Interlands Andorrees voetbalelftal 2010-2019 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Interlands Andorrees voetbalelftal 2010-2019.

Interlands Andorrees voetbalelftal 2010-2019

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Andorrees voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 20102019.

Interlands

2010

Zie Andorrees voetbalelftal in 2010 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

29 mei
Vriendschappelijk
№ 90
«onderlinge duels»
18:00 uur
IJsland 
4 – 0
 Andorra
Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 2.567
Scheidsrechter: Petur Reinert (FAR)
Heiðar Helguson
 32' (pen.)
Heiðar Helguson
 51'
Veigar Gunnarsson
 87' (pen.)
Kolbeinn Sigþórsson
 89'



2 juni
Vriendschappelijk
№ 91
«onderlinge duels»
19:15 uur
Albanië 
[1]
1 – 0
 Andorra
[2]
Qemal Stafastadion, Tirana
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Dimitar Meckarovski (MKD)
Hamdi Salihi
 44'



11 augustus
Vriendschappelijk
№ 92
«onderlinge duels»
19:15 uur
Cyprus 
1 – 0
 Andorra
Antonis Papadopoulosstadion, Larnaca
Toeschouwers: 1.700
Scheidsrechter: Ilias Spathas (GRE)
Mihalis Konstantinou
 4'



3 september
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 93
«onderlinge duels»
18:30 uur
Andorra 
0 – 2
 Rusland
Estadi Comunal, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter: Marco Borg (MLT)
 14' Pavel Pogrebnjak
 64' (pen.) Pavel Pogrebnjak



7 september
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 94
«onderlinge duels»
19:45 uur
Ierland 
3 – 1
 Andorra
Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 8.600
Scheidsrechter: Leontios Trattos (CYP)
Kevin Kilbane
 14'
Kevin Doyle
 41'
Robbie Keane
 54'
 45' Cristian Martínez



8 oktober
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 95
«onderlinge duels»
19:00 uur
Andorra 
0 – 2
 Macedonië
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 550
Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU)
 42' Ilčo Naumovski
 60' Vanče Šikov



12 oktober
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 96
«onderlinge duels»
19:00 uur
Armenië 
4 – 0
 Andorra
Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan
Toeschouwers: 11.000
Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL)
Gevorg Ghazaryan
 4'
Henrich Mchitarjan
 16'
Joera Movsisjan
 33'
Marcos Pizzelli
 40'

2011

Zie Andorrees voetbalelftal in 2011 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

9 februari
Vriendschappelijk
№ 97
«onderlinge duels»
16:00 uur
Andorra 
1 – 2[3]
 Moldavië
Estádio Municipal Fernando Cabrita, Lagos
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Sérgio Lopes (POR)
Josep Ayala
 52'
 66' Igor Picușceac
 90+4' (pen.) Igor Bugaiov



26 maart
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 98
«onderlinge duels»
20:00 uur
Andorra 
0 – 1
 Slowakije
[4]
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 850
Scheidsrechter: Menashe Masiah (ISR)
 21' Filip Šebo



4 juni
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 99
«onderlinge duels»
20:15 uur
Slowakije 
1 – 0
 Andorra
[5]
Štadión Pasienky, Bratislava
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Lorenc Jemini (ALB)
Miroslav Karhan
 63'



2 september
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 100
«onderlinge duels»
20:15 uur
Andorra 
0 – 3[6]
 Armenië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 750
Scheidsrechter: Aleksandar Kostadinov (BUL)
 35' Marcos Pizzelli
 75' Gevorg Ghazaryan
 90+1' Henrich Mchitarjan



6 september
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 101
«onderlinge duels»
19:00 uur
Macedonië 
[7]
1 – 0
 Andorra
Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL)
Mirko Ivanovski
 59'



7 oktober
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 102
«onderlinge duels»
20:30 uur
Andorra 
[8]
0 – 2
 Ierland
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 850
Scheidsrechter: Libor Kovařík (CZE)
 8' Kevin Doyle
 20' Aiden McGeady



