Interlands voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek 1980-1990 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Interlands voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek 1980-1990.

Interlands voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek 1980-1990

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek (DDR) speelde in de periode 19801990, tot de Duitse hereniging.

1980

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

13 februari
Vriendschappelijk
№ 181
«onderlinge duels»
Spanje 
[1]
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Estadio La Rosaleda, Málaga
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: André Daina (SUI)
 57' Joachim Streich



2 april
Vriendschappelijk
№ 182
«onderlinge duels»
Roemenië 
2 – 2
 Duitse Democratische Republiek
[2]
Stadionul 23 August, Boekarest
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Spas Lukov (BUL)
Mircea Sandu
 31'
Hans-Jürgen Dörner
 60' (e.d.)
 78' Joachim Streich
 89' Udo Schmuck



16 april
Vriendschappelijk
№ 183
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[3]
2 – 0
 Griekenland
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Torben Månsson (DEN)
Gerd Weber
 64'
Joachim Streich
 69'



7 mei
Vriendschappelijk
№ 184
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[4]
2 – 2[5]
 Sovjet-Unie
Ostseestadion, Rostock
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Gerard Geurds (NED)
Dieter Kühn
 28'
Frank Terletzki
 86'
 13' Valeriy Gazzayev
 75' (pen.) Leonid Boerjak



8 oktober
Vriendschappelijk
№ 185
«onderlinge duels»
Tsjecho-Slowakije 
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
[6]
Stadion Evžena Rošického, Praag
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Josef Bucek (AUT)
 17' Joachim Streich



15 oktober
Vriendschappelijk
№ 186
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
0 – 0
 Spanje
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Ján Veverka (TCH)



19 november
Vriendschappelijk
№ 187
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[7]
2 – 0
 Hongarije
Kurt Wabbel Stadion, Halle
Toeschouwers: 14.000
Scheidsrechter: Adolf Mathias (AUT)
Martin Trocha
 28'
Joachim Streich
 32'

1981

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1981 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

4 april
WK-kwalificatie
№ 188
«onderlinge duels»
Malta 
1 – 2
 Duitse Democratische Republiek
Gzirah Stadion, Valletta
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Peter Reeves (ENG)
Leli Fabri
 11'
 20' (pen.) Rüdiger Schnuphase
 44' Reinhard Häfner



19 april
Vriendschappelijk
№ 189
«onderlinge duels»
Italië 
[8]
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
[9]
Stadio Friuli, Udine
Toeschouwers: 20.100
Scheidsrechter: John Hunting (ENG)



2 mei
WK-kwalificatie
№ 190
«onderlinge duels»
Polen 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Stadion Śląski, Chorzów
Toeschouwers: 74.000
Scheidsrechter: Vojtěch Christov (TCH)
Andrzej Buncol
 56'



19 mei
Vriendschappelijk
№ 191
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
5 – 0
 Cuba
Stadion Der Bergarbeiter, Senftenberg
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Ján Veverka (TCH)
Jürgen Heun
 12'
Rüdiger Schnuphase
 45'
Joachim Streich
 60'
 ?? Hernández
 73' (e.d.)
Jürgen Heun
 84'



10 oktober
WK-kwalificatie
№ 192
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 3
 Polen
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 85.000
Scheidsrechter: Augusto Lamo Castillo (ESP)
Rüdiger Schnuphase
 53' (pen.)
Joachim Streich
 66'
 2' Andrzej Szarmach
 5' Włodzimierz Smolarek
 62' Włodzimierz Smolarek



11 november
WK-kwalificatie
№ 193
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[10]
5 – 1
 Malta
Ernst-Abbe-Sportfeld, Jena
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Fred McKnight (NIR)
Andreas Krause
 11'
Joachim Streich
 35'
Jürgen Heun
 71'
Joachim Streich
 75'
John Holland
 90' (e.d.)
 41' Ernest Spiteri-Gonzi

1982

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1982 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

