IAAF Diamond League 2011 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for IAAF Diamond League 2011.

IAAF Diamond League 2011

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De IAAF Diamond League 2011 was de tweede editie van de Diamond League, een jaarlijkse serie van veertien eendaagse atletiekwedstrijden. De serie begon op 6 mei in Doha en eindigde op 16 september in Brussel.

Wedstrijdschema

   M    Mannen    V    Vrouwen        Finales
# Datum Plaats Meeting 100 200 400 800 1500 5000 Stee 110h 400h Hoog Pols Ver Hink Kogel Disc Speer
1 6 mei 2011
Doha
Qatar Athletic MV V M V M V V M M M V M M M M
2 15 mei 2011
Shanghai
Golden Grand Prix MV M V M V M M V V V M V V V M
3 26 mei 2011
Rome
Golden Gala M V V M V M V V M V M V M M V V
4 4 juni 2011
Eugene
Prefontaine Classic V M M V M V M M V M V M V M M V
5 9 juni 2011
Oslo
Bislett Games V M V V M V M M V M V M V V M M
6 11 juni 2011
New York
Adidas Grand Prix M V M M V M V V M V M V M M V V
7 30 juni 2011
Lausanne
Athletissima M V V M V M V V M V M V M M V M
8 8 juli 2011
Parijs
Meeting Areva V M M V M V M M V M M M V V M V
9 10 juli 2011
Birmingham
Birmingham Grand Prix M V V M V M V V M V V V M M V M
10 22 juli 2011
Monaco
Meeting Herculis M V V M V M M V M V M V M M V V
11 29 juli 2011
Stockholm
DN Galan V M M V M V M M V M V M V V M M
12 5 en 6 augustus 2011
Londen
London Grand Prix V M M V M V V M V M V M V V M V
13 8 september 2011
Zurich
Weltklasse M V M V M V M M V M V MV V M V
14 16 september 2011
Brussel
Memorial Van Damme V M V M V M V V M V M MV M V M

Diamond Races

Diamond Race loopnummers
Mannen 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m 110 m horden 400 m horden 3000 m steeple
Vrouwen 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m 100 m horden 400 m horden 3000 m steeple
Diamond Race technische nummers
Mannen Polsstokhoogspringen Hoogspringen Verspringen Hink-stap-springen Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen
Vrouwen Polsstokhoogspringen Hoogspringen Verspringen Hink-stap-springen Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen

Mannen

Loopnummers

# Wedstrijd 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m[1] 5000 m[2] 110 m h 400 m h 3000 m st
1
Doha
Walter Dix
20,06
Asbel Kiprop
1.44,74
Yenew Alamirew
7.27,26
L. J. van Zyl
48,11
2
Sjanghai
Asafa Powell
9,95
Calvin Smith
45,47
N. Chepseba
3.31,42
Liu Xiang
13,07
Brimin Kipruto
8.02,28
3
Rome
Usain Bolt
9,91
K. Robinson
1.45,09
Imane Merga
12.54,21
L. J. van Zyl
47,91
4
Eugene
Walter Dix
20,19
Angelo Taylor
45,16
Haron Keitany
3.48,78
David Oliver
12,94
Ezekiel Kemboi
8.08,34
5
Oslo
Usain Bolt
19,87
Asbel Kiprop
3.50,86
Aries Merritt
13,12
P.K. Koech
8.01,83
6
New York
Steve Mullings
10,26
Jeremy Wariner
45,16
Alfred Yego
1.46,58
D. Gebremeskel
13.05,22
Javier Culson
48,50
7
Lausanne
Asafa Powell
9,78
David Rudisha
1.44,15
Vincent Chepkok
12.59,13
David Greene
48,41
8
Parijs
Usain Bolt
20,03
Chris Brown
44,94
Amine Laâlou
3.32,15
Dayron Robles
13,09
M. Mekhissi Benabbad
8.02,09
9
Birmingham
Asafa Powell
9,91
A. Kaki
1.44,54
Mo Farah
13.06,14
David Greene
48,20
10
Monaco
Usain Bolt
9,88
David Rudisha
1.42,61
Mo Farah
12.53,11
Angelo Taylor
47,97
Brimin Kipruto
7.53,64
11
Stockholm
Usain Bolt
20,03
Jermaine Gonzales
44,69
Silas Kiplagat
3.33,94
J. Richardson
13,17
P.K. Koech
8.05,92
12
Londen
Walter Dix
20,16
Kirani James
44,61
Leonel Manzano
3.51,24
Dayron Robles
13,04
13
Zürich
Yohan Blake
9,82
Kirani James
44,36
N. Chepseba
3.32,74
Dayron Robles
13,01
Ezekiel Kemboi
8.07,72
14
Brussel
Yohan Blake
19,26
David Rudisha
1.43,96
Imane Merga
12.58,32
Javier Culson
48,32
Eindwinnaar
Asafa Powell
Walter Dix
Kirani James
David Rudisha
N. Chepseba
Imane Merga
Dayron Robles
David Greene
P.K. Koech