11 oktober
Kwalificatie EK 2012
Groep B
№ 103
«onderlinge duels»
19:45 uur
Rusland 
6 – 0
 Andorra
Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Toeschouwers: 38.790
Scheidsrechter: Eli Hacmon (ISR)
Alan Dzagojev
 5'
Sergej Ignasjevitsj
 26'
Roman Pavljoetsjenko
 30'
Alan Dzagojev
 44'
Denis Gloesjakov
 59'
Dinijar Biljaletdinov
 78'

2012

Zie Andorrees voetbalelftal in 2012 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

30 mei
Vriendschappelijk
№ 104
«onderlinge duels»
17:00 uur
Azerbeidzjan 
[9]
0 – 0
 Andorra
[10]
Sportpark Kelsterbach, Kelsterbach
Toeschouwers: 150
Scheidsrechter: Michael Weiner (GER)



2 juni
Vriendschappelijk
№ 105
«onderlinge duels»
17:00 uur
Polen 
4 – 0
 Andorra
Wojska Polskiegostadion, Warschau
Toeschouwers: 26.000
Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL)
Ludovic Obraniak
 13'
Robert Lewandowski
 37'
Jakub Błaszczykowski
 39' (pen.)
Marcin Wasilewski
 77' (pen.)



14 augustus
Vriendschappelijk
№ 106
«onderlinge duels»
18:00 uur
Liechtenstein 
[11]
1 – 0
 Andorra
Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 847
Scheidsrechter: Stephan Klossner (SUI)
Nicolas Hasler
 45+1'



7 september
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 107
«onderlinge duels»
20:30 uur
Andorra 
0 – 5[12]
 Hongarije
Estadi Comunal d'Aixovall, Aixovall
Toeschouwers: 815
Scheidsrechter: Emir Alečković (BIH)
 12' Roland Juhász
 32' (pen) Zoltán Gera
 54' Ádám Szalai
 68' Tamás Priski
 82' Vladimir Koman



11 september
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 108
«onderlinge duels»
19:30 uur
Roemenië 
[13]
4 – 0
 Andorra
Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 24.630
Scheidsrechter: Pavle Radovanović (MNE)
Gabriel Torje
 29'
Costin Lazăr
 44'
Valerică Găman
 90+1'
Alexandru Maxim
 90+3'



12 oktober
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 109
«onderlinge duels»
20:30 uur
Nederland 
[14]
3 – 0
 Andorra
[15]
De Kuip, Rotterdam
Toeschouwers: 38.000
Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR)
Rafael van der Vaart
 7'
Klaas-Jan Huntelaar
 15'
Ruben Schaken
 50'



16 oktober
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 110
«onderlinge duels»
18:00 uur
Andorra 
0 – 1
 Estland
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 216
Scheidsrechter: Dimitar Meckarovski (MKD)
 57' Andres Oper



14 november
Vriendschappelijk
№ 111
«onderlinge duels»
19:00 uur
Andorra 
0 – 2
 IJsland
[16]
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Ruddy Buquet (FRA)
 13' Jóhann Berg Guðmundsson
 59' Rúnar Sigurjónsson

2013

Zie Andorrees voetbalelftal in 2013 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

22 maart
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 112
«onderlinge duels»
19:15 uur
Andorra 
0 – 2
 Turkije
[17]
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 910
Scheidsrechter: Nerijus Dunauskas (LTU)
 30' Selçuk İnan
 45+2' Burak Yılmaz



26 maart
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 113
«onderlinge duels»
18:00 uur
Estland 
2 – 0
 Andorra
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 5.237
Scheidsrechter: Ján Valášek (SVK)
Henri Anier
 45+1'
Joel Lindpere
 61'



14 augustus
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 114
«onderlinge duels»
18:00 uur
Moldavië 
[18]
1 – 1
 Andorra
Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 4.724
Scheidsrechter: Yaroslav Kozyk (UKR)
Alexandru Dedov
 42'
 16' Óscar Sonejee