26 januari
Vriendschappelijk
№ 194
«onderlinge duels»
Brazilië 
3 – 1
 Duitse Democratische Republiek
[11]
Estádio Humberto de Alencar, Natal
Toeschouwers: 56.000
Scheidsrechter: José de Assis Aragão (BRA)
Paulo Isidoro
 38'
Renato
 52'
Serginho
 79'
 34' Hans-Jürgen Dörner



10 februari
Vriendschappelijk
№ 195
«onderlinge duels»
15:00 uur
Griekenland 
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
[12]
Rizoupolistadion, Athene
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Paolo Bergamo (ITA)
 71' Matthias Liebers



2 maart
Vriendschappelijk
№ 196
«onderlinge duels»
Irak 
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
[13]
Al-Shaab Stadion, Bagdad
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Salah Mohammed Karim (IRQ)



14 april
Vriendschappelijk
№ 197
«onderlinge duels»
17:00 uur
Duitse Democratische Republiek 
[14]
1 – 0
 Italië
[15]
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 28.000
Scheidsrechter: Dušan Krchnak (TCH)
Lothar Hause
 20'



5 mei
Vriendschappelijk
№ 198
«onderlinge duels»
Sovjet-Unie 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Lenin Stadion, Moskou
Toeschouwers: 39.000
Scheidsrechter: Miklos Nagy (HUN)
Ramaz Sjengelija
 29'



19 mei
Vriendschappelijk
№ 199
«onderlinge duels»
Zweden 
2 – 2
 Duitse Democratische Republiek
BK Stadion, Halmstad
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Rolf Haugen (NOR)
Tony Persson
 60'
Lennart Larsson
 78'
 44' Rainer Jarohs
 64' Hans-Jürgen Dörner



8 september
Vriendschappelijk
№ 200
«onderlinge duels»
IJsland 
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Laugardalsvöllur, Reykjavík
Toeschouwers: 2.217
Scheidsrechter: Peer Frickmann (DEN)
 30' Joachim Streich



22 september
Vriendschappelijk
№ 201
«onderlinge duels»
Bulgarije 
2 – 2
 Duitse Democratische Republiek
[16]
Neftochimik Stadion, Boergas
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Marques Perez (POR)
Radoslav Zdravkov
 44'
Radoslav Zdravkov
 65'
 33' Hans-Jürgen Dörner
 56' Hans-Jürgen Riediger



13 oktober
EK-kwalificatie
№ 202
«onderlinge duels»
15:00 uur
Schotland 
[17]
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 40.355
Scheidsrechter: Georges Konrath (FRA)
John Wark
 53'
Paul Sturrock
 75'



17 november
Vriendschappelijk
№ 203
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
4 – 1
 Roemenië
[18]
Ernst-Thälmann-Stadion, Karl-Marx-Stadt
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Romualdas Yushka (URS)
Dieter Kühn
 30'
Rüdiger Schnuphase
 40'
Dieter Kühn
 65'
Jürgen Heun
 85'
 61' Ladislau Bölöni

1983

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1983 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

10 februari
Vriendschappelijk
№ 204
«onderlinge duels»
Tunesië 
0 – 2
 Duitse Democratische Republiek
Stade El Menzah, Tunis
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Naceur Kraiem (TUN)
 24' Joachim Streich
 66' Dieter Kühn



23 februari
Vriendschappelijk
№ 205
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 1
 Griekenland
Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Ivan Gregr (TCH)
Hans Richter
 18'
Joachim Streich
 33'
 30' Christos Ardizoglou



16 maart
Vriendschappelijk
№ 206
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[19]
3 – 1
 Finland
[20]
Ernst-Grube-Stadion, Maagdenburg
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Alexandru Mustatea (ROM)
Joachim Streich
 11'
Hans Richter
 15'
Hans Richter
 61'
 79' Ari Hjelm



30 maart
EK-kwalificatie
№ 207
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 2
 België
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 75.000
Scheidsrechter: John Carpenter (IRL)
Joachim Streich
 83'
 36' François Van der Elst
 69' Erwin Vandenbergh



