vaszi 7e kwalificatie groep A: 8ste met 6,55m
finale: 7de met 6,73m
Krisztina Molnár polsstokhoogspringen (v) 19e kwalificatie groep A: 8ste met 4,30m
Éva Kürti kogelstoten (v) 37e kwalificatie groep B: 19de met 14,60m
discuswerpen (v) 39e kwalificatie groep A: 19de met 52,52m
Nikolett Szabó speerwerpen (v) 16e kwalificatie groep B: 6de met 60,20m
Katalin Divós kogelslingeren (v) 17e kwalificatie groep A: 8ste met 67,64m
Éva Orbán 24e kwalificatie groep B: 13de met 65,76m
Julianna Tudja 18e kwalificatie groep A: 9de met 66,85m

Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Pál Bedák -48kg (m) 17e 1ste ronde: V van
 AZE Abiyev: 8-23
Zsolt Bedák -54kg (m) 9e 1ste ronde: W van
 MEX Martinez: 36-27
2de ronde: V van
 UKR Tretyak: 24-27
Gyula Káté -60kg (m) 17e 1ste ronde: V van
 KOR Jong: 23-30
Vilmos Balog -69kg (m) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 COL Novoa: 24-33
Károly Balzsay -75kg (m) 9e 1ste ronde: W van
 TUN Mohamed: 29-24
2de ronde: V van
 CUB Herrera: 25-38

Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
László Tancsics -56kg (m) 7e trekken: 6de met 122,5kg
stoten: 7de met 150kg
totaal: 272,5kg
László Tancsics -77kg (m) 7e trekken: 11de met 155kg
stoten: 2de met 200kg
totaal: 355kg
Ferenc Gyurkovics -105kg (m) DSQ gediskwalificeerd
Zoltán Kovács DSQ gediskwalificeerd
Eszter Krutzler -69kg (v) Zilver trekken: 2de met 117,5kg
stoten: 2de met 145kg
totaal: 262,5kg
Gyöngyi Likerecz -75kg (v) 4e trekken: 5de met 115kg
stoten: 4de met 142,5kg
totaal: 257,5kg
Viktória Varga -75kg (v) 4e trekken: 4de met 127,5kg
stoten: 4de met 155kg
totaal: 282,5kg

Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Róbert Gáló vloer (m) 24e kwalificatie: 24ste met 9,587 punten
sprong (m) 6e kwalificatie: 6de met 9,550 punten
finale: 6de met 9,537 punten
Krisztina Szarka individuele meerkamp (v) 63e kwalificatie: 63ste met 31,661 punten

Handbal

Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
János Szathmári
Gergely Harsányi
Ferenc Ilyés
Gábor Császár
Richárd Mezei
Tamás Mocsai
Gyula Gál
Gergő Iváncsik
Nándor Fazekas
Ivo Díaz
Carlos Pérez
István Pásztor
Balázs Laluska
Lázló Nagy
Péter Lendvay
mannen 4e groep B: 2de
W van
 Egypte: 33-28
W van
 Brazilië: 20-19
V van
 Frankrijk: 23-26
W van
 Duitsland: 30-29
W van
 Griekenland: 26-22
kwartfinale:
W van
 Zuid-Korea: 30-25
halve finale:
V van
 Kroatië: 31-33
bronzen finale:
V van
 Rusland: 26-28
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Frankrijk
5 5 0 0 135 108 +27 10
2
 Hongarije
5 4 0 1 132 124 +8 8
3
 Duitsland
5 3 0 2 139 110 +29 6
4
 Griekenland
5 2 0 3 117 130 -13 4
5
 Brazilië
5 1 0 4 105 133 -28 2
5
 Egypte
5 0 0 5 110 133 -23 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
 Hongarije
33-28
 Egypte
16 augustus Athene
 Brazilië
19-20
 Hongarije
18 augustus Athene
 Frankrijk
26-23
 Hongarije
20 augustus Athene
 Hongarije
30-29
 Duitsland
22 augustus Athene
 Hongarije
26-22
 Griekenland
Kwartfinale
24 augustus Athene
 Zuid-Korea
25-30
 Hongarije
Halve finale
27 augustus Athene
 Kroatië
33-31
 Hongarije
Bronzen finale
28 augustus Athene
 Hongarije
26-28
 Rusland