6 september
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 115
«onderlinge duels»
21:00 uur
Turkije 
[19]
5 – 0[20]
 Andorra
Kayseri Kadir Hasstadion, Kayseri
Toeschouwers: 21.923
Scheidsrechter: Sven Bindels (LUX)
Umut Bulut
 35'
Umut Bulut
 39'
Burak Yılmaz
 64'
Arda Turan
 90+3'



10 september
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 116
«onderlinge duels»
20:30 uur
Andorra 
0 – 2
 Nederland
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 843
Scheidsrechter: Ante Vučemilović-Šimunović (CRO)
 49' Robin van Persie
 53' Robin van Persie



11 oktober
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 117
«onderlinge duels»
20:30 uur
Andorra 
0 – 4
 Roemenië
[21]
Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.100
Scheidsrechter: Stephan Klossner (SUI)
 42' Claudiu Keșerü
 54' Bogdan Stancu
 62' (pen.) Gabriel Torje
 85' Costin Lazăr



15 oktober
Kwalificatie WK 2014
Groep D
№ 118
«onderlinge duels»
20:00 uur
Hongarije 
2 – 0[22]
 Andorra
Ferenc Puskásstadion, Boedapest
Toeschouwers: 5.200
Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL)
Nemanja Nikolić
 51'
Ildefons Lima
 76' (e.d.)

2014

Zie Andorrees voetbalelftal in 2014 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

5 maart
Vriendschappelijk
№ 119
«onderlinge duels»
18:00 uur
Andorra 
0 – 3[23]
 Moldavië
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Alan Mario Sant (MLT)
 13' Alexandru Epureanu
 22' Henrique Luvannor
 52' Alexandru Epureanu



26 maart
Vriendschappelijk
№ 120
«onderlinge duels»
18:00 uur
Indonesië 
1 – 0
 Andorra
[24]
Estadio Luis Suñer Picó, Alzira
Toeschouwers: 23
Scheidsrechter: Fernando Teixeira Vitienes (ESP)
Rapahel Guillermo
 49' (pen.)



9 september
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 121
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 2
 Wales
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.150
Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO)
Ildefons Lima
 6' (pen.)
 22' Gareth Bale
 81' Gareth Bale



10 oktober
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 122
«onderlinge duels»
20:45 uur
België 
6 – 0
 Andorra
Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 45.409
Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR)
Kevin De Bruyne
 31' (pen.)
Kevin De Bruyne
 34'
Nacer Chadli
 37'
Divock Origi
 59'
Dries Mertens
 65'
Dries Mertens
 68'



13 oktober
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 123
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 4
 Israël
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 800
Scheidsrechter: Cristian Balaj (ROM)
Ildefons Lima
 15' (pen.)
 3' Omer Damari
 41' Omer Damari
 82' Omer Damari
 90+6' (pen.) Tomer Hemed



16 november
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 124
«onderlinge duels»
20:45 uur
Cyprus 
[25]
5 – 0
 Andorra
New GSP Stadium, Nicosia
Toeschouwers: 6.078
Scheidsrechter: Mark Clattenburg (ENG)
Giorgos Merkis
 10'
Giorgos Efraim
 31'
Giorgos Efraim
 42'
Giorgos Efraim
 60'
Demetris Christofi
 87' (pen.)