13 april
Vriendschappelijk
№ 208
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
3 – 0
 Bulgarije
Stadion der Freundschaft, Gera
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Alojzy Jarguz (POL)
Wolfgang Steinbach
 53'
Joachim Streich
 83'
Martin Busse
 87'



27 april
EK-kwalificatie
№ 209
«onderlinge duels»
België 
2 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Heizelstadion, Brussel
Toeschouwers: 43.890
Scheidsrechter: Emilio Guruceta Muro (ESP)
Jan Ceulemans
 18'
Ludo Coeck
 37'
 9' Joachim Streich



14 mei
EK-kwalificatie
№ 210
«onderlinge duels»
Zwitserland 
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Wankdorf Stadion, Bern
Toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter: Ulf Eriksson (SWE)



26 juli
Vriendschappelijk
№ 211
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 3
 Sovjet-Unie
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 70.000
Scheidsrechter: Károly Palotai (HUN)
Joachim Streich
 23'
 10' Oleh Blochin
 36' Choren Oganesjan
 68' Vadim Jevtoesjenko



24 augustus
Vriendschappelijk
№ 212
«onderlinge duels»
Roemenië 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Stadionul Steaua, Boekarest
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Borislav Aleksandrov (BUL)
Nicolae Negrila
 34'



12 oktober
EK-kwalificatie
№ 213
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
3 – 0
 Zwitserland
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Keith Hackett (ENG)
Hans Richter
 18'
Rainer Ernst
 37'
Joachim Streich
 37'



16 november
EK-kwalificatie
№ 214
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 1
 Schotland
Kurt-Wabbel-Stadion, Halle
Toeschouwers: 18.000
Scheidsrechter: Franz Wöhrer (AUT)
Ronald Kreer
 33'
Joachim Streich
 43'
 79' Eamonn Bannon

1984

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

15 februari
Vriendschappelijk
№ 215
«onderlinge duels»
15:30 uur
Griekenland 
1 – 3
 Duitse Democratische Republiek
Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Mihalis Antoniou (CYP)
Nikos Anastapoulos
 33' (pen.)
 67' Matthias Döschner
 82' Jürgen Raab
 86' Torsten Gütschow



28 maart
Vriendschappelijk
№ 216
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 1
 Tsjecho-Slowakije
Georgi-Dimitroff-Stadion, Erfurt
Toeschouwers: 7.000
Scheidsrechter: Bela Divinyi (HUN)
Ralf Minge
 29'
Rainer Ernst
 42'
 35' Stanislav Griga



11 augustus
Vriendschappelijk
№ 217
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 1
 Mexico
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 10.200
Scheidsrechter: Vojtech Christov (TCH)
Christian Backs
 2'
 21' Fernando Quirarte



29 augustus
Vriendschappelijk
№ 218
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 1[21]
 Roemenië
Stadion der Freundschaft, Gera
Toeschouwers: 8.500
Scheidsrechter: Vadim Zhuk (URS)
Ralf Minge
 18'
Matthias Liebers
 90'
 4' (pen.) Mircea Irimescu



12 september
Vriendschappelijk
№ 219
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[22]
1 – 0
 Griekenland
Georgi-Dimitroff-Stadion, Zwickau
Toeschouwers: 2.500
Scheidsrechter: Erik Fredriksson (SWE)
Torsten Gütschow
 23'



12 september
Vriendschappelijk
№ 220
«onderlinge duels»
Engeland 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 23.951
Scheidsrechter: Bep Thomas (NED)
Bryan Robson
 82'



10 oktober
Vriendschappelijk
№ 221
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
5 – 2
 Algerije
Otto-Grotewohl-Stadion, Aue
Toeschouwers: 8.000
Scheidsrechter: Lajos Nemeth (HUN)
Dirk Stahmann
 20'
Frank Rohde
 25'
Rainer Ernst
 44'
Rainer Ernst
 70'
Joachim Streich
 85'
 85' Lakhdar Belloumi
 88' Rachid Mekhloufi