Technische nummers

# Wedstrijd Verspringen Hink-stap-springen Hoogspringen Polsstokhoogspringen Kogelstoten Discus Speer
1
Doha
Teddy Tamgho
17,49 m
Jesse Williams
2,31 m
Malte Mohr
5,81 m
Dylan Armstrong
21,38 m
Gerd Kanter
67,49 m
Petr Frydrych
85,32 m
2
Sjanghai
Mitchell Watt
8,44 m
Tero Pitkämäki
85,33 m
3
Rome
Phillips Idowu
17,59 m
Renaud Lavillenie
5,82 m
Dylan Armstrong
21,60 m
4
Eugene
Greg Rutherford
8,32 m
Raul Spank
2,32 m
Reese Hoffa
21,65 m
Robert Harting
68,40 m
5
Oslo
Godfrey Khotso Mokoena
8,08 m
Kyriakos Ioannou
2,28 m
Gerd Kanter
65,14 m
Matthias De Zordo
83,94 m
6
New York
Phillips Idowu
16,67 m
Romain Mesnil
5,52 m
7
Lausanne
Teddy Tamgho
17,91 m
Renaud Lavillenie
5,83 m
Christian Cantwell
21,83 m
Andreas Thorkildsen
88,19 m
8
Parijs
Irving Saladino
8,40 m
Jaroslav Bába
Aleksej Dmitrik
2,32 m
Renaud Lavillenie
5,73 m
Robert Harting
67,32 m
9
Birmingham
Phillips Idowu
17,54 m
Dylan Armstrong
21,55 m
Andreas Thorkildsen
88,30 m
10
Monaco
Phillips Idowu
17,36 m
Renaud Lavillenie
5,95 m
Reese Hoffa
21,25 m
11
Stockholm
Mitchell Watt
8,54 m
Ivan Oechov
2,34 m
Virgilijus Alekna
65,05
Andreas Thorkildsen
88,43 m
12
Londen
Mitchell Watt
8,45 m
Andrej Silnov
2,36 m
Virgilijus Alekna
66,71 m
13
Zürich
Ngonidzashe Makusha
8,00 m
Dimítrios Chondrokoúkis
2,32 m
Dylan Armstrong
21,63 m
Robert Harting
67,02 m
14
Brussel
Benjamin Compaoré
17,31 m
Konstadínos Filippídis
5,72 m
Reese Hoffa
22,09 m
Matthias De Zordo
88,36 m
Eindwinnaar
Mitchell Watt
Phillips Idowu
Jesse Williams
Renaud Lavillenie
Dylan Armstrong
Virgilijus Alekna
Matthias De Zordo