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Irina Sirina
Bernadett Ferling
Beáta Bohus
Ibolya Mehlmann
Zsuzsanna Pálffy
Erika Kirsner
Bojana Radulovics
Krisztina Pigniczki
Ágnes Farkas
Anita Görbicz
Eszter Ágnes Siti
Katalin Pálinger
Tímea Tóth
Zsuzsanna Lovász
Anita Kulcsár
vrouwen 5e groep B: 2de
W van
 China: 28-24
W van
 Griekenland: 33-20
W van
 Brazilië: 35-26
V van
 Oekraïne: 22-23
kwartfinale:
V van
 Frankrijk: 23-25
5-8ste plek:
W van
 Brazilië: 36-31
5-6de plek:
W van
 Spanje: 38-29
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Oekraïne
4 4 0 0 99 82 +17 8
2
 Hongarije
4 3 0 1 118 93 +25 6
3
 China
4 2 0 2 106 90 +16 4
4
 Brazilië
4 1 0 3 97 105 -8 2
5
 Griekenland
4 0 0 4 74 124 -50 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
 China
24-28
 Hongarije
17 augustus Athene
 Hongarije
33-20
 China
21 augustus Athene
 Brazilië
26-35
 Hongarije
23 augustus Athene
 Hongarije
22-23
 China
Kwartfinale
26 augustus Athene
 Frankrijk
25-23
 Hongarije
5-8ste plek
28 augustus Athene
 Hongarije
36-31
 Brazilië
5-6de plek
29 augustus Athene
 Spanje
29-38
 Hongarije

Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Miklós Ungvári -66kg (m) 17e 1ste ronde: W van
 AZE Ismayilov: ippon
2de ronde: V van
 POR Pina: yuko
Antal Kovács -100kg (m) 21e 1ste ronde: V van
 JPN Inoue: koka

Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Márton Joób C-1 500m (m) 7e serie 3: 4de in 1.51,025
halve finale 1: 2de in 1.50,813
finale: 7de in 1.48,195
Attila Vajda C-1 1000m (m) Brons serie 3: 4de in 3.57,290
halve finale 1: 2de in 3.52,236
finale: 3de in 3.49,025
György Kozmann
György Kolonics
C-2 500m (m) 7e serie 1: 4de in 1.41,324
halve finale 1: 2de in 1.41,472
finale: 7de in 1.41,138
C-2 1000m (m) Brons serie 2: 3de in 3.31,775
finale: 3de in 3.43,106
Ákos Vereckei K-1 500m (m) 5e serie 2: 2de in 1.37,589
halve finale 1: 2de in 1.38,737
finale: 5de in 1.39,315
Roland Kökény K-1 1000m (m) 6e serie 1: 2de in 3.27,904
halve finale 2: 2de in 3.29,134
finale: 6de in 3.31,121
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
K-2 500m (m) 5e serie 1: 2de in 1.31,166
halve finale 1: 1ste in 1.30,438
finale: 5de in 1.29,096
Zoltán Benkő
István Beé
K-2 1000m (m) 9e serie 1: 5de in 3.13,340
halve finale: 3de in 3.13,609
finale: 9de in 3.27,996
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
Ákos Vereckei
Gábor Horváth
K-4 1000m (m) Goud serie 2: 1ste in 2.51,010
finale: 1ste in 2.56,919
Natasa Janics K-1 500m (v) Goud serie 1: 1ste in 1.49,870
finale: 1ste in 1.47,741
Katalin Kovács
Natasa Janics
K-2 500m (v) Goud serie 1: 1ste in 1.38,606
finale: 1ste in 1.38,101
Katalin Kovács
Szilvia Szabó
Erzsébet Viski
Kinga Bóta
K-4 500m (v) Zilver serie 1: 2de in 1.32,298
finale: 2de in 1.34,536

Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gábor Balogh mannen 8e 5296 punten
Ákos Kállai 18e 5132 punten
Csilla Füri vrouwen 12e 5144 punten
Zsuzsanna Vörös Goud 5448 punten

Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Zsolt Hirling
Tamás Varga
lichte dubbel-twee (m) 5e serie 2: 2de in 6.20,98
herkansingen: 1ste in 6.22,63
halve finale 2: 2de in 6.18,23
finale: 5de in 6.24,69
Gábor Bencsik
Ákos Haller
dubbel-twee (m) 11e serie 2: 5de in 7.05,20
herkansingen: 1ste in 6.15,60
halve finale 2: 5de in 6.23,81
finale B: 4de in 6.15,39
Mónika Remsei
Edit Stift
lichte dubbel-twee (v) 15e serie 2: 5de in 7.12,79
herkansingen: 4de in 7.07,69
finale C: 3de in 7.45,05

Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Gábor Boczkó degen (m) 18e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 CHN Wang: 10-15
Géza Imre 21e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 GER Strigel: 13-15
Iván Kovács 13e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 USA Mattern: 15-6
3de ronde: V van
 SUI Fischer: 7-15
Gábor Boczkó
Géza Imre
Iván Kovács
Krisztián Kulcsár
degen team (m) Zilver 1ste ronde: W van
 Oekraïne: 38-34
halve finale: W van
 Rusland: 34-26
finale: V van
 Frankrijk: 32-43
Domonkos Ferjancsik sabel (m) 10e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 CAN Boulos: 15-8
V van
 HUN Nemcsik: 11-15
Balázs Lengyel 18e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 UKR Tretiak: 12-15
Zsolt Nemcsik Zilver 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 CHN Huang: 15-12
3de ronde: W van
 HUN Ferjancsik: 15-11
kwartfinale: W van
 ROU Covaliu: 15-14
halve finale: W van
 UKR Tretiak: 15-11
finale: V van
 ITA Montano: 14-15
Domonkos Ferjancsik
Kende Fodor
Balázs Lengyel
Zsolt Nemcsik
degen team (m) Zilver 1ste ronde: V van
 Verenigde Staten: 43-45
5-8ste plek: W van
 China: 45-40
5-6de plek: W van
 Oekraïne: 45-40
Adrien Hormay degen (v) 10e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 ROU Popescu: 13-15
Ildikó Mincza-Nebald 4e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 NED Tol: 15-7
3de ronde: W van
 GER Heidemann: 11-10
kwartfinale: W van
 KOR Kim: 15-9
halve finale: V van
 FRA Flessel-Colovic: 14-15
bronzen finale: V van
 FRA Nisima: 12-15
Tímea Nagy Goud 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 RUS Sivkova: 15-10
3de ronde: W van
 ITA Cascioli: 15-13
kwartfinale: W van
 CHN Zhang: 8-7
halve finale: W van
 FRA Nisima: 15-14
finale: W van
 FRA Flessel-Colovic: 15-10
Adrienn Hormay
Ildikó Mincza-Nébald
Tímea Nagy
Hajnalka Tóth
degen team (v) Zilver 1ste ronde: V van
 Canada: 37-38
5-8ste plek: W van
 Zuid-Korea: 40-33
5-6de plek: W van
 China: 32-31
Aida Mohamed floret (v) 4e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 RUS Yusheva: 14-9
kwartfinale: W van
 KOR Kim: 15-9
halve finale: V van
 ITA Trillini: 7-15
bronzen finale: V van
 POL Gruchała: 9-15
Gabriella Varga 4e 1ste ronde: W van
 HKG Chan: 15-3
2de ronde: W van
 RUS Boiko: 15-9
kwartfinale: V van
 ITA Trillini: 11-15
Orsolya Nagy sabel (v) 18e 1ste ronde: V van
 JPN Hisagae: 14-15

Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Péter Sidi 10m luchtgeweer (m) 12e kwalificatie: 12de met 593 punten (99-98-100-99-99-98)
50m geweer 3 houdingen (m) 19e kwalificatie: 19de met 1157 punten (398-381-378)
50m geweer liggend (m) 24e kwalificatie: 24ste met 591 punten (97-99-97-99-100-99)
Attila Simon 50m pistool (m) 36e kwalificatie: 36ste met 541 punten (89-90-92-92-89-89)
Lajos Pálinkás 25m snelvuurpistool (m) 12e kwalificatie: 12de met 577 punten (287-290)
Attila Simon 10m luchtpistool (m) 43e kwalificatie: 43ste met 562 punten (90-94-95-97-92-94)
Éva Joó 10m luchtgeweer (v) 14e kwalificatie: 14de met 394 punten (99-100-96-99)
Beáta Krzyzewsky 37e kwalificatie: 37ste met 387 punten (95-97-97-98)
Éva Joó 50m geweer 3 houdingen (v) 23e kwalificatie: 23ste met 570 punten (195-187-188)
Beáta Krzyzewsky 31e kwalificatie: 31ste met 560 punten (195-178-187)
Zsófia Csonka 25m pistool (v) 30e kwalificatie: 30ste met 567 punten (284-283)
Dorottya Erdős 34e kwalificatie: 34ste met 557 punten (278-279)
Zsófia Csonka 10m luchtpistool (v) 26e kwalificatie: 26ste met 377 punten (96-91-96-94)
Dorottya Erdős 21e kwalificatie: 21ste met 379 punten (95-95-94-95)
Diána Igaly skeet (v) Goud kwalificatie: 1ste met 72 punten (23-24-25)
finale: 1ste met 97 punten

Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
András Hajnal 10m toren (m) 33e voorronde: 33ste met 305,79 punten
Nóra Barta 3m plank (v) 14e voorronde: 15de met 279,24 punten
halve finale: 14de met 491,52 punten
Villő Kormos 32e voorronde: 32ste met 193,68 punten

Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Csilla Bátorfi enkelspel (v) 33e 1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
 CAN Cada: 3-4 (7-11, 11-9, 18-16, 6-11, 8-11, 11-8, 10-12)
Maria Fazekas 33e 1ste ronde: W van
 UZB Inoyatova: 4-0 (11-6, 11-7, 11-3, 11-7)
2de ronde: V van
 PRK Kim: 1-4 (7-11, 8-11, 11-9, 8-11, 8-11)
Krisztina Tóth 17e 1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
 NGR Oshonaike: 4-2 (10-12, 12-10, 14-16, 11-6, 15-13, 11-5)
3de ronde: V van
 HKG Tie: 1-4 (6-11, 11-6, 10-12, 12-14, 6-11)
Csilla Bátorfi
Krisztina Tóth
dubbelspel (v) 9e 1ste ronde: vrij
2de ronde: vrij
3de ronde: vrij
4de ronde: V van
 CRO Boros/Vaida: 1-4 (6-11, 11-9, 9-11, 3-11, 3-11)

Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Melinda Czink enkelspel (v) 33e 1ste ronde: V van
 USA V Williams: 1-6, 2-6
Petra Mandula 33e 1ste ronde: V van
 SUI Schnyder: 3-6, 4-6
Melinda Czink
Anikó Kapros
dubbelspel (v) 17e 1ste ronde: V van
 JPN Morigami/Obata: 3-6, 7-5, 3-6
Petra Mandula
Kira Nagy
17e 1ste ronde: V van
 ESP Martínez/Pascual: 4-6, 0-6

Triatlon

Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Csaba Kuttor mannen DNS niet gestart
Erika Molnár vrouwen 38e 2:17.53,38

Waterpolo

Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Zoltán Szécsi
Tamás Varga
Norbert Madaras
Ádám Steinmetz
Tamás Kásás
Attila Vári
Gergely Kiss
Tibor Benedek
Rajmund Fodor
István Gergely
Barnabás Steinmetz
Tamás Molnár
Péter Biros
mannen Goud groep A: 1ste
W van
 Servië en Montenegro: 6-4
W van
 Kroatië: 10-8
W van
 Verenigde Staten: 7-5
W van
 Kazachstan: 14-4
W van
 Rusland: 7-6
halve finale:
W van
 Rusland: 7-5
finale:
W van
 Servië en Montenegro: 8-7
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Hongarije
5 5 0 0 44 27 +17 10
2
 Servië en Montenegro
5 4 0 1 37 26 +11 8
3
 Rusland
5 3 0 2 32 28 +4 6
4
 Verenigde Staten
5 2 0 3 32 37 -5 4
5
 Kroatië
5 1 0 4 35 41 -6 2
6
 Kazachstan
5 0 0 5 21 42 −21 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
 Servië en Montenegro
4-6
 Hongarije
17 augustus Athene
 Hongarije
10-8
 Kroatië
19 augustus Athene
 Verenigde Staten
5-7
 Hongarije
21 augustus Athene
 Kazachstan
4-14
 Hongarije
23 augustus Athene
 Rusland
6-7
 Hongarije
Halve finale
27 augustus Athene
 Hongarije
7-5
 Rusland
Finale
29 augustus Athene
 Hongarije
8-7
 Servië en Montenegro