20 oktober
WK-kwalificatie
№ 222
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[23]
2 – 3
 Joegoslavië
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 63.000
Scheidsrechter: Horst Brummeier (AUT)
Michael Glowatzky
 11'
Rainer Ernst
 50'
 30' Mehmed Baždarević
 48' Fadil Vokrri
 80' Miloš Šestić



17 november
WK-kwalificatie
№ 223
«onderlinge duels»
Luxemburg 
0 – 5
 Duitse Democratische Republiek
Stade de la Frontière, Esch-sur-Alzette
Toeschouwers: 1.179
Scheidsrechter: Thomas Donnelly (NIR)
 60' Rainer Ernst
 63' Ralf Minge
 76' Rainer Ernst
 78' Ralf Minge
 81' Rainer Ernst



8 december
WK-kwalificatie
№ 224
«onderlinge duels»
Frankrijk 
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Parc des Princes, Parijs
Toeschouwers: 43.174
Scheidsrechter: Paolo Casarin (ITA)
Yannick Stopyra
 32'
Philippe Anziani
 89'

1985

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1985 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

29 januari
Vriendschappelijk
№ 225
«onderlinge duels»
Uruguay 
3 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Estadio Centenario, Montevideo
Toeschouwers: 80.000
Scheidsrechter: Juan Cardellino (URU)
Carlos Aguilera
 37'
Jorge da Silva
 78'
Enzo Francescoli
 84'



6 februari
Vriendschappelijk
№ 226
«onderlinge duels»
Ecuador 
2 – 3
 Duitse Democratische Republiek
Estadio Modelo, Guayaquil
Toeschouwers: 26.000
Scheidsrechter: Elías Jácome (ECU)
Hermen Benitez
 17'
Hamilton Cuvi
 83'
 34' Rainer Ernst
 40' Andreas Thom
 55' Rainer Ernst



13 maart
Vriendschappelijk
№ 227
«onderlinge duels»
Algerije 
1 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Stade du 1er Novembre 1954, Batna
Toeschouwers: 40.000
Scheidsrechter: Amar Gothari (ALG)
Hocine Yahi
 50'
 84' Bernd Schulz



6 april
WK-kwalificatie
№ 228
«onderlinge duels»
Bulgarije 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Vasil Levski Stadion, Sofia
Toeschouwers: 47.396
Scheidsrechter: Franz Wöhrer (AUT)
Stoicho Mladenov
 87'



17 april
Vriendschappelijk
№ 229
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 0
 Noorwegen
Stadion der Freundschaft, Frankfurt (Oder)
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Jan Hora (TCH)
Andreas Krause
 50'



8 mei
Vriendschappelijk
№ 230
«onderlinge duels»
Denemarken 
4 – 1
 Duitse Democratische Republiek[24]
Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 19.500
Scheidsrechter: Arto Ravander (FIN)
Michael Laudrup
 6'
Michael Laudrup
 67'
John Lauridsen
 79'
Klaus Berggreen
 82'
 84' Uwe Zötzsche



18 mei
WK-kwalificatie
№ 231
«onderlinge duels»
15:00 uur
Duitse Democratische Republiek 
[25]
3 – 1
 Luxemburg
Karl-Liebknecht-Stadion, Potsdam
Toeschouwers: 9.000
Scheidsrechter: Charles Scerri (MLT)
Ralf Minge
 19'
Ralf Minge
 38'
Rainer Ernst
 45' (pen.)
 76' Robert Langers



14 augustus
Vriendschappelijk
№ 232
«onderlinge duels»
Noorwegen 
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Steen Erik Jensen (DEN)
 17' Ulf Kirsten



11 september
WK-kwalificatie
№ 233
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 0
 Frankrijk
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 78.000
Scheidsrechter: Pietro d'Elia (ITA)
Rainer Ernst
 53'
Ronald Kreer
 81'