Vrouwen

Loopnummers

# Wedstrijd 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m 100 m h 400 m h 3000 m st
1
Doha
L. Moore
22,83
Allyson Felix
50,33
Anna Misjtsjenko
4.03,00
Kellie Wells
12,58
M.C. Cheywa
9.16,44
2
Sjanghai
V. Campbell-Brown
10,92
J. Meadows
2.00,54
V. Cheruiyot
14.31,92
Kaliese Spencer
54,20
3
Rome
Bianca Knight
22,64
Allyson Felix
49,81
Maryam Jamal
4.01,60
Dawn Harper
12,70
M.C. Cheywa
9.12,89
4
Eugene
Carmelita Jeter
10,70
Kenia Sinclair
1.58,29
V. Cheruiyot
14.33,96
Lashinda Demus
53,31
5
Oslo
Ivet Lalova
11,01
Amantle Montsho
50,10
Halima Hachlaf
1.58,27
M. Defar
14.37,32
Zuzana Hejnová
54,38
6
New York
Allyson Felix
22,92
Kenia Sinclair
4.08,07
D. Carruthers
13,04
M.C. Cheywa
9.27,29
7
Lausanne
Marija Rjemjen
22,85
Amantle Montsho
50,23
Morgan Uceny
4.05,52
Sally Pearson
12,47
M.C. Cheywa
9.19,87
8
Parijs
Kelly-Ann Baptiste
10,91
Caster Semenya
2.00,18
M. Defar
14.29,52
Zuzana Hejnová
53,29
9
Birmingham
Bianca Knight
22,59
Amantle Montsho
50,20
Morgan Uceny
4.05,64
Sally Pearson
12,48
Sofia Assefa
9.25,87
10
Monaco
Carmelita Jeter
22,20
Amantle Montsho
49,71
Maryam Jamal
4.00,59
Sally Pearson
12,51
11
Stockholm
Carmelita Jeter
11,15
Kenia Sinclair
1.58,21
V. Cheruiyot
14.20,87
Kaliese Spencer
53,74
12
Londen
Carmelita Jeter
10,93
J. Meadows
1.58,60
L. Fleshman
15.00,57
Kaliese Spencer
52,79
M.C. Cheywa
9.22,80
13
Zürich
Carmelita Jeter
22,27
Maria Savinova
1.58,27
V. Cheruiyot
14.30,10
Kaliese Spencer
53,36
14
Brussel
Carmelita Jeter
10,78
Amantle Montsho
50,16
Morgan Uceny
4.00,06
D. Carruthers
12,65
J. Zaripova
9.15,43
Eindwinnares
Carmelita Jeter
Carmelita Jeter
Amantle Montsho
J. Meadows
Morgan Uceny
V. Cheruiyot
D. Carruthers
Kaliese Spencer
M.C. Cheywa

Technische nummers

# Wedstrijd Verspringen Hink-stap-springen Hoogspringen Polsstokhoogspringen Kogelstoten Discus Speer
1
Doha
Funmi Jimoh
6,88 m
2
Sjanghai
Yargelis Savigne
14,41 m
Blanka Vlašić
1,94 m
Silke Spiegelburg
4,55 m
Gong Lijiao
19,94 m
Sandra Perković
65,58 m
3
Rome
Brittney Reese
6,94 m
Blanka Vlašić
1,95 m
Sandra Perković
65,56 m
Maria Abakoemova
65,40 m
4
Eugene
Olga Saladoecha
14,98 m
Anna Rogowska
4,68 m
Nadzeja Astaptsjoek
20,59 m
Christina Obergföll
65,48
5
Oslo
Yargelis Savigne
14,81 m
Fabiana Murer
4,60 m
Valerie Adams
20,26 m
6
New York
Funmi Jimoh
6,48 m
Emma Green
1,94 m
Stephanie Brown-Trafton
62,94 m
Christina Obergföll
64,43 m
7
Lausanne
Brittney Reese
6,85 m
Anna Tsjitsjerova
1,95 m
Yarelis Barrios
64,29 m
8
Parijs
Yargelis Savigne
14,99 m
Valerie Adams
20,78 m
Christina Obergföll
68,01 m
9
Birmingham
Janay DeLoach
6,78 m
Blanka Vlašić
1,99 m
Silke Spiegelburg
4,66 m
Nadine Müller
65,75 m
10
Monaco
Brittney Reese
6,82 m
Blanka Vlašić
1,97 m
Nadine Müller
65,90 m
Barbora Špotáková
66,40 m
11
Stockholm
Olga Saladoecha
15,06 m
Jelena Isinbajeva
4,76 m
Valerie Adams
20,57 m
12
Londen
Olga Saladoecha
14,80 m
Jennifer Suhr
4,79 m
Valerie Adams
20,07 m
Christina Obergföll
66,74 m
13
Zürich
Brittney Reese
6,72 m
Jennifer Suhr
4,72 m
Valerie Adams
20,51
Christina Obergföll
69,57
14
Brussel
Olga Saladoecha
14,67 m
Anna Tsjitsjerova
2,05 m
Li Yanfeng
66,26 m
Eindwinnares
Brittney Reese
Olga Saladoecha
Blanka Vlašić
Silke Spiegelburg
Valerie Adams
Yarelis Barrios
Christina Obergföll
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
IAAF Diamond League 2011
Listen to this article