IAAF Diamond League 2013 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for IAAF Diamond League 2013.

IAAF Diamond League 2013

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

De IAAF Diamond League 2013 was de vierde editie van de Diamond League, een jaarlijkse serie van veertien eendaagse atletiekwedstrijden. De serie begon op 10 mei in Doha en eindigde op 6 september in Brussel.

Wedstrijdschema

   M    Mannen    V    Vrouwen        Finales
# Datum Plaats Meeting 100 200 400 800 1500 5000 Stee 110h 400h Hoog Pols Ver Hink Kogel Disc Speer
1 10 mei 2013
Doha
Qatar Athletic M V V M V M V V M M M V M M V M
2 18 mei 2013
Shanghai
Golden Grand Prix V M M V M V M M V M V M V V M M
3 25 mei 2013
New York
Adidas Grand Prix M V V M V M V M V V V V M M V V
4 1 juni 2013
Eugene
Prefontaine Classic V M M V M V M M V M M M V V M V
5 6 juni 2013
Rome
Golden Gala M V V M V M V V M V M V M M V V
6 13 juni 2013
Oslo
Bislett Games V M M V M V M V V V V V V V M M
7 30 juni 2013
Birmingham
Sainsbury's Grand Prix M V V M V M V V M M V M M M V M
8 4 juli 2013
Lausanne
Athletissima M V V M V M V V M M M V M M V M
9 6 juli 2013
Parijs
Meeting Areva V M M V M V M M V V M M V V M V
10 19 juli 2013
Monaco
Meeting Herculis M V V M V M V V M V M V M V M
11 26 en 27 juli 2013
Londen
London Grand Prix V M M V M V M M V M V M V V M V
12 22 augustus 2013
Stockholm
DN Galan V M M V M V M M V V V M V V M V
13 29 augustus 2013
Zurich
Weltklasse M V V V M V M M V M V MV MV M V
14 6 september 2013
Brussel
Memorial Van Damme V M M M V M V V M V M MV M V M

Diamond Races

Diamond Race loopnummers
Mannen 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m 110 m horden 400 m horden 3000 m steeple
Vrouwen 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m 100 m horden 400 m horden 3000 m steeple
Diamond Race technische nummers
Mannen Polsstokhoogspringen Hoogspringen Verspringen Hink-stap-springen Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen
Vrouwen Polsstokhoogspringen Hoogspringen Verspringen Hink-stap-springen Kogelstoten Discuswerpen Speerwerpen

Mannen

Loopnummers

# Wedstrijd 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m[1] 5000 m[2] 110 m h 400 m h 3000 m st
1
Doha
Justin Gatlin
9,97
David Rudisha
1.43,87
Hagos Gebrhiwet
7.30,36
Michael Tinsley
48,92
2
Shanghai
Warren Weir
20,18
Kirani James
44,02
Asbel Kiprop
3.32,39
Jason Richardson
13,28
Conseslus Kipruto
8.01,16
3
New York
Tyson Gay
10,02
David Rudisha
1.45,14
Hagos Gebrhiwet
13.10,03
Ryan Brathwaite
13,19
Michael Tinsley
48,43
4
Eugene
Nickel Ashmeade
20,14
LaShawn Merritt
44,32
Silas Kiplagat
3.49,48
Hansle Parchment
13,05
Conseslus Kipruto
8.03,59
5
Rome
Justin Gatlin
9,94
M. Aman
1.43,61
Yenew Alamirew
12.54,95
Johnny Dutch
48,31
6
Oslo
Usain Bolt
19,79
Yousef Masrahi
45,33
A. Souleiman
3.50,53
Conseslus Kipruto
8.04,48
7
Birmingham
Nesta Carter
9,99
M. Aman
1.45,18
Mo Farah
13.14,24
Javier Culson
48,59
8
Lausanne
Tyson Gay
9,79
M. Aman
1.43,33
Yenew Alamirew
13.06,69
Javier Culson
48,14
9
Parijs
Usain Bolt
19,73
Kirani James
43,96
A. Souleiman
3.32,55
Aries Merritt
13,09
Ezekiel Kemboi
7.59,03
10
Monaco
Justin Gatlin
9,94
D. Solomon
1.43,72
Edwin Soi
12.51,34
Jehue Gordon
48,00
11
Londen
Warren Weir
19,89
Kirani James
44,65
Augustine Choge
3.50,01
David Oliver
13,20
Brimin Kipruto
8.06,86
12
Stockholm
Sergij Smelyk
20,54
LaShawn Merritt
44,69
A. Souleiman
3.33,59
David Oliver
13,21
Hillary Yego
8.09,81
13
Zürich
Usain Bolt
9,90
LaShawn Merritt
44,13
Silas Kiplagat
3.30,97
David Oliver
13,12
Hillary Yego
8.08,03
14
Brussel
Warren Weir
19,87
M. Aman
1.42,37
Yenew Alamirew
12.58,75
Jehue Gordon
48,32
Eindwinnaar
Justin Gatlin
Warren Weir
LaShawn Merritt
M. Aman
A. Souleiman
Yenew Alamirew
David Oliver
Javier Culson
Conseslus Kipruto