28 september
WK-kwalificatie
№ 234
«onderlinge duels»
Joegoslavië 
1 – 2
 Duitse Democratische Republiek
JNA Stadion, Belgrado
Toeschouwers: 45.000
Scheidsrechter: Velodi Miminoshvili (URS)
Haris Škoro
 83'
 47' Andreas Thom
 59' Andreas Thom



16 oktober
WK-kwalificatie
№ 235
«onderlinge duels»
Schotland 
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 41.000
Scheidsrechter: Joseph Worrall (ENG)



16 november
WK-kwalificatie
№ 236
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 0
 Bulgarije
Ernst-Thälmann-Stadion, Karl-Marx-Stadt
Toeschouwers: 32.000
Scheidsrechter: Jan Keizer (NED)
Uwe Zötzsche
 4'
Matthias Liebers
 40'
 39' Russi Gochev

1986

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1986 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

14 februari
Vriendschappelijk
№ 237
«onderlinge duels»
Mexico 
1 – 2[26]
 Duitse Democratische Republiek
San Jose Municipal Stadion, San Jose
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Robert Evans (USA)
Luis Flores
 38'
 26' (pen.) Uwe Zötzsche
 83' Uwe Zötzsche



19 februari
Vriendschappelijk
№ 238
«onderlinge duels»
Portugal 
1 – 3
 Duitse Democratische Republiek
Estádio Municipal, Braga
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Augusto Lamo Castillo (ESP)
Fernando Gomes
 63' (pen.)
 7' Andreas Thom
 24' Ulf Kirsten
 33' Rainer Ernst



12 maart
Vriendschappelijk
№ 239
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
0 – 1
 Nederland
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Franz Wöhrer (AUT)
 13' Marco van Basten



26 maart
Vriendschappelijk
№ 240
«onderlinge duels»
18:30 uur
Griekenland 
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Georgios Karaiskákis Stadion, Athene
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Christos Kolokythas (GRE)
Nikos Anastopoulos
 63' (pen.)
Dimitris Saravakos
 86'



8 april
Vriendschappelijk
№ 241
«onderlinge duels»
Brazilië 
3 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Estádio Serra Dourada, Goiânia
Toeschouwers: 70.000
Scheidsrechter: Juan Bava (ARG)
Müller
 11'
Alemão
 36'
Careca
 59'



23 april
Vriendschappelijk
№ 242
«onderlinge duels»
Tsjecho-Slowakije 
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Štadión pod Zoborom, Nitra
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Mircea Nesu (ROM)
Ivo Knoflíček
 62'
Milan Luhový
 64'



20 augustus
Vriendschappelijk
№ 243
«onderlinge duels»
Finland 
1 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Keskusurheilukenttä, Lahti
Toeschouwers: 3.325
Scheidsrechter: Bo Karlsson (SWE)
Ari Hjelm
 61'



10 september
Vriendschappelijk
№ 244
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
0 – 1
 Denemarken
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Lajos Hartmann (HUN)
 23' John Eriksen



24 september
EK-kwalificatie
№ 245
«onderlinge duels»
Noorwegen 
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Ullevaal Stadion, Oslo
Toeschouwers: 10.200
Scheidsrechter: Egbert Mulder (NED)



29 oktober
EK-kwalificatie
№ 246
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 0
 IJsland
Ernst-Thälmann-Stadion, Karl-Marx-Stadt
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Zoran Petrović (YUG)
Andreas Thom
 5'
Ulf Kirsten
 89'



19 november
EK-kwalificatie
№ 247
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[27]
0 – 0
 Frankrijk
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 54.578
Scheidsrechter: George Courtney (ENG)

1987

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1987 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

25 maart
Vriendschappelijk
№ 248
«onderlinge duels»
Turkije 
3 – 1
 Duitse Democratische Republiek
BJK Inönü Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: George Ionescu (ROM)
Erdal Keser
 45'
Kayhan Kaynak
 47'
Tanju Çolak
 76'
 29' Ralf Minge



29 april
EK-kwalificatie
№ 249
«onderlinge duels»
Sovjet-Unie 
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Republic Stadium, Kiev
Toeschouwers: 76.400
Scheidsrechter: Erik Fredriksson (SWE)
Aleksandr Zavarov
 41'
Igor Belanov
 49'



13 mei
Vriendschappelijk
№ 250
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 0
 Tsjecho-Slowakije
Stahl-Stadion, Brandenburg
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Valery Butenko (URS)
Jürgen Raab
 42'
Rainer Ernst
 64' (pen.)