2015

Zie Andorrees voetbalelftal in 2015 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

28 maart
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 125
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 3
 Bosnië en Her.
[26]
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 2.498
Scheidsrechter: István Vad (HUN)
 13' Edin Džeko
 49' Edin Džeko
 62' Edin Džeko



6 juni
Vriendschappelijk
№ 126
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
[27]
0 – 1
 Equatoriaal-Guinea
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: 175
Scheidsrechter: Xavier Estrada (ESP)
 17' Igor Engonga Noval



12 juni
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 127
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 3
 Cyprus
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.054
Scheidsrechter: Tobias Welz (GER)
Dosa Júnior
 2' (e.d.)
 14' Nestoras Mitidis
 45' Nestoras Mitidis
 53' Nestoras Mitidis



3 september
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 128
«onderlinge duels»
20:45 uur
Israël 
[28]
4 – 0
 Andorra
[29]
Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 22.650
Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN)
Eran Zahavi
 3'
Nir Bitton
 22'
Tomer Hemed
 26' (pen.)
Moanes Dabour
 38'



6 september
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 129
«onderlinge duels»
20:45 uur
Bosnië en Herz. 
[30]
3 – 0[31]
 Andorra
Bilino Polje, Zenica
Toeschouwers: 6.830
Scheidsrechter: Arnold Hunter (NIR)
Ermin Bičakčić
 14'
Edin Džeko
 30'
Senad Lulić
 45'



10 oktober
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 130
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 4
 België
[32]
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.450
Scheidsrechter: Paweł Gil (POL)
Ildefons Lima
 51' (pen.)
 19' Radja Nainggolan
 42' Kevin De Bruyne
 56' (pen.) Eden Hazard
 64' Laurent Depoitre



13 oktober
Kwalificatie EK 2016
Groep B
№ 131
«onderlinge duels»
20:45 uur
Wales 
[33]
2 – 0
 Andorra
Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 33.280
Scheidsrechter: Kevin Blom (NED)
Aaron Ramsey
 50'
Gareth Bale
 86'



12 november
Vriendschappelijk
№ 132
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
[34]
0 – 1
 Saint Kitts en Nevis
Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella
Toeschouwers: onbekend
Scheidsrechter: Adrian Azzopardi (MLT)
 9' Devaughn Elliott

2016

Zie Andorrees voetbalelftal in 2016 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

28 maart
Vriendschappelijk
№ 133
«onderlinge duels»
18:00 uur
Andorra 
[35]
0 – 1
 Moldavië
Hibernians Ground, Paola
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Johnny Casanova (SMR)
 45+2' Igor Armaş



26 mei
Vriendschappelijk
№ 134
«onderlinge duels»
18:00 uur
Azerbeidzjan 
[36]
0 – 0
 Andorra
[37]
Sportplatz SV Bad Erlach, Bad Erlach
Toeschouwers: onbekend
Scheidsrechter: Harald Lechner (AUT)



1 juni
Vriendschappelijk
№ 135
«onderlinge duels»
18:00 uur
Estland 
[38]
2 – 0[39]
 Andorra
[40]
A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 4.658
Scheidsrechter: Sergiejus Slyva (LTU)
Dmitri Kruglov
 24'
Frank Liivak
 90+2'



6 september
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 136
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 1
 Letland
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.115
Scheidsrechter: Clayton Pisani (MLT)
 48' Valērijs Šabala



7 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 137
«onderlinge duels»
20:45 uur
Portugal 
[41]
6 – 0[42]
 Andorra
Estádio Municipal, Aveiro
Toeschouwers: 25.120
Scheidsrechter: Oliver Drachta (AUT)
Cristiano Ronaldo
 2'
Cristiano Ronaldo
 4'
João Cancelo
 44'
Cristiano Ronaldo
 47'
Cristiano Ronaldo
 68'
André Silva
 86'



10 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 138
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 2
 Zwitserland
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 2.014
Scheidsrechter: John Beaton (SCO)
Alexandre Martínez
 90'
 19' (pen.) Fabian Schär
 77' Admir Mehmedi



13 november
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 139
«onderlinge duels»
20:45 uur
Hongarije 
4 – 0[43]
 Andorra
Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 20.479
Scheidsrechter: Christos Nicolaides (CYP)
Zoltán Gera
 33'
Ádám Lang
 43'
Ádám Gyurcsó
 73'
Ádám Szalai
 88'

2017

Zie Andorrees voetbalelftal in 2017 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