Technische nummers

# Wedstrijd Verspringen Hink-stap-springen Hoogspringen Polsstokhoogspringen Kogelstoten Discus Speer
1
Doha
Christian Taylor
17,25 m
Bogdan Bondarenko
2,33 m
Konstadínos Filippídis
5,82 m
Ryan Whiting
22,28 m
Vítězslav Veselý
85,09 m
2
Shanghai
Li Jinzhe
8,34 m
Mutaz Essa Barshim
2,33 m
Piotr Małachowski
67,34 m
Tero Pitkämäki
87,60 m
3
New York
Benjamin Compaoré
16,45 m
Ryan Whiting
21,27 m
4
Eugene
Aleksandr Menkov
8,39 m
Mutaz Essa Barshim
2,40 m
Renaud Lavillenie
5,95 m
Robert Harting
69,75 m
5
Rome
Christian Taylor
17,08 m
Raphael Holzdeppe
5,91 m
David Storl
20,70 m
6
Oslo
Gerd Kanter
65,52 m
Vítězslav Veselý
85,96 m
7
Birmingham
Aleksandr Menkov
8,27 m
Christian Taylor
17,66 m
Bogdan Bondarenko
2,36 m
Reese Hoffa
21,34 m
Andreas Thorkildsen
83,94 m
8
Lausanne
Pedro Pablo Pichardo
17,58 m
Bogdan Bondarenko
2,41 m
Konstadínos Filippídis
5,72 m
Ryan Whiting
21,88 m
Kim Amb
82,65 m
9
Parijs
Damar Forbes
8,11 m
Renaud Lavillenie
5,92 m
Robert Harting
67,04 m
10
Monaco
Christian Taylor
17,30 m
Renaud Lavillenie
5,96 m
Vítězslav Veselý
87,68 m
11
Londen
Aleksandr Menkov
8,31 m
Bogdan Bondarenko
2,38 m
Piotr Małachowski
67,35 m
12
Stockholm
Aleksandr Menkov
8,18 m
Piotr Małachowski
65,86 m
13
Zürich
Zarck Visser
8,32 m
Bogdan Bondarenko
2,33 m
Ryan Whiting
20,77 m
Gerd Kanter
67,02 m
14
Brussel
Teddy Tamgho
17,30 m
Renaud Lavillenie
5,96 m
Ryan Whiting
21,45 m
Tero Pitkämäki
87,32 m
Eindwinnaar
Aleksandr Menkov
Christian Taylor
Bogdan Bondarenko
Renaud Lavillenie
Ryan Whiting
Gerd Kanter
Vítězslav Veselý