3 juni
EK-kwalificatie
№ 251
«onderlinge duels»
IJsland 
0 – 6
 Duitse Democratische Republiek
Laugardalsvöllur, Reykjavík
Toeschouwers: 8.800
Scheidsrechter: Henning Lund-Sørensen (DEN)
 15' Ralf Minge
 38' Andreas Thom
 49' Thomas Doll
 69' Andreas Thom
 85' Matthias Döschner
 88' Andreas Thom



28 juli
Vriendschappelijk
№ 252
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
0 – 0
 Hongarije
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 71.000
Scheidsrechter: Jan Damgaard (DEN)[28]



19 augustus
Vriendschappelijk
№ 253
«onderlinge duels»
Polen 
2 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Stadion Zagłębia Lubin, Lubin
Toeschouwers: 30.000
Scheidsrechter: Ivan Timoshenko (URS)
Paweł Król
 21'
Waldemar Prusik
 62'



23 september
Vriendschappelijk
№ 254
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 0
 Tunesië
Stadion der Freundschaft, Gera
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Rolf Haugen (NOR)
Thomas Doll
 52'
Ulf Kirsten
 53'



10 oktober
EK-kwalificatie
№ 256
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 1
 Sovjet-Unie
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 19.800
Scheidsrechter: Dušan Krchnak (TCH)
Ulf Kirsten
 44'
 80' Sergej Alejnikov



28 oktober
EK-kwalificatie
№ 256
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
3 – 1
 Noorwegen
Ernst-Grube-Stadion, Maagdenburg
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Friedrich Kaupe (AUT)
Ulf Kirsten
 14'
Andreas Thom
 34'
Ulf Kirsten
 54'
 32' Jan Kristian Fjærestad



18 november
EK-kwalificatie
№ 257
«onderlinge duels»
Frankrijk 
[29]
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Parc des Princes, Parijs
Toeschouwers: 16.581
Scheidsrechter: Carlos Valente (POR)
 90' Rainer Ernst

1988

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1988 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

27 januari
Vriendschappelijk
№ 258
«onderlinge duels»
Spanje 
0 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Estadio Luis Casanova, Valencia
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Michel Girard (FRA)



2 maart
Vriendschappelijk
№ 259
«onderlinge duels»
Marokko 
2 – 1
 Duitse Democratische Republiek
[30]
Stade El Bachir, Mohammedia
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: ?? Abasi (MAR)
Abderrazad Khairi
 23'
Kheira Hamraoui
 89'
 90' Rainer Ernst



30 maart
Vriendschappelijk
№ 260
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
3 – 3
 Roemenië
Kurt-Wabbel-Stadion, Halle
Toeschouwers: 6.500
Scheidsrechter: Jiri Stiegler (TCH)
Rainer Ernst
 11'
Uwe Zötzsche
 38' (pen.)
Dirk Stahmann
 57'
 20' (e.d.) René Müller
 79' Ion Andone
 82' Ion Geolgău



13 april
Vriendschappelijk
№ 261
«onderlinge duels»
Bulgarije 
1 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Stadion '9. September', Boergas
Toeschouwers: 20.000
Scheidsrechter: Wolf-Günter Wiesel (GER)
Trifon Ivanov
 83'
 30' Jörg Stübner



31 augustus
Vriendschappelijk
№ 262
«onderlinge duels»
19:00 uur
Duitse Democratische Republiek 
1 – 0
 Griekenland
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 6.500
Scheidsrechter: Michal Listkiewicz (POL)
Matthias Sammer
 24'