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Rita Dravucz
Anett Gyore
Dora Kisteleki
Anikó Pelle
Ágnes Primász
Mercedes Stieber
Krisztina Szremko
Zsuzsanna Tiba
Andrea Toth
Agnes Valkay
Erzsebet Valkay
Krisztina Zantleitner
Ildiko Zirighne Sos
vrouwen 6e groep A: 3de
V van
 Verenigde Staten: 6-7
V van
 Rusland: 8-9
W van
 Canada: 5-4
kwartfinale:
V van
 Italië: 5-8
5-6de plek:
V van
 Rusland: 11-12
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
 Verenigde Staten
3 2 1 0 20 16 +4 4
2
 Rusland
3 2 1 0 21 22 -1 4
3
 Hongarije
3 1 2 0 19 20 -1 2
4
 Canada
3 1 2 0 16 18 -2 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
16 augustus Athene
 Verenigde Staten
7-6
 Hongarije
18 augustus Athene
 Rusland
9-8
 Hongarije
20 augustus Athene
 Hongarije
5-4
 Canada
Kwartfinale
22 augustus Athene
 Italië
8-6
 Hongarije
5-6de plek
24 augustus Athene
 Rusland
12-11
 Hongarije

Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Mountainbike
Zsolt Vinczeffy mannen 43e op 2 rondes
Weg
László Bodrogi tijdrit (m) 21e 1:00.38,05
wegwedstrijd (m) 74e 5:56.45

Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Gergõ Wöller -60kg (m) 19e groep 1: 3de
V van
 KGZ Uulu: 0-3
V van
 UKR Fedoryshyn: 0-3
Gábor Hatos -66kg (m) 15e groep 5: 2de
W van
 SVK Fernyák: 3-1
V van
 TUR Çubukçu: 1-3
Árpád Ritter -74kg (m) 16e groep 6: 3de
V van
 RUS Saitiev: 2-8
V van
 GRE Bentinidis: 1-5
Ottó Aubéli -120kg (m) 18e groep 2: 3de
V van
 RUS Kuramagomedov: 0-6
V van
 GEO Modebadze: 0-5
Grieks-Romeins
István Majoros -55kg (m) Goud groep 1: 1ste
W van
 JPN Toyota: 5-3
W van
 DOM Ramírez: 5-0
kwartfinale:
W van
 CUB Rivas: 6-1
halve finale:
W van
 UKR Vakulenko: 3-1
finale:
W van
 RUS Mamedaliyev: 3-1
Levente Füredy -66kg (m) 15e groep 2: 3de
V van
 BUL Gergov: 2-3
V van
 KOR Kim: 1-6
Tamás Berzicza -74kg (m) 8e groep 6: 2de
V van
 UZB Dokturishvili: 2-4
W van
 GRE Kolitsopoulos: 3-0
W van
 AZE Aslanov: walk-over
Lajos Virág -96kg (m) 9e groep 6: 2de
W van
 USA Lowney: 4-0
V van
 CUB Peña: 1-5
Mihály Deák-Bárdos -120kg (m) 10e groep 2: 2de
W van
 FIN Ahokas: 3-0
V van
 IRI Barzi: 1-3

Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Áron Gádorfalvi mistral (m) 22e 192 punten: (12-16-17-26-24-22-22-8-18-27-25)
Balázs Hajdú finn (m) 23e 183 punten: (24-16-16-20-17-22-20-23-15-14-20)
Péter Czégai
Csaba Cserép
470 (m) 27e 228 punten: (15-26-27-DNF-24-23-22-26-25-21-19)
Lívia Győrbíró mistral (v) 24e 192 punten: (24-19-22-25-22-22-25-25-24-21-23)
Márta Weöres
Anna Payr
470 (v) 19e 128 punten: (OCS-9-13-9-20-9-16-9-16-10-17)

Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Krisztián Takács 50m vrije slag (m) 32e serie 6: 1ste in 23,12
Attila Zubor 100m vrije slag (m) 28e serie 6: 7de in 50,26
Tamás Szűcs 200m vrije slag (m) 32e serie 5: 7de in 1.52,26
Boldizsár Kiss 400m vrije slag (m) 38e serie 3: 7de in 4.02,87
Gergő Kis 1500m vrije slag (m) 23e serie 4: 6de in 15.38,06
László Cseh 100m rugslag (m) 6e serie 4: 1ste in 54,80
halve finale 2: 4de in 54,86
finale: 6de in 54,61
Péter Horváth 34e serie 6: 7de in 56,29
Viktor Bodrogi 200m rugslag (m) 24e serie 4: 8ste in 2.03,16
Richárd Bodor 100m schoolslag (m) 14e serie 6: 5de in 1.01,91
halve finale 1: 7de in 1.01,88
Richárd Bodor 200m schoolslag (m) 10e serie 6: 5de in 2.14,35
halve finale 1: 6de in 2.12,72
Dániel Gyurta Zilver serie 6: 1ste in 2.11,29
halve finale 2: 1ste in 2.10,75
finale: 2de in 2.10,80
Zsolt Gáspár 100m vlinderslag (m) 34e serie 5: 7de in 54,43
Dávid Kolozár 200m vlinderslag (m) 25e serie 4: 7de in 2.01,89
László Cseh 200m wisselslag (m) 4e serie 6: 1ste in 1.59,50
halve finale 2: 1ste in 1.59,65
finale: 4de in 1.58,84
Tamás Kerékjártó 13e serie 7: 6de in 2.01,75
halve finale 1: 7de in 2.01,89
László Cseh 400m wisselslag (m) Brons serie 4: 1ste in 4.14,26
finale: 3de in 4.12,15
Balázs Gercsák
Tamás Kerékjártó
Balázs Makány
Tamás Szűcs
4x200m vrije slag (m) 16e serie 2: 8ste in 7.31,78
Richárd Bodor
László Cseh
Zsolt Gáspár
Attila Zubor
4x100m wisselslag (m) 7e serie 2: 5de in 3.37,27
finale: 7de in 3.37,46
Zsuzsanna Csobánki 50m vrije slag (v) 41e serie 6: 7de in 27,09
Ágnes Mutina 100m vrije slag (v) 38e serie 3: 6de in 58,10
Katinka Hosszú 200m vrije slag (v) 31e serie 3: 7de in 2.04,22
Éva Risztov 400m vrije slag (v) 15e serie 4: 5de in 4.12,08
Nikolett Szepesi 100m rugslag (v) 28e serie 4: 6de in 1.02,78
Evelyn Verrasztó 200m rugslag (v) 14e serie 2: 1ste in 2.14,07
halve finale 1: 7de in 2.13,98
Ágnes Kovács 100m schoolslag (v) 10e serie 6: 4de in 1.09,61
halve finale 2: 5de in 1.09,12
Ágnes Kovács 200m schoolslag (v) 5e serie 5: 2de in 2.26,90
halve finale 1: 3de in 2.26,63
finale: 5de in 2.26,12
Diana Remenyi DNS serie 3: niet gestart
Beatrix Boulsevicz 100m vlinderslag (v) 18e serie 3: 6de in 1.00,18
Beatrix Boulsevicz 200m vlinderslag (v) 17e serie 2: 5de in 2.12,54
Éva Risztov 8e serie 2: 1ste in 2.10,49
halve finale 2: 4de in 2.09,83
finale: 8ste in 2.10,58
Ágnes Kovács 200m wisselslag (v) 4e serie 3: 2de in 2.15,17
halve finale 2: 4de in 2.14,68
finale: 4de in 2.13,58
Zsuzsanna Jakabos 400m wisselslag (v) 15e serie 4: 7de in 4.47,21
Éva Risztov 4e serie 3: 1ste in 4.41,20
finale: 4de in 4.39,29
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Hongarije op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article