22 februari
Vriendschappelijk
№ 140
«onderlinge duels»
18:00 uur
San Marino 
[44]
0 – 2
 Andorra
Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Massimiliano Irrati (ITA)
 28' (pen.) Ildefons Lima
 67' Cristian Martínez



25 maart
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 141
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 0[45]
 Faeröer
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.890
Scheidsrechter: Ognjen Valjić (BIH)



9 juni
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 142
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 0[46]
 Hongarije
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 2.400
Scheidsrechter: Haralambos Kalogeropoulos (GRE)
Marc Rebés
 26'



16 augustus
Vriendschappelijk
№ 143
«onderlinge duels»
18:00 uur
Qatar 
1 – 0
 Andorra
St George's Park, Burton upon Trent
Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG)
Ali Assadalla
 73'



31 augustus
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 144
«onderlinge duels»
20:45 uur
Zwitserland 
3 – 0
 Andorra
Kybunpark, Sankt Gallen
Toeschouwers: 12.600
Scheidsrechter: Tore Hansen (NOR)
Haris Seferovic
 43'
Haris Seferovic
 62'
Stephan Lichtsteiner
 68'



3 september
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 145
«onderlinge duels»
18:00 uur
Faeröer 
1 – 0
 Andorra
Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 4.357
Scheidsrechter: Sant Alan (MLT)
Gilli Rólantsson
 31'



7 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 146
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 2
 Portugal
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.300
Scheidsrechter: Miroslav Zelinka (CZE)
 63' Cristiano Ronaldo
 86' André Silva



10 oktober
Kwalificatie WK 2018
Groep B
№ 147
«onderlinge duels»
20:45 uur
Letland 
[47]
4 – 0
 Andorra
Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 4.153
Scheidsrechter: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)
Dāvis Ikaunieks
 11'
Valerijs Šabala
 19'
Valerijs Šabala
 59'
Igors Tarasovs
 63'

2018

Zie Andorrees voetbalelftal in 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

21 maart
Vriendschappelijk
№ 148
«onderlinge duels»
18:00 uur
Liechtenstein 
0 – 1
 Andorra
[48]
Estádio Municipal, La Línea
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Rohit Saggi (NOR)
 6' Marc Rebés



3 juni
Vriendschappelijk
№ 149
«onderlinge duels»
16:00 uur
Kaapverdië 
0 – 0
 Andorra
[49]
Estádio Municipal, Almada
Toeschouwers: 500
Scheidsrechter: Fábio Veríssimo (POR)



18 augustus
Vriendschappelijk
№ 150
«onderlinge duels»
18:00 uur
Verenigde Arabische Emiraten 
0 – 0
 Andorra
Das Goldberg-Stadion, Grödig
Scheidsrechter: Christopher Jäger (AUT)



6 september
UEFA Nations League 2018/19
№ 151
«onderlinge duels»
21:45 uur
Letland 
0 – 0
 Andorra
Daugavastadion, Riga
Toeschouwers: 4.803
Scheidsrechter: Keith Kennedy (NIR)



10 september
UEFA Nations League 2018/19
№ 152
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 1
 Kazachstan
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.235
Scheidsrechter: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL)
Jordi Aláez
 85'
 68' Joeri Logvinenko



13 oktober
UEFA Nations League 2018/19
№ 153
«onderlinge duels»
18:00 uur
Georgië 
3 – 0
 Andorra
[50]
Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 32.212
Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL)
Valeri Kazaisjvili
 33'
Valeri Kazaisjvili
 84'
Jaba Kankava
 90+5'



16 oktober
UEFA Nations League 2018/19
№ 154
«onderlinge duels»
18:00 uur
Kazachstan 
4 – 0[51]
 Andorra
Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 19.854
Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR)
Jerkeboelan Seidachmet
 21'
Bajoerzjan Toerysbek
 39'
Josep Gómes
 61' (e.d.)
Roman Moertazajev
 74'