21 september
Vriendschappelijk
№ 263
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 2
 Polen
Stadion der Freundschaft, Cottbus
Toeschouwers: 11.000
Scheidsrechter: Robert Matušík (TCH)
Rainer Ernst
 29'
 60' Jan Furtok
 80' Jan Furtok



19 oktober
WK-kwalificatie
№ 264
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 0
 IJsland
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 12.300
Scheidsrechter: Einar Halle (NOR)
Andreas Thom
 34'
Andreas Thom
 89'



30 november
WK-kwalificatie
№ 265
«onderlinge duels»
Turkije 
3 – 1
 Duitse Democratische Republiek
BJK Inönü Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 42.000
Scheidsrechter: Lajos Nemeth (HUN)
Tanju Çolak
 24'
Tanju Çolak
 65'
Oğuz Çetin
 70'
 76' Andreas Thom

1989

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1989 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

13 februari
Vriendschappelijk
№ 266
«onderlinge duels»
Egypte 
0 – 4
 Duitse Democratische Republiek
Nasser Stadium, Caïro
Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Mohammed Hossameldin (EGY)
 5' Ulf Kirsten
 43' Andreas Thom
 84' Ulf Kirsten
 87' Andreas Thom



8 maart
Vriendschappelijk
№ 267
«onderlinge duels»
15:00 uur
Griekenland 
3 – 2
 Duitse Democratische Republiek
Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Carlo Longhi (ITA)
Dimitris Saravakos
 21'
Jens Wahl
 29' (e.d.)
Dimitris Saravakos
 59'
 54' Damian Halata
 66' Andreas Thom



22 maart
Vriendschappelijk
№ 268
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 1
 Finland
Dynamo Stadion, Dresden
Toeschouwers: 14.000
Scheidsrechter: Jozef Marko (TCH)
Andreas Trautmann
 54'
 29' Mika Lipponen



12 april
WK-kwalificatie
№ 269
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
0 – 2
 Turkije
Ernst-Grube-Stadion, Maagdenburg
Toeschouwers: 23.000
Scheidsrechter: Jan Damgaard (DEN)
 21' Tanju Çolak
 87' Rıdvan Dilmen



26 april
WK-kwalificatie
№ 270
«onderlinge duels»
Sovjet-Unie 
3 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Republic Stadium, Kiev
Toeschouwers: 100.000
Scheidsrechter: Kenneth Hope (SCO)
Igor Dobrovolski
 3'
Gennady Litovchenko
 20'
Oleg Protasov
 40'



20 mei
WK-kwalificatie
№ 271
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 1
 Oostenrijk
Zentralstadion, Leipzig
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Alphonse Constantin (BEL)
Ulf Kirsten
 87'
 3' Toni Polster



23 augustus
Vriendschappelijk
№ 272
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
1 – 1
 Bulgarije
Georgi-Dimitroff-Stadion, Erfurt
Toeschouwers: 4.500
Scheidsrechter: Adrian Porumboiu (ROM)
Ulf Kirsten
 15'
 28' Georgi Yordanov



6 september
WK-kwalificatie
№ 273
«onderlinge duels»
IJsland 
0 – 3
 Duitse Democratische Republiek
Laugardalsvöllur, Reykjavík
Toeschouwers: 7.500
Scheidsrechter: Keith Cooper (WAL)
 55' Matthias Sammer
 63' Rainer Ernst
 65' Thomas Doll



8 oktober
WK-kwalificatie
№ 274
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
2 – 1
 Sovjet-Unie
Ernst-Thälmann-Stadion, Karl-Marx-Stadt
Toeschouwers: 15.900
Scheidsrechter: Bo Helen (SWE)
Andreas Thom
 81'
Matthias Sammer
 82'
 74' Gennady Litovchenko