Vrouwen

Loopnummers

# Wedstrijd 100 m 200 m 400 m 800 m 1500 m 5000 m[3] 110 m h 400 m h 3000 m st
1
Doha
S-A. Fraser-Pryce
22,48
Amantle Montsho
49,88
Abeba Aregawi
3.56,60
Dawn Harper
12,60
Lydia Chepkurui
9.13,75
2
Shanghai
S-A. Fraser-Pryce
10,93
F. Niyonsaba
2.00,33
G. Dibaba
14.45,92
Zuzana Hejnová
53,79
3
New York
V. Campbell-Brown
22,53
Amantle Montsho
49,91
Abeba Aregawi
4.03,69
Lydia Chepkurui
9.30,82
4
Eugene
S-A. Fraser-Pryce
10,71
F. Niyonsaba
1.56,72
T. Dibaba
14.42,01
Zuzana Hejnová
53,70
5
Rome
Murielle Ahouré
22,36
Amantle Montsho
49,87
Abeba Aregawi
4.00,23
Dawn Harper
12,65
Milcah Chemos
9.16,14
6
Oslo
Ivet Lalova
11,04
J. Poistogova
1.59,39
M. Defar
14.26,90
Tiffany Porter
12,76
Zuzana Hejnová
53,60
7
Birmingham
Blessing Okagbare
22,55
Christine Ohuruogu
50,63
Abeba Aregawi
4.03,70
Dawn Harper
12,64
Milcah Chemos
9.17,43
8
Lausanne
Mariya Ryemyen
22,61
Francena McCorory
50,36
Abeba Aregawi
4.02,11
Dawn Harper
12,53
Hiwot Ayalew
9.17,66
9
Parijs
S-A. Fraser-Pryce
10,92 m
F. Niyonsaba
1.57,26
T. Dibaba
14.23,68
Zuzana Hejnová
53,23
10
Monaco
Murielle Ahouré
22,24
Amantle Montsho
49,33
Jenny Simpson
4.00,48
Q. Harrison
12,64
Milcah Chemos
9.14,17
11
Londen
Blessing Okagbare
10,79
Brenda Martinez
1.58,19
S. Rowbury
8.41,46
Zuzana Hejnová
53,07
12
Stockholm
Kerron Stewart
11,24
Eunice Sum
1.58,84
M. Defar
8.30,29
Zuzana Hejnová
53,70
13
Zürich
S-A. Fraser-Pryce
22,40
Eunice Sum
1.58,82
M. Defar
14.32,83
Zuzana Hejnová
53,32
14
Brussel
S-A. Fraser-Pryce
10,72
Natasha Hastings
50,36
Abeba Aregawi
4.05,41
Dawn Harper
12,48
Milcah Chemos
9.15,06
Eindwinnares
S-A. Fraser-Pryce
S-A. Fraser-Pryce
Amantle Montsho
Eunice Sum
Abeba Aregawi
M. Defar
Dawn Harper
Zuzana Hejnová
Milcah Chemos

Technische nummers

# Wedstrijd Verspringen Hink-stap-springen Hoogspringen Polsstokhoogspringen Kogelstoten Discus Speer
1
Doha
Brittney Reese
7,25 m
Sandra Perković
68,23 m
2
Shanghai
Caterine Ibargüen
14,69 m
Jelena Isinbajeva
4,70 m
Christina Schwanitz
20,20 m
3
New York
Janay DeLoach
6,79 m
Blanka Vlašić
1,94 m
Jennifer Suhr
4,63 m
Sandra Perković
68,48 m
Christina Obergföll
65,33 m
4
Eugene
Caterine Ibargüen
14,93 m
Valerie Adams
20,15 m
Christina Obergföll
67,70 m
5
Rome
Brittney Reese
6,99 m
Svetlana Sjkolina
Anna Tsjitsjerova
1,98 m
Sandra Perković
68,25 m
Christina Obergföll
66,45 m
6
Oslo
Shara Proctor
6,89 m
Caterine Ibargüen
14,83 m
Svetlana Sjkolina
1,97 m
Silke Spiegelburg
4,65 m
Christina Schwanitz
20,10 m
7
Birmingham
Yarisley Silva
4,73 m
Sandra Perković
64,32
8
Lausanne
Blessing Okagbare
6,98 m
Sandra Perković
68,96 m
9
Parijs
Caterine Ibargüen
14,69 m
Anna Tsjitsjerova
2,01 m
Valerie Adams
20,62 m
Christina Obergföll
64,74 m
10
Monaco
Blessing Okagbare
7,04 m
Brigetta Barrett
2,01 m
Sandra Perković
65,30 m
11
Londen
Jekaterina Koneva
14,52 m
Yarisley Silva
4,83 m
Valerie Adams
20,90 m
Christina Obergföll
65,61 m
12
Stockholm
Caterine Ibargüen
14,61 m
Svetlana Sjkolina
1,98 m
Silke Spiegelburg
4,69 m
Valerie Adams
20,30 m
Maria Abakoemova
68,59 m
13
Zürich
Shara Proctor
6,88 m
Silke Spiegelburg
4,79 m
Valerie Adams
20,98 m
Maria Abakoemova
68,94 m
14
Brussel
Caterine Ibargüen
14,49 m
Svetlana Sjkolina
2,00 m
Sandra Perković
67,04 m
Eindwinnares
Shara Proctor
Caterine Ibargüen
Svetlana Sjkolina
Silke Spiegelburg
Valerie Adams
Sandra Perković
Christina Obergföll
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
IAAF Diamond League 2013
Listen to this article