15 november
UEFA Nations League 2018/19
№ 155
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 1
 Georgië
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.311
Scheidsrechter: Radu Petrescu (ROU)
Cristian Martínez
 63'
 9' Giorgi Tsjakvetadze



19 november
UEFA Nations League 2018/19
№ 156
«onderlinge duels»
18:00 uur
Andorra 
0 – 0
 Letland
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.021
Scheidsrechter: Halil Umut Meler (TUR)

2019

Zie Andorrees voetbalelftal in 2019 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

22 maart
Kwalificatie EK 2020
№ 157
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 2
 IJsland
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.854
Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI)
 22' Birkir Bjarnason
 80' Viðar Örn Kjartansson



25 maart
Kwalificatie EK 2020
№ 158
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 3
 Albanië
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.373
Scheidsrechter: Filip Glova (SVK)
 21' Armando Sadiku
 87' Bekim Balaj
 90+6' Amir Abrashi



8 juni
Kwalificatie EK 2020
№ 159
«onderlinge duels»
18:00 uur
Moldavië 
[52]
1 – 0
 Andorra
Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 6.712
Scheidsrechter: Bojan Pandzic (SWE)
Igor Armaş
 8'



11 juni
Kwalificatie EK 2020
№ 160
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 4
 Frankrijk
[53]
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.187
Scheidsrechter: Fran Jović (CRO)
 11' Kylian Mbappé
 30' Wissam Ben Yedder
 45+1' Florian Thauvin
 60' Kurt Zouma



7 september
Kwalificatie EK 2020
№ 161
«onderlinge duels»
20:45 uur
Turkije 
[54]
1 – 0
 Andorra
Vodafone Park, Istanboel
Toeschouwers: 41.188
Scheidsrechter: Don Robertson (SCO)
Ozan Tufan
 89'



10 september
Kwalificatie EK 2020
№ 162
«onderlinge duels»
20:45 uur
Frankrijk 
3 – 0
 Andorra
Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 55.383
Scheidsrechter: Mykola Balakin (UKR)
Kingsley Coman
 18'
Clément Lenglet
 52'
Wissam Ben Yedder
 90+1'



11 oktober
Kwalificatie EK 2020
№ 163
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
1 – 0[55]
 Moldavië
[56]
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 947
Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL)
Marc Veles
 63'



14 oktober
Kwalificatie EK 2020
№ 164
«onderlinge duels»
20:45 uur
IJsland 
2 – 0
 Andorra
Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 7.981
Scheidsrechter: Tamás Bognár (HUN)
Arnór Sigurðsson
 38'
Kolbeinn Sigþórsson
 65'



14 november
Kwalificatie EK 2020
№ 165
«onderlinge duels»
20:45 uur
Albanië 
[57]
2 – 2
 Andorra
Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 4.260
Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST)
Bekim Balaj
 6'
Rey Manaj
 55'
 18' Cristian Martínez
 48' Cristian Martínez



17 november
Kwalificatie EK 2020
№ 166
«onderlinge duels»
20:45 uur
Andorra 
0 – 2
 Turkije
[58]
Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 2.357
Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK)
 17' Enes Ünal
 21' (pen.) Enes Ünal


FAF · A-internationals · Statistieken · Bondscoaches · Andorrees vrouwenelftal · Andorra U21 · Andorra U20 · Andorra U19 · Andorra U18 · Andorra U17

1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2019

1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020

Albanië · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · China · Cyprus · Engeland · Equatoriaal-Guinea · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Gabon · Georgië · Hongarije · Ierland · IJsland · Indonesië · Israël · Kaapverdië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Noord-Macedonië · Malta · Moldavië · Nederland · Oekraïne · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · Saint Kitts en Nevis · San Marino · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Wales · Wit-Rusland · Zwitserland

Interlandoverzichten nationale voetbalelftallen 2010–2019

AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Interlands Andorrees voetbalelftal 2010-2019
Listen to this article