25 oktober
Vriendschappelijk
№ 275
«onderlinge duels»
Malta 
[31]
0 – 4
 Duitse Democratische Republiek
[32]
Ta' Qali Stadium, Ta' Qali
Toeschouwers: 3.000
Scheidsrechter: Edgar Azzopardi (MLT)
 10' Thomas Doll
 32' Thomas Doll
 73' (pen.) Rico Steinmann
 86' Rico Steinmann



15 november
WK-kwalificatie
№ 276
«onderlinge duels»
Oostenrijk 
3 – 0
 Duitse Democratische Republiek
Prater Stadion, Wenen
Toeschouwers: 55.000
Scheidsrechter: Piotr Werner (POL)
Toni Polster
 2'
Toni Polster
 23' (pen.)
Toni Polster
 61'

1990

Zie Voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek in 1990 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

24 januari
Koeweit Toernooi
№ 277
«onderlinge duels»
Frankrijk 
3 – 0
 Duitse Democratische Republiek
[33]
Al-Sadaqua Walsalam Stadion, Koeweit-Stad
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Ghazi Al Kandi (KUW)
Éric Cantona
 1'
Éric Cantona
 24'
Didier Deschamps
 73'



26 januari
Koeweit Toernooi
№ 278
«onderlinge duels»
Koeweit 
1 – 2
 Duitse Democratische Republiek
Al-Sadaqua Walsalam Stadion, Koeweit-Stad
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Radhi Al Haddad (KUW)
Wael Suleiman
 89' (pen.)
 26' Markus Wuckel
 58' Markus Wuckel



28 maart
Vriendschappelijk
№ 279
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[34]
3 – 2
 Verenigde Staten
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark, Oost-Berlijn
Toeschouwers: 4.000
Scheidsrechter: Wolf-Günter Wiesel (FRG)
Ulf Kirsten
 17'
Ulf Kirsten
 31'
Ulf Kirsten
 66'
 41' Peter Vermes
 86' Bruce Murray



11 april
Vriendschappelijk
№ 280
«onderlinge duels»
Duitse Democratische Republiek 
[35]
2 – 0
 Egypte
Ernst-Thälmann-Stadion, Karl-Marx-Stadt
Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter: Egil Nervik (NOR)
Heiko Peschke
 32'
Matthias Sammer
 41'



25 april
Vriendschappelijk
№ 281
«onderlinge duels»
Schotland 
[36]
0 – 1
 Duitse Democratische Republiek
Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Neil Midgley (ENG)
 72' (pen.) Thomas Doll



13 mei
Vriendschappelijk
№ 282
«onderlinge duels»
Brazilië 
3 – 3
 Duitse Democratische Republiek
[37]
Estádio Maracanã, Rio de Janeiro
Toeschouwers: 58.898
Scheidsrechter: Luis Carlos Félix (BRA)
Alemão
 43'
Careca
 56'
Dunga
 59'
 48' Thomas Doll
 68' Rainer Ernst
 90' Rico Steinmann



12 september
Vriendschappelijk
№ 283
«onderlinge duels»
België 
0 – 2
 Duitse Democratische Republiek
[38]
Constant Vanden Stock Stadion, Brussel
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: John Blankenstein (NED)
 74' Matthias Sammer
 89' Matthias Sammer


DFV · Kwalificatiewedstrijden · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · DDR vrouwenelftal · DDR U21 · DDR U20 · DDR U19 · DDR U18 · DDR U17

1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1990

OS 1964 · OS 1972 · WK 1974 · OS 1976 · OS 1980

1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990

Albanië · Algerije · Argentinië · Australië · België · Bolivia · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · Colombia · Cuba · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Finland · Frankrijk · Ghana · Griekenland · Guinee · Hongarije · IJsland · Indonesië · Irak · Italië · Joegoslavië · Koeweit · Luxemburg · Mali · Malta · Marokko · Mexico · Myanmar · Nederland · Noorwegen · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Schotland · Sovjet-Unie · Spanje · Sri Lanka · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wales · Zweden · Zwitserland

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Interlands voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek 1980-1990
Listen